Unes võid sa tõepoolest näha ka erinevaid riike või sealseid elanikke ning konkreetset rahvust. Ka sellel on oma tähendus ja need tulevad suure põhjusega sinu unenägudesse. Ei loe aga see, kui sa oled viimasel ajal soovinud sinna riiki sõita või oled just äsja sealt tulnud, siis see tähendab loomulikult sinu mälestusi, mida alateadvus välja näitab. Küll aga omab suurt tähendust erineva maa või rahvuse nägemine siis, kui sa ei ole selle teemaga viimasel ajal kokku puutunud.

EGIPTUS

Egiptust näed unes siis, kui sa tunned, et kõikide teiste soovid on hetkel tähtsamad kui sinu enda omad ja sa oled kuidagi mingil viisil tahaplaanile jäetud.

Egiptuse nägemine toob sulle ka mõistmist, et mõne teise või teiste inimeste arvamus on samuti tähtsam kui sinu oma. Või on sinu elus keegi, kes väga soovib enda arvamust sulle pähe määrida.

Kui sa näed, et sa ole unenäos Egiptuses ja tegevus toimub seal, siis sind jäetakse tahaplaanile. See ongi see, mida sa tunned, et sa oled hetkel veidi tähtsusetu.

Aga see ei ole märk, et sa oled tähtsusetu, see on see, mida sa tunned, see on enesekriitika, mis on tekkinud teiste suure ego tõttu. Tavaliselt võid sa sellist und nähes olla väga andekas ja vägagi heade ideedega, aga sinu kõrval võib lihtsalt olla palju edevaid inimesi.

EGIPTLASED

Kui sa näed enda unenäos Egiptuse inimesi või inimest, siis see sümboliseerib sinu enda jäärapäisust. Jäärapäisust selles mõttes, et sa oled kangekaelne millegi osas, mis sind hästi enam ei teeni. Teed midagi, mis sulle enam kasulik ei ole, aga minevikus võib-olla oli.

Kui Egiptlane räägib sinuga unenäos, siis see sümboliseerib sinu elus kedagi, kes annab sulle pidevalt märku, et sa ei ole midagi väärt ja teised on palju huvitavamad ning võimekamad. See keegi võib olla sinu sõber või isegi tööandja. Tõlgenda terve unenägu, et mõista kellest juttu on.

IIDSED EGITPLASED

Märk selle kohta, et sa oled kellegi  poolt kontrollitav. Sa oled alati olnud või oled millegi suhtes nii kontrolli all, et sa ei suuda vabalt teha konkreetset asja. Tõlgenda kõik teised sümbolid unes, et mõista, mille suhtes sa ei suuda vaba olla. See võib olla märk, et sa soovid kellelegi meeldida või keegi omab sinu üle võimu.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.