Libejalaka puukoor on kindlasti paljude jaoks täiesti võõras taim, kuid ma räägin sellest taimest seetõttu, kuna see on üks suurepärane alternatiivne tervendaja. See on taim, mida tasub kindlasti enda ellu tuua, kui sa vaevled seedeprobleemide käes, sul on, või on olnud, maohaavandid või sulle teeb liiga refluks.

Libejalaka puukoor on inglise keeles slippery elm ja selle botaaniline nimetus on ulvus fulva. Tegemist on jalakaga, mis on pärit Ameerika Ühendriikidest ja Kanadast. Selle taime esmased tervendusvõtted ja teadmised on pärit Ameerika pärismaalastelt ehk indiaanlastelt, seega on sellel taimel pikk kasutamisajalugu. Puu on punakat-pruuni värvi ja tervendava väega on just selle puu koor.

Põletikulised soolehaigused

Libejalaka puukoor aitab vähendada mao ärrituvust, kergendades toidu seedimist ja on eriti kasulik refluksi korral. See on taim, mis pidurdab maogaaside väljumist maoklapi avanemise käigus. Kui sa tunned peale söömist maos ebamugavust, toidust lagunevad gaasid hakkavad üles tulema ja esineb kõrvetusi, siis libejalaka puukoor võib aidata sul sellest probleemist lahti saada. Need sümptomid võivad viidata sellele, et sul on põletikulised sooled.

Tegemist on taimega, mis aitab kontrolli all hoida ükskõik millist põletikulist soolehaigust. Aitab sind pidevate gaaside korral ja on eriti kasulik, kui vaevled kõhupuhituste käes. Kui erinevate toitude söömine on sulle korralikuks katsumuseks ja sa tunned end peale maitsva roa söömist kehvasti, siis tasub kaaluda selle taimega tervendamist.

Libejalaka puukoor on väga kasulik alternatiivne tervendaja, millega on sul võimalik kõhukinnisusest vabaneda. See parandab üleüldist seedimist, aidates niiviisi kaasa ka kehakaalu reguleerimisele, seega on see väga kasulik taim ka siis, kui soovid kehakaalu alandada. Vaata siis kindlasti kriitiliselt enda menüüsse ja tee lisaks libejalaka puukoore tarvitamisele ka selles korrektuure. Nii saavutad soovitud tulemusi kiiremini!

Leiad La Tene tootevalikust 100% Libejalaka puukoore kapslid. Kapsel on valmistatud taimsest materjalist, mis aitab sinu keha säästa želantiini kahjulikest omadustest. Tutvu selle tootega SIIN.

Soovitan seda toodet tarbida ägeda probleemi korral regulaarselt igal hommikul enne söömist ja igal õhtul enne magamaminekut. Kui sind ärritavad aga teatud toiduaineid (ettearvamatult), siis tarbi Libejalaka puukoore kapslit kohe peale ebamugavustunde tekkimist. Seda on väga kasulik võtta kaasa ka näiteks reisile, kus võid kogemata süüa midagi, mis on sinu maole kahjulik. Soovitan Libejalaka puukoore kapsleid kasutada, kuna sul on nii olemas õige kogus taime ja sa ei saa sellega end üledoseerida. Tegemist on siiski alternatiivse tervendajaga.

Seedeprobleemide, aeglase ainevahetuse ja ärritunud soole sündroomi või teiste soolestikuprobleemide puhul aitab sind ka l-glutamiin. See taandab põletikku, nagu Libejalakaski, ja sobib ka neile, kellel on erinevad toiduallergiad ja refluks. See aitab sinu seedesüsteemi taastada ning toitainetel paremini imenduda. Samuti soovitan sul seedeprobleemide puhul kasutada Ecoshi Para-Herbi, mis sisaldab parasiidivastaseid taimi.

Libejalakas aitab kuseteede vaevuste korral

Väga paljud on hädas kuseteede vaevustega, eriti naised. Libejalaka puukoore tarvitamine võib selle probleemi puhul aidata, vähendades kuseteedes olevat põletikulisust, parandades sealset mikrofloorat ja aidates kahjulikele bakteritele luua ebasoodsa keskkonna. Just ebasoodsad bakterid võivad olla selle probleemi põhjustajaks.

Köha ja külmetushaigused

Libejalaka puukoor aitab väga tõhusalt köha vastu ja on suurepärane alternatiivne ravim ärritunud kurgule. See aitab kiirelt lahti saada külmetusest tekkivast ebamugavustundest, selleks keeda Libejalaka puukoorest endale teed. Pane keedupotti poolteise tassi jagu vett, aja see keema ning seejärel lisa sinna üks Libejalaka puukoore kapslis olev pulber (eelnevalt ava kapsel ja raputa selles olev puru keeva vee sisse). Keeda seda mõnda aega ning vala tassi jahtuma. Joo teed siis, kui selle temperatuur on sinu jaoks sobiv (ilma lisaaineteta, näiteks ilma agaavisiirupita). Sa võid kohe peale tee joomist tunda olulist kergendust. Joo sedasama teed haigestumise ajal iga päev maksimaalselt kaks korda.

Stressi ja ärevuse vastu

Taimeriik on üks imeline paik, kuhu võib ära eksida ja leida sealt igasuguseid imeravimeid, mida loodus on ise loonud. Inimesele on aga antud uudishimu ja tarkust, millega on võimalik taimeriigist leida üles tervendajaid, mis aitavad erinevate probleemide korral. Näiteks stress ja ärevus on kindlasti ühed suurimad probleemid, millega inimesed võitlevad. Libejalaka puukoor aitab maandada stressi, leevendada ärrituvust ja närvilisust. Kui sa tunned, et oled pidevalt närviline, siis kasuta Libejalaka puukoort.

Kaunis ja psoriaasist vaba nahk

Psoriaas on väga häiriv nahahaigus. Usun, et kui kõik inimesed saaksid, siis omaksid nad ilusat, elujõulist ja kaunist nahka. Libejalaka puukoor võib olla lahendus psoriaasile ja teistele erinevatele nahahaigustele. Näiteks, kui kasutad seda taime enda seedeprobleemide vähendamiseks, võib see ka sinu naha kauniks muuta. See on väga mitmekülgne taim, sellel on lisaboonuseid, millega see sind aitab. Võid seda kasutada ka vaid naha tervendamiseks ja psoriaasist vabanemiseks. Kui oled seda kasutanud regulaarselt näiteks kuu või kaks, võid märgata, kuidas sinu nahk on pehmem ning põletikuvabam.

Ilunipp!
Kui sul on tekkinud nahale põletikuline akne või sinu päeva rikub ära mõni üksik vistrik, siis lase Libejalaka puukoorel see nahalt pühkida. Ava üks Libejalaka puukoore kapsel, sega kokku väikese koguse veega ning kanna problemaatilisele kohale nagu näomaski. Lase sellel seista, kuni see kuivab ära, seejärel pese õrnalt sooja veega maha. See aitab põletikust vabaks saada ja kiirendab naha tervenemist. Väga hea ja kiiretoimeline ilunipp, mida tasub kasutada.

Kui on võimalik tervendada end 100% looduslikult, naturaalselt ja taimselt, siis miks mitte seda teha? Mina isiklikult usun, et see säästab keha ja aitab sellel loomulikult terveks saada.

Mind on alati huvitanud taimed ja nende tervendavad omadused. Õpin iseseisvalt nende toimeid ja energiaid tunnetama ning usun, et loodus on andnud meile kõik, et me saaksime olla terved. Näiteks on Libejalaka puukoor imeravim seedeprobleemide leevendamiseks, mida kindlasti tasub enda ellu tuua. Teadaolevalt ei ole sellel tootel mitte ühtegi kõrvalmõju, kui seda möödukas koguses kasutada. Tarvitamisel tuleb lihtsalt jälgida seda, et enne ja peale Libejalaka puukoore manustamist ei tarbiks ühtegi ravimit ega teist toidulisandit, kuna see võib segada nende imendumist ja toimet.

Leiad Libejalaka puukoore kapslid La Tene butiikidest ja e-poest SIIT.

Artiklis välja toodud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda kogemused, teadmised, isiklik arvamus ja soovitused. Libejalaka puukoore kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel. Vajadusel konsulteerige enne tarvitamist arstiga.