Mis on Intuitsioon?

Intuitsioon on oskus näha iseenda elu selgelt, oskus teha otsuseid, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see on nagu energia, mis juhib meid õigele teele. Mina soovitan kõigil arendada enda intuitsiooni selleks, et elus hakkama saada, enda elu rohkem mõista ja õppida elama ilma hirmuta. Kui inimene arendab enda intuitsiooni tugevaks ja võimsaks, siis tulevad vastused ellu kergemalt ning valesid otsuseid ei tehta nii palju. Otsused ei pea elus ainult head ja halvad olema, vahel on need halvad ja veelgi halvemad, vahel aga head ja veelgi võimsamad. Tugev intuitsioon õpetab elama nii, nagu sa pead elama, nii nagu sulle on elu ette antud.

Mida on võimalik tugeva intuitsiooniga saavutada?

- Tugev intuitsioonitunnetus aitab sul enda füüsilist keha rohkem tunnetada, aitab mõista, mis on sinu keha jaoks hea ja mis halb. See aitab haigustest paremini aru saada ja nendest kiiremini terveneda.

- Aitab mõista, miks on mõni inimene sinu ellu saadetud, mida ta sulle annab, mida sa temale annad ja milleks on teie vahelised suhted head.

- Aitab mõista, keda sa oma ellu soovid lasta ja kes ei tohiks sinu elus eksisteerida.

- Annab sulle oskuse mõista enda saatust, andeid ja saatuse poolt ettemääratud eluülesannet.

- Tugev intuitsioon hoiatab ohu eest, millesse sa võid sattuda ja aitab ära hoida ebavajalikke probleeme. Ebavajalikud probleemid on need, mis ei õpeta, vaid viivad emotsioone tasakaalust välja.

- Tugeva intuitsiooniga inimesed ei vaja kunagi kellegi nõu, nad teavad mida elult oodata, mida on vaja ellu tuua, kuidas kuskile jõuda ja kuidas saavutada unistuste täitumist.

Kas intuitsiooni arenemisel on piirid või suudavad kõik lõpmatuseni areneda?

Intuitsioon toimib sinu eeterkehas jo-jo efektina - kui sa seda arendad, siis see kasvab, kui sa jätad pooleli, siis see vaibub maha. Seega on vaja intuitsiooni tugevdamisega pidevalt tegeleda, et see aina võimsamaks muutuks.

Intuitsiooni arenemine on igaühel erinev, kuna kõik sõltub nendest asjadest:

- mitmendat elu sa elad

- kas sa oled oma karma ülesanded eelmistes eludes lõpuni viinud või kui palju karistusi sa oled kaasa endale võtnud.

- kas sa oled õppinud eelmistes eludes armastama, hoolima, jagama, austama ja aktsepteerima inimese individuaalsust. Mida paindlikumaks on inimene enda elude jooksul muutnud, seda kiiremini saab intuitsioon areneda.

- kas sa oled sündinud nõidade perekonda või oled elanud eelmises elus spiritualisti kaitse all

- suur trauma, mis on tekitanud olukorra, kus inimese hing on teises dimensioonis ära käinud ja naasnud tagasi sellesse füüsilisse kehasse, aitab intuitsiooni arengult blokaadid eemaldada.

Need asjad on väga olulised, kui me räägime väga võimekast intuitsiooni arengust. Kui sul on selles elus raskusi intuitsiooni usaldamisega, siis tea, et mõnest nendest asjades on sul elus veel läbi kogenemata ja see seab takistusi. Selles elus sa saad intuitsiooni arendada ja kui arendad seda, siis võtad järgmisesse ellu kaasa selle, mis siin õpitud. Järgmises elus tegeled enda intuitsiooniga ja kolmandasse ellu võtad kaasa nende kahe elu õppetunnid - nii see käib. Mida võimekam on sinu intuitsioon, seda rohkem oled sa eelmistes eludes õppinud.

KUIDAS ARENDADA ENDA INTUITSIOONI

Intuitsiooni arendamine on lihtne, kui sa kasutad selleks spirituaalse energiaga väeesemeid, see on ka üks põhjuseid, miks ma kristalle selleks soovitan. Need kannavad vajalikku energiat sinu intuitsiooni arenemise jaoks ja kui sa nendega tööd teed, siis need aitavad sul areneda, tugevamaks muutuda ja mitte alla anda.

Ma panen siia kirja kõige lihtsamad sammud intuitsiooni arendamiseks, mis aitavad Auras hea aluse luua, et sealt edasi liikuda ja veelgi võimekamaks saada.

SODALIIT on esimene intuitsioonikristall, millega alustada, et eemaldada hingest ja Kolmandalt Silmalt blokaadid, mis takistavad spirituaalset arengut. Kui sa tunned, et sa ei suuda mitte kuidagi edasi astuda, tunnetada, õigeid vastuseid saada, teed palju vigu ja astud pidevalt ämbrisse, siis Sodaliit on kristall, mis sind aitab. Sodaliiti soovitan üleüldse kanda aeg-ajalt ka neil, kelle intuitsioonitunnetus on enamvähem paigas, kuna see aitab likvideerida spirituaalsest kehast negatiivse energia, mis võib intuitsiooni arengus probleeme põhjustada. Sodaliidi kristalli soovitan kanda ehtena ja seda võib teiste kristallidega koos kanda.

MÄEKRISTALL on kristall, mis aitab Aurast eemaldada negatiivsuse ja segava energia, mis takistab intuitsiooni kuulamist. Mäekristalli soovitan kõigil kanda ükskõik millisel eluperioodil, kuna see filtreerib pidevalt sinu eluteelt halbu asju.

TSITRIINI kandmisel aitad sa sellega enda Aurast eemale tõrjuda vale informatsiooni ja kui sa kannad Tsitriini koos mõne teise intuitsioonikristalliga, siis see aitab ära tuvastada valelikud inimesed või salakavaluse, eriti kui seda kanda koos OONÜKSIGA.

KUUKIVI 
on intuitsioonikristall, mis mõjub kõige enam naistel ja aitab minna järk-järgult spirituaalsele teele.

TSELESTIITI hoia võimalikult lähedal enda voodile, kuna Tselestiit aitab läbi une Kolmandat Silma avada ja tugevdada ning suurendada oskust intuitsiooni kuulata.

LASURIIT sobib kandmiseks Sodaliidiga, kuna see aitab iseendasse ja enda nägemustesse uskuda, mitte alla anda, kui tunnetus on eksiteele viinud. See eemaldab koos Sodaliidiga blokaade ja aitab väga kiirelt areneda. Samas kaitseb Lasuriit Aurat ebavajaliku energia eest, mis takistab intuitsioonil areneda.

Kasutaenda arendamiseks kristallpendlit 

Kasuta pendlit enda arendamiseks ja vastuste saamiseks, et jälgida, kas sa arened või oled intuitiivselt kinni. Pendli pidev kasutamine on hea, kuna sellega saad enda arengut jälgida. Küsi vastuseid asjadele, millele saad kindla vastuse juba mõne aja pärast.

Need kristallid, mis ma siia kirja panin, on kõik intuitsiooni kristallikomplekti kristallid ja seega võib nendest valmistada komplekti, mida hoitakse magamistoas võimalikult lähedal voodile.


TEE ENDALE INTUITSIOONI ARENDAMISEKS VEE-ELIKSIIRI

Kristallidest valmistatakse vee-eliksiire, kuna kristallid suudavad vee sisse anda enda energiat. Vee-eliksiiriks kasutatakse vaid kristalle, mis on endale selle eesmärgiga võetud. Näiteks, kui ostad kristalli, millest soovid vee-eliksiiri valmistada, siis see tuleb kohe esimeseks ööks vee sisse panna. Vee valad hommikul ära ja peale seda võid kristalli kasutama hakata. Vee-eliksiiri kristalle kasutatakse vaid erinevate vee-eliksiiride valmistamiseks ja neid hoitakse kõiki koos karbi või riide sees.

AKVAMARIIN, MÄEKRISTALL, KUUKIVI, SODALIIT ja IOLIIT

Nendest kristallidest võib valmistada vee-eliksiiri, et avada end intuitsiooni arengule, eemaldada Kolmandal Silmal olevaid blokaade ning suunduda edasi veelgi võimsamale arengule. Vee-eliksiiri võib teha kasvõi mitu kuud järjest.

Vee-eliksiiri valmistamiseks hoidke kristalle vähemalt 20 minutit kannu sees ja seejärel on see energeetiliselt valmis.

Puhasta kristallid peale kasutamist voolava veel all ja lase neil aknalaual mõne geoodi peal laadida.

USK ISEENDASSE

Intuitsiooni arengu jaoks on üks kuldne reegel, mis kehtib kõigi kohta. "Usu iseendasse, ära mitte kunagi lase kellelgi endale haiget teha ega end alahinnata". Kui sa ei usu endasse, siis sa ei arene ja kui sa lased teistel end nõrgaks muuta, siis sa muutudki nõrgaks.

ÕPI MÄRKE KUULAMA JA MÄRKIDELE RÕHKU OSUTAMA

Sinu teele antakse pidevalt kõrgemate jõudude poolt märke selleks, et sa neid kuulaksid, sest need on sulle kasulikud. Kui hakkad pidevalt igal pool mingisuguseid sümboleid ja numbreid nägema ja näed pidevalt unes ühte ning sama unenägu, siis otsi nendele seletusi. Ära võta märke ükskõikselt - sa pead need lahti seletama, lahti analüüsima, kuna need on sõnumid. Mida rohkem sa analüüsid ja vastuseid otsid, seda kiiremini areneb sinu intuitsioon.

KUI TUNNED, ET EI TOHI MIDAGI TEHA, AGA TEED SEDA IKKAGI

Vahel tunned, et sa ei peaks ühte või teise kohta minema või mõne inimesega suhtlema, aga astud ikka enda sisetundele vastu, siis tea, et iga kord, kui sa seda teed, siis muutub sinu intuitsioon muudkui nõrgemaks. Sisetunnet peab kuulama ja kui sa seda ei kuula, siis see muutub nõrgemaks. Kui kuulad enda sisetunnet hoolimata sellest, et sa ei mõista, miks sa ühte või teistpidi tunned, siis sa muutud võimekamaks. Mida rohkem sa ennast kuulad, seda kiiremini intuitsioon areneb.

TEGELE KUU MAAGIAGA JA JÄRGI KUUFAASIDE SÕNUMEID

Kuu valitseb meie emotsioonide, tegude ja õnne üle. Kuu on Maa kaaslane, mis saadab Maa peale ena energiaga sõnumeid. Seega on inimene Kuust vägagi mõjutatud ja kui me selle mõju järgi  enda tegemisi seame, siis tegelikult arendame ka enda intuitsiooni. Kuufaasid on erinevate mõjudega ja kui me kasutame selle positiivset jõudu ära, siis muutub meie spirituaalne keha tugevamaks. Iga noore kuu ja täiskuu loomise ajal meile kas antakse meie tegudega jõudu või võetakse seda ära.

PUHASTA PIDEVALT ENDA KODU ENERGIAID

Kodu energeetika puhastamine annab sulle soodsa aluse, millele enda intuitsioon rajada. Kui kodu Aura on pidevalt puhastatud, siis ei takista kodune atmosfäär inimese intuitsioonil areneda, vaid annab selle tõuke juurde. Igasuguste maagiliste rituaalide tegemine aitab intuitsioonil kiiremini areneda.