Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - tšakrad RSS Feed

25 märts AURA - SINU NÄHTAMATU KEHA
admin 0 8756
Aura on üks põhilisemaid märksõnu, mida ma kristallide kirjelduste juures mainin. Aga kas sa mõistad täielikult, mis on Aura? Tegelikult on Aura mõiste imelihtne ja ma panen selle sulle lühidalt siia kirja. Kui sa seda artiklit loed, siis soovitan sul visualiseerida minu mõtteid - nii sa suudad tä..
27 juuli TŠAKRASÜSTEEMI TERVENDAMINE ENERGIASMUUTIDEGA
0 13652
Smuutid on maitsvad ja valmivad imelihtsalt ning kõigil on võimalik nendega enda tervist turgutada, seda nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Lähene smuutide tegemisele spirituaalselt ja naudi nendest tulevat energiatervendust täiel määral! Ma armastad smuutisid ja mis saab olla paremaks hommiku alusta..
19 nov BLOKEERITUD KROONTŠAKRA JA SELLE SÜMPTOMID
0 23836
Kui sa soovid spirituaalselt areneda ja enda soovid ning sihid universumisse saata, siis tuleks sul tšakrasüsteemile kindlasti tähelepanu pöörata. Tšakrad reguleerivad seda, mida me tunneme ja oskame, kuidas ennast väljendame ja palju muudki. Kui Tšakrad on terved ja ilma tõketeta, siis me särame kõ..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 92084
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
21 juuni KURGIROHUÕLI - VAIMSE TERVISE, JUURTŠAKRA JA NEERUPEALISTE TERVENDAJA
0 7176
Kurgirohuõli ehk Borago officinalis on suurepärane alternatiivne tervendaja neile, kes soovivad saada gammalinoleenhappest jõudu ja rakendada selle kasulikke omadusi. Gammalinoleenhape ehk GLA on rasvhape, mis aitab sul enda keha tervena hoida. Kurgirohuõlis on seda suures koguses ja seetõttu on kas..
30 aug VEEJOOMINE ON ÜLIM VIIS KURGUTŠAKRA TERVENDAMISEKS
admin 0 12514
Veejoomine on väga loomulik tegevus, mille tähtsusele tihtipeale ei keskenduta. Inimestel on kombeks rutiinsetesse või laialt levinud tegevustesse mitte süveneda. Seepärast tuleks ka kõigele sellele, mida tehakse rutiinselt või seetõttu, et ollakse harjunud midagi tegema, pilk peale visata ning end..
25 juuli JUURTŠAKRA - VABASTA END HAIGUSTEST, MIDA SA ISE TEKITAD
admin 0 32633
Meie Tšakrasüsteemis on kõikidel Tšakratel oma ülesanded, need on meie emotsioonide keskused. Tšakrad on meile vajalikud energiad ning nende mõistmine, tundma õppimine, tervendamine, aktiveerimine ja kõik nendega seonduv on väärtuslik teadmine, mida tasub enda jaoks rakendada. Juurtšakra ehk Mula..
30 mai AVOKAADOÕLI - SUVINE NAHA  JA SÜDAMETŠAKRA KAITSJA
admin 0 4056
Pidevalt küsitakse minu käest nõu, et kuidas enda tervist hoida, mida mille jaoks kasutada ja kust leida see õige tervendaja vastavalt probleemile. Suvisel ajal ja enne reisile minemist küsitakse tihti minu käest nõu just nahakaitsevahendite kohta, mis oleksid looduslikud. Nahk on organ ja seda tule..
16 märts 7 TŠAKRA TERVENDUS TAIMETEEDE ABIL
admin 0 12530
Tšakrad on inimese vaimses kehas eksisteerivad energiakanalid, mis annavad meile teatud jõudu, iseloomuomadusi, tugevusi, või Tšakrate nõrkuse puhul, nõrkusi. Igas inimeses on olemas Tšakrad ja iga inimene peab enda Tšakrad tervena hoidma, et olla õnnelik ning eluterve. Tšakrate tervendamiseks on vä..
27 veebr KEHAPIKKUS JA SELLE MÕJU SINU ISELOOMULE
admin 0 17988
Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et sinu kehapikkus mõjutab sind ka spirituaalses mõttes? Tõepoolest nii ongi, et kehapikkus ei määra ainult seda, kuidas inimene füüsiliselt välja paistab, vaid see mõjutab ka iseloomu. Enne minu artikli lugema asumist leia kõigepealt vastus sellele küsimusel..
16 veebr TOMAT - JUURTŠAKRA JA TERVISE PARANDAJA
admin 0 7142
Taimedes peitub vägi, mis aitab meil terveneda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Igal taimel on olemas enda isiklik vägi, millega see suudab meid, inimesi, aidata. Tomat on üks populaarsemaid köögivilju, mida süüakse, ja mis on väga tavaline toit meie söögilaua peal. Kui miski on nii tavaline ..
14 nov PÄEVALILLESEEMNED - PÄIKESEPÕIMIKU JA KEHA TERVENDAJA
admin 0 5198
Päevalilleseemned on kasulikud väga erineval tasandil. Nagu mulle meeldib jutustada sellest, kuidas taimed saavad sind aidata spirituaalsel ja füüsilisel tasandil, siis ka päevalilleseemnete kohta jagan sulle mõtteid nende mõlema külje pealt. Päevalilleseemned on eestlaste jaoks lihtsasti kättesaada..
Tooted 1 kuni 12, kokku 18 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.