Unenägudes võid sa kogeda ja näha kõike, mida inimene suudab tunda, teab ja enda fantaasiamaailmas suudab välja mõelda. Kõigel on olemas alati oma tähendus, miski ei ilmu sinu unenägudemaailma ilma põhjuseta. Kõik nägemused, sümbolid ja tegevused omavad salakeelt, mida sul endal tuleb lahti harutada. Aitan sul mõista seda, mida tähendab see, kui sa unes tunned ja tajud atraktiivsust. See on tunne või tegevus, mis võib päris tihti unenägudes esineda. Paljud näevad unenägusid, kus keegi tunneb, et ta on atraktiivne või vastupidi, tuntakse ise seda tunnet kellegi suhtes. Kas sa oled sellist unenägu kogenud ja hiljem mõelnud, mis see nüüd siis oli? Ma aitan sul seda kõike paremini mõista.

 

Sa oled kellegi jaoks atraktiivne!

 

Unenägu, kus sa tajud, tunned või koged, et keegi huvitub sinust, tunneb, et sa oled tema jaoks atraktiivne, sellel on mitu erinevat tähendust.

 

Kui inimene, kes tundis unes sellist tunnet sinu suhtes oli sinu jaoks tuttav inimene, siis see võib viidata tema huvile sinu suhtes. Huvi võib olla seksuaalne, kuid üldiselt ei pruugi seda see olla. Pigem huvi millegi suhtes, mida sa omad, sinu tegevuste või olemuse suhtes. Kui selline pilk, mida sinu poole suunati oli sinu jaoks ebameeldiv, siis see huvi ei pruugi kooskõlla minna sinu enda huviga tema suhtes või see huvi on ebaterve. Kui sa nautisid seda, see pakkus sulle positiivseid tundeid, siis on selle tähendus vastupidine. See tähendab seda, et huvi on vastastikune või sa lihtsalt naudid, et oled tähelepanu keskpunkt selle inimese jaoks. Üldiselt saab sellist unenäo tõlgendust võtta arvesse siis, kui sa tunned seda inimest, kes sind atraktiivse pilgu läbi vaatas. Kui see inimene oli sinu jaoks võõras, siis seda tõlgendust arvesse võtta ei saa.

 

Kui sinu unenäos esines üks või isegi rohkem inimesi, kes tundsid, et sa oled nende jaoks atraktiivne, siis sümboliseerib see unenägu tähelepanu. See viitab sellele, et sa oled võõraste või vähem tuttavate inimeste seas populaarne. Olgu see populaarsus hea või negatiivse alatooniga, sinust kõneldakse, sind pannakse tähele. Võib-olla oled teinud midagi viimasel ajal, mis on tähelepanu köitnud? Võib-olla oled avaliku elu tegelane ja see selgitaks nii veidigi seda unenägu? Võib-olla oled teinud midagi märkimisväärset, et sind märgatakse? Midagi igatahes kuskil toimub. Kui sinu unenäos on võõras inimene, siis on see kindlasti keegi, kellega sa otseselt kokku ei puutu. Mida rohkem on neid inimesi sinu unenäos, seda suurem tähelepanu erinevates seltskondades sinule osutatakse.

 

Unenägu, kus sinule ligi kiputakse, antakse teada oma tunnetest sinu vastu, sümboliseerib tähelepanu, mida sa ise pead ka tundma. See viitab sellele, et kas sa oled juba kogenud või peagi koged kellegi kaudu seda, et sinu kohta on kellelgi oma arvamus (unenäod räägivad läbi kogetust, kui ka ettekuulutustest, seetõttu pead ise seda analüüsima, kumb variant sinu kohta käib ja seda alati ka erinevate unenäo seletajate puhul. Tuletan seda uuesti lihtsalt meelde!). Kui tähelepanu, mis sulle unenäos kingitakse on positiivne, see ei häiri sind, ei ole ahistava alatooniga ega midagi säärast, siis ka see situatsioon ei tekita sinus halbu emotsioone. Kui aga tunned midagi negatiivset või ahistavat, siis tähelepanu, mida oled kogenud või peagi koged, tekitab sinus neid emotsioone.

 

Kui sa näed juba pikemat aega unes, kuidas erinevad inimesed, nii tuttavad kui ka võõrad, vaatavad sind atraktiivselt või seksuaalselt, siis tähelepanu on väga suur. Sa oled lihtsalt sellel hetkel märkimisväärsem ja värvilisem kui teised ümberringi.

 

Kui sa näed unes kedagi, kelle suhtes on sul endal tunded ja tema tunneb unenäos seda sama, siis võib see olla sinu soovmõte. Soovmõtted ilmuvad tihtipeale unenägudesse ja seda millest unistame, seda ka unes näeme. Väga keeruline on öelda, kas sellise unenäo tähendus viitab sellele, et ta vastab sinu tunnetele või mitte. Sellist unenägu ei saa kunagi otse tõlgendada, kui sinul endal on selle inimese vastu tunded.

 

Üks versioon on veel selle kohta, kui keegi tunneb, et sa oled tema jaoks atraktiivne. See võib tähendada kopeerimist ja matkimist. Originaalseid inimesi on läbi aegade kopeeritud nende poolt, kellel ise ei ole isiksust ega ka sääraseid andeid, mida nad teistes inimestes imetlevad. See võib viidata kadedale ja ahnele pilgule. Kui sa seda kardad, siis soovitan sul kanda Tektiidi kristalli. Tektiit kaitseb inimeste eest, kes soovivad sind nõrgestada ja matkida. Gagaat on teine variant, mida ma sulle soovitan. Gagaat aitab sind nähtamatuks muuta. Kanna Gagaati endaga kaasas või hoia seda kindlasti enda kodu välisukse lähedal.

 

Keegi on sinu jaoks atraktiivne!

 

Unenägu, kus sinu jaoks on atraktiivne inimene, kes on sinu jaoks võõras või poolvõõras, siis see võib sümboliseerida mitte inimest vaid hoopis ideed või unistust. See võib olla miski, mille peale sa keskendud, end pühendad või millega tegeled, mis sind väga huvitab. See võib viidata kirele, mida sa omad ja väga intensiivsele positiivsele tundele, mida sa tunned. See võib viidata sellele, et teed naudinguga midagi ja ma näen, et selline unenägu on väga positiivne. Kindlasti tõlgenda enda jaoks ära ka kõik ülejäänud sümbolid ja tegevused, mida sellises unenäos nägid, kuna need aitavad sul mõista, millele unenägu veelgi täpsemalt viitab.

 

Unenägu, kus nägid seda, et sinu enda kaaslane on sinu jaoks atraktiivne viitab taas armumisele. See võib viidata ka soovile taas lähedasemaks muutuda või tähelepanule, millest oled viimasel ajal puudust tundnud. Üldiselt on selline unenägu ikkagi väga positiivse tähendusega, andes lootust sinule ja suhtele, milles oled.

 

Kui sa näed unes kedagi, kelle suhtes on sul endal tunded ja tema tunneb unenäos seda sama, siis võib see olla sinu soovmõte. Soovmõtted ilmuvad tihtipeale unenägudesse ja seda millest unistame, seda ka unes näeme. Väga keeruline on öelda, kas sellise unenäo tähendus viitab sellele, et ta vastab sinu tunnetele või mitte. Sellist unenägu ei saa kunagi otse tõlgendada, kui sinul endal on selle kellegi vastu tunded.

 

Kui näed unes, et keegi tuttav on sinu jaoks atraktiivne ja seksuaalselt köitev, kuid vastupidist efekti ei ole, siis see võib sinu enda tunnetele tema osas viidata. Temas võib olla miski, mis on huvitav ja atraktiivne. See ei pea otsetõlkes olema ehk seksuaalne. See võib olla tema iseloomujoon, oskus või tema Aura. Teised inimesed võivad olla sinu jaoks inspiratsiooniks ja sa võid näha nende tugevusi. Sel juhul võivad need mõtted ja tunded esile tulla ka unenäos.

 

Unenägu, kus sa näed pidevalt kedagi enda unenäos, kelle suhtes on sul tunded ja kui need unenäos vahetuvad, situatsioonid muutuvad ning inimesed selles muutuvad, tähendab see järgmist - selliste korduvate unenägude nägemine tähendab esiteks seda, et sa võid olla valmis armastuseks, sa tunned selle järgi puudust. Teiseks seda, et sa otsid ennast, enese teostamist ja ootad universumilt inspiratsiooni enese paika panemiseks. Kolmandaks seda, et sa tunned ise, et oled seksuaalselt atraktiivne, oled enda kehaga rahul.

 

Nagu ma eespool mainisin on atraktiivsuse nägemine midagi väga tavalist, kuid loodan, et sa leiad läbi minu tõlgenduste oma unenäole selgitusi. Kui soovid paremini ka enda teisi unenägusid mõista, siis hoia enda voodi kõrval unenägudemaailma aktiveerivaid kristalle. Soovitan seal hoida lisaks teistele unenägudekristallidele Apofülliiti, Skolessiiti ja Preselit.

 

Lisaks atraktiivsuse unes nägemisele võivad sind huvitada ka sellised unenägude seletajad nagu näiteks "Suudlus", "Suhtes petmine" ja "Armumine". Kõik minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT