Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - juhend RSS Feed

26 apr KÜÜNLAD - VAJALIKUD JA NÕIDUSLIKUD ELEMENDID
admin 0 21763
Küünlad on igale ühele tuttavad kauni väljanägemisega ja ilusa valguskumaga elemendid. Kuid kas ka kõik teavad seda, mida küünlad sulle veel peale ilusa vaate ja hubase olemise anda võivad? Tegelikult on nii, et küünaldes peitub maagia ja nõidus. Küünlad on väga maagilised elemendid ja väga paljusid..
27 nov MIDA TEEB PIMEDUS MEIE KEHA JA HINGEGA
admin 0 9118
Pimedusel on väga palju tumedaid varjundeid ning selle mõju on tugevam, kui me arvatagi oskame. Pimedus viib meid lähemale negatiivsetele mõtetele, kehvadele harjumustele, stressile, unehäiretele ja depressioonile. Paljud inimesed ei oska pimedusega toime tulla, kuna ei märgata selle mõju meie kehal..
25 juuni KÜLGETÕMBESEADUS - 5 PÕHILIST VIGA, MIDA SA TEED
0 77785
Külgetõmbeseadus on võimas, saame seda kasutada enda unistuste ja soovide aktiveerimiseks ja täitumiseks. Kui sa tahad, et sinu südamesoovid täituksid, siis külgetõmbeseadus aitab sul seda teha. See loob sinu ja soovi vahele energiatunneli, mis juhatab sind, loob võimalusi ja annab sulle head õnne, ..
07 juuli RITUAALITÕRVIKUD JA NENDE KASUTAMISVÕIMALUSED
admin 0 11133
Rituaalitõrvikud koosnevad kuivatatud taimedest, mis on spetsiaalsel viisil kokku pandud, et neid oleks võimalik mugavalt kasutada. Nende eesmärk on anda sulle võimalus energiaid puhastada. Taime põletades eritub tervendava väega suits, sest rituaalitaimedes on eeterlikud õlid, mis põletamisel valla..
28 veebr INGLISÕNUMID - 00:11
admin 0 62652
Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 00:11 või näinud numbrikombinatsiooni 0011 kusagil mujal, ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa näiteks vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 00:11, sinu mõte peatatakse, siis s..
27 veebr BOSWELLIA - RASKELOOMULISTE HAIGUSTE POTENTSIAALNE TERVENDAJA
admin 0 10396
Boswellia ehk boswellia serrata on ajurveedas tuntud ravimtaim, mida teatakse ka viirukipuu nime all. Boswelliat on aastatuhandeid kasutatud loodusliku valuvaigistina ja kehas oleva põletiku taandajana. Tegemist on alternatiivmeditsiini taimega, millel on palju kasulikke omadusi ja see võib olla nii..
16 jaan MIDA KINDLASTI TEHA KUU VIIMASEL VEERANDIL
admin 0 28067
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, m..
03 jaan 5 VABASTUST - ÕNNELIKUKS OLEMISE KUNST
admin 0 23133
Ühel või teisel hetkel otsivad kõik inimesed enda elus taga õnne. Õnn on nagu sissekodeeritud eesmärk, mille poole me peame liikuma. Keegi ei ütle sulle, et sa pead sinna poole jalutama, sa lihtsalt teed seda. Põhjus, miks me õnne poole soovime liikuda, on lihtne - kui me oleme õnnelikud, siis suuda..
19 dets LAHKUNUD HINGE ÄRASAATMINE
admin 0 12687
Surm on üks loomulik osa meie elust, mis sümboliseerib ühest elust teise ellu minekut. Mina tean, et surm ei ole viimane etapp meie elus ja see ei tähenda kõige lõppu. Küll aga see on viimane etapp sinu tänase isiksuse jaoks, kuid mitte elu lõpp. Surm on transformatsioon, mille käigus liigutakse keh..
27 nov KODUNE ALTERNATIIVNE GRIPIRAVI
admin 0 9971
Terve olla on väga hea, isegi nii hea, et paljud unustavad ära selle väärtuse. Kui haigestume, siis tuleb meelde, kui väärtuslik on meie tugev vastupanuvõime haigustele ja kui hea on olla ikka täie tervise juures. Haigestumine käib aga elu juurde, kuid on võimalik kiirendada enda tervenemisprotsessi..
06 mai 6 VIISI, KUIDAS MUUTA KODUENERGIA KÜLLUSE JA RAHAÕNNE MAGNETIKS
admin 0 39676
Selleks on erinevaid viise, et muuta enda kodu küllust ligi tõmbavaks ja saavutada sellega paremat majandusliku energiavoolu liikumist. Kui sinu koju saabub külluslik energia, siis avaneb sul rohkem võimalusi, et enda elus saavutada materiaalset õnne. Õnn on see, mida me peame ise enda ellu looma, e..
29 juuni TENE LAUL - ÕPETUSED PAREMA TERVISE SAAVUTAMISEKS
admin 0 5333
Minu juures on aastatega käinud nii palju inimesi, et ma ei oska täna isegi öelda, kui paljudele ma olen abi andnud, enda visioonidest, nägemustest ja teadmistest rääkinud. Igale inimesele on mul jagada omad õpetused, vastavalt sellele, kes minu ees seisab, millises elus see inimene elab, mis on tem..
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.