Olen kirja pannud 1 kuni 9 Inglisõnumid, nende kombinatsioonid ja juba olen jõudnud ka kolme erineva numbri kombinatsioone kirja panna. Küll aga on olemas ka Inglite sõnum, mis on seotud vaid 0-iga. Kõik teised numbrite kombinatsioonid, mille olen kirja pannud, leiad Inglisõnumite alt SIIT.

Kui sa oled ennast tabanud viimasel ajal nägema 0, 00, 000 või 0000, siis lahenda see mõistatus kindlasti enda jaoks ära. Panen kirja kõigi nelja erineva 0 nägemise. Kusjuures sa pead seda teadma, et väga suur vahe on sellel, kas sa näed vaid ühte 0 või hoopis kahte 0.

Inglisõnumeid tuleb tegelikult kohe tõlgendada, kui sa neid näed. Seda kõike sellepärast, et need annavad sinu mõtete ja tegude kohta vastuseid, mis parasjagu sinu elus toimub. Kui neid koheselt seletada, siis sa suudad ehk selle enda ellu analüüsida ja mõistad rohkem enda Inglite poolt saadetud vihje tähendust.

0 - KUULA OMA SISETUNNET JA MINE VOOLUGA KAASA


Kui sa tabad ennast 0 nägemas, siis sulle soovitakse sellega öelda seda, et kõik otsused on langetatud ja need otsused on langetanud kõrgemad väed, energiad või Inglid.

Sul soovitatakse kuulata kõige enam sellel hetkel enda intuitsiooni, sisemist häält ja tegutseda selle järgi.

Sa pead mõistma 0 nähes ka seda, et kõik, mis hetkel juhtub, on suurema ja kõrgema põhjusega. Sa pead seda aktsepteerima, mis parasjagu sinu elus käimas on. Seda sa ei saa muuta. Muuta saad vaid enda suhtumist ja selle kõigega kaasa minna. 0 ei soovita paigal seista, soovitab vooluga kaasa minna ja samas kuulata vaid enda sisetunnet, mitte kellegi teise nõuannet.

00 - VAATA JA MÄRKA MÄRKE

Kui näed 00, siis sinu Inglid annavad sulle tõsiselt märku: "Kuula ja vaata, mis sinu ümber toimub!". Nad näevad seda, et sa kohati hoiad enda silmade ees klappi ja ignoreerid reaalsust.

Inglid soovivad, et sa oleksid ülitähelepanelik ja otsiksid märke, kuna nad saadavad sulle neid praegu igal võimalikul hetkel. See on nagu appihüüe, et ole korra paigal ja jälgi meid. Võta aega ja jälgi meid!

Sulle soovitatakse ka meditatsiooni või millegi spirituaalsega tegelemist, et sa suudaksid neid märke omaks võtta.

000 - SA OLED ÕIGES KOHAS

000 nägemine tuleb sinu Inglite poolt märguandena siis, kui sul on vaja teada, et sa kuulud kuhugile. See hetk, kui sa näed 000 näitab sulle seda, et see koht, kus sa oled, sul ongi vaja seal olla.

Sa oled õiges kohas, annavad Inglid sulle mõista. Isegi kui sa samal ajal kahtled, kas see asi, mida sa teed, see koht kus sa oled või see inimene on õige, kellega sa koos oled, siis ikkagi Inglid toetavad seda.

See on lihtne sõnum: "Sa kuulud sellesse hetke, sul on vaja selles hetkes olla, sa oled õiges kohas!".

0000 - EES OOTAB UUS ELUETAPP

Kui sa näed 0000, siis see on sinu Inglite poolt märguanne, mis viitab sellele, et see hetk, milles sa eksisteerid, see hakkab läbi saama. 0000 näitavad ühe eluetapi lõppemist ja selle lõppedes täiesti uue lehekülje alustamist.

Kui numbrid sul pidevalt lõppevad 0-iga ja neid numbreid, mida sa näed, on tõesti segamini ning väga palju, siis sa pead teadma seda, et sinu enda Inglid ütlevad, et sa pärsid enda edasi liikumist, edasi arenemist, sa ise takistad kõike. Võta seda kui märguannet, et kui sa soovid, et siin elus midagi juhtuks ja muutuks, siis saad seda ainult sina ise teha. See on sinu sõnum Inglitelt!

Kui soovid õppida Inglinumbrite nägemist ja nende lahti analüüsimist, mõistmist, siis kanna endaga kaasas inglikristalle, sobivad Opaliit, Tselestiit, Küaniit, Lasuriit, Aqua Aura jne.

"Kes on Inglid ja miks nad meid ümbritsevad" artikkli leiad SIIT.

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumite tähendusi SIIT.