Olen eelnevalt kirjutanud sellest, miks me näeme unes kedagi, keda me juba teame, nüüd on aeg, et ma seletaksin teile lahti selle, miks me näeme unes surnud inimesi. Sellest, miks me tuttavaid inimesi unes näeme, saad lähemalt lugeda SIIT. Surnud inimesed saabuvad meie nägemustesse vaid siis, kui meil on vaja teada midagi väga olulist. Seda ei pruugi elu jooksul väga palju ette tulla, aga kui see juhtub, siis võta seda unenägu kui väga tähtsat sõnumit. Kindlasti ei tohiks seda lihtsalt ära unustada, jäta meelde iga viimnegi sõna, mida see surnud inimene sulle ütles või tegi.

Kui ma räägin surnud inimesest, siis ei mõtle ma seda, et keegi saab unes surma. Kui sa otsid selle tähendust, siis olen selle eelnevalt kirja pannud ja saad sellest lugeda SIIT. Selles artiklis siin kirjutan ma sellest, miks me näeme unes enda kadunud lähedasi.

Üks, mis on kindel, on see, et kui sa näed enda surnud lähedast unes, siis ei ole ta veel enda uude füüsilisse ellu edasi liikunud

Kui me näeme surnud inimesi unes, siis on see kindel märk, et ta ei ole veel enda uude füüsilisse ellu edasi läinud. See tähendab seda, et ta on alles puhkamas, õiget aega ootamas või tegutseb Ingli kujul kellegi selja taga. Jah, tõepoolest, me saame aeg-ajalt endale ka Inglipositsiooni, kui meil on vaja kohe midagi ära õppida, siis teeme seda vaimsel kujul kellegi selja taga.

Jäta meelde, et unenäod on portaal erinevate elude ja dimensioonide vahel

Surnud inimesed suudavad meiega läbi une kontakteeruda. Me rändame unes ringi erinevates paikades, erinevates aegades ja dimensioonides. Surnud inimeste hingedel on võimalus meiega läbi une ühendust saada, nad tulevad dimensiooni, kus me parasjagu ringi liigume ja vastupidi, meie läheme sinna, kus on nemad.

Kui surnud inimesel on vaja sulle midagi teada anda, siis tuleb ta suure tõenäosusega seda sulle unes rääkima või näitama. Nad ei pruugi sulle alati midagi öelda, nad võivad ka millelegi viidata. Seega võivad surnud inimeste unenäod olla ka ilma sõnadeta.

Mina seletan sulle veidi seda, miks nad tulevad ja kui tähtis on selle unenäo kuulda võtmine või analüüsimine. Inimeste elud on nii erinevad ja seega on mul väga raske anda sulle selle artikliga täit vastust selle kohta, mida just sinu unenägu sulle näitas. Seega, palun ma sul endal sellele nägemusele võimalikult palju keskenduda ja seda kuidagi enda ellu sobitada. Jäta meelde, minu soov on see, et sa ise õpiksid märke võimalikult hästi seletama.

Iga sõna ja iga lause on ülioluline!

Kui surnud inimene sinuga unenäos räägib, siis on iga sõna oluline ja selles peitub väga suur sõnum. Tihtipeale nad tulevad ja räägivad väga vähe. Mida kauem on see inimene surnud olnud, seda vähem ta räägib. See on sellepärast, et ta unustab füüsilise kontakti. Kui surnud inimene sulle midagi ütleb, siis jäta see meelde ja kui sa saad sellest, mida ta sulle näitama tuli, väga hästi aru, siis kuula teda.

Mitte kunagi ei tohiks surnud inimese sõnumit tuulde lasta

Kui sa kuulad surnud inimese sõnumit ja käitud täpselt nii, nagu ta soovitas, siis sa saad sellest kasu. Jäta meelde, nad ei tule niisama ja üldjuhul, kui nad üldse sinu juurde tulevad, siis viimases hädas. Nende sõnumid on kulda väärt ja kui sa ei tegutse vastavalt, siis võid endale päris palju probleeme ning õnnetust kaela tõmmata. Kui sa ei kuula ja õnnetus saabub, siis Inglid sind selle eest ei kaitse. See on sinu enda rumaluse pärast saabunud kurbus, mida neil ei ole õigus lahendada.

Mida lähedasem on inimene, keda sa unes näed, seda olulisem on see info, mida ta sulle edastab. Ta tuleb sulle midagi olulits ütlema, midagi, mida sul on kindlasti vaja teada.

Väga tihti tulevad surnud sind rahustama, et sa kurb ei oleks. Tihtipeale nähakse unes lähiajal surma saanud inimesi, eriti vahetult peale tema surma. Siis on neil füüsilise maailmaga väga tugev kontakt ja nad saavad sinu mõtetele kiiresti ligi. Sellisel hetkel annavad nad märku, et nendega on kõik korras ja et sa ei muretseks tema pärast. Tihti võidaks näha, et nad keelavad ja kamandavad sind. See on väga normaalne ja enamik inimestest kogevad enda elu jooksul mitmeid selliseid unenägusid. Tegelikult on aga nii, et surm ei ole halb ja kui inimene sureb, siis on see tema hinge jaoks nagu vabastus. See on ka põhjus, miks enamik surnutest tulevad teada andma, et nendega on kõik korras.

Kui surnud inimene ilmutab end, ta ei räägi sinuga ja on vaid korraks, vilksamisi sinuga koos mingisuguses olukorras, siis tuleb sul lahti seletada selle unenäo sümboolika. Sümboliteks võib olla näiteks vesi, koolimaja, koridor, trepid, lilled, loomad, linnud, põld, mägi või midagi muud. Igal sümbolil on oma eriline tähendus ja lahkunud inimene viitab sellele, et see sõnum on üliväärtuslik. Lahkunu viitab ka sellele, et tema tõi sulle selle unenäo. Unenäod võivad tulla erinevatest allikatest, sinu alateadvus võib need esile tuua, sinu Inglid võivad neid sulle saata, teised inimesed tekitavad neid astraalis ja ka näiteks surnud inimesed toovad sulle unenägusid. Unenäod on sõnumid sinu enda hingelt või kelleltki teiselt.

Surnud inimesed võivad tulla sinu unenäguesse, et sa aitaksid neid füüsilises maailmas

Sa võid ühel päeval kogeda sellist unenägu, kus sinu lahkunud lähedane soovib, et sa midagi teeksid. Näiteks ütleb ta sulle unes, et mine tädile külla. Kui nad sulle nii konkreetseid käsklusi jagavad, siis tuleb seda teha. Sina pead aru saama, kellest jutt käib ja milline on see tädi. Peale seda unenägu lähed talle külla, et vaadata, miks sa sinna minema pidid. Kui lähed külla, võib tädi sulle uudiseid rääkida või võib-olla on ta hoopis haigeks jäänud ning vajab tuge. Surnud inimene teadis seda ja andis sulle vihje. Tema tahtis, et sa aitaksid seda inimest, kuna ta ise ei saanud seda füüsilises maailmas teha. Surnud saavad meile abiks olla emotsionaalselt, mitte füüsiliselt. Kui on vaja osutada füüsilist abi, siis kasutavad nad selleks meid, elavaid. Loodan, et sa said minu mõttest ja näitest aru.

Mina isiklikult usun, et surnute unes nägemine on hea enne ja see ei ole kurjast. Surnud tulevad meid hoiatama halva eest, mis on iseenesest hea ja tänu sellele on meil võimalik enda elus nii mõndagi ära hoida.

Unenägudes saab enda surnud lähedastega ja esivanematega kontakteeruda, kui sa hoiad Angeliidi, Rüoliidi ja Preseli kristalli voodi all. Sobib ka see, kui need on juba Inglitega kontakteerumise komplektis olemas.