Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - ajurveeda RSS Feed

25 okt 7 MÄRKI, ET SINU KEHAS ON SEENHAIGUS
0 47879
Seenhaigus on laialt levinud, see tekitab väga palju ebamugavust ning tihtipeale on sellest lõplikult vabanemine väga keeruline. Tutvustan sulle 7 põhilist märki, mis viitavad sellele, et kehas võib olla seenhaigus. Kui sul on need tunnused, siis võid sellega võitlemist alustada. Sellest tuleb lahti..
12 apr RODIOOLA - ALTERNATIIVRAVIM NÄRVISÜSTEEMILE
0 9291
Rhodiola Rosea ehk Rodioola on adaptogeen ehk taim, mis suudab keha funktsioneerimist sinu kasuks reguleerida. Adaptogeensed taimed, nagu Rodioola, suudavad ise kehas hormoone reguleerida ja tasakaalu luua (tuntud adaptogeenid on näiteks ka Bacopa Monnieri, Ashwagandha, Siberi Ženšenn, Libejalakas j..
22 veebr MORINGA - 6 PEAMIST PÕHJUST, MIKS SEDA TARBIDA
admin 0 15893
Moringa on alternatiivmeditsiinis kasutuses olnud juba tuhandeid aastaid. Sellel on väga palju erinevaid tervendavaid omadusi, mida iga inimene saab enda tervise edendamiseks ära kasutada. Ma ei väsi ütlemast - Maa on ise andnud meile kõik selleks, et leida tervendust taimedest. Vaata avatud silmade..
17 veebr HARILIK KURADISARV - LOODUSLIK SEKSUAALENERGIA SUURENDAJA
admin 0 9385
Harilik kuradisarv on kasutusel olnud sajandeid ja sellel on pakkuda midagi harukordset - see mõjub suurepäraselt meeste ja naiste seksuaaltervisele! See reguleerib hormoone, aidates parandada libiidot ja seksuaalset funktsioneerimist. Alternatiivmeditsiinis on harilik kuradisarv hea valik neile, ke..
23 okt 8 PÕHJUST, MIKS PROBIOOTIKUME TARBIDA
admin 0 13173
Probiootikumid on elavad bakterid, mis pakuvad tohutult palju tuge inimese füüsilisele ja vaimsele tervisele. Probiootikumid on olulised ning võivad nii mõnelegi esmapilgul keerulisena tunduvale terviseprobleemile lahendust ja tuge pakkuda. Need on elavad bakterid, mis aitavad inimese kehal korrapär..
17 aug KELP EHK PRUUNVETIKAS - SUPERTERVENDAJA
admin 0 8224
Kelp ehk pruunvetikas kasvab merevetes ja omab suurepäraseid tervendavaid omadusi. Kelp'iga on võimalik enda tervis korda saada, kui sinu keha tunneb puudust teatud vitamiinidest, mineraalainetest ja mis kõige tähtsam - joodist. Kelp on üks parimaid joodi allikaid ja seetõttu on see suurepäraseks ab..
10 aug PUNASE RIISI PÄRM - 3 KÕIGE KARDETUMA HAIGUSE ENNETAJA
admin 0 21990
Olen loodus- ehk alternatiivravi austaja ja inspireerin seetõttu ka teisi kasutama enda tervendamiseks kõike seda, mida loodus on meile selleks andnud. Punase riisi pärm ei pruugi kõlada väga atraktiivselt, küll on aga selle toimeained väga tõhusad. See võib olla sulle number üks tervendaja, kui vae..
07 mai 10 PÕHJUST, MIKS IGAPÄEVASELT SPIRULINAT TARBIDA
admin 0 29933
Spirulina on saanud väga populaarseks oma ravivate ja keha mürkainetest puhastava toime tõttu. Spirulina kuulub Ajurveeda meditsiini ravimtaimede hulka ja tegemist on taimega, millega on võimalik ennetada paljude raskete haiguste, keeruliste tervisemurede ja probleemide teket. Ajurveeda meditsiin põ..
13 apr SIBERI ŽENŠENN - ELUJÕUDU, ELUKVALITEETI JA ELUIGA TÕSTVA TOIMEGA
admin 0 6125
Siberi ženšenn on tuntud Venemaa, Jaapani, Hiina, Lõuna- ja Põhja-Korea rahvameditsiinis, kuna kasvab nendel aladel. Siberi ženšenn on tugevatoimeline immuunsüsteemi turgutaja, mida kasutati teadaolevalt juba rohkem kui 2000 aasta tagasi väga tõsiste tervisemurede vastu ja keha üleüldise vastupidavu..
25 veebr BACOPA MONNIERI - ELUELIKSIIR
admin 0 5166
Bacopa Monnieri on ajurveeda meditsiinis oma tervendavate omaduste poolest väga kõrgel kohal. Tegemist on tõelise elueliksiiriga, mis aitab enimlevinud probleemide vastu, millega tänapäeva inimesed peavad silmitsi seisma. Bacopa Monnieri peamine võluvägi peitub keha ja hinge rahustavates ning tasaka..
21 veebr LIBEJALAKA PUUKOOR - SEEDEPROBLEEMIDE TERVENDAJA
admin 0 27522
Libejalaka puukoor on kindlasti paljude jaoks täiesti võõras taim, kuid ma räägin sellest taimest seetõttu, kuna see on üks suurepärane alternatiivne tervendaja. See on taim, mida tasub kindlasti enda ellu tuua, kui sa vaevled seedeprobleemide käes, sul on, või on olnud, maohaavandid või sulle teeb ..
19 veebr ASHWAGANDHA - AJURVEEDA IMERAVIM
admin 0 12260
Ashwagandha on üks tähtsamaid taimi ajurveeda meditsiinis (India rahvameditsiinis). Ashwagandha on alternatiivne ravim, millest on igaühele väga palju kasu. Tegemist on taimega, mida on Indias kasutatud juba üle 3000 aasta, nii et sellel on pikk kasutamisajalugu. Ennekõike on seda taime kasutatud st..
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.