Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kehakaal RSS Feed

08 sept BEETA-GLÜKAAN - VÕIMAS IMMUUNSUSE TÕSTJA
0 3325
Immuunsüsteem, selle turgutamine, tugevana hoidmine ja teadlik immuunsüsteemi hoidev toitumine on olulised teemad. Kui hoiad seda kõike olulisel kohal ning aitad enda kehal pidevalt vastupidav olla, suudad sa tegelikult ära hoida hulgaliselt erinevaid haigusi, mis sinu eluteele tekkida võivad, kaasa..
28 juuli KAPRÜÜLHAPE - EMOTSIOONITOITUMISE JA ISUDE VÄHENDAJA
0 12106
Kaprüülhape aitab vabaks saada emotsionaalsest söömisest ja pidevast näksimisest, vähendab isusid, aitab täiskõhutundel kiiremini tekkida ja aitab kaasa kehakaalu langetamisele. See on suurepärane rasvhape, mille abil avaneb kõigil võimalus enda isud kontrolli alla saada. Kaprüülhappe tarbimise kõi..
10 mai L-GLUTAMIIN - KAUNI FIGUURI JA TUGEVA VAIMSE TERVISE SALADUS
0 8137
L-glutamiin on looduslikult esinev aminohape, mis on tuntud eelkõige sportlaste seas. Seda kasutatakse ennekõike rasvade põletamiseks, kehakaalu stabiliseerimiseks, ainevahetuse kiirendamiseks ja lihasmassi kasvatamiseks. See aminohape aitab tõesti seda kõike saavutada! Tegemist on tegelikult äärmis..
16 sept KUIDAS KAALU LANGETADA, KUI MISKI EI TOIMI
admin 0 39742
Kehakaaluga võitlemine on mõne inimese jaoks terve elu kestev missioon, teise jaoks aga ei ole probleem süüa, süüa ja veelkord süüa ning olla kehakaalus, mis teda ei häiri. Kus peitub see võti, mis lisab kehale lisakilosid ja mis mitte? Aitan sul mõista, kuidas tervislikult kehakaalu langetada ja te..
17 aug KELP EHK PRUUNVETIKAS - SUPERTERVENDAJA
admin 0 5938
Kelp ehk pruunvetikas kasvab merevetes ja omab suurepäraseid tervendavaid omadusi. Kelp'iga on võimalik enda tervis korda saada, kui sinu keha tunneb puudust teatud vitamiinidest, mineraalainetest ja mis kõige tähtsam - joodist. Kelp on üks parimaid joodi allikaid ja seetõttu on see suurepäraseks ab..
18 märts MAARJAOHAKAS - NOORUSE JA ILU SALADUS
admin 0 7447
Maarjaohakas on teada-tuntud oma suure antioksüdantide sisalduse tõttu. Rahvameditsiinis on see taim tuntud eelkõige just selle poolest, et see aitab maksa puhastada. Teadaolevalt on inimkond maarjaohakat kasutanud juba üle 2000 aasta, seega võib seda taime usaldada - kui seda on nii kaua kasutatud,..
21 veebr LIBEJALAKA PUUKOOR - SEEDEPROBLEEMIDE TERVENDAJA
admin 0 19251
Libejalaka puukoor on kindlasti paljude jaoks täiesti võõras taim, kuid ma räägin sellest taimest seetõttu, kuna see on üks suurepärane alternatiivne tervendaja. See on taim, mida tasub kindlasti enda ellu tuua, kui sa vaevled seedeprobleemide käes, sul on, või on olnud, maohaavandid või sulle teeb ..
12 nov TOIDUGA ISEENDA MÜRGITAMINE
admin 0 6692
Toidumürgitus on enamike haiguste põhjusteks, mis inimesi vaevavad. Toidumürgitus tekitab artriiti, kõrget kolesteroolitaset, veresoonkonnahaiguseid, stressi, aknet, unehäireid, liigesevalu, kõhuvalu, seedehäireid ja kõiki teisi täna liigagi aktiivselt liikvel olevaid probleeme. Kas sina tunned end ..
19 veebr ARMASTA OMA KEHA
admin 0 5901
Kas oma keha armastamine on oskus, mis meiega kaasa sünnib? Ei, mitte alati. Kas oma välimuse ehk füüsilise keha armastamine on lihtne? Alati kindlasti mitte. Kas inimene suudab jõuda täieliku rahuloluni enda keha ja välimuse suhtes? Jah, kohe kindlasti! Oma keha armastamine, selle aktsepteerimine j..
05 juuli MEELETU ISU RASVASTE TOITUDE JÄRGI - HINGE PEEGELDUS
admin 0 6615
Meie isud peegeldavad meie hinge vajadusi ja seda mitte ainult seda, mida meie füüsiline keha soovib. See peegeldab ka meie vaimseid vajadusi, mitte ainult toitainete ning energia puudust. Olen eelnevalt kirja pannud selle, millele vihjab sinu suhkrusõltuvus/äkiline magusaisu teke ja soolase toidu s..
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.