MUST OBSIDIAAN

  • 25.20€

Toote detailid

  • Mudel: MUST OBSIDIAAN püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MUST OBSIDIAAN on võimas negatiivsuse neelaja ja kui sellest valmistada püramiid, suudab see kristall tõmmata negatiivsust poole kiiremini endasse kui tavaline poleeritud kristall ning töödelda selle energeetika kiirelt positiivseks. Püramiidi sümboolika on ülimalt võimas ja seda on inimkonna ajaloo algusest peale kasutatud erinevate energiate ning informatsiooni kinni püüdmiseks või edastamiseks. Musta Obsidiaani püramiid on sinu kodus võimsaks väeesemeks, mis kaitseb halva energia, ebaõnne ja kurjuse kinni jäämise eest.


MUSTA OBSIDIAANI PÜRAMIIDI TOIMED:

- Eemaldab stressienergiat selles toas, kus seda hoitakse. Aitab lahti saada tülitsemistest, riidudest, närvilisusest, kurjadest mõtetest, kiusamisest, üksteisele halvustavate kommentaaride saatmisest, kurbusest ja melanhooliast.

- Musta Obsidiaani püramiid sobib väga hästi töölauale, et eemaldada tööga seotud stressi ja lahendada töökaaslaste seas olevaid probleeme.

- Sobib hoidmiseks külaliste külas oleku ajal laua peal, et see takistaks probleemide teket või hoiaks sind ebavajalike vestluste arutamise eest. Must Obsidiaani püramiid ei lase külla tulnud inimestel liialt kurnavad olla ja seega sobib ideaalselt elutuppa või kööki asetamaks.

- Sobib magamistuppa (ka väikelapse tuppa), kui probleeme on õudusunenägude nägemisega ja hirmuga, mis ei lase rahulikult magama jääda. Musta Obsidiaani püramiidi võib hoida ka voodi all, et see aitaks eemaldada sinu enda hinges oleva kurbuse, hirmud, närvilisuse või kaitsta sind astraal-rännaku ajal.

- Musta Obsidiaani püramiidid on peeglite jaoks imeravimid. Oleneb loomulikult, mida sa soovid peegli käest saada.  Musta Obsidiaani püramiid blokeerib peeglite sees tekkivaid halbade portaalide avanemist, kuid see aitab ära hoida ka sinu koju sisenevaid deemoneid ja kellegi teise poolt saadetud ebaõnne.


Too enda kööki Valge Hauliidi või Musta Obsidiaani püramiid, mis suunab sind enda tervise nimel pingutama. Nendel püramiidel on oskus sind tervislikumaid toite tegema suunata, aidates inspiratsioonil tulla ja viies sind intuitiivselt selle poole, et sa leiaksid üles oskuse taimi enda menüüs ära kasutada.


Peeglite ja portaalide kohta saad lähemalt lugeda SIIT.


JUURTŠAKRA TERVENDAMINE

Must Obsidiaan on seotud Juurtšakra tervendamisega ja seda saab kasutada erinevat pidi selle korda seadmiseks. Esiteks võib seda hoida otse voodi all sinu enda Juurtšakraga kohakuti ja see võib jääda sinna mitmeteks kuudeks. Teine võimalus on aeg-ajalt hoida seda Juurtšakra kohal ja lasta kristallil eemaldada eeterkehas olevad probleemid.

KODU VÄLISUKS / ESIK

Kirjutasin ühe artikli kodu Feng Shui ja välisukse kohta, mille leiate SIIT. Selles artiklis mainisin mitmel korral ära Musta Obsidiaani püramiidi kasuliku energia, kui seda hoida välisukse juures. Must Obsidiaani püramiid tõepoolest on väga kasulik kodukaitsja, kuna sellel on oskus filtreerida informatsiooni, mis sinu koju tuleb ja mis kodust välja viiakse. Sinu kodu välisuks kas laseb head õnne majja või saadab selle välja. Must Obsidiaan takistab õnne kadumise ja kurjuse majja pääsemise eest. Must Obsidiaan on ka seepärast hea välisukse juures hoidmiseks, et see kristall aitaks stressi väljapoole kodu jätta, millega oled soovinud tuppa astuda. Nii hoitakse ära väga suures koguses negatiivse energeetika majja toomist.

Musta Obsidiaani püramiidi ei ole vaja pidevalt puhastada ega ka laadida, piisab selles, kui aeg-ajalt puhastatakse kodu erinevate taime essentsidega, viirukite või küünla rituaalidega. Must Obsidiaani püramiid töötab senikaua, kuni püramiidile tekivad suured ja sügavad praod. Praod peavad tekkima iseeneslikult ilma füüsilise surveta, sellisel juhul on kristall enda töö ära teinud. Kui selline asi juhtub, võib kristalli viia õue/aeda mõne puu või taime juurde. Musta Obsidiaani energeetiline raadius on 3 cm püramiidil 3-4 meetrit, 4 cm püramiidil 4-5 meetrit jne.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST OBSIDIAAN, Väeesemed, püramiid, must obsidiaan püramiid, kodu, feng shui, kodu välisuks, esik, halb energia, kodu kaitsmine, töö, töö stress, töökaaslased, külalised, riiud, vaidlemised, astraal-rännak, luupainaja, halvad unenäod, hirm, juurtšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja