Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - tšakrad RSS Feed

19 nov BLOKEERITUD KROONTŠAKRA JA SELLE SÜMPTOMID
0 14422
Kui sa soovid spirituaalselt areneda ja enda soovid ning sihid universumisse saata, siis tuleks sul tšakrasüsteemile kindlasti tähelepanu pöörata. Tšakrad reguleerivad seda, mida me tunneme ja oskame, kuidas ennast väljendame ja palju muudki. Kui Tšakrad on terved ja ilma tõketeta, siis me särame kõ..
10 mai TANTSIMINE - ÜLIM TERVENDUS SINU KEHALE JA HINGELE
admin 0 4160
Tantsimine on tõeliselt nauditav tegevus, võin seda võrrelda lausa spirituaalse rännakuga. Mulle meeldib väga tantsida, end tantsu kaudu väljendada, see on kehale tõeliselt ülendav kogemus. Mind mõistab täielikult see inimene, kelle jaoks on tants elu osa. Spirituaalse tõlgendajana on minu jaoks ala..
14 veebr MUUSIKA KUI RAVIM SINU HINGELE
admin 0 5121
Muusika ning laulusõnad, mis on selle sees, on kui ravim sinu hingele. Muusika on üks element minu elus, mida ma ei sooviks välja jätta, ja usun, et enamus nõustuvad minuga ning omavad sama arvamust. Miks see nii on? Muusikas peitub salakeel, mida iga hing oskab iseseisvalt lugeda ja sellest endale ..
21 jaan PÄIKESEPÕIMIK - KOLMAS TŠAKRA JA KÜLLUSEKANAL
admin 0 7856
Inimese emotsionaalses ehk eeterkehas on olemas energiakanalid, mille kaudu me informatsiooni vastu võtame ja endast seda ka välja saadame. Inimestel on seitse peamist Tšakrat. Need seitse Tšakrat on tervendust ja sinu tähelepanu vajavad. Kui sa soovid terve ja hingelt tugev olla, siis peamiseks täh..
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.