Väga tihti küsitakse selle kohta, kuidas kaitsta enda kodu halva energia, ebaõnne, halbade inimeste ja ka terviseprobleemide eest. Mul on siiras hea meel öelda seda, et minu mõtted on paljudeni kohale jõudnud ja nii paljud inimesed on endale teadvustanud seda, kui oluline meie kodu energia on. Kodu energia peab olema puhas, negatiivsuse vaba, stressist puhastatud ja seal ei tohi olla "kinni jäänud hingesid", kes meile omakorda võivad probleeme põhjustada.

See, milline on meie kodu energia, selline on ka meie enda Aura. Isegi, kui sa kannad erinevaid kristalle ja emotsionaalsel tasandil tegeled enda hinge võimsamaks muutmisega, siis ei saa sa lõpuni edukalt areneda, kui sinu kodu sind takistab.

Kui me oleme kodus, siis meie Aura avaneb ja me võtame enda Aurasse kõige selle, mis meie kodus eksisteerib. Oled sa tähele pannud seda, et kui sa peale pikka tööpäeva koju tuled, kuidas sa väsid hoobilt ära siis, kui sa koduuksest sisse astud, mitte enne? Kindlasti oled! See on ka ehtne näide, kuidas me ise alateadlikult avame enda Aura kodus ja see energia, mis meile sealt vastu vaatab, sellised me ka oleme. Seega kodu energiat on vaja tervendada ja sellest tuleb eemale hoida halba energiat.

Kui sul ei ole veel kodukaitse kristallikomplekti, siis jagan sulle häid mõtteid selle kohta, kuidas seda luua ja kuidas sinna hiljem kristalle juurde panna.

KRISTALLIKOMPLEKTI LOOMINE:

Esmalt soovitan ma sul leida koha, kus sa seda kristallikomplekti hoidma hakkad. Kindlasti pead sa teadma seda, et see komplekt ei tohiks olla kunagi vöörale silmale nähtaval kohal. Loomulikult, kui sa selle keskel küünalt või rituaalitaimi põletad, siis sa võid selle esialgse koha pealt ära võtta. Ülejäänud aeg peab see olema kohal, kus keegi teine peale pereliikme seda näha ei saaks. Seda kõike sellepärast, et võõras silm ei peataks nende kristallide toimet.

10 head põhjust, miks luua selline kristallide komplekt

1. Aitab kodust eemal hoida stressi, depressiooni ja kurnatuse tunnet.

2. Kaitseb needuste ja ära sõnumiste eest.

3. Hoiab sinu elust ja perekonnaliikmetest eemale halbu ning kahjulikke inimesi.

4. Kaitseb klatši, perekonna halva maine ja salakavaluse eest.

5. Kaitseb kodu ebaõnne-energia eest, mis võib tekitada rahalisi raskuseid, ebaõnne armastuses ja tervise probleeme.

6. Aitab majapidamisest vabaks lasta hingesid, kes on koju kinni jäänud ja kes tekitavad kodus probleeme. Lisaks sellele aitab ära hoida ka kurjade hingede tulekut.

7. Aitab vabaks lasta alkoholismist ja teistest väga rasketest sõltuvushaigustest. Kui neid probleeme ei ole, siis aitab kaitsta nende tekke eest.

8. Kaitseb hingede eest, kes tekitavad luupainajaid ja kes loovad sinu hinge depressiooni.

9. Vabastab tülitsemistest tekkinud negatiivset energiat ja kaitseb selle energia kinni jäämise eest. Tülitsemised loovad kodule ebaõnne ja viivad kodust külluse minema.

10. Kaitseb perekonna lõhki minemise eest ja hoiab perekonna armastusel kaitsekilpi peal.

Kui sa oled leidnud koha, kus võiks sinu kristallikomplekt olema hakata, siis tuleb sul ennekõike leida nendele kristallidele sobilik alus või karp, mille sees need hakkavad olema. Ma soovitan sul leida selline alus, kus peal sa saad ka küünalt vajadusel hoida. Alus ja karp võiksid olla musta-, halli-, pruuni või mõnda tumedamat tooni. Teine võimalus on kasutada valget värvi alust, mis sobib kõikide erinevate kristallikomplektide loomiseks.

Kui on olemas koht, kus sa selle aluse paned ja on olemas ka alus, siis sul on vaja algatuseks musta rituaali & maagia küünalt, Salvei rituaalitaime ja algatuseks ka viite kristalli, mis loovad sinu esmase kristallikomplekti.

Komplekti esimest korda luues võiksid sul olemas olla Kullisilm, Gagaat, Tiigrisilm, Tektiit ja Kiastoliit.

Need kristallid omavad kõik vägagi võimsaid ja universaalseid kaitse omadusi, mis annavad sinu kodule jõudu ning kaitset. Hiljem lisa sinna komplekti neid samasid kristalle juurde ja lisaks ka veel teisi kristalle. Vastavalt sellele, millist energiat sa enda kodule soovid luua ja mille eest sa soovid kõige enam enda kodu kaitsta.

Kui sul on olemas küünal, Salvei ja kristallid, siis alusta selle komplekti loomist. Ennekõike puhasta Salvei suitsuga see koht ära, kuhu sa selle kristallide komplekti paned. Lase Salveil päris kaua selle koha peal suitseda. Salvei valmistab ette kristallide jaoks vastava energia, kus need saaksid kohe tööle sinu koduga hakata.

Seejärel aseta must küünal aluse peale ning kristallid nende ümber. Süüta küünal ning põleta seda küünalt vähemalt 7 päeva järjest. Seda selleks, et kristallid hakkaksid koos tööle ja sinu kodu kaitsma. Must küünal aktiveerib kodukaitse kristallid ja annab neile ühise väe. Sellise küünla rituaaliga sa lood endale kodukaitse komplekti. Kui küünal on ära põletatud, siis võid ajapikku uusi kristalle sinna lisada, küünalt ja rituaalitaimi selle lähedal põletada.

KRISTALLIDE JUURDE LISAMINE:

Kodukaitse kristallikomplekti lisatakse järk-järgult uusi kristalle, et hoida selle komplekti energiat erksana ja võimsana. Lisa sinna uusi kristalle siis, kui sa tunned, et sul on vaja juurde iseendale või kodule lisakaitset. Kõige parem oleks alati seda teha Täiskuu, Kuu viimase veerandi, Noorkuu või Kuu esimese veerandi ajal. Kui sellesse komplekti lisad uusi kristalle, siis alati puhasta eelnevalt komplekt Salvei suitsuga ära ja kui oled uusi kristalle lisanud, siis põleta samal päeval selle komplekti keskel ka musta rituaali & maagia küünalt.

Lisan siia kõik võimalikud kodukaitse kristallikomplekti kristallid, mis võiksid üheskoos selles komplektis olla. Ühte ja sama kristalli võib olla ka mitu tükki. Lisa kristalle, mille väge sa soovid!

KULLISILM "Universaalne kaitsja"

Kullisilm on kodukaitse kristallikomplekti üks peamisi kristalle, mis peab kindlasti selles olema. Kullisilm on universaalne kodu, sinu hinge ja perekonna elu kaitsja kristall. Kullisilm suudab ära hoida ootamatuid õnnetusi, lahendamatuid probleeme, perekonna sidemete purunemist ja see kaitseb nähtamatude jõudude eest. Seda kristalli võiks olla sellest komplektis mitmeid.

GAGAAT "Ebaõnn, needus ja kodu nähtamatuks muutmine"

Gagaat on üks tugevama väega kristallidest, mida sa võiksid enda kodu kaitsmiseks kasutada. Gagaat kaitseb needusliku väe eest, mis võib sinu elu ära rikkuda. Gagaat muudab sinu kodu nähtamatuks kõige selle eest, mis võib sulle liiga teha ja ka halbade hingede eest muudab see sinu kodu nähtamatuks. Gagaat kaitseb kurjuse, salakavaluse ja ebaõnne eest. Gagaat on kindel kristall, mis võiks kodukaitse kristallikomplekti sees olla.

TIIGRISILM "Materiaalne ebaõnn ja universaalne kaitse"

Tiigrisilm suudab kaitsta sind kellegi teise poolt suunatud kurjuse, ebaõnne soovi, needusliku maagia ja üleüldise halva soovi täitumise eest. Tiigrisilm aitab needuslikku väge tagasi sinna suunata, kust kohas see pärit on või siis kellegi teise poolt loodud halva rituaali täitumise eest ehk see ei lase sellel rituaalil täide minna. Igatahes on Tiigrisilm üks väga tugev kristall, mis aitab sul ebaõnne ära hoida. Tiigrisilm kaitseb majandusliku ebaõnne eest ja see hoiab ära laostumist.

TEKTIIT "Tööalane ebaõnn ja needuslik vägi"

Tektiit kaitseb needuste eest, mis on seotud karjääri rikkumisega või tööalalise ebaõnnega. Tektiidil on oskus sinust eemale tõugata inimesed, kes võiksid sulle liiga teha või kes ootaks sinu allamäge käiku. Tektiidil on oskus veel eriti öösiti kaitsta ja öösel see needuslik vägi tagasi allikasse saata

KIASTOLIIT "Kahjulikud hinged ja perekonna halb õnn"

Kiastoliit kaitseb kodu needuslike ja ära sõnuvate energiate eest. Kiastoliit kaitseb kõige selle eest, mida sa ei suuda näha, kuid mis võib sulle ja sinu perekonnale halba teha. Kiastoliit kaitseb hingede eest, kes meie koju saabuvad halbadel eesmärkidel.

AHHAAT JA AHHAAT GEOOD "Blokeerib koju sisenevat halba energiat" 

Ahhaadi geood ja Ahhaat aitavad selles komplektis kaitsta majja sisenevat halba energeetikat või majja saadetud negatiivsust. Peale selle aitab Ahhaadi geood maja välisukse kõrval ära puhastada koju toodud kurba, negatiivseid ja muremõtteid. Paljud inimesed võtavad töölt kaasa stressi ja Ahhaadist mõõda jalutades oma kodu ukse juures aitab see sellel murel majast välja jääda. Ahhaat kaitseb ebaõnne ja kurjuse eest.

Ahhaat geood on kindel kristall, mis võiks selles komplektis olla. Ahhaat aitab teiste kristallide tööd tervesse majapidamisse edasi saata ning muudab kristallid võimsamaks.

PUNANE TIIGRISILM "Suhtelõhkujad ja ebaõnn armastuses"

Punane Tiigrisilm 
kaitseb suhte purunemise eest, perekonna siseste tülide ja probleemide eest. Kui sellised probleemid perekonnas eksisteerivad, siis on hea seda kristalli seal komplektis hoida. Lisaks sellele aitab Punane Tiigrisilm kaitsta suhtelõhkujate eest.

MUST TURMALIIN "Universaalne kaitse kristall"

Must Turmaliin 
on nagu Kullisilm, mis suudab väga mitmel erineval moel sinu koduenergiat kaitsta. Musta Turmaliini võiks olla väga suurel hulgal selles kristallide komplektis.

AKTINOLIIT KVARTS "Halba soovivad inimesed"

Aktinoliit Kvarts aitab perekonnast eemal hoida inimesi, kes meelega soovivad kurja perekonnale. See on kristall, mis kaitseb perekonda ebaõnne eest, needuste peale paneku eest ja vägivaldsete inimeste eest. Eriti kasulik on Aktinoliit Kvartsi hoida kodu välisukse juures siis, kui keegi pereliikmetest, kes seal majas ei ela, soovib halba kellelegi perekonnast. Võib-olla ei sobi mehe emale tema minia või midagi sarnast. Aktinoliit Kvarts aitab toime tulla nende inimestega, keda on raske enda elust eemal hoida.

ANTOFÜLLIIT "Kodukäijad"

Antofülliit 
sobib kodukaitse kristallikomplekti siis, kui sinu kodus on kodukäijad ja nad häirivad sind. Kui sul on kodus keegi, kes segab laste und või hirmutab sind, siis need on kodukäijad, kes jätavad endast maha füüsilisi märke, liigutavad asju ning tekitavad hallutsinatsioone. Kodukäijatest aitab lahti saada Antofülliit.

KALKOPÜRIIT ja PÜRIIT "Peegeldavad negatiivsust perekonnast eemale"

Kalkopüriit 
ja Püriit saadavad teiste inimeste poolt saadetud halva energia täpselt samasse kohta tagasi, kust kohast see pärit on. Lisaks sellele aitavad need kristallid tugevdada kaitsekristallide jõudu.

APATŠI PISAR "Kurbus, depressioon ja rasked üleelamised"

Apatši Pisar 
sobib sellesse kristallikomplekti siis, kui sa soovid ennast ja enda perekonda rasketest üleelamistest eemale hoida. See on ka leina kristall, mis aitab leinast üle saada. Apatši Pisar takistab depressiooni teket ja on kasulik nendes perekondades, kus on sõltuvushaigusi. Apatši Pisar aitab kaitsta sõltuvushaiguste tekke ja nende edasi arenemise eest.

SUITSKVARTS "Tööstress ja töömured"

Suitskvarts 
sobib sellesse komplekti selleks, et see saaks kodust eemale hoida tööstressi. See on kristall, mis vabastab pinget ja veelgi erilisemalt sellist pinget, mis tekib tööst.

HEMATIIT "Tülitsemised"

Hematiidi
kristallide kasutamisel on nii mitmeid erinevaid võimalusi, aga minu kõige lemmikumaks võimaluseks on selle lisamine kodu kaitsvate kristallide hulka või hoida seda lihtsalt kodu välisuksele võimalikult lähedale. Hematiit kaitseb perekonda tülitsemiste eest. Kui sa tunned, et sinu kodus on pidevad tülitsemised ja riiud, siis Hematiit aitab sinu perekonda.

HÜPERSTEEN "Ebaõnn"

Hüpersteen
Kui soovid ennast kaitsta ebaõnne, kahjulike inimeste ja halbade kogemuste eest, siis aseta mitmed Hüpesteeni kristallid enda kodukaitse kristallide komplekti. Hüpersteeni kokku viia teiste kodukaitse kristallidega on kasulik, siis tõuseb kogu kodu kaitse energia. Hüpersteen kaitseb ebaõnne, halbade hingede ja kurjuse eest.

ŠUNGIIT "Tervis ja elektromagnetkiirgus"

Šungiit 
kaitseb sind ja teisi pereliikmeid haiguste eest. Lisaks sellele aitab Šungiit eemale tõrjuda ka energiat, mis tuleb elektroonikast ning mis tekitab stressi.

LAAVA "Stabiilne elu"

Laava on närvilisi ja ebavajalikke energiaid maandava toimega, millel on oskus sinu elu stabiilsemaks muuta. Kui sa tunned, et pidevalt on sinu elus probleeme, segaduse tunnet, problemaatilisi suhteid ning sa ei leia mitte kuidagi rahu, siis Laava on sinu jaoks. Aseta Laava kristalli enda kodukaitse kristallikomplekti stabiliseerijaks. Laava aitab selles komplektis sinu ellu rahu ning stabiilsust tuua ja ka näiteks teiste inimeste ellu, kellega sa koos elad.

KULDOBSIDIAAN "Välistegurid"

Kuldobsidiaan aitab kodust eemal hoida erinevat sorti õnnetusi. Kõige peamiseks põhjuseks, miks seda kodukaitse kristallide komplekti asetada, on see, et see hoiab kodust eemale selliseid õnnetusi, mille üle sul endal kontroll puudub. Näiteks maja lagunemine, keskkonnast tingitud probleemid, aitab kellegi teise poolt kodu üle võtmist ära hoida, vandaalitsemist, naabrite poolt tulevat probleemi või midagi, mis tuleb väljastpoolt.

Lisaks kõikidele nendele kristallidele sobib sinna komplekti veel lisaks lisada: Turmaliinsuletistega Kvartsi, Tiigrirauda, Seprentiin Jaadi, Musta Ahhaati, Moldaviiti, Oonüksit, Lumiobsidiaani, Musta Obsidiaani jne.