Kui sa oled minu artikleid jälginud, siis sa peaksid teadma, kui suur kristallide ja taimede austaja ma olen. Taimed on osa tervisest ja astelpaju on üks imeravim, mille igaüks võiks kindlasti enda ellu lisada. Minu sügavkülm on seda imeravimit täis, ja väga võimas on see, et minu astelpaju on pärit otse koduhoovist. See on üks võimsamaid tervendajaid, mis on eestlasele kättesaadav. Seega, astelpajusid sööma!

Astelpaju on olnud minu elus juba üheksa aastat. Igal aastal augusti lõpus-septembri alguses korjan endale suure varu, mida söön terve aasta vältel. Seda tuleks süüa iga nädal vähemalt korra, et hoida enda keha tervena ja haigustest puhtana.

Astelpaju on oranžikat tooni mari, mis kasvab põõsal. See kasvab meil siin Eestimaal, aga ka Hiinas, Siberis ja Põhja-Euroopas. Astelpajupõõsas on väga kauni välimusega ja veelgi ahvatlevamad näevad välja selle viljad ehk astelpajumarjad.

Astelpaju on üks suurimaid imeravimeid, mida mina tean ja mida enda tervise hoidmiseks kasutan. Selgeltnägemine ja selle kasutamine inimeste abistamiseks on väga ränk töö. Selle juures tuleb end tervendada nii füüsilises kui ka vaimses mõttes. Astelpajumarjade pidev söömine aitab mul olla terve. See on üks paljudest taimedest, mis on minu toidulaual. Soovitan ka sul võtta astelpaju oma menüüsse. Kui mitte värskete marjadena, siis toidulisandina.

Astelpaju on väärtuslik oma mahla poolest, lisaks sisaldavad marjas olevad musta värvi seemned väga väärtuslikke õlisid. Kirjutasin kunagi Peruus kõrgetes mägedes kasvava Maka kohta, et igale poole, kuhu ei ole antud väga häid kasvutingimusi, antakse siiski vähemalt üks imeravim. Imeravim selleks, et siinsed inimesed, loomad ja linnud saaksid olla terved. Kusjuures astelpaju on tõesti lindude lemmiksöök. Tihtipeale näed, kuidas astelpajuistanduses on külalised platsis. Eesti ei ole eriti viljakas erinevate marjade, puuviljade ja teiste taimeliikide poolest, küll aga on maajumalanna Gaia rikastanud meid imeravimi astelpajuga. Kui Lõuna-Ameerikas on Peruu rahvale Maka, siis meie kodumaal on astelpaju. Tõsi on, et astelpaju on siia sisserännanud taim, kuid kasvab siin väga hästi. Loomulikult siis, kui sa jagad sellele taimele oma armastust.

Minule on astelpaju püha mari, mida saab kasutada 100 või rohkemagi probleemi vastu. Seda marja on hea süüa juba selleks, et ennetada kõiki võimalikke haiguseid. Astelpaju süües oled teinud juba väikese sammukese, et sinu keha ja hing oleksid tervemad. Karmaseadus näeb ette, et kui sa soovid endale head füüsilist tervist, siis sa pead selle jaoks ka ise midagi tegema. Niisama ootama jäädes, et sind haigused ei kimbuta, sellest ei tule midagi välja. Inimene saab ikka seda, mida ta on iseendale küsinud. Kui sa sööd tervist, siis sa ka saad tervist.

Pungil väärtuslikke rasvhappeid

Astelpaju sisaldab väärtuslikke rasvhappeid, milleks on oomega-3, -6, -9 ja väga haruldane oomega-7-rasvhape. Juba need rasvhapped on põhjuseks, miks sa võiksid selle marja enda menüüsse lisada. Nende nelja erineva oomega-rasvhappe tõttu saad sa oma keha hoida kaunina. Sinu nahk särab ja hing on kaunis. Astelpaju on noorendava toimega ja seda võib kasutada nooruslikkuse eliksiirina. La Tene tervisetoodete valikust leiad astelpaju õlikapslitena SIIT.

Alandab kolesterooli

Astelpaju söömine aitab kolesterooli alandada ja seda tasakaalus hoida. Kohtan väga tihti noori inimesi, kellel on kolesterooliga probleeme. Kehva toitumise tagajärjel võid sa enda keha päris kiiresti tasakaalust välja viia ja põhjustada sellega enneaegset vananemist ja terviserikkeid. Astelpaju regulaarne söömine aitab vältida väga palju erinevaid terviseprobleeme.

Sakraaltšakrale ülivajalik

See taim on ehtne Sakraaltšakra mari, mis aitab sinu teisel Tšakral ehk Sakraaltšakral tervena püsida. Kui sa sööd regulaarselt astelpajumarju, siis sa annad enda vaimsele kehale tervist juurde. Astelpaju aitab selles tšakras energiaid filtreerida ja toob samas sulle inspiratsiooni, motivatsiooni ning elujõudu. Väga väärtuslik mari spirituaalse keha jaoks. Astelpaju tuleks süüa ka sellepärast, et hoida korras enda seksuaalsus.

Soovitan seda marja süüa ka neil, kellel on probleeme lapseootele jäämisega. Astelpaju tervendab nii naise kui ka mehe keha, andes juurde viljakuseenergiat ja tugevdades Sakraaltšakrat, mis peab lapse saamiseks aktiivne olema. Olen astelpaju kohta kirjutanud viljakuseteemalises artiklis, mille leiad SIIT.

Parim immuunsüsteemi tugevdaja

See on imeline köha ja külmetushaiguste tervendaja. Number üks valik üldse, kui kehas on juba külmetus olemas. Kui sa oled harjunud astelpajusid sööma, siis sa naljalt külmetushaigustesse ei jää. Usu mind, proovi järele. Astelpaju turgutab sinu immuunsust. Olen eelnevalt rääkinud, et minu teadmised taimedest tulevad läbi nägemuste ja läbi lihtsaltteadmise. Olen näinud nägemusi, et astelpajumarjade regulaarne tarvitamine aitab puugihammustusest tingitud haigust kergemini põdeda. Eelnevate eludega olen välja teeninud oskuse, mis aitab mul taimede energiaid tunnetada ja mäletada nende tervendavaid energiaid. Seda kõike sellepärast, et olen eelmistes eludes samamoodi tegelenud ravimisega. See lihtsaltteadmine on oskus meenutada eelmiste elude tarkusi.

Eriliselt kasulik on süüa astelpajumarju septembris ja oktoobris. Seda selleks, et tugevdada oma keha saabuvate külmade ja pimedate aegade vastu. See on kindel viis, kuidas end viirushaiguste vastu tugevaks muuta.

Kui ma söön astelpaju, siis ma tajun, et see puhastab verest ära kõik ebavajaliku, mis on sinna kinni jäänud. Usun, et astelpaju söömine aitab verel puhtana seista ja kui see on sul puhas, siis saab ka ülejäänud keha paremini tööd teha.

Soovitan astelpaju süüa või sellest endale teed valmistada, kui sa tunned end emotsionaalselt väga halvasti, tunned, et sa oled närviline, pinges ja isegi veidi kurb. See on märk selle kohta, et sinu Sakraaltšakra on oma jõu kaotanud ja siis tuleks Astelpajumarju süüa. Astelpaju aitab suurendada positiivseid energiaid ja ei lase ka Sakraaltšakral kinni minna.

Spirituaalsel tasandil aitab Astelpaju sul energiaid paremini tunnetada ja neid erksamalt tajuda. See on eriliselt kasulik, et intuitsioon saaks areneda ja et sa saaksid spirituaalselt võimekamaks muutuda.

Kuna astelpajud on suhteliselt tugevatoimelised, siis nende söömisel tuleks alati olla ettevaatlik, kui sa ei ole nende marjadega eelnevalt kokku puutunud ja sa ei tea, kuidas sinu keha nendele reageerib. Soovitan esialgu süüa päevas vaid mõned üksikud marjad ja proovida sellist väikest kogust mitu päeva järjest. Kui sul ei teki ärritust, siis võid marjade kogust suurendada. Mina olen harjunud neid korraga söömas umbes kakskümmend marja või rohkemgi. Söön neid siis, kui tunnen, et minu keha neid vajab. Septembris teen endale ka pikema astelpajumarjade kuuri, mis kestab nädalaid.

Astelpaju on tõepoolest imeravim, sest see ravib ka aknet. Akne on väga paljudele päris tõsine probleem ja kes on selle küüsis olnud, see teab, et sellest ei ole võimalik väga kergesti lahti saada. Astelpaju võib aga siinkohal abiks olla, kuna see aitab keha tasakaalus hoida ja verd puhastada ning seda on akne tervendamiseks vaja. Seega, kui vaevled akne käes, siis proovi astelpaju, võib-olla saad just nii oma probleemile lahenduse.

Vähendab söögiisu

Olen täheldanud, et peale astelpajumarjade söömist kaob mul söögiisu. Eks see ole seotud sellega, et Sakraaltšakra saab piisavalt palju energiat ning ei lase Päikesepõimikul üksi ülekoormuse all tööd teha. Kui Sakraaltšakra on töökorras, siis Päikesepõimik saab ladusamalt tööd teha ja isud ning toidu liigtarbimised jäävad ära. Seega on astelpaju üks hea dieeditoit. Olen kirja pannud ka dieeti soodustava maagia, leiad selle SIIT.

Astelpaju söön ma alati, kui vajan lisaenergiat iseenda elujõu taastamiseks või mõnda väeeseme laadmiseks. Näiteks, kui ma valmistan kristallidest ehteid, mis on suunatud positiivse energia suurendamisele, siis astelpajude söömine aitab mul iseenda seest kristallidesse veel suuremat väge edastada. Astelpajud on õnnelikuks tegevad marjad, mis aktiveerivad Sakraaltšakra elujõu.

Marjad, mis sisaldavad väga suurel hulgal C-vitamiini, annavad sulle juba füüsilises mõttes väga palju elurõõmu ja energiat. C-vitamiin on peamine vitamiin, mida inimese keha vajab, et olla elujõuline.

Hea on kanda endaga astelpajumarju kaasas Täiskuu ajal koos Tsitriini kristalliga. Seda selleks, et kutsuda enda ellu hea õnne energiat. Selleks asetatakse Tsitriin koos astelpajumarjadega koti sisse. Hiljem, peale Täiskuud, vabastatakse marjad ja asetatakse Tsitriin oma kohale tagasi. Võib kasutada küllusenurgas olevat Tsitriini, mida ei ole mõnes teises rituaalis kasutatud.

Astelpajuoksi riputatakse akende kohale, kui soovitakse majast saata välja negatiivset energiat. Neid oksi hoitakse koduakende kohal senikaua, kuni halb energeetika on kodust väljunud ja pererahvas tunneb end kodus paremini.

Astelpajuoksi põletatakse ka kaminas või tulekoldes, kui soovitakse enda Aurast vabastada halba energiat. Et astelpaju saaks Aurat puhastada, ollakse ise tulekolde lähedal.

Soovitan astelpajumarju süüa enne kohtusse minemist või kohtuprotsesside algust, aga ka kohtuistungi päeval ja peale selle toimumist. Astelpaju aitab avada Sakraaltšakra heale õnnele ja tuua sinu jaoks kasulikke lahendusi. Loomulikult töötab see vaid siis, kui sinu enda karma lubab sulle nendel teemadel õnne. Karma on see, mis otsustab ja saadab sulle õiglust.

Igatahes on astelpaju üks väga väärtuslik taim ja kui sa ei ole sellest varem kuulnud, siis soovitan sul sellele taimele võimalus anda. Anna enda kehale väärtuslikku vitamiini ja ravimit, mida astelpaju endas kannab. Ole terve ja hoitud.

Astelpajusid on hea süüa toorelt, aga neid tasub teha ka mahlaks ja meeks. Mina hoiustan astelpajusid sügavkülmas. Septembris panen marjad koos okstega sügavkülma, mõne päeva pärast võtan need sealt välja ja nopin külmunud marjad okstelt ära. Seejärel panen need karpidesse ja söön neid terve ülejäänud aasta kuni uue astelpajuhooajani.

La Tene butiikidest leiad ka Cytoplani puhtad orgaanilisest marjaekstraktist astelpajuõlikapslid. E-poest leiad need SIIT.

Soovin ära mainida selle, et kõik minu teadmised taimede kohta tulevad mulle nägemuste ja visioonide kaudu. Seega ei jaga mina siin lehel arstlikku nõuannet, vaid isiklikel nägemustel ja teadmistel põhinevat informatsiooni.