Meil siin Eestimaal kasvavad väga rikkalikud marjad ja üks nendest on tervisest pakatav jõhvikas. Jõhvikad on väga head füüsilise ja vaimse keha tervendajad, seeetõttu võiks see mari olla iga eestlase söögilaual. Jõhvikad maitsevad küll veidi hapukalt, kuid nende väärtuslik vitamiinisisaldus on põhjus, miks neid süüa. See, kuidas sa soovid jõhvikaid enda menüüsse lisada, jäägu sinu teha, kuid üks olgu kindel - ole hea ja luba need väärtuslikud tervendajajad oma ellu.

Kristallid on hinge tervendajad ja kui sa kasutad kristalle enda hinge arenguks, siis sa võiksid ka enda keha tervislikult toita. Kui sa tahad terve olla, siis rikasta oma keha õigete kristallide ja taimedega. Kui sa soovid olla spirituaalne, siis söö spirituaalselt, sest toitumine mõjutab ka sinu Aurat. Kui sa sööd väga kehvasti, siis ei saa sa mitte kuidagi spirituaalselt areneda.

Jõhvikad on väga väärtuslikud marjad, nendes peitub füüsilise keha tervendav vägi ja vaimset keha turgutav jõud.

JÕHVIKAS SINU FÜÜSILISELE KEHALE

Jõhvikas on tulnud tihtipeale minu visioonidesse, kui ma inimesi aitan.

Minu eraseanssidel, kui ma hakkan inimese tervist vaatama, tuuakse mulle mõnikord visioonina jõhvikas. Olen aastate jooksul tähele pannud, et jõhvikat soovitavad minu meeled sellisele inimesele, kellel on probleeme põiega, vähiga või verega. Kui ma loen inimeste Aurat, siis saan visioonidega soovitusi just selle kohta, mis aitaks mõnest terviserikkest lahti saada. Jõhvikat olen ma aastate jooksul soovitanud väga paljudele inimestele ja olen nendelt tervenemise kohta ka väga head tagasisidet saanud.

Olen alati olnud seda meelt, et Maa on andnud meile kõik vajaliku selleks, et me saaksime enda keha ja hinge tervena hoida. Taimed ja kristallid on antud meile tervenemiseks. Seega, kui meie keha jääb haigeks, tuleb meil oma keha lihtsalt õigesti ja targalt toita.

PÕIS - põiepõletik, kuseteede probleemid ja bakteriaalsed haigused

Jõhvikas on üks parimaid tervendajaid, kui on probleeme põiega, kuseteedega või nendes organites oleva bakteriaalsete haigustega. Kui sa vaevled nende probleemide käes, siis kindlasti proovi enda tervendamiseks jõhvikat. Sellisel juhul soovitaksin ma sul süüa jõhvikat iga päev, paar nädalat järjest. Kui sa ei soovi jõhvikaid enda toidu sisse lisada, siis võta 20-30 marja päevas. Sellisel juhul annad sa oma kehale vajaliku koguse, et sa saaksid just sellistest haigustest välja tulla. Loomulikult võid sa ka teisi taimi kasutada. Põieprobleemide korral soovitan juua ka pärnaõieteed.

PÕLETIK - vabasta keha põletikulisusest


Jõhvikas leevendab keha põletikulisust, mis omakorda vähendab raskete haiguste tekkimise riski. Mida kõrgem on keha põletikutase, seda suurema tõenäosusega hakkab kehas mingi haigus kasvama. Jõhvikas on väga hea põletikutaandaja. Ma hakkan seda marja alateadlikult sööma siis, kui kehasse hakkab põletik tekkima ja siis, kui tunnen, et kehasse on sisenemas külmetus. Hakkan seda sööma juba varem, et külmetus ei saaks tekkida. Kuid ega ainult külmetushaigused tekita kehasse põletikku, seda põhjustab ka kesine ja halb toitumine. Seega on jõhvikat väga hea süüa neil, kelle menüüs puuduvad väga paljud erinevad juur-, puu-, köögi- ja aedviljad.


VÄHIVASTANE - toidab keha nii, et kaitseb seda vähi tekkimise eest

Ma olen väga tihti hakanud nägema jõhvikaid sisaldavaid visioone just nende inimestega, kellel on kahtlustatud kasvajaid või vähki. Ja seda ka põhjusega. Need nägemused on tulnud sellepärast, et jõhvikas on mari, mis kaitseb vähirakkude kasvamise eest. Soovitan jõhvikaid aeg-ajalt süüa või teha endale kord aastas paarinädalane jõhvikakuur, seda sellepärast, et anda oma kehale ennetavat tuge. Lisaks on Jõhvikas ka Sakraaltšakra mari, seega võib seda kasutada naistele ja meestele omaste vähkkasvajate ennetamiseks.

TUGEV IMMUUNSUS - peletab sinust haigused eemale

Jõhvikas on suurepärane immuunsuse tugevdaja. See mari on täidetud antioksüdantidega, mis kaitsevad meie keha erinevate haigustekitajate eest. Kuna Jõhvikas saab valmis alles sügisel, siis on just sel ajal seda marja kõige õigem tarvitada. Sügisel, kui ilmad hakkavad külmemaks ja niiskemaks minema, siis ongi meil vaja end külmetushaiguste eest kaitsta. Jõhvikat söö kindlasti ka siis, kui sa oled juba külmetanud. Jõhvikas aitab sul kiiremini terveks saada.

KAHJULIKUD BAKTERID - puhastab keha kahjulikest bakteritest

Jõhvikaid soovitan ma süüa neil, kelle on seedesüsteemis kahjulikud bakterid, mis tekitavad erinevaid probleeme, nagu näiteks aknet. Mina usun, et akne tekib väga paljudel inimestel valest toitumisest ja ka sellest, et vale toitumise tõttu on seedesüsteemi tekkinud väga palju kahjulikke baktereid. Jõhvikas aitab seedesüsteemi puhastada, tervendada ja on väga kasulik aknega ning probleemsele nahale.

SÜDAME TERVENDAJA - veri korda ja süda nooreks

Iga kord, kui ma olen oma menüüsse jõhvikad lisanud, tunnen enda südames kergust. Olen sündinud väga sensitiivsena ja seetõttu tunnetan oma keha väga hästi. Toitumine on minu jaoks väga oluline ja igat taime, mida ma enda kehale annan, ma ka analüüsin. Jõhvikas tervendab südant ja südameveresoonkonda, puhastab ja taastab selle töö. Jõhvikaid on väga kasulik aeg-ajalt süüa, et hoida oma südant noorena.

Mina eelistan jõhvikaid süüa toorelt või teha nendest toormahla, millele ma ei lisa magusainet. Ma olen harjunud taimi ravimitena kasutama ja ma ei riku nende loomulikku väge erinevate magusate lisanditega. Soovitan süüa jõhvikaid toorelt või külmutatult ja lisada neid kokku erinevate taimedega.


JÕHVIKAS SINU VAIMSELE JA SPIRITUAALSELE KEHALE

Sinu vaimne keha on täpselt sama oluline kui sinu füüsiline keha. Kõik füüsilised haigused hakkavad pihta vaimsest kehast, seega kui sul tekib mõni haigus, siis tea, et sa ei ole enda vaimse kehaga vaeva näinud. Kui sa soovid terve olla, siis ole hea ja toitu teadlikult. Minu suur soov on teid aidata ning viia oma kehaga harmooniasse.

Jõhvikad aitavad suurendada spirituaalseid andeid, mis on sinu saatusesse kaasa antud. Kui sa oled sündinud teatud spirituaalsete annetega, nagu näiteks telepaatilise andega, siis jõhvikad aitavad seda avada. Jõhvikas suurendab loovusenergiat ja aitab erinevaid võimeid välja tuua.

Neid marju võid leida erinevatest kaitseenergiaga seotud rituaalidest ja oma Aura puhastamise rituaalidest.

Jõhvikas on romantika ja kire taim, kuna see kannab endaga kaasas armastuseenergiat. Kui jõhvikaid süüa, siis armastuseenergia hinges kasvab. Jõhvikaid lisatakse toitude peale, et neid armastusega serveerida. Seda marja kasutatakse ka paljudes armurituaalides.

Jõhvikaid võiks pidevalt süüa see naine või mees, kes on vallaline. Jõhvikad tõstavad sinu Auras armastuseenergiat, aidates sul kohtuda oma hingesugulasega.

Jõhvikaid on hea süüa ka selleks, et need kaitseksid sind armuvalu eest. Jõhvikad aitavad hoida sinu elust eemal kurbuseenergiat, mida võib põhjustada sinu armastatu. Kui sa oled sellises hetkes, kus sind on maha jäetud, oled haavata saanud ja tundlik, siis söö enda energia ja jõu taastamiseks jõhvikaid.

ARMUJOOK KAHELE ARMUNULE

Jõhvikatest saab valmistada armujooki ja seda tehakse tavaliselt iseendale ning kaaslasele. Armujooki valmistatakse selleks, et suurendada kire- ning armastuseenergiat. Armujoogi tegemine on lihtne, kuid seda ei tohiks üksinda juua, vastasel juhul sa suunad armastuseenergia tundmatusse ehk võib-olla isegi valele inimesele. Armujooki on soovitatav juua sellepärast, et tugevdada sidet ning suurendada seksuaalselt kirge.

Armujooki võib juua ükskõik millal ehk selle tegemiseks ei ole vaja spetsiaalset Kuufaasi. Armujooki valmistatakse jõhvikatest, kaneelist, jääst ja meest. Tee jõhvikatest mahl ja sega sellesse lusikatäis mett. Vala jook kahte klaasi, lisa jääd ja puista peale veidi kaneeli. Kõik need komponendid kannavad endas armastuseenergiat ja kui seda jooki joovad kaks inimest ühel ja samal ajal, siis nendevaheline seksuaalne keemia suureneb, armastus ja kirg muutuvad võimsamaks.


SAKRAALTŠAKRA

Mida sa kindlasti pead teadma on see, et jõhvikas on sinu teise Tšakra ehk Sakraaltšakra tervendaja. Jõhvikas annab jõudu sinu Sakraaltšakrale, aidates puhastada selle ebakõlasid ning seda Tšakrat tervendada ja aktiveerida. Ole hea, loe lisaks ka eraldi artiklit Sakraaltšakrast, mille olen sinu jaoks kirja pannud. Selle artikli leiad SIIT.

Jõhvikas on eriliselt kasulik sinu Sakraaltšakrale siis, kui sul on sellega väga tõsiseid probleeme. On olemas teatud taimed, mis aktiveerivad väga kinniseid Tšakraid ja jõhvikas on üks nendest.

Toitumise ja õigete kristallidega saame me enda Tšakrad korda. Jõhvikas meenutab mulle väga palju just Bretšastunud Jaspist, kuna jõhvikas teeb sama tööd. Kui sa ei soovi mingil põhjusel jõhvikat süüa, siis kanna endaga Bretšastunud Jaspist. Veelgi parem oleks see, kui sa teed mõlemat, kuna kehal on vaja nii taimi kui ka kristalle.

Sakraaltšakra peab olema terve, et ei tekiks põiega, reproduktsiooniorganitega ja verega seotud haigusi.

Jõhvikas vabastab vihahoogusid

Kui sul on probleeme äkkvihaga ja sa ei suuda raevu tagasi hoida, siis jõhvikas on sinu jaoks. Ole hea, tee endale paarinädalane jõhvikakuur, et sa saaksid sellest emotsionaalsest probleemist lahti. Täpselt samasugust oskust omab ka Bronsiit, mis on samuti Sakraaltšakrakristall. Bronsiit ja jõhvikas töötavad koos väga hästi, kui sul on probleeme vihaenergia kontrollimisega. Eriliselt kasulik on jõhvikas siis, kui sa valad enda viha lähedaste peal välja. Jõhvikas aitab sellisest madalast emotsioonist ja probleemist lahti saada.

Miks sul tekib järsku isu jõhvikate järele?

Kui sul tekib järsku isu jõhvikate järele, siis on see märk Sakraaltšakra nõrgast tööst. Sinu keha ja hing annavad sulle märku, et sul on seda taime vaja. Sellisel juhul tuleb jõhvikat süüa senikaua, kuni see isu ära kaob. Taimede suhtes tekkivad isud on märguanded ja neid tuleb alati kuulata.

Olen sündinud selgeltteadmisega, selgeltnägijana ja spiritualistina. Minu keha füüsiliste ja vaimsete tervenduste teadmised pärinevad minu visioonidest ning nägemustest. Ma ei ole arst ja seega ei ole siin artiklis ka meditsiinilisi soovitusi. Kõik minu soovitused on puhtalt minu eelmiste elude õpingute teadmised.