Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kuu viimane veerand RSS Feed

02 sept KUU VIIMANE VEERAND KAKSIKUTES - TAASTAME ENDA TERVISE
admin 0 1422
Kuu viimane veerand on väga aktiivne Kuufaas, mis toob meie ette muutusi, uuendusi, vabastamisi ja puhastust. Seda Kuufaasi ei tasu alahinnata, sellel on palju võimu ja jõudu, mida me saame enese heaolu nimel ära kasutada. Kuu viimane veerand on mõjutatud iga kuu konkreetsest tähtkujust ja see ann..
25 juuni KUIDAS ISEENDALE ANDESTADA?
admin 0 9122
Minu aastatepikkune töö inimeste tervendamisel ja õigele teele suunamisel on mulle näidanud, kui paljud inimesed kannatavad enda tehtud minevikuvigade tõttu. Aastad on möödunud, kuid süütunne ja valu ei soovi ära minna, rikkudes järsult ära ilusa päeva, tuletades meelde asju, mis on minevikus tehtud..
11 märts KUU VIIMANE VEERAND AMBURIS JA PÄIKE KALADES - SUUR TRANSFORMATSIOON
admin 0 1917
Ainult ühel korral aastas on Kuu viimane veerand Amburis ja samal ajal Päike Kalades. See juhtub, kas iga aasta veebruari lõpus või märtsis. Sellel päeval on erakordne jõud ja selle vägi kestab vaid sellel Kuufaasil. Seda aega tuleb enda kasuks maksimaalselt rakendada. Kas sa oled valmis teada saama..
16 jaan MIDA KINDLASTI TEHA KUU VIIMASEL VEERANDIL
admin 0 18544
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, m..
17 sept KUU VIIMASE VEERANDI MAAGIA - KAITSEINGLI KAITSE
admin 0 5650
Kaitseingel on selleks, et sind kaitsta, juhendada, hoiatada, nõustada ja abistada. Mida võimsama sideme sa oled enda Kaitseingliga loonud, seda kiiremini, paremini ja efektiivsemalt ta suudab sinu jaoks kohal olla. See, kui tugev on sinu ja tema side, sõltub väga palju sinust endast. Sellest, kas s..
22 aug KUU VIIMASE VEERANDI MAAGIA - EBAÕNNE TAGASISAATMINE
admin 0 13150
Kuu viimane veerand on kuufaas, mis järgneb alati umbes seitse päeva pärast Täiskuu loomist. Kuu viimase veerandi väe mõju küündib sellest kuni kümne päevani pärast Täiskuu loomist. See tähendab seda, et Kuu viimase veerandi päevast alates on peale seda veel kaks päeva selle jõud ja vägi aktiivne. S..
31 aug MINEVIKUAHELATEST VABASTAMISE MAAGIA
admin 0 5614
Maagia, mis aitab vabaks lasta valu, halvad mälestused, ebameeldivad emotsioonid, kahjulikud sidemed, südamesse kinni jäänud teemad, ja see on maagia, mis aitab tervendada minevikus tekkinud emotsionaalseid haavu. See maagia on kasulik ja abiks sulle, kui sa tead, et minevikust on midagi, mis jäl..
01 okt EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA
admin 0 4450
Maagiatega on võimalik aktiveerida teatud energiaid, mis aitavad sinu ellu tuua seda, mida sa soovid. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks..
12 juuni KUU FAAS - MIDA SEE SULLE SÜNNIHETKEL KAASA ANNAB
admin 0 11187
Oled sa kunagi mõelnud selle peale, kuidas Kuu võib mõjutada meie sündi ja mida see on meie sünnihetkel meile kaasa andnud? Mina mõtlen selle peale tihti ja kui minu lähedastel sünnivad lapsed, siis ma ka alati seletan neile, millise energia on Kuu faas sellele väikesele ilmakodanikule kaasa andnud...
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.