Unes võid näha absoluutselt kõike ja kõigel on ka oma tähendus. Seega on unenägude tõlgendamine oluline, kuna need aitavad sind elus edasi juhatada, andes sulle märku, millele tuleb tähelepanu pöörata. Unenäod võivad olla ka prohvetlikud. Seega seleta enda unenäod alati ära, ma aitan sul seda teha. Tähtsad on kõik sümbolid ja neil on oma tähendus, aga tihti me näeme unes ka kedagi konkreetset, keda me tunneme. Selles artiklis selgitan ma sulle ära, mis tähendab, kui sa näed unes inimesi, keda sa tead selles elus ja kes elavad sel ajal, kui sa seda und nägid.

Kui sa oled kellegi konkreetse peale mõelnud vahetult enne magama jäämist ja samal öösel näed seda inimest unes, siis on tegemist lihtsalt sinu mõttega, mis jäi poolikuks. Tihti näeme unes ka neid inimesi, kellega meil pole vahetut kokkupuudet olnud, kas siis näiteks mõnda konflikti või positiivset hetke, samuti näeme neid, keda kohtasime viimati võib-olla aastaid tagasi.

Kui sa näed unes kedagi ükskõik millises tegevuses ja ükskõik milliste sümbolitega, seleta lahti kõik sümbolid, mida sa seal näed. Olgu see inimene näiteks vee sees või hoopis koos sinuga metsas jalutamas, siis on su unenäos tähtsad nii vesi kui ka mets. Leiad kõik minu unenägude seletajad SIIT.

Sellel inimesel, keda sa unes näod, on sulle öelda mingi sõnum. Ta peegeldab sinu emotsioone ja annab sulle unenäo kaudu vihjeid.

Kui sa näed konkreetset inimest unes, aga ta ei suhtle sinuga või sa lihtsalt ei suuda meenutada, mida ta sinu unenäos sulle rääkis, siis sa pead mõtlema, mida sa selle inimese vastu tunned. Mida sa tunned tema vastu siis, kui oled ärkvel? Millise emotsiooniga ta on sulle meelde jäänud? Mis on temas eriti silmapaistev? Mis on tema erilisemad jooned, olgu nendeks kas siis negatiivsed või positiivsed iseloomuomadused? Seesama emotsioon, mida sa tunned selle inimese vastu, on sulle su unenäos vihjeks.

Selle unenäo endale lahti seletamiseks esita endale järgmised küsimused:

- Mida sa tunned selle inimese vastu?

- Millisel positsioonil ta sinu elus on?

- Mis on tema nõrkused ja mis on tema tugevad küljed?

- Mis side on sinul ja temal täna?

- Kui teie vahel ei ole enam sidet, siis kas teie vahel jäi mingisugune teema lahti seletamata?

- Kas sa armastad teda? Kui jah, siis kas see seletab teievahelisi tundeid, näitab tuleviku tegevusi ja oleviku emotsioone?

- Kas ta tuli sinu juurde midagi ütlema? Kui jah, siis mis ta sulle ütles? Igal sõnumil on väärtuslik tähendus, kuula seda, kes unes sinuga rääkis!

Näiteks võid sa näha sellist unenägu inimesest, keda sa tunned ja ta vaatas sulle peeglis otsa. Selline unenägu näitab sulle, et selles sinule tuttavas inimeses on midagi, mida sa tunned, mingi tugev iseloomuomadus, ja sa soovid sedasama saavutada.

Mulle on räägitud ka unenägudest, kus keegi tuttav inimene viib teda trepist üles ja saadab mingisse tuppa. Selline unenägu viitab sellele, et see tuttav inimene unes suudab ja oskab teda aidata mingis väga tähtsas küsimuses. Et see inimene juhatab teda elus edasi. Järelikult on selles tuttavas inimeses mingisugune oskus teda aidata ja seesama inimene võib teda varsti toetada motiveerivate sõnadega.

Kui sa näed unes kedagi ja sa tunned teda, siis sellega soovitakse sulle öelda seda, et see inimene põhjustab sulle peagi midagi või temas on midagi, mis annab sulle vihje su unenäo mõtte kohta.

Ma ei saa sulle seletada lahti seda, miks üks või teine inimene sinu unenägudesse saadetakse. Soovin selle artikliga sulle selgitada lihtsalt seda, et tuttava inimese unenägudesse ilmumine tuleb põhjusega ja ka selles on sees oma sõnum. Tihti kirjutan oma unenägude seletajates juurde, et: "Kui keegi teeb seda sinuga koos või kui keegi viib sind selle või selle juurde" jne. Siis sa peaksid sellele kohale enda unenäos rohkem tähelepanu pöörama ja selle enda jaoks põhjalikult lahti seletama.

Unenägude tõlgendamisel ongi kõige tähtsam see, et sa seletaksid kõik otsast lõpuni lahti ja analüüsiksid tervet enda unenägu. Samas ürita seda unenägu ka enda ellu sobitada ning mõelda, kas see tulenes hirmust või kui sa ärkvel olles ei muretse une nähtud negatiivse asja pärast, et kas see on siis ettekuulutus. Kui su uni üldse oli negatiivse alatooniga. Positiivse alatooniga unenäod ei peegelda meie hirmusid, need on pigem ettekuulutused.

Kui sa näed unes kedagi, keda sa tead ja sa oled selles unes õnnelik, siis on selge see, et selle unenäo sõnum koos sümbolitega on seotud rõõmu ning vabadusega.

Kui sa oled selles unenäos kurb või selles juhtub midagi halba, siis võib see näidata teie vahel olevaid pingeid või mingis teemas kinni olemist.

Unenägu, kus sinu tuttav inimene suhtleb sinuga ja sa kuuled tema käest konkreetseid lauseid ning ülejäänud uni ei tundu eriliselt utoopiline, siis see on astraalrännak. Astraalrännak on see, kus hinged saavad kokku ja jagavad omavahel informatsiooni. Seda informatsiooni tuleb kuulata ja see on alati tõene!

Unenäo, kus sa näed enda armastatud inimest, pead sa enda jaoks eriti hoolikat lahti seletama. Need unenäod aitavad sul mõista rohkem teie suhte seisu, aidates märgata, kas kõik on korras või kus keegi teeb vea jne.

Kui sinu unenäos oli ükskõik milline negatiivne emotsioon või sümbol, millel ei ole kõige parem tähendus, tuleks kindlasti alustada negatiivse energia blokeerimist. Sellisel juhul kaitse end kindlasti Hüpersteeniga. Ära jäta seda saatuse hooleks, et sinuga midagi juhtuks. Kristallidega tuleks end alati kaitsta ja hoida. Need tugevdavad Auravälja ja annavad väga palju isiklikku jõudu juurde.

Kui sa soovid enda unenägusid paremini mõista, siis loo enda voodi kõrvale või magamistuppa unenägusid aktiveerivate kristallide komplekt. Hoia seal Sinist KaltsiitiSodaliitiTselestiiti ja kindlasti ka Skolessiiti

Kui sa näed unes kedagi konkreetset, näiteks mind, siis selle kohta olen kirjutanud eraldi unenägude seletaja, leiad selle SIIT.

Kõik unenägude seletajad, mis ma olen aastate jooksul kirjutanud, leiad SIIT.

Alati telepaatiliselt sinuga

Tene Laul