Kui Inglid on sinuga kontaktis, siis nad hakkavad sinuga kõnelema läbi numbrite ja numbrikombinatsioonide. See on üks nende suhtlemise viise. Seda kõike sellepärast, et igal numbril on oma tähendus ja nad juhatavad sinu teele numbreid, et sa need enda jaoks lahti seletaksid. See on üks lihtsamaid viise, kuidas nad sinuni jõuavad. Seda sellepärast, et kui sa vähegi analüüsiksid, siis nende sõnum jõuaks kohale. Nad proovivad sinuga kontakti saada ka teistel viisidel, kuid numbrite kaudu saavad nad jutustada sulle pikemaid lugusi.

Kui sa oled avatud Inglinumbrite nägemisele, siis võid sa sattuda ühel hetkel segadusse just nende numbrite pärast. Ühel hetkel võid sa hakata pidevalt ainult korduma kippuvaid numbreid nägema. Hakkad igal pool vaid number 4 nägema või ükskõik, millist numbrit. Siis kui sa satud sellisesse hetke, kus numbreid tuleb igalt poolt ja nendes on üks ning sama number olemas, siis sind soovitakse raputada. Raputada selles mõttes, et Inglid annavad sulle mõista, et sa ei kuula neid. Nad tulevad hakkavad sinu poole ühesuguseid numbreid saatma, kui nad on sulle eelnevalt nii palju vastuseid ette andnud, kuid sina ei ole neid kuulanud. Nad tulevad ja hakkavad seda tegema ka siis, kui see hetk, millele sa pead väga palju rõhku osutama, on käes ja sa ei kuula nende soovitusi. Inglid on meeleheitel, kui nad neid numbreid saadavad, andes sulle mõista, et sa ei tee nendega koostööd. Nemad jagavad informatsiooni ja sina lihtsalt ei tegutse.

Tegelikult on aga nii, et Inglid aitavad sind hea meelega ja nad toovad sulle sõnumeid rahulikus tempos, et sa suudaksid nendele reageerida. Ühel hetkel, kui nad näevad seda, et sina ei reageeri ja sul on vaja enda elus või enda suhtumises midagi muuta, siis nad muutuvad väga aktiivseks. Seda sellepärast, et sa märkaksid nende kohalolekut ja seda nad teevad ainult sellepärast, et sa hakkaksid tegutsema. Seega, kui sa näed pidevalt numbreid, siis anna endast maksimum, et neid lahti seletada ja ole hea tegutse ka vastavalt.

Sa pead tegutsema, kui sa soovid, et sinu Inglid oleksid sinuga ka tulevikus. Kui sa sellisel hetkel ei ürita nendele reageerida, neid mõista ja tegutseda, siis nad lahkuvad. Inglid on ainult nende inimeste Aurades, kes teevad nendega koostööd. Seega hakka tegutsema, analüüsima ja mõistma, miks Inglid sulle neid märke saadavad. Sa suudad Ingleid mõista vaid siis, kui sa numbrite või numbri kombinatsioonide nägemise ajal koheselt üritaksid enda ellu nende mõtted sobitada.

Kõik Inglinumbrid, mille olen ma lahti seletanud, leiad SIIT.

Kui sa tunned, et sa ei suuda Inglinumbreid mõista ja neid enda ellu sobitada, siis kanna Inglitega kontakteerumise kristalle ja loo endale kristallide komplekt, kuhu sa paned erinevad Inglikristallid.