PULMAD, PULMA-AASTAPÄEV JA NEILE ÕNNE TOOVAD TALISMANID

by in ARMASTUS .
 
Viimasel ajal olen nii enda tuttavate kui ka paljude teiste inimestega vestelnud pulmadest ja pulma aastapäevadest. Palju on minu käest küsitud, kuidas luua abielu jaoks midagi õnne toovat ja kas seda ka kristallidega tehakse. Tegelikult luuakse kristallidest abieluõnne toov õnne karp, mis sümboliseerib paari suhet. Kui oled kristallide maailma austaja ja kasutad neid enda igapäeva elu paremaks muutmiseks, siis miks mitte anda enda abielule lisakaitset, kirge, õnne ja viljakust läbi maagia. Teine küsimus oli kohe peale seda, et "kas ma saan selle karbi luua ka siis, kui abielu aastaid on juba mitmeid seljataga". Vastus on loomulikult "jah", sa saad selle tagantjärgi luua ja igal aastal, kui see õnnelik päev on saabumas, uue õnne kristalli karpi lisada.

ABIELU ÕNNE JA MAAGIA LAEGAS

Mina soovitan igaühel luua endale pulmadeks või abielu jaoks õnne karp, kus ma võtaksin kasutusele ühe veidi suurema laeka. See laegas võib olla puidust, valget, kuldset või hõbedast värvi, kuna need värvid on kõige neutraalsemad abielu õnne jaoks. Valge sümboliseerib puhtust, puidu toon igavikku, kuldne sümboliseerib edu ja hõbedane toon stabiilsust.
Laegast võib hoida erinevates kohtades majapidamises, vastavalt just sellele, kuidas sa ise soovid seda paigutada. Abielulaeka parimateks kohtadeks on magamistuba või kodu Lõunapoolsem tuba. Magamistuba sümboliseerib armastust ja Lõuna poolne tuba on kire ning romantika energiaga piirkond.

- Abielu laeka põhja peale asetatakse pulmapilt ja üks ese, mis sümboliseerib pulmi, nagu näiteks kihlasõrmus.

- Laekasse lisatakse armastuse taimi, mis toovad abiellu head armastuse õnne. Sinna võib panna riidest koti sisse näiteks kuivatatud Nelki, Kaneeli koori ja Vanilje koort. Kui valmistatakse õnne laekaid, siis hoitakse taimi alati eraldi koti sees ja need kuivatatud taimed jäetakse sinna sisse kuni järgmise pulma-aastapäevani. Igal pulma-aastapäeval vahetatakse kuivatatud taimed välja uute vastu ja viiakse vanad taimed koos lemmik metsa või jalutamispaika. Neid võib viia ka kohta, mis sümboliseerib teie armatust, olgu siis selleks ühine maa või kohtumise paik.

- Armastuse laegas valmistatakse üldiselt pulmapäeval või vahetult peale abiellumist. Kui seda enne ei ole tehtud, siis võib selle valmis teha ja igal aastapäeval lisada uusi kristalle või vahetada taimi.

- Armastuse laeka sisse võib asetada ka teisi tähtsaid esemeid, mis sümboliseerivad teie kahe armastust, nagu näiteks: lapse või laste ultraheli pildid, armastuskiri, esimene kingitus jne.

- Laekasse asetatakse üks või mitu Pulma kuu kohta käivat kristalli, mis sümboliseerivad selle kuu õnne (Jaanuar, Veebruar jne.)

- Armastuse laegas peab seisma suletult ehk sellel peab olema kaas, mis kaitseb energia välja pääsemiste eest. Armastuse laekasse lisatakse igal pulma-aastapäeval üks kristall, mis tähistab täitunud aastat. Igaks pulma-aastapäevaks on olemas üks õnne toov kristall, mida laekasse lisades toob see järgmiseks aastaks õnne kaasa.

Armastuse laekas olevaid kristalle ei puhastata ega laeta, kuna see on armastuse maagia ja paljusid maagiaid ei pea puhastama, kuna nende vägi ei vaja seda.

KIHLUMISE KRISTALLID JA KIHLASÕRMUSE TUGEVAIM ARMASTUSE KRISTALL

Erinevaid kristalle kingitakse kihlumise puhul juba sajandeid, kuna teatud kristallid sümboliseerivad suhet, armastust, tingimusteta armastust ja abielu, siis neid hakati kinkima, et enda armastust veelgi rohkem välja näidata inimesele, kes on terve sinu maailm.

Teemant ja Smaragd on peamised kristallid, mida kasutatakse kihlasõrmustena, kuna need mõlemad sümboliseerivad purunematut suhet. Naistele nendest kristallidest kihlasõrmuseid kinkides annavad mehed enda maailma naisele ja vastupidi.

Sinine Topaas Sümboliseerib lahutamatuid hingesid ja sellega näidatakse välja armastust, kus ei seata piire, vaid luuakse abielu armastuse baasil.

Safiir Safiiri sõrmusega naise kätt paludes kingib mees naisele enda hinge, aga loob tugeva kaitse selle ees, et teised ei vaataks selle naise poole ihaga, vaid austusega.

Larimar Larimar on üks erilisemaid kihlasõrmuse kristalle, kuna Larimar sümboliseerib hingesugulust ja igavest armastust.

Akvamariin Akvamariini kihlasõrmus toob suhtesse tervist ja head kodust või lastega seotud õnne.

Pärl Pärliga enda armastatu käe palumine näitab välja, et tunded on siirad ja abielu tuleb ilma truudust murdmata.

Peridoot Peridoodi sõrmusega kihlumine toob suhtesse nii head materiaalset õnne kui ka tugevat ühist rada, mida mööda koos käia.

Rubiin ja Granaat Rubiiniga või Granaadiga kätt paludes näitab mees enda sügavat kirge ja armastust naise vastu.

Türkiis Türkiisiga käe palumine toob suhtesse ja abiellu tugevat kaitset teiste inimeste suhtesse sekkumise eest.

Opaal Opaal on üks tugevamaid kaitse kristalle, mida kasutatakse abielu ja suhte kaitsmiseks ning sümboliseerib lauset "Nii heas, kui halvas". Aidates ükskõik millises eluperioodis üksteisele toeks olla, ustav olla ja mitte reeta oma kaaslast.

Kõik need kristallid kihlasõrmustena toovad suhtesse palju jõudu ja armastuse õnne.

PULMA-AASTAPÄEV JA SELLELE ÕNNE TOOVAD KRISTALLID

On olemas kristallid, mis sümboliseerivad konkreetset pulma-aastapäeva ja toovad õnne sellele järgnevale aastale. Neid kristalle kingitakse oma lähedastele pulma aastapäeva puhul, et nende ellu head õnne soovida ja abielupaar ise asetab igal täituval aastal ühe kristalli enda pulma laeka sisse.
Esimesed seitse aastat on abielus kõige kirglikumad ja katsumusterohked, seega kirjutan välja, miks need kristallid on nende aastate sümboliks.

1. aastapäev - Esimene aasta on alati kõigil paaridel eriline ja kõige enim meeldejääv. Sellel aastapäeval on tavaks kinkida naisterahvale kulda, mis mehe poolt kingitult sümboliseerib nende kirge ja abielu jõudu. Peale kulla kingitakse Tuliopaali.

2. aastapäev - Granaat aitab hoida kirge ja lahendada probleeme, mis takistavad õnneliku abielu eksisteerimist.

3. aastapäev - Pärl. Kolmas aasta sümboliseerib lahendamata asjade lahendamist, andestamist ja viljakust. Pärl toob sellesse aastasse kõige rohkem tuge ja õnne suhte paremaks muutmiseks.

4. aastapäev - Sinine Topaas aitab neljanda aasta täitumise puhul tuua õnne ja ühist keelt. Sinine Topaas kaitseb suhet selle eest, et see üksluiseks ei muutuks ja järgmine aasta oleks ettevõtlik.

5. aastapäev - Safiir sümboliseerib tarkust, vaoshoitust ja intuitsiooni. Kui viies aasta on täitunud, siis abiellu antakse kaasa sügav üksteise mõistmine ja Safiir aitab "teada" ilma teadmata ehk loob paari vahele tugeva telepaatilise kontakti.

6. aastapäev - Ametüst. Kui kuues aasta täitub, siis seljataha on jäetud päris palju kompromisse, vaidlusi, pisaraid ja rõõmu. Ametüst aitab kõike kogetut võtta õppetunnina ja jäädvustada kõik kuus aastat ilusasse mälestusse, tuues kaasa palju armastust ja üksteise mõistmist.

7. aastapäev - Oonüks. Seitsmenda aasta täitumisel otsustatakse ära, kas hing, kellega koos oled, on sinu saatusekaaslane või mitte. Oonüksit kingitakse või lisatakse laekasse selleks, et igavesti koos edasi minna ja elada elu ühiselt kuni lõpuni.

8. aastapäev - Must Turmaliin
 
9. aastapäev - Lasuriit

10. aastapäev - Teemant

11. aastapäev - Türkiis

12. aastapäev - Jaad

13. aastapäev - Tsitriin

14. aastapäev - Opaal

15. aastapäev - Rubiin
 
16. aastapäev - Peridoot

17. aastapäev - Karneool

18. aastapäev - Ahhaat

19. aastapäev - Akvamariin

20. aastapäev - Smaragd

21. aastapäev - Merevaik

22. aastapäev - Spinell

23. aastapäev - Topaas

24. aastapäev - Tansaniit

25. aastapäev - Mäekristall

30. aastapäev - Safiir
 
35. aastapäev - Smaragd

40. aastapäev - Rubiin

45. aastapäev - Aleksandriit

PULMA KUU JA SELLELE ÕNNE TOOV KRISTALL / KRISTALL, MIDA KINGITAKSE PULMADEKS

Igal Kuul on oma energia ja vägi, mille see pulmade jaoks kaasa annab. Igal Kuul on teatud kristallid, mis sinna õnne toovad ja need kristallid, mis ma siia kirja panin, need toovad sellel kuul abiellunutele õnne. Neid kristalle lisatakse abielu laekasse või kingitakse pulmapäeval.

Jaanuar Esimene kuu terves aastas sümboliseerib uut elu ja uusi ettevõtmisi. Jaanuari kuu on ideaalne aeg abiellumiseks, kui soovitakse enda elu muuta ja saatust muuta. Jaanuaris abiellunutele õnne toovaks kristalliks on Granaat ja Almadiin Granaat.

Veebruar Veebruari kuu on hea kuu abiellumiseks, kuna Veebruar annab jõudu pikkadeks aastateks ja selle õnne kristalliks on Akvamariin.

Märts Sellel kuul abiellunutele annab Märts kaasa kirge, romantikat ja sügavat üksteise mõistmist. Märtsi õnne kristall abiellunutele on Ametüst ja Sugiliit.
 
Aprill Sellel kuul abiellunutele antakse kaasa "puhas leht", mis annab võimaluse kõike otsast peale alustada ja vigu andestada. Kõige parem aeg abiellumiseks, kui on koos juba aastaid oldud. Aprilli õnne kristall on Teemant, Safiir ja Ioliit.

Mai Mai kuu on üks parimatest aegades, millal abielluda, kuna see kuu annab aktiivsust, elujõudu ja palju tervist suhtesse. Mai kristalliks on Smaragd ja Krüsopraas.

Juuni Sellel kuul abiellunutele antakse kaasa palju koduseid tegemisi ja rutiini. Kuukivi aitab suhet tugevana hoida ja Pärl toob juuni kuus abiellunutele head õnne.

Juuli Juuli kuus abiellunuid ootab ees väga palju ootamatuid ettevõtmisi, pidevaid sündmuste rägastike, õnne ja kurbust korraga, kuna Juuli kuu sümboliseerib salakavalust. Oonüks on see kristall, mis kaitseb salakavala Juuli mõjutuste eest ja Rubiin toob head õnne.

August Kannab endas elujõudu, materiaalseid ettevõtmisi ja kauget sidet, mis võib abiellunuid lahus hoida töö pärast. Sellel kuul abiellunute õnne kristallideks on Karneool ja Peridoot.

September Septembris abiellunutele antakse kaasa mõttetegevus ja pidevaid planeerimisi. Septembri kuud sümboliseerib Safiir.

Oktoober Oktoobri kuus abiellunutele annab see kuu kaasa sügava sõpruse ja ühte hoidmise. Oktoobri kuud sümboliseerib Arbuusturmaliin ja Opaal.

November Novembri kuu annab abielule kaasa jõudu ja suurt energiat. Sellel kuul abiellunutele kingitakse Tsitriini või Valget ehk Hõbedast Topaasi.

Detsember Detsembri kuu on rahu kuu, mis toob suhtesse tugevat jõudu üksteise hoidmiseks ja austamiseks. Detsembri kuus abiellunute laekasse lisatakse Sinine Topaas, Türkiis, Tansaniit ja Rubiin.
Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja