Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.

Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka seda mõneks ajaks endaga kaasas kandma. Seda sellepärast, et sinu alateadvus andis sulle lisaks prohvetlikule teatele ka mõtte, et sul on selle kristalli väge nüüd kõige enam vaja.

Kui oled Kuukivi unes näinud, siis kindlasti kanna Kuukivi endaga kaasas vähemalt nädal aega.

Kuukivi unes nägemine ennustab ettenägematut ohtu. Kuukivi saabub sinu unenägudesse siis, kui sul on vaja kiirelt teada seda, et sa pead peagi end millegi eest kaitsma hakkama. Kuukivi hoiatab õnnetuse, probleemi või salakavaluse esile kerkimise eest.

Kui sa näed kristalle unes, siis sa pead selle sama unenäo teisi sümboleid ka enda jaoks lahti seletama ja nende tähendused kõik omavahel kokku liitma.

Kui unenäos on selliseid sümboleid, mis viitavad suhtele, armastusele või lapseootusele, siis Kuukivi ennustab suhtealaseid probleeme. Kuukivi toob viidet sellele, et midagi on suhtes puudu, tegemata või ees on seismas mõni suurem tüli. Kui sa näed lapseootust unes koos Kuukiviga, siis võib probleem tulla sinu lapsega.

Igatahes annab Kuukivi sulle teada, et sa peaksid millegi suhtes ettevaatlik olema ja õnnetus hüüab ette vaid sinu unenäos enne ilmsiks tulekut. Kuukivi sümboliseerib vaikust enne tormi ja välku selgest taevast.

Kuukivi võib vihjata ka sellele, et sa peaksid eriti tähelepanelik olema enda sisetunnet kuulates. Kuukivi annab sulle märku, et sa ei kuula iseennast.

Kuukivi on ise väga intuitiivse energiaga ja see on üks peamisi intuitsiooni tugevdavaid kristalle. Kuukivi kantakse, et intuitiivne olla ja seda hoitakse voodi kõrval, et prohvetlikke nägemusi ligi kutsuda.

Olen seletanud lahti ka teiste imeliste kristallide unes nägemise tähendused, leiad need kristallid siit: ArbuusturmaliinKivistunud PuitMookaiteTiigrisilmAmetüstLabradoriitRoosa KvartsUvaroviit.