Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - juhend RSS Feed

25 juuni KÜLGETÕMBESEADUS - 5 PÕHILIST VIGA, MIDA SA TEED
0 68045
Külgetõmbeseadus on võimas, saame seda kasutada enda unistuste ja soovide aktiveerimiseks ja täitumiseks. Kui sa tahad, et sinu südamesoovid täituksid, siis külgetõmbeseadus aitab sul seda teha. See loob sinu ja soovi vahele energiatunneli, mis juhatab sind, loob võimalusi ja annab sulle head õnne, ..
05 apr HINGESUGULASE TEST - SAA TEADA, KAS TEMA ON SEE KÕIGE ÕIGEM!
0 65376
Kui sa oled vallaline, värskelt suhtesse astunud, sind huvitab teatud inimene, kellega sul on kontakt, või soovid paremini mõista suhet, milles oled, siis see on sinu jaoks. Sul on võimalik teha hingesugulase test, mille käigus võid mõista, kas inimene, kes on sinu südamesse jõudnud, on tõepoolest k..
07 juuli RITUAALITÕRVIKUD JA NENDE KASUTAMISVÕIMALUSED
admin 0 6947
Rituaalitõrvikud koosnevad kuivatatud taimedest, mis on spetsiaalsel viisil kokku pandud, et neid oleks võimalik mugavalt kasutada. Nende eesmärk on anda sulle võimalus energiaid puhastada. Taime põletades eritub tervendava väega suits, sest rituaalitaimedes on eeterlikud õlid, mis põletamisel valla..
06 juuli 100% LOODUSLIKUD NIPID PUUGITÕRJEKS
admin 0 27836
Puugid on väikesed putukad, kes omavad inimese tervise üle suurt võimu, kui nad meid mürgitavad. Nendest tasub kindlasti eemale hoida, kuid see ei tähenda seda, et ei tohiks metsa või loodusesse minna. Ära võta endalt õigust loodust nautida! Pigem mine sinna teadlikult ja puukide eest kaitstult. On ..
20 märts MIDA TEEB PIMEDUS MEIE KEHA JA HINGEGA
admin 0 3845
Pimedusel on väga palju tumedaid varjundeid ning selle mõju on tugevam, kui me arvatagi oskame. Pimedus viib meid lähemale negatiivsetele mõtetele, kehvadele harjumustele, stressile, unehäiretele ja depressioonile. Paljud inimesed ei oska pimedusega toime tulla, kuna ei märgata selle mõju meie kehal..
28 veebr INGLISÕNUMID - 00:11
admin 0 28571
Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 00:11 või näinud numbrikombinatsiooni 0011 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 00:11, sinu mõte peatatakse, siis s..
27 veebr BOSWELLIA - RASKELOOMULISTE HAIGUSTE POTENTSIAALNE TERVENDAJA
admin 0 5521
Boswellia ehk boswellia serrata on ajurveedas tuntud ravimtaim, mida teatakse ka viirukipuu nime all. Boswelliat on aastatuhandeid kasutatud loodusliku valuvaigistina ja kehas oleva põletiku taandajana. Tegemist on alternatiivmeditsiini taimega, millel on palju kasulikke omadusi ja see võib olla nii..
16 jaan MIDA KINDLASTI TEHA KUU VIIMASEL VEERANDIL
admin 0 18562
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, m..
03 jaan 5 VABASTUST - ÕNNELIKUKS OLEMISE KUNST
admin 0 18102
Ühel või teisel hetkel otsivad kõik inimesed enda elus taga õnne. Õnn on nagu sissekodeeritud eesmärk, mille poole me peame liikuma. Keegi ei ütle sulle, et sa pead sinna poole jalutama, sa lihtsalt teed seda. Põhjus, miks me õnne poole soovime liikuda, on lihtne - kui me oleme õnnelikud, siis suuda..
19 dets LAHKUNUD HINGE ÄRASAATMINE
admin 0 5448
Surm on üks loomulik osa meie elust, mis sümboliseerib ühest elust teise ellu minekut. Mina tean, et surm ei ole viimane etapp meie elus ja see ei tähenda kõige lõppu. Küll aga see on viimane etapp sinu tänase isiksuse jaoks, kuid mitte elu lõpp. Surm on transformatsioon, mille käigus liigutakse keh..
27 nov KODUNE ALTERNATIIVNE GRIPIRAVI
admin 0 7368
Terve olla on väga hea, isegi nii hea, et paljud unustavad ära selle väärtuse. Kui haigestume, siis tuleb meelde, kui väärtuslik on meie tugev vastupanuvõime haigustele ja kui hea on olla ikka täie tervise juures. Haigestumine käib aga elu juurde, kuid on võimalik kiirendada enda tervenemisprotsessi..
01 nov 3 VIISI, KUIDAS OMA KODU ENERGIAT POSITIIVSEMAKS MUUTA
admin 0 22010
Kas sa tunned end enda kodus halvasti? Või oled tabanud end pidevalt väsinuna ja jõuetuna just enda koduseinte vahel? Sinu hea tuju kaob, kui astud koduuksest sisse? Sind tabavad pidevad tülid või negatiivsed mõtted just kodus? Kui sa vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, siis on see ilmselg..
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.