Rituaalitõrvikud koosnevad kuivatatud taimedest, mis on spetsiaalsel viisil kokku pandud, et neid oleks võimalik mugavalt kasutada. Nende eesmärk on anda sulle võimalus energiaid puhastada. Taime põletades eritub tervendava väega suits, sest rituaalitaimedes on eeterlikud õlid, mis põletamisel vallanduvad ja nende suits toob välja kõik taime head ja kvaliteetsed omadused. Rituaalitõrvikud on tehtud nii, et rituaalitaime oksad või lehed on ära lõigatud ning kokku punutud niidi või paelaga, mis kergelt ära põleb. Seejärel lastakse rituaalitõrvikul ära kuivada ja siis ongi see valmis sind aitama.

Rituaalitõrvikuid saad kasutada erinevate Kuufaaside ajal, näiteks kui soovid Täiskuu või Noorkuu ajal koduenergiaid puhastada. Neid kasutatakse rituaalides ja maagiates. Nendega on sul võimalik iseenda Auravälja puhastada ja aktiveerida selles konkreetseid energiaid. Samuti saab rituaalitõrvikutega puhastada isiklikke kristalle.

Mis vahe on erinevatel rituaalitõrvikutel ja millal neid kasutada?

SALVEI 

Salveid kasuta kindlasti mitu korda kuus, näiteks Täiskuu ja Noorkuu ajal. See rituaalitõrvik puhastab kõik ebavajalikud, negatiivsed ja kahjulikud energiad. See on üks vajaminevamaid ja tõhusamaid taimi, mida sul kindlasti kasutada soovitan, kui oled oma ellu kristalle toonud. See on rituaalitaim, millega puhastada kristallides, inimestes või keskkonnas (näiteks kodus) olevaid energiaid. Salvei põletamisel vallanduvad tervendavad energiad, mis aitavad lahti saada negatiivsetest energiatest. Kasuta seda iseenda Auravälja, koduenergia ja kristallide puhastamiseks. Salvei on ennekõike taim, millega eemale tõrjuda halbu hingesid ja energiat. Kodudesse jääb stressienergia kiirelt kinni, seetõttu on seal äärmisel vajalik pidevaid energiatervendusi teha ja Salvei rituaalitõrvik on selleks ideaalne viis.

Tegemist on rituaalitaimega, mis aitab luua puhast energiat ükskõik millise teise energia loomiseks. Kui soovid rituaale või maagiaid läbi viia, erinevaid kristallialtareid luua, mediteerida jne, siis on Salvei põletamine väga kasulik. See aitab sul kasvatada puhta energiaga uut energiat, olgu selleks õnneenergia, rahu või täpselt see, mida luua soovid.

Salvei suits on kasulik kodudes, kus on koduloomad, nagu näiteks kassid või koerad. Salvei suudab ära puhastada koduloomast tekkinud tolmu ja on sobilik neile, kellel on näiteks allergia kassikarvade vastu. Tõsise allergia puhul kindlasti ei aita see kõiki sümptomeid ära võtta, küll aga annab see võimalus kodu puhastada, et allergikust tuttav või pereliige saaks mõneks ajaks külla tulla.

Spirituaalses mõttes suudab Salvei luua selgustunnet ja aidata sul tegeleda probleemide lahendamisega. Kui miski painab sind, oled segaduses, ei suuda midagi ära otsustada või sa ei ole endas kindel, siis põleta Salveid. Selle suits aitab meeli tervendada, näha enda küsimustele õigeid vastuseid, leida kiirelt endale soodsaid lahendusi. Salveid kasutatakse, et puhastada ülemisi Tšakraid, kus asuvad ka sinu otsustamise- ja tulevikunägemise kanal.

Salvei kohta leiad põhjaliku artikli SIIT.

PALO SANTO

Palo Santo loob sinu ümber ja sinu kodus positiivset energiat ja aktiveerib kristallid kiiresti tööle. Kasuta alati koos Salvei või viirukitega, et paremat tulemust saada. Palo Santo avab intuitsiooni arengu jaoks ja parandab meeleolu. See on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid taimi.

Palo Santo kasvab Amazonase vihmametsades ja on kaitse all. Seda ei tohi maa seest välja juurida ega puuoksi katki murda enne, kui Palo Santo surnud osad on olnud mitmeid aastaid sealsamas maas. Alles seejärel võib neid puutükke kasutada.

Palo Santo on rõõmu toov taim, mis loob enda ümber head energiat. Kui soovid, et Sinu kodus oleks pererahval alati hea tuju, sa suudaksid oma kodu nautida ja end seal hästi tunda, siis Palo Santo aitab sellist enesetunnet luua. Hoiab eemal sinu ja pereliikmete halba tuju ning muudab rõõmsamaks. Palo Santo suits aitab lahti saada vihatundest või ärevusest. Kasulik kasutada kohe, kui majas on olnud riid või mõni halb sündmus, et vabaneda kiirelt liiga tegevast energiast.

Palo Santo suits eemaldab negatiivsuse ja seejärel jätab see su ümber oma müstilise väe, mis aitab ligi kutsuda külluslikku energiat. Seega saab seda kasutada ka endale hea õnne ligi kutsumiseks. Kasuta Palo Santot regulaarselt ka siis, kui soovid hingelt areneda, enda intuitsiooni tugevaks muuta ja olla kontaktis oma sisemise häälega.

See on ideaalne taim puhastusrituaalide jaoks, kui soovid puhastada kristalle või kodu. See on universaalse toimega, seega võid ükskõik millisel Kuufaasil seda kasutada. Puhastab kõiki kristalle ja aktiveerib neid kiiremini energiaid välja andma.

Palo Santo saladusliku väe kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

YERBA SANTA

Yerba Santa on tugevatoimeline kaitsekilbi looja ja ebaõnne ning needusliku energia eest kaitse moodustaja. Puhastab ära ärasõnuva ja kurja kuulutava energia. See on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaalaste ehk indiaandlaste traditsioonidest. Yerba Santa ehk püha taim on meeldiva aroomiga, mis on paljude jaoks koheselt tuju parandava ja tervendava mõjuga.

Seda taime kasutatakse erinevaks otstarbeks: Auraväljale kaitsekivi loomiseks, spirituaalsete rünnakute eest kaitsmiseks, kosmiliste negatiivsete energiate eest kaitsekilbi loomiseks, julguse suurendamiseks, piirangute seadmiseks, distsipliini loomiseks, spirituaalsete annete, nagu näiteks selgeltnägemisvõime, esile tõstmiseks, hingedega suhtlemiseks, telepaatiliseks rännakuks, intuitiivse häälega kontakteerumiseks ja armastuseõnne suurendamiseks.

Yerba Santa on rituaalitaim, mida mina kasutan visioonide esilekutsumiseks, kui mul on vaja midagi kiirelt ja kohe teada saada. See viib mind automaatselt sellisesse seisu, kus mul on võimalik saada vastuseid minus tekkinud küsimustele.

LAVENDEL

Lavendel üle maailma tuntud taim, mida kasutatakse erinevate kosmeetikatoodete valmistamisel ja erinevate probleemide puhul koduseks alternatiivseks ravimiks. Lavendel kui rituaalitaim on iga müstiku jaoks üks vajalikumaid taimi, sest see on ülimalt mitmekülgne ja selle essentsi saab rakendada väga paljudes erinevates rituaalides. Lavendli enimtuntud toime on loomulikult rahuliku atmosfääri loomine, aga peale selle oskab see ka intuitiivset hinge viia veelgi sügavamatele lainetele ehk Astraali.

Lavendlitõrviku eripära seisneb selles, et see suudab hetkega vaigistada energiad, mis põhjustavad kurbust, melanhooliat, haigestumist, vaimset kurnatust ja asendab need heaolutundega. Sellega on võimalik puhastada kõiki kodus olevaid tube, enda Auravälja ja kristalle. Kasuta seda sama regulaarselt nagu Palo Santot ja Salveid. Lavendli pidev kasutamine toob ka spirituaalset kasvu, edasiliikumist ja arengut. See arendab intuitsiooni ja õpetab seda kuulama.

Kasuta Lavendlitõrvikut rituaalides ja maagiates, kus on lavendlit vaja. Ära jäta kunagi kasutamata just neid komponente, mis on rituaalidesse ja maagiatesse kirja pandud. Erinevad elemendid täiustavad üksteist.

Lavendli kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

SEGUTÕRVIKUD

Kõikidel erinevatel rituaalitõrvikutel on oma isiklik vägi ja seetõttu on kõik erilised. Igaüht neist kasutatakse konkreetsetel eesmärkidel. Näiteks on paljud rituaalitaimed koos salveiga, et pakkuda sulle multifunktsionaalset puhastus- ja tervendustõrvikut. Sellisest tõrvikust on sul võimalik saada nii salvei kui ka teise taime vägi üheaegselt.

Neid tõrvikuid saad kasutada siis, kui sul on vaja üheaegselt mõlema taime väge või kui sa soovid nende taimede põletamisel tekkinud ühinenud energiaid. Mulle endale meeldivad kõik need tõrvikud ja kasutan neid erinevatel aegadel. Kui soovin külluseenergiaid aktiveerida, siis kasutan piparmündi tõrvikud salveiga, kui on retrograadid, siis teisi, ja nii võid sinagi neid vaheldumisi kasutada.

SALVEI JA PIPARMÜNT

Kasuta Salvei ja Piparmündi rituaalitõrvikut siis, kui soovid aktiivseks muuta külluse-, raha- ja õnneenergiaid. Aitab kaasa halva energia puhastamisele, mis takistab rahavoolu liikumist. Salvei ja piparmündi kooslus aitab puhastada seisvat energiat, mis ei lase külluslikel energiatel kasvada. See on küllusetõrvik, mis aktiveerib rikkuse-, rahavoolu-, külluse- ja õnneenergiate täiusliku liikumise. Kasuta seda ka koduenergia, enda Auravälja, kristallide ja erinevate esemete puhastamiseks. Puhasta sellega terve kodu, et õnneenergiad saaksid seal eksisteerida, kasvada ja aktiivsed olla. Seda rituaalitõrvikut saab kasutada ka universaalseks puhastusrituaali tegemiseks. Eriti kasulik on põletada ajal, mil ebaõnn on sinu poole pöördunud või vajad erilist tuge õnne tagamiseks.

Piparmündilehed koos salveiga aitavad kaasa positiivse meeleolu loomisele. Selle rituaalitõrviku kasutamise järel võid tunda, kuidas sinu meeleolu ja enesetunne on paranenud.

Piparmünt on taim, mis lisaks külluseenergiatele suudab aktiveerida ka armastuseenergiad. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada, tervendada, täiustada ja selle energia liikuma panna. Piparmünt kutsub armastust selle inimese ellu, kes seda kasutab ühel või teisel viisil. See aitab kasvatada erineval tasandil olevaid armastuseenergiaid. Näiteks aitab Piparmünt iseennast armastada või seda tunnet kasvatada enda lähedaste, kaaslase, maailma, looduse või loomade suhtes.

Piparmünt on lisaks armastusenergia kasvatamisele suurepärane intuitsiooni tööle käivitaja ja aktiveerija. Piparmünt aitab meeled avada ja visioonide nägemise vallandada. See on puhastava toimega taim, mis suudab eemaldada meeltes olevad eksiteele viivad sõnumid, nägemused ja teadmised. Piparmünt avab silmad ja taju selles suunas, kus asuvad tegelikud vastused.

Loe Piparmünditaime kohta pikemat artiklit SIIT, samuti leiad palju kasulikku lisainfot Piparmündi eeterliku õli tekstist SIIT.

SALVEI JA EUKALÜPT

Salvei ja Eukalüpti rituaalitõrvikuga avaneb võimalus tervendada enda Aurat ja koduenergiat. Mõlemad on tugevatoimelised energiapuhastajad ja sobivad ideaalselt kokku. Nende energiate ühinemine toob endaga kaasa kiiretoimelise negatiivse energia puhastamise. Kui soovid väga tõhusat ja efektiivset Aura- või kodupuhastust, siis kasuta selleks just seda rituaalitõrvikut. Ideaalne ülimaks suurpuhastuseks ja sobib sulle eriti hästi, kui põletad rituaalitõrvikuid harva. Aitab lahti saada kinni jäänud energiatest ja on tugevam, kui tavaline Salvei.

Salvei ja Eukalüpti taimelehtede suits aitab vabastada sügaval tasandil negatiivset energiat, filtreerides ja hävitades seda. Kui sinu kodus toimuvad negatiivsed asjad, inimesed on seal viibides õnnetud, kurjad või sind on tabanud ebaõnn, siis see rituaalitõrvik aitab.

Eukalüpt on pärit Austraaliast Tasmaaniast ja selle lähiümbruses olevatelt saartelt. Tegemist on taimega, millel on sadu erinevaid liike. Eukalüptil on palju tervendavaid omadusi. Näiteks tervendab see taim hingamissüsteemi, aitab kõhast vabaks saada, tugevdab immuunsüsteemi, on ideaalne antibakteriaalne kodupuhastaja, aitab hallituse vastu ning on ehitus- ja tööstusliku tolmu puhastaja.

Eukalüpti on just sinu jaoks, kui sa otsid midagi, mis aitaks negatiivset energiat vabastada, puhastada ja ära hoida. Tegemist on suurepärase ebaõnneenergia hävitajaga. See rituaalitaim puhastab Auraväljast energiaid, mida keegi teine on ärasõnumisena sinu teele saatnud. Tegemist on suurepärase vaimse vastumürgiga negatiivse energia ja ebaõnne eemale peletamiseks. Alati, kui sa kasutad Eukalüptitaime, siis sa kasvatad enda Auravälja.

Spirituaalses mõttes aitab Eukalüpti rituaaltaime kasutamine ja selle sisse hingamine sinu meeli erksamaks muuta. Eukalüpt aitab rahustada sinu hinge ja maandada ebavajalikke energiaid. Näiteks on Eukalüpt väga kasulik neile, kes kipuvad pidevalt ülemõtlema ning iseendale asjatud stressi tekitama. Kui sa tunned end siinkohal ära, siis võiks Eukalüpti rirtuaaltaim sul kodus olemas olla. Kui sa tunned, et sa hakkad iseenda vaenlaseks ja sa ei suuda enda mõttetegevust positiivsemaks suunata, siis kasuta seda koheselt.

Eukalüpti kohta leiad põnevat lugemist ja Eukalüpti eeterliku õli tooteinfost SIIT.

SALVEI JA LAVENDEL

Kui soovid kodu, kristalle ja ennast puhastada stressienergiast, siis kasuta Salvei ja Lavendli rituaalitõrvikut. Aitab kaasa rahu, heaolu tunde ja tasakaalu loomisele. Kasulik siis, kui oled stressis ja kurnatud. Salvei ja Lavendel on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö, et vabastada ka kõige raskemad ja ebaõnne soodustavad energiad, Lavendel asendab selle rahu, tasakaalu ja harmooniaga. Põleta kahe imelise taime kombinatsiooni, et vabastada enda kodust stressienrgiat ja asendada see õnneenergiaga.

Lavendli rituaalitõrvikut on kasulik kasutada koduenergia ja kristallienergiate puhastamisel. Lavendel vabastab stressienergia, mis on koju või kristallidesse kinnitunud. Kõige enam sobib Lavendli kasutamine nende kristallide puhul, mis toovad rahu, tasakaalu, leevendavad stressi ja on seotud vaimse heaolu parandamisega. Lavendlit on kasulik kasutada koduenergia tervendamisel, kui kõik pereliikmed on kodus olles pidevalt pinges, närvilised ja on pidevad sõnasõjad. Lavendel aitab muuta kodu stressivabamaks. Peale suuremat stressirohket või negatiivset situatsiooni on alati kasulik kodus Lavendlit põletada, et see energia ei kinnituks koju ja ei põhjustaks edaspidi analoogseid probleeme.

Loe Lavendlitaime kohta pikemat artiklit SIIT,  ja samuti leiad palju kasulikku lisainfot Lavendli eeterliku õli tekstist SIIT.

SALVEI JA LÕHNHEIN

Kasuta Salvei ja Lõhnheina rituaalitõrvikut siis, kui soovid enda ellu tuua positiivsust, õnne ja küllust. Salvei puhastab negatiivse energia ja Lõhnhein asendab selle positiivse vastu välja. Kasuta seda rituaalitõrvikut regulaarselt, sest sellel on multifunktsionaalsed omadused, millega on võimalik tervendada iseenda, enda kodu ja kristallide Auravälju. Salvei ja Lõhnhein moodustavad suurepärase energiaduo, mis on sügavpuhastav ja seab positiivse energia kasvama.

Salvei puhastab kõige kahjulikumaid, stressi põhjustavaid, ebamugavaid ja ebaõnne täis energiaid. Lõhnhein asendab aga automaatselt samal ajal kõik halva energia uue energiaga, aidates taastada, parandada ja täiustada energiaid.

Lõhnheina põleta siis, kui viid läbi rituaale, mille eesmärgiks on soovide ja palvete teelesaatmine. See on rituaalitaim, mis aitab rituaalidel täiuslikult toimida, muutes pühaks iga paiga, kus seda taime põletada. Lõhnhein toob õnne ja paneb õnneenergiaid liikuma. Sa lood täiesti teadlikult õnneenergiat seal, kus sa seda põletad. Näiteks kui sa põletad Lõhnheina oma lapse magamistoas ja kui ta oma toas unistab, siis need unistused saavad juurde jõudu, et ühel hetkel täituda. Või kui näiteks põletada Lõhnheina Inglikristallide lähedal, siis sinu palved Inglitele jõuavad kohale ja neid võetakse kuulda. Sellega soovin ma öelda seda, et Lõhnheina on kasulik põletada igal pool. Tee seda täiesti teadlikult, et suurendada enda õnneenergiaid ja võimalusi.

Lõhnheina põletatakse selleks, et puhastada ebavajalikke energiaid ja asendada need tervendava ning kasuliku energiaga. Kui sa tunned, et sul on vaja puhastusrituaal, siis Lõhnhein on selleks väga hea valik.

Lõhnheina põletamine aitab kutsuda ligi kasulikke energiaid, seega ei ole selle põletamiseks otsest põhjust vajagi, see toob alati head õnne. Lõhnhein võib olla multifunktsionaalne valik, kui soovid mingit rituaalitaime põletada, aga ei tea täpselt, mille jaoks.

SALVEI JA ROSMARIIN

Salvei ja Rosmariini rituaalitõrvikuga on võimalik puhastada nii enda meeli, keha, kodu kui ka kristalle. Seda rituaalitõrvikut kasuta, kui soovid puhastada ära energiaid, mis takistavad armastuseenergia liikumisel, kasvamisel ja arenemisel. Ennekõike on see rituaalitõrvik kasulik suhete, tunnete ja emotsioonide tervendamisel.

Salvei on sügavpuhastava toimega, aidates likvideerida kõik energiad, mis takistavad õnneenergial eksisteerida või kasvada. Rosmariin on seotud suhete, armastuse, tunnete ja emotsioonidega. Seega Salvei puhastab negatiivse energia ja Rosmariin aitab aktiveerida head õnne liikuma just nendel teemadel.

Seda rituaalitõrvikut võib kasutada regulaarselt. Eriti soovitan seda kasutada perioodil, kus vajad armastuses head õnne.

Põleta rituaalitõrvikut, kui perekonnas või sinu enda suhtes on midagi väga halba juhtunud. See aitab vabastada pingeid, stressi, probleeme ja tervendada ära riiuenergiat. Põleta seda selleks, et takistada halva õnne levikut.

Kasuta seda rituaalitõrvikut, kui soovid armastusekristalle aktiveerida või puhastada. Selle regulaarne kasutamine aitab pidevalt sinu ümber ja elus hoida head armastuseenergiat.

Salvei ja Rosmariini rituaalitõrvikut kasuta maagiates või rituaalides, kus selle vajalikkus on ära märgitud. Taimede kombinatsioon on võimas ja nende ühisel põletamisel tekkiv energia on ainulaadne. 

SALVEI JA YERBA SANTA 

Salvei ja Yerba Santa rituaalitõrvik on suurepärane tugeva kaitsekilbi loomiseks. Loob sinu enda või kodu ümber tugeva Auravälja ja puhastab seda. Yerba Santa muudab selle rituaalitõrviku intensiivseks.

Salvei ja Yerba santa on kaks rituaalitaime, mis aitavad ära puhastada need energiaid, mis takistavad kasuliku, vajaliku ja positiivse energia olemasolu. Selles rituaalitõrvikus on koos kaks võimast taime. Kasuta selleks, et kasutada üheaegselt mõlema taime tervendavat väge. Sellega võib rituaalides asendada Yerba Santat.  Salvei annab Yerba Santale veelgi tugevama tõuke selle toimeainete välja tulemiseks. Lisaks sellele aitab Salvei ära puhastada negatiivse energia, et Yerba Santa vägi saaks olla tugevam ja efektiivsem.

SALVEI JA KADAKAS

Salvei ja Kadaka rituaalitõrvik on mõeldud regulaarseks kasutamiseks. See on multifunktsionaalne halva energia puhastaja, milles on ühendatud kahe väga tugeva energiapuhastaja taime väed. Seda tõrvikut võib kasutada erinevatel Kuufaasidel ning soovitan seda alati kasutada enne rituaalide ja maagiate elluviimist. Selle rituaalitõrviku suits puhastab takistavaid energiaid, mis ei lase rituaalidel ja maagiatel toimida.

lavendel rituaalitõrvikSalvei ja Kadaka rituaalitõrvikuga võid puhastada ka vana maja või kaua seisnud kodu ning halva energiaga kodu või paiku.Puhasta kodu ka siis, kui seal on juhtunud õnnetus, keegi on saanud trauma või väga halva uudise osaliseks. Sellised juhtumid kannavad koduseinete vahele halba energiat, millest on väga raske vabaneda. Kadaka vägi koos Salveiga aitab vabastada tugevaid seisvaid energiaid. Puhasta selle rituaalitõrvikuga magamistuba kohe, kui oled kogenud luupainajat või näinud õudusunenägu.

Kui sul on kahtlus, et keegi on sind ära sõnunud, sind jälitab pidevalt halb õnn või tunned end mõne inimese seltskonnas väga halvasti, siis puhasta selle rituaalitõrvikuga enda Auravälja ning võid peale seda end suurepäraselt tunda.

Kasuta Salvei ja Kadaka rituaalitõrvikut alati nendes maagiates ja rituaalides, kus see on ära märgitud. Lisaks sobib see hästi ennustamise ajal kasutamiseks, sest takistab valenägemuste esiletulekut, kiirendab visioonide ilmumist ja parandab ennustuse kvaliteeti ning aitab saada õigeid vastuseid.

Kadakas on spirituaalseid blokaade vabastava toimega, aidates lahti saada Kolmanda Silma ja Kroontšakra kohal olevates blokaadidest. Kasuta seda rituaalitõrvikut ka mediteerimise ajal, et visioone näha. 

SALVEI JA KANEEL

Salvei ja Kaneeli rituaalitõrvikus on koos tugevad kodu- ja energiatervendajad. Kui kasutad seda rituaalitõrvikut, siis kõigepealt puhastab see sinu, kodu või kristallide energiad ning aktiveerib seejärel kasvama õnneenergia. Salvei on suur- ja sügavpuhastava toimega, aidates puhastada ka kõige negatiivsemad energiad, samas kui Kaneel toob selle kõrvale rikkalikku, külluslikku ning armastavat energiat, aidates negatiivse energia asendada millegi hea ja positiivsega.

Põleta seda tõrvikut regulaarselt, kui otsid midagi, mis aitaks sul tunda end õnneliku, positiivse ja armastatuna ning kui soovid küllust ja rahavoolu enda elus aktiivsena hoida. Kaneeli põletamisel vallandub positiivne ning külluslik energia, mis toob rikkalikult head õnne ja aktiveerib rahavoolu liikumise, sellel on sarnane toime Piparmündi ja Salvei rituaalitõrvikule. Kaneel aitab suurendada õnneenergia kasvamist ja seetõttu on mõistlik seda regulaarselt kasutada. See annab sulle võimaluse pidevalt õnneenergiat enda elus aktiivsena hoida.

Kaneeli põletamisel vallandub ka armastuseenergia ning optimism. See suurendab lootust, head enesetunnet, toob suhetesse head õnne ning head läbisaamist. Põleta seda enda koduseinte vahel, et parandada isiklikku suhte- või pereelu, see aitab suurendada head läbisaamist inimeste vahel, kes sinuga ühe katuse all elavad. Kaneel on positiivset ellusuhtumist ärgitava toimega, aidates muuta sind rõõmsameelsemaks. Kasuta Salvei ja Kaneeli rituaalitõrvikut energiate tervendamiseks ka siis, kui tunned, et oled pidevalt tujutu või elad koos kellegagi, kes on pessimistlik. Põleta seda regulaarselt, et parandada meeleolu ja tuju.

Palju kasulikku lisainfot leiad ka Kaneeli eeterliku õli tekstist SIIT.

TŠAKRA rituaalitõrvik

tšakra rituaalitõrvik

Tšakra rituaalitõrvik on valmistatud valgest salveist ja erinevatest õitsevatest rituaalitaimedest, mis on omakorda kokku pandud indiaanlaste tseremooniataimede järgi. Need taimed aitavad puhastada kogu Tšakrasüsteemi, eemaldades energia, mis põhjustab ebakõlasid, loob negatiivsust, kutsub ligi ebaõnne ning muid erinevaid kahjulikke energiaid. See rituaalitõrvik on multifunktsionaalse enesetervendaja, mida võiks spirituaalse profülaktika eesmärgil pidevalt kasutada. Kui sa tunned end kehvasti, oled tujutu, sul pole motivatsiooni, sa ei leia inspiratsiooni või oled haigestunud, siis see on täpselt sinu jaoks.

Tšakrate tervendamine on kõikide inimeste jaoks oluline. Kui seda ei tehta, siis on tulemuseks emotsionaalne tasakaalutus, negatiivseid mõttemustred, jõuetus, hirmud või ärevus. Kui soovid neist terveneda, siis tuleb alustada tšakrate tervendusega. See rituaalitõrvik on selleks ideaalne. Kui oled sattunud negatiivse mõttemaailma ohvriks, siis aitab see rituaalitõrvik sinu energiaid puhastada, et mõttemuster saaks muutuda. Enne, kui saad terveneda, tuleb energia negatiivsetest, allasuruvatest ning probleeme põhjustavatest käitumismustritest puhastada. Tšakra rituaalitõrvik on võimas enesetervendusvahend, mida võiks spirituaalse praktika juures profülaktika eesmärgil aeg-ajalt kasutada. See joondab ära kogu sinu Tšakrasüsteemi ning aitab enesetervendusele kaasa.

Kasuta Tšakra rituaalitõrvikut ka kodupuhastuses, see on multifunktsionaalne koduenergia tervendaja. Sellega on sul võimalik ka kristalle puhastada, neid aktiveerida ja nende õnneenergiad aktiivseks muuta.

Valge salvei ehk salvei aitab kaasa teiste rituaalitaimede aktiivsusele ja muudab need ekstra tõhusaks, vabastab negatiivsuse ja aitab teiste taimede tervendavatel energiatel tšakratesse jõuda. 

Kuidas tõrvikuid hoida?

Tõrvikuid hoia kuivas kohas, et need paremini säiliksid. Tegemist on kuivatatud taimedega, mis võtavad endasse niiskust ja seejärel ei pruugi need kiiresti põlema hakata. Kõige mõistlikum on leida neile enda kodus kõige kuivem paik, hoida neid näiteks karbi sees.

Kui kasutad rituaalitõrvikuid energiapuhastuse jaoks, siis tihtipeale ei põleta sa ühekorraga tõrvikut ära. Neid saab üha uuesti ja uuesti kasutada. Seetõttu on nende säilitamise jaoks sul vaja mingit kohta. Kui sul on olemas erinevad tõrvikud, siis saad neid kasutada täpselt siis, kui tunne peale tuleb või nende kasutamiseks on kosmiliselt õige aeg. Hea on hoida rituaalitõrvikute varusid kodus, et need oleksid õigel ajal käepärast.

Kuidas mina rituaalitõrvikuid kasutan?

Mul on olemas spetsiaalne Ahhaadist küünlaalus, mille sees hoian valget teeküünalt, mille ma panen põlema, kui hakkan kodupuhastust tegema. Sellest samast Ahhaadis põlevast küünlast võtan ma tõrviku jaoks leegi, et see korraks põlema seada ning seejärel raputan tõrviku tule kustu. Seejärel hakkab see suitsu eritama. See sama suits ongi tervendav. Nii käin ma kogu enda kodu rituaalitõrvikusuitsuga läbi, hoides samal ajal Ahhaadi küünlaalust käest, millest saan iga hetk uuesti tõrvikule tuld võtta. Ahhaat on kaitsva toimega ja see annab energiatervendusele lisaväärtust. Sa võid ka teisi kristallküünlaaluseid sellisteks energiatervendusrituaalideks kasutada.