Kas sa oled tundnud sidet kuldnokaga? Oled sa teda näinud hetkedel, mil otsid vastuseid enda sees? Kui jah, siis ma hea meelega aitan sul mõista selle linnu hingetootemit, et saaksid vastuse enda jaoks, mis on tegelikult äärmiselt oluline.

Kuldnokad on äärmiselt spirituaalsed linnud ning ma ei imesta, kui sa seda lindu näed ajal, mil ise kasvad spirituaalselt vaid tugevamaks ja suuremaks. Kui näed sellisel perioodil kuldnokka, siis on see ilmselge märguanne selle kohta, et oled spirituaalselt õigel teel.

Kuldnokk sümboliseerib lisaks spirituaalsele kasvule ja arengule ka lootust. Võib-olla oled sellises hetkes enda elus, kus lootus hakkab sul vaikselt vaibuma millegi või kellegi osas. Kui tunned nii ja näed kuldnokka, siis kuldnokk tuletab sulle meelde, et lootus eksisteerib ning tegelikult see vaid kasvab.

Lisaks kõigele sellele on kuldnokk see, kes toob sulle teadaande, et sind on ees ootamas uus algus ühel või teisel moel ning suurejooneline elumuutus. Kui näed kuldnokka, siis on teada, et midagi suurt on sind ees ootamas ning sellel eluperioodil on suurepärane tähendus olemas. See uuendus, mille läbi teed ehk transformatsiooni - see on vaid sinu kasuks. Mitte kuidagi ei ole see sinu kahjuks.

Võib olla ka nii, et kui näed kuldnokka, siis võid olla alles väga keerulises perioodis enda elus, kuid selle kauni linnu nägemine toob sulle teate, et kõik on põhjusega eelnevalt keeruline olnud. Varasemalt oled sa olnud suures hingelises kasvamises ja arengus ning nüüd hakkab see läbi saama ja hakkad nautima selle uue perioodi põnevust, viljakust ning head õnne, kuna selle õnne oled sa välja teeninud eelneva raskuse kandmise tõttu. Elu ehk Universum ei anna sulle mitte ühtegi raskust niisama, kõik on selleks, et sind kasvatada millekski ja selleks millekski oledki sa nüüd valmis.

Kuldnokk sümboliseerib ka head õnne, tervenemist ja hingelist kaitset. Kui oled kuldnokka enda teel tabanud ning tundnud temaga meeletult suurt sidet, siis on see märk selle kohta, et sinu Kaitseingel on sinuga ning hoiab sinu tervist ja heaolu. Samaaegselt võid kogeda ka Inglinumbrite nägemist ning kui näed neid koos kuldnokaga, siis seda võimsam on ka sinu kaitse.

Kuldnokk sümboliseerib ka mitmekülgust ja ta on tuleviku kuulutaja, mis tähendab seda, et selle imekauni linnu nägemisel antakse ilmselgelt sulle teada, et tulevik tuleb äärmiselt põnev, värviline ning teguderohke. Kui sa loed siin seda ning oled enda elus raskes punktis, siis see peaks sind küll hetkega püsti tõstma ja elule jaatamisega vastu astuvaks tegema, mis on äärmiselt oluline. Alati jaata elu, mitte ära eita!

Kui näed kuldnokka, siis soovitan võimalikult kiirelt Tsitriini kristalli kandma asuda, kuna Tsitriin sümboliseerib absoluutselt kõiki kuldnoka energiaid ja sul õnnestub Tsitriinist kätte saada kõik hea energia, et tulevik saaks sinu jaoks olla suurepärane. Tsitriin toetab sind sellel teekonnal suurepäraselt.

Kui oled enda jaoks leidnud hingetootemina ühenduse kuldkokaga ja soovid peale seda lasta kuldnokka endale tätoveerida, siis kindlasti tee seda, kuna ta toob sulle vaid head õnne, kaitset ja head tervist!