Täiskuu loomise aeg on kõige võimsam periood, kus maagiaid või erinevaid rituaale saab teha. Panen siia kirja ühe äärmiselt lihtsa ja võimeka Täiskuurituaali, mida võib teha ükskõik millisel täiskuul. Rituaal on seotud kodule kaitse peale panemisega või kodukaitse võimendamisega.

Kaitserituaale on soovitatav aeg-ajalt enda kodule teha, kuna need aitavad sul enda kodu ja perekonda kaitsta nii ebaõnne kui ka halva eest.

Millal seda rituaali teha?

 
Kodukaitse loomise rituaal on seotud Täiskuuga ja see täitub Täiskuu väe abil. Selleks, et seda rituaali teha, tuleb sul esmalt välja uurida see, millal järgmine Täiskuu on loomas. Selle kohta leiad info minu kuufaaside kalendrist, kus olen välja toonud kõik selle aasta täiskuud. Selle info leiad SIIT. Igal kuul on Täiskuu loomine erineval ajal ja seda konkreetset rituaali võib teha üks päev enne ja üks päev peale Täiskuud. Seega avaneb sul võimalus teha seda rituaali iga kuu kolmel erineval päeval.

RITUAALIRETSEPT:


1. Meresool ja väike anum selle jaoks
2.  Antofülliit
6. Läbipaistev anum (klaas, kauss või midagi muud)
7. Üks Must küünal, üks Must Pipra küünal 
9. Salvei eeterlik õli, Must Pipar eeterlik õli (neid on kasulik rituaali tegemise ajal põletada)
 
Tegemist on rituaaliga, mis aitab ebaõnne eemale peletada, kaitset suurendada, kodukaitse kristalle võimendada ja sinu kodu negatiivset energiat puhastada. Kui rituaali teed õigesti ja järgid minu juhiseid, siis aitab see rituaal sul kodus end paremini tunda.

Rituaali võib läbi viia ka siis, kui mõni teine pereliige on kodus, aga seda tuleb teha siis, kui on teada, et enne südaöö saabumist keegi ukselävelt sisse-välja enam ei astu. Seega võib seda teha õhtul enne magama minekut.
 
Saada rituaal teele...
 
1. Esmalt aseta anum, mille sees on meresool, enda kodu välisukse ette (enam-vähem keskele). Meresoola sisse pane Antofülliidi kristall.

2.  Kui meresool on ukse ette pandud, siis järgmisena võta klaasist anum (või kauss) ja pane see vett täis. Klaas tõsta täpselt soola anuma ette. Seejärel võta Kullisilm ja Ahhaat ning pane need vett täis anuma sisse.

3. Kui need kristallid on oma koha leidnud, siis võta Musta Pipra küünal ja aseta see omakorda klaasanuma ette ning süüta põlema. Küünalt põlema süüdates lausu mõtetes järgmist: "Takistused kadugu, kaitse saabugu". Võid seda lauset ka mitu korda enda mõtetes lausuda.

4. Seejärel võta Must küünal ja võta sellele Musta Pipra küünlalt leek (mitte ei süüta seda tikuga) ning vii see välisukse jaoks kõige lähema akna juurde põlema (aknalauale). Musta küünla kõrvale aseta Kalkopüriidi kristalli.

5. Lase küünaldel põleda südaööni ja alles siis kustuta need. Peale seda ära rituaaliesemeid  puuduta ja mine magama. Järgmisel hommikul võta Must küünal ja pane see ära (seda võid hiljem kasutada teistes kaitserituaalides või ka selle sama rituaali tegemise jaoks). Pipra küünal põleta enne kuu viimase veerandi loomist ära (üldiselt jääb Täiskuu ja viimase veerandi vahele kuni 9 päeva). Kristallid võta kõik oma kohtadelt ära ning pane need koju loodud kaitsekristallide komplekti. Kui sul kaitsekomplekti ei ole veel loodud, siis need neli kristalli juba aitavad seda luua ja leia nende jaoks sobilik koht enda kodu välisukse lähedal, kuhu hiljem saad veel kaitsekristalle juurde lisada. Rituaali vesi vala kõikide kodus olevate taimede peale. Kui kodus toataimi ei ole, siis ei ole võimalik seda rituaali teha. Sool, mida rituaalis kasutasid, viska majast välja, kuna see on täis ebaõnne, mida rituaal aitas majast eemaldada.

6. Hommikul või samal päeval põleta ühte Salvei oksa (või Salvei rituaalitõrvikut) esikus peale rituaali asjade kokku panemist ja kristallide omale kohale viimist. Salveisuits aitab rituaalil minna täielikult teele.

Rituaali võib teha mitmel korral aastas, kui tunned, et sul on vaja kodus kaitset taastada või võimendada. Võid kasutada neid samu kristalle senikaua, kuni kristallid näevad elujõulised välja. Samuti võib rituaali ka kristallidega teha, mis on kodu välisukse juures olevas kaitsekomplektis juba olemas. Peaasi, et kristallideks oleksid need konkreetsed neli, muidu muutub rituaali mõte ja see sama eesmärk ei täitu.