Kuu viimane veerand on kuufaas, mis järgneb alati umbes seitse päeva pärast Täiskuu loomist. Kuu viimase veerandi väe mõju küündib sellest kuni kümne päevani pärast Täiskuu loomist. See tähendab seda, et Kuu viimase veerandi päevast alates on peale seda veel kaks päeva selle jõud ja vägi aktiivne. See on aeg, millal on võimalik teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millele annab Kuu viimase veerandi jõud enda soosivaid energiaid nende teostamiseks. See, millal on Kuu viimane veerand, selle kohta leiad lugemist horoskoobist või Kuufaaside kalendrist, mille leiad SIIT.

Kuu viimase veerandi ajal avaneb sul võimalus teha maagiat ebaõnne allikasse tagasisaatmiseks. See on maagia, mis juhatab sinu Auraväljast välja energiaid, mis on sinu jaoks ebasoodsat, ebaõnne või negatiivsust põhjustava toimega. Seda maagiat võib teha igal erineval kuul ühe korra Kuu viimase veerandi ajal. Tehes seda igakuiselt, aitad sa terve kuu aja jooksul kokku kogutud ebaõnneenergiat tagasi allikasse saata, kus kohast on see pärit. See maagia toimib sel juhul efektiivselt, kui ebaõnn, mis on sinu ellu saabunud, ei oma karmaatilist väge. See tähendab seda, et see ei ole sinu enda Karma, see on nõrgast Auraväljast tingitud negatiivse energia külgetõmbe omadus.

Kuu viimase veerandi ajal ebaõnne tagasisaatmise maagiat on lihtne teha, kuid sul peab olema selleks vastav meeleolu - sa pead tahtma seda teha ja sul peab olema suur soov vabaks saada millestki, mis põhjustab sulle ebaõnne.

Millal seda maagiat teha?

Seda maagiat on kasulik teha siis, kui sinu elus liigub vaikselt või kiirelt miski allamäge. See võib olla märk selle kohta, et omad Auraväljas ebasoodsat energiat ja see võib seda kõike põhjustada.

Selleks soovitan sul enda jaoks välja valida sobiv kuupäev, millal sa saaksid seda maagiat teha ning jälgida ka seda millal on Kuu viimane veerand ja sellele järgnevad kaks päeva. Kuu viimase veerandi kohta leiad infot SIIT.

Seda maagiat võid teha ükskõik kus sa seda soovid teha. Leia enda jaoks mugav ja hubane koht, kus saad lõõgastuda ning meditatsioonilaadset maagiat teele saata.

MAAGIARETSEPT:

1. Musta Pipra eeterlik õli
2. Must rituaali- & maagiaküünal
3. Tikud
4. Küünla jaoks tulekindel alus
5. Baasõli (vabalt valitud)
6. Viirukihoidja
7. Salveiviiruk
8. Ahhaat geood

*
Ahhaat geood võib olla juba olemasolevast kodukaitse kristallikomplektist või soetad selle rituaali jaoks endale eraldi. Ahhaat geoodi, mida selles maagias kasutad, võib hiljem kodukaitsekristallide sekka lisada.

Saada maagia teele...

1. 
Maagia alustamiseks sea enda kõrvale (kohta, kus need võivad vähemalt 7 päevaks jääda) viirukihoidja valmis, selle külge üks Salveiviiruk ja selle lähedusse küünaalus koos küünlaga.

2. Võta tikud ja süüta viiruk koos küünlaga põlema. Kustuta viirukituli, et see jääks suitsema ja seejärel võta kätte Ahhaat geood. Ahhaat geood olgu sinu mõlema käe vahel. Sule silmad ja korda täpselt kuus korda järgnevat mantrat: "Ebaõnn minus suundugu tagasi allikasse!"

3. 
Kui oled täpselt kuus korda maagialauset välja öelnud, siis seejärel hoia Ahhaat geoodi korraks Salvei suitsu sees ja seejärel aseta see viiruki ja küünla vahele.

4. Nüüd võta Musta Pipra eeterlik õli ja sega see kokku baasõliga. Sega kokku täpselt kuus tilka eeterlikku õli ühe spl täie baasõliga. Kanna õlide segu enda kätele, veidi enda näole ja ka jalgadele. Kui kogu õli on kehale kantud, siis võta uuesti Ahhaat geood kätte. Sule silmad ja lausu täpselt kuus korda maagialauset.

5. Peale seda on maagia teele saadetud, võid Ahhaat geoodi tagasi omale kohale asetada. Lase Salveiviirukil lõpuni põleda ja must küünal põleta 7 päeva jooksul ära. Peale seda vabane küünlast ja võid Ahhaat geoodi asukohta muuta.

6. Maagia eesmärgiks on vabastada Auraväljas olev ebaõnneenergia. Sellele aitab kaasa maagias kasutatud väeesemed ja taimed koos Kuu viimase veerandi faasiga.

Maagia tegemisega lainestad sa end tervenema ja vabanema kõigest üleliigsest, mida enda Auraväljas kaasas kannad!