Pimeduseloorist on läbi käinud väga paljud ja kahjuks võib isegi öelda, et enamus inimesed. Pimeduseloor kuulub meie elu juurde ja võib tunduda, et see tuleb sinu elus teemaks täiesti ootamatult. Tegelikult see siiski nii ootamatult sinu ellu ei tule - sa lihtsalt ei suuda seda väga kiirelt ära tunda ja tihtipeale ka ära hoida. Räägin täna pimeduseloorist ehk depressioonist, mis on väga võimas elu pidurdaja ja meie elu seisakusse viija. Ma ei ole eelnevalt sellel teemal palju avalikult peatunud, küll aga on just see üheks peamiseks abivajate probleemiks. Pimeduseloor on depressioon ja see on niivõrd salakaval tegelane inimeste eludes, et kui see tuleb, siis ei soovi see mitte kuidagi ära minna. Asi on ka selles, et inimesed ei oska seda ära tunda, iseendas tuvastada, sellele abi leida ja seda endale tunnistada. Ütlen etteruttavalt ära, et pimeduseloorist vabanemisel oled ainuke abi sina ise. Seega soovin ma veidi jagada enda aastate jooksul inimeste abistamisest tulnud teadmisi selle ära tundmiseks ja sellega võitlemiseks. Soovin veelkord mainida, et see on väga suur probleem ja kui sina oled selle sees, siis usu mind, sa ei ole üksinda.

Pimeduseloor tekib siis, kui sinu Aura on vaba ja sellel puudub kaitsekilp, mis seda sinu füüsilise keha küljes hoiaks.

Pimeduseloor tekib sinu Aurasse, kui sinu Aural ei ole piire ehk kaitsekilpi. Pimeduseloor on energia, mis on tekkinud Aurasse ja purustanud kogu Aura kaitsekilbi. Aural olev kaitsekilp võib puruneda nende probleemide tagajärjel:

- Inimene on olnud väga pikka aega elu suhtes passiivne.

- Ei ole soovinud tuua ellu muudatusi ja ei ole proovinud probleemidest vabaneda.

- On kaotanud ära positiivse meele, elanud koos emotsionaalses mõttes kahjulike inimestega, töötanud ühises kollektiivis koos negatiivsete inimestega.

- Tarbinud üleliia alkoholi või mõnda teist mõnuainet.

- Elanud või elab väga kehva energeetikaga majas/kortermajas.

- Kesine toidumenüü, milles puuduvad taimsed saadused.

- Sind on sihiks võtnud keegi, kes soovib sulle halba.

- Pidev klatšijutu rääkimine teiste inimeste kohta ja klatšijutu pealt kuulamine.

- Teiste inimeste pidev kritiseerimine ja vaid iseendas hea nägemine.

- Rahaahnus, teise inimese vara ihaldamine ja kadetsemine.

- Uudishimulikkus teiste inimeste suhete osas.

- Kadedus, kellegi teise põlgamine, viha, agressiivne käitumine, looduse vihkamine.

- Pidev telefonis, arvutis olemine ja elektroonikaga töötamine. Aja veetmine keskkonnas, kus on palju elektroonilisi seadmeid. Vähene looduses käimine ja liikumine.

Siia alla kuulub loomulikult veel teisigi teemasid, mis lõhuvad inimese Aurat. Kõik see võib läbi käia iga inimese elust, kui sa aga kaitsed ennast halva energia eest ja tegeled enda hinge tugevdamisega, siis ei saa ka pimeduseloor sind tabada. Saad end kaitsta kristallidega ja hoides iseennast positiivsena.

7 MÄRKI, ET SA OLED PIMEDUSELOORI ALL KINNI

Enne, kui sa hakkad lugema neid 7 märki, mille olen sinu jaoks välja toonud, et suudaksid analüüsida, kas sa oled pimeduseloori kandja või mitte, soovin ma veidi seletada, kuidas sa võiksid seda teha.

Kui sa loed neid märke, siis loe ühe korraga kõik 7 punkti läbi, ilma peatumata. Siis küsi enda käest "Kas ma tundsin sarnasusi?", kui selleks vastuseks on jah või võib-olla, siis loe uuesti ja hinda ennast iga lause juures.

Kui tunned end nendes punktides ära, siis hinda, kas sa oled 100%, 50% või hoopis 25%, see kellest ma kirjutan. Sa ei pea olema alati täielikult pimeduselooriga kaetud, sa võid alles olla selle ääremail. Pimeduseloor ehk depressioon tuleb aeglaselt ja kui sellega ei tegeleta, siis see matab sind tervenisti. Kui sa tunned ennast vähegi ära, siis hakka tegutsema ja end tervendama. Tunnista iseendale, et sa oled pimeduseloori potentsiaalne kannataja. Kui sa seda kõike eitad, aga samas tajud, et midagi toimub, siis ainuke kannataja oled sina ise. Mina soovin sind vaid aidata - olen liialt palju näinud inimeste peal pimeduseloori, mida olen aidanud maha võtta. See on pikk protsess, kui sa sellega ise venitad ja väga kiire protsess, kui sa tahad sellest vabaneda.

Pimeduseloor on nagu magnet, mis tõmba sinu poole kõike halba ja jätab selle sinu sisse. Pimeduseloor toitub halbadest emotsioonidest ja see tõmbab igalt poolt enda sisse negatiivsust. Selle magnet ja kanal tuleb kinni panna, et sellest saaks välja tulla. Pead mõistma, miks see sul on ja proovida seda tervendada.

1. SA TUNNED SÜGAVAT KURBUST JA SA EI TEA MIKS SA SEDA TUNNED

Võib-olla sa mingil määral isegi saad aru, miks sa kurb oled, aga päris nagu ei saa ka. Kes pimeduseloori kannab, see mõistab, mida ma selle lausega soovin edasi anda. See kurbus, mis sinu sees on, see on nii sügav, nagu saaks sellesse ära uppuda. Sa tunned, et sa ei saa, ei suuda ega ka oska sellest rääkida. Sa nagu saaksid aru, mis sinuga toimub ja nagu ei saa ka. Sa mõistad, et keegi teine, näiteks sinu lähedane soovib sind aidata ja sinu meelt lahutada, aga samas sa saad aru, et sellest ei ole kasu. Sa lihtsalt tunned seda tunnet, mis neelab endasse kogu positiivsuse, mida keegi teine proovib sulle edasi anda. Sa tunned, et sa ei suuda seda ise välja lülitada, kinni panna, parandada ja kontrollida.

2. SA TUNNED, ET SA EI OLE MIDAGI VÄÄRT

Sinu mõtetest võib pidevalt läbi käia emotsioon, et sa ei ole mitte midagi väärt.
Kui sulle midagi kingitakse, sulle öeldakse ilusaid komplimente või tehakse armsaid üllatusi, siis sa ei tunne, et sa oleksid neid väärt. Üks tüüp inimesi on need, kes tunnevad, et nende ilusate žestide taga on alati tagamõte ja nad hakkad paranoiliselt ette kujutama igasuguseid variante selle kohta, et miks nendega ikkagi nii hea ollakse. Teine tüüp inimesi on need, kes ei suuda seda kõike vastu võtta, tundes, et jäävad siis heategijale võlgu ning seda ei ole nende jaoks vaja. Sa tunned seda, et sa ei suuda hakkama saada, sul ei ole potentsiaali ja sulle ei ole antud head õnne. Kui see teema käib läbi erialaliselt ja ollakse pimeduseloori all, siis arvatakse, et ollakse kõige kehvem töötegija.

3. SUL ON RASKE END KONTROLLIDA

Pimeduseloori all kannatajad kaotavad järk-järgult igasuguse enesekontrolli. Pimeduseloor ei lase sul olla õnnelik kellegi teise õnne üle, isegi kui sa väga selle nimel pingutad. Pimeduseloor ei lase sul ennast kontrollida ja see võtab ära oskuse varjata enda tõelisi emotsioone. Pimeduseloor ei lase sul teiste inimeste üle õnnelik olla ja seda õnne nendega koos nautida.

4. SA EI TAJU ENDA ELUS MÕTET JA SA TAJUD PIDEVAT HUKKAMÕISTMIST

Kui Sinu Aurasse on pääsenud pimeduseloor ja see on Aura üle võtnud, siis sa näed tihti igal pool negatiivsust. Sa nopid teiste inimeste sõnadest kriitikat ja hukkamõistmist välja igal võimalik hetkel. Sinu enda meeled muudavad teise inimese heatahtlikkuse pahatahtlikkuseks. Mõtle, kas sina oled see, kes tajub pidevalt, et talle soovitakse halba teha? Pidevalt on sul selline tunne, et sinu elul ei ole mõtet, sa ei ole midagi väärt ja sul ei ole elueesmärki. Siinkohal soovin meenutada seda, et meil kõigil on omad suured ja väikesed elu eesmärgid.

5. TAJUD, ET MITTE KEEGI EI AITA SIND JA MITTE KEEGI EI SAA SIND KA AIDATA

Sinu emotsioonidest käib pidevalt läbi, et sa ei tunne, et saaksid kellegi käest abi. Sa tajud, et sinu lähedased ei märka sind, ei toeta sind ja ei soovi sind aidata. Tegelikult on aga asi selles, et inimesed ei ole selgeltnägijad ja nad ei oska depressiooni sinu hinges välja lugeda. Sa pead mõistma, et kui sa soovid abi saada, siis sa pead julgema sellel teemal rääkida. Vahel on ka nii, et kui sa räägid nendel teemadel ja sind proovitaksegi aidata, siis väga tugeva pimeduseloori all kannataja tunneb, et sealt ei tule abi. Tegelikult on asjad hoopis teisiti.

6. MEENUTAD HALBU KOGEMUSI JA OTSID PARADIISI

Pimeduseloori all kannataja meenutab pidevalt halbu kogemusi, läbi elatud teemasid ja on kurb inimeste pärast, kes on kasvõi kaugel minevikus sulle midagi teinud. Sellel inimesel tuleb meelde väga palju mineviku probleeme ja ta jääb ühel hetkel teatud aega kinni. Kui sa oled pimeduseloori all, siis sa otsid kohta, mida saaksid nimetada paradiisiks ehk otsid midagi, mis teeks sulle head ning soovid põgeneda. Sa tajud, et kuskil on parem, kui siin ja sa tahad endale uut elu. Kui sa oled ise katki, siis tegelikult seda paradiisi ei ole. Paradiisi leiad siis, kui sa selle ise enda sees lood. See ongi paradiis - sinu terve ja positiivne olek.

7. SA EI SOOVI NAERDA JA SA NÄED VISIOONE, MIS TEGELIKULT ON DEEMONIST

Veel üheks selliseks märgiks, mida peab silmas pidama on see, et sa ei suuda meelelahutust nautida. Sa ei suuda naerda südamest ja enamus asju, mis enne sulle rõõmu pakkusid, ei tee sind enam õnnelikuks. Sul kaob huvi nende asjade suhtes, mis sulle ennem meeldisid ja kaob ka sinu huumorimeel. Pimeduseloori all kannatajad isegi vihastavad tihtipeale, kui nalja tehakse.

Üheks väga suureks märgiks, et sul on peal pimeduseloor, on see, et sa tajud visioone. Aga need visioonid ei ole tõesed, need ei täitu ja need on negatiivse alatooniga. Olen kohanud inimesi, kes depressiooni sees vaevlevad ja kujutavad ette, et nad on järksu saanud selgeltnägijaks. Tegelikult on aga nii, et see inimene tajub hallutsinatsioone ja need visioonid on deemonist. Kui Aura on kaetud pimeduselooriga, siis meie Aura sees võib "keegi" elama hakata, keegi, kes on halb hing. Hing, kelle eesmärk on inimest hävitada ehk tema energiast toituda. Sellisel juhul hakkab see inimene visioone nägema, aga need visioonid on negatiivsed, surma tõotavad, halba kuulutavad ja ärevust tekitavad. Selgeltnägemine on anne, millega sünnitakse ja tänu millele on võimalik näha erinevate emotsioonidega nägemusi, mitte ainult negatiivse alatooniga nägemusi. Pimeduseloori all kannatajad kogevad luupainajaid, kuid õige selgeltnägija seda ei taju, kuna tema Aura peab olema tugev, et näha selgelt. Seega siinkohal peab analüüsima enda nägemuste kõla, emotsioone ja sõnumit väga sügavalt. Kui need on negatiivsed ja halvad, siis see on depressiooni üks tunnustest.

Pimeduseloorist saab vabaneda, kui sa tunnistad selle olemasolu ja töötad selle vastu nii, et käitud vastupidiselt selle tekitaja emotsioonile!


Kui sa soovid pimeduseloorist vabaneda, siis loe ülalpool toodud näited läbi, mis võivad sulle pimeduseloori tekitada ja sinu Aura kaitsekihti purustada. Loe need läbi ja käitu täpselt vastupidiselt. Kui sa tunned, et töötad mürgises keskkonnas emotsionaalses mõttes, siis kaalu võimalust töökoha muutmiseks. Kui käid liialt vähe looduses, siis võta endale mõttesse seda muuta. Analüüsi iseennast, vaata, mis võiks sulle probleeme põhjustada.

Pimeduseloorist aitavad vabaneda kristallid ja aitavad kaitsta sinu Aurat selle tekke eest

Kui rääkida pimesuseloorist ehk depressioonist, siis aeg on minu inimeste puhul näidanud, et kristallid on ühed tõhusamad vahendid sellega võitlemiseks. Seega selle puhul soovitan ma tõesti kristalle endale appi võtta ja lasta sul ennast positiivses mõttes mõjutada.


Kuidas kristallid suudavad depressiooniga võidelda? See on väga lihtne. Kui sa kannad kristalle, siis kristallid saadavad sinu Aurasse mõtteid, emotsioone, energiat ja hakkavad sinu ümber hoopis teistsugust energiavälja looma. Kui kanda selliseid kristalle, mis kaitsevad sind negatiivsuse eest, enda halbade mõtete eest, teiste inimeste negatiivsuse eest ja kristalle, mis loovad sinu ümber tugevat kaitsekilpi, siis lõppude lõpuks sa saavutadki tugevuse ja tuled sellest pimeduseloorist välja.

Kristalle on väga palju, mis tegelevad pimeduselooriga võitlemisega ja millel on oskus sinu Aurale tugevat kaitsekilpi luua. Ma mainin siinkohal kõige paremad ja kasulikumad kristallid ära, sina ole hea ning vali endale läbi sisetunde see õige välja. Tunneta, kas see kristall tõmbab sind enda poole ja kas see visuaalselt sobib sulle. Niiviisi saad ka vastuse, kas see aitab sind. Kui sul tekib selle kristalliga kontakt, siis on see kristalli poolt märk, et ta on nõus sind aitama.

Pimeduseloor on isiklik probleem - see on ka põhjus, miks sa saad seda ise ka tervendada

Pimeduseloor on sinu Aura sees, see on nagu vaimne haigusseisund, mis on ära lõhkunud sinu Aura. Pimeduseloor on nagu vähk sinu Auras, mis kasvab, kasvab ja toitub negatiivsusest. Selle energia Aurast väljasaamine on lihtne, kui sa hakkad enda Aurat toitma positiivsusega, positiivsete mõtete ja kristallidega.

MOOKAITE - aitab sul naerda, sinu hinge positiivsust ja rõõmu tuua

Pimeduseloori all kannatajad võiksid vähemalt ühte rõõmsat kristalli kanda endaga igapäevaselt kaasas. Rõõmsaks tegevat kristalli selles suhtes, et neid kristalle, mis muudavad sind positiivseks. Mookaite on üks tugevamaid kristalle, mis on kasulik selleks, et näha elus miskitki head. Mookaite aitab sul elu näha ilusamates toonides, suurendab sinu elujanu ja elamise soovi.

PÄIKESEKIVI - pimeduseloori ehk depressiooni tervendaja

Päikesekivi on see kristall, millel on kõige tugevam oskus depressiooniga võidelda. Päikesekivi muudab kõik rõõmsaks, kes iganes seda kristalli kannab. Päikesekivi soovitan ma kanda talismanina kaelas ja võimalikult pika paela/keti otsas, et see saaks rippuda Päikesepõimiku Tšakra kohal. Päikesepõimik asub naba kohal ja see Tšakra on seotud elurõõmuga.

VALGE AHHAAT või VALGE HAULIIT - stressi vaigistajad

Mõlemad kristallid oskavad puhastada sinu mõtteid. Valge Ahhaat ja Valge Hauliit leevendavad närvilisust, aitavad lahti saada muremõtetest, kurbusest, enesehaletsemisest, pidevatest tujukõikumistest ning meeleolu muutustest.

MUST TURMALIIN, MAGNETIIT, HÜPERSTEEN, GAGAAT JA MUST OBSIDIAAN - Aurast pimeduseloori vabastaja

Need on kristallid, mis aitavad sinu Aura vabastada pimeduseloorist, juhatades selle kahjustava energia Aurast minema ja kaitstes selle tagasituleku eest. Magnetiit tõmbab enda sisse sinu kahjuliku energia ja pidurdab negatiivse energia Aurasse laskmist. Pimeduseloor on nagu magnet, mis neelab sinu hinge halbu emotsioone. Hüpersteen puhastab sinu Aurast energia, mis keegi teine on sinu juurde saatnud ja Must Obsidiaan koos Musta Turmaliiniga on universaalsed Aurapuhastajad sellise probleemi korral.

Must Turmaliin puruneb või läheb väga praguliseks, kui see on oma töö ära teinud. Seega soovitan meelde jätta need praod, mis Musta Turmaliini sees kohe kandmise alustamise hetkel olid, et sa suudaksid aru saada, kas see kristall on otsa saanud või mitte. Must Turmaliin on oma tekstuurilt juba praguline, see on ka põhjus, miks ma soovitan osutada sellele tähelepanu.

OONÜKS - Aura kaitsekilbi looja

Oonüks on üks parimaid kristalle Aura kaitsekilbi loomiseks ja seda soovitan ma siis kanda, kui sa oled juba pikka aega kandnud stressileevendamise ning Aura puhastamise kristalle.

Neid kristalle, mis tegelevad stressi leevendamisega, depressiooni tervendamisega ja Aurale kaitsekilbi loomisega, on väga palju. Kui ma olen kristallide kirjelduse juurde kirja pannud nende teemade kohta, siis võid väga vabalt ka teisi kristalle pimeduseloorist vabanemiseks kanda.

Soovitan sul lisaks lugeda ka teisi minu kirjutatud artikleid, mis on sulle depressioonist väljumisel abiks. Artiklid leiad SIIT.