Kui sa oled viimasel ajal number 193 näinud, siis kindlapeale soovivad sinu Inglid sinuga ühendust võtta ja sulle tähtsat sõnumit edastada. Ükskõik, milliseid numbreid sa hakkad nägema, nendel kõikidel on oma tähendus olemas ja Inglid suudavad läbi numbrite meiega ühenduses olla. Seega, kui sa oled viimasel ajal mõnda konkreetset numbrit näinud, siis tõlgi see enda jaoks kiiresti ära, et sa saaksid end kaitsvate Inglite käest õigel ajal sõnumid kätte.

Mine enda eluga edasi

Ennekõike, kui sa näed number 193, siis sinu Inglid soovivad, et sa laseksid millestki lahti. Sinu Inglid kutsuvad sind vabastama kõike vana, kasutut ning seda, mis enam ei toimi. Sa hoiad millestki kinni või sa ei suuda enda eluga mõnel tasandil edasi minna. Sinu Inglid saadavad sulle number 193, kui sa peaksid eluga edasi minema. Seega, kui sa seda numbrit nägid, siis mõtle selle peale, millest sa oled kinni hoidnud. Mis on see, mida sa pelgad, mis on see, millest sa kardad loobuda. Kui sa jõuad sellele äratundmisele, siis vabasta seesama asi enda elust. Sinu enda Inglid ütlevad, et see on täiesti mõttetu kinnihoidmine, mis ei vii sind elus mitte kusagile.

Teine teade sinu Inglite poolt number 193-ga on see, et nad paluvad sind nendega suhtlema. See tähendab seda, et sinu Inglid soovivad, et sa saadaksid neile palveid. Nad on hetkel siin sinu kõrval ja on nõus sinu palvetele vastuseid tooma. Seega esita nendele küsimusi või palu neid endale appi - nad on hea meelega sulle abiks ja annavad sulle lahendusi, kui sa neid soovid. Hingedemaailmas kehtib üks konkreetne reegel, milleks on abi palumine ja selle ootamine. Kui sa ei esita kutset abi jaoks, siis keegi ei tule sulle ka abi pakkuma. Inglid ei saa sekkuda, kui sa ei ole neilt seda palunud.

Kui sa soovid õppida Inglite numbreid märkama ning neid enda jaoks ka kiirelt lahti seletama, siis kanna talismanina Atlantisiidi kristalli. Teine võimalus on see, et sa lisad Atlantisiidi kristalli enda Inglikristallide komplekti

Kõik Inglinumbrid, mille ma olen eelnevalt kirja pannud, leiad SIIT.