Kas sulle meeldivad pantrid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad pantrid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!

Panter sümboliseerib ülimat tugevust ja oskust enda võimu ära rakendada. Panter on väga osav ja ettevaatlik, kuid ettevaatlik siis, kui seda peab olema. Pantri sees on väga suur salapära ja väga hea analüüsivõime. See on loom, kes teab väga hästi, mis toimub teise looma hinge sees. Ta on mõtete lugeja ja alati sinust samm ees pool.

HINGE TOOTEM

Inimesed on rännanud enda eelmistes eludes lisaks inimese kehale ka loomade-, lindude-, kalade- ja putukate kehades, selleks, et õppida sellele kehale iseloomulikke õppetunde. Hinge tootem seletab seda, mida sa võisid just selles kehas endale selgeks õppida.

KUI SA OLID EDUKAS PANTRI ELUS, SIIS SA ÕPPISID SELLES ELUS...

- Oskuse astraalrännakusse minna ja seda enda jaoks kasulikult ära kasutama.

- Oskuse enda kaitseinglitega kontakteeruda ja nendega suhtlema.

- Surma mitte kartma, vaid seda mõistma.

- Oskuse teistes hingedes kurja näha, mis on reaalne, mitte ette kujutatud arvamus.

- Oskuse enda jõudu märgata ja seda õigesti ära kasutada.

Kui sa oled olnud lummatud Pantritest ja temast loodud sümbolitest, sind tõmbab meeletult Pantri poole, siis sa oled võinud enda eelmises elus Panter olla. Hinge tootemid seletavad lahti selle, mida sa just selles elus oled õppinud ja mis oli sinu selle elu eesmärk. Kui sind meeletult tõmbab Pantrite poole, siis sa võisid elada ühes enda mineviku elus just Pantrina.

Pantri elus eksisteerides õpib hing mõistma seda, mis asub teisel pool elu ehk milline on elu siis, kui me surma saame. Selles elus õpib hing mõistma seda, et surma ei ole vaja karta. Surm on üks loomulik osa hingede rännakust ja see on vajalik meie arengu jaoks. Inimesed, kes on Pantri kehas eksisteerinud ja selle elu edukalt läbi teinud, siis need inimesed ei karda surma. Need inimesed sünnivad teadmisega, et me peame kõik ühel päeval edasi liikuma ja see ei ole halb. Halb, nagu enamus inimesi seda tunnevad ja tajuvad. Pantri elu läbi tehes saab hing tugevamaks just sellisel kohati negatiivsel teemal. Need inimesed, kes Pantri elu on edukalt läbi teinud, need inimesed ei leina, vaid näevad surma hoopis teise külje pealt. Need inimesed on need, kes rõõmustavad, kui kellegi haiguse valu on läbi saanud ja teavad, et ühel päeval kohtuvad nad taas, kuid seda juba hoopis teistsuguses elus. Kui sa tunned meeletut sidet Pantriga, siis küsi enda käest, kuidas sina suhtud surma. Kas see hirmutab sind või kas sa oled sügav leinaja? Kui jah, siis sa võisid Panter ühes oma elus olla, kuid sa ei läbinud selle elu mõtet. See, mis sind tookord takistada võis, seda ei oska mina sulle üldistavalt öelda. Selleks peame me kohtuma ja ma pean nägemustel laskma esile tulla, et need nägemused mulle sinu eelmiste elude kohta vihjeid annaksid. Kuid selliste küsimuste endale esitamine annab sulle tegelikult suurema vaate selle kohta, kas sa siis läbisid selle elu mõtte või jäi see ülesanne sul tookord tegemata.

Pantri kehas eksisteerides antakse hingele võimalus ära õppida, mis on emadus, naiselikkus ja selle võim. Need, kes on Pantrina kunagi eksisteerinud ja selle elu edukalt läbi teinud mõistavad naiste olemust ning naiste vajadust. Mõistes, kui suur roll on ühel naisel perekonnas ja et naist tuleb väärtustada. Kui sinu hing on elanud Pantrina, siis sa tead, mis asi on feminism ja matriarhaat. Mõistes seda, kui suur oskus on naisel kaitsta oma perekonda ja luua kord selles, kui seda lastakse tal teha. Need naised, kes on Pantrina elanud, nemad on tugevad naised, kes oskavad enda sõna maksma panna. Samas need mehed, kes on kord oma elus Pantrina elanud, oskavad väga hästi naisi ja ka oma naist väärtustada. Teades, et naine ei ole alam, nii nagu suur osa ühiskonnast seda kahjuks veel tänaselgi päeval arvab. Kui sa tunned Pantriga meeletut sidet, siis järjekordselt ennast proovile pannes, küsi enda käest: "Kas ma olen tugev naine?", kui sa oled naine ja mehena küsi enda käest: "Kas ma väärtustan naisi ja tunnen, et naised ei ole alamad?". Vastuse kätte saades, saad sa ka sellest aru, kas sa oled kunagi enda ühes eelmises elus Pantri elu edukalt läbi teinud või mitte. Kui vastuseks on ei, siis sa seda läbi ei ole teinud. Pantri elu õpetab naiselikkuse vajadust ja seda, et loodus on loonud nais- ja mees energia ka mõne suurema põhjusega.

Pantrid oma loomuse poolest sümboliseerivad indiviidi ehk hinge, kellele meeldib ise otsustada ja enda elu elada nii nagu talle on see sobilik. Kui sa oled Panter olnud, siis sa tegelikult peaksid ka üksinda väga hästi hakkama saama. Sinu otsused peaksid tulema selle põhjal, mida sa ise otsustad, mitte selle põhjal, mida teised on sul otsustada aidanud. Pantri hing on pidanud sulle õpetama seda, kuidas sa ise läbi enda intuitsiooni pead oskama enda elu kohta otsuseid vastu võtta. Kui sa tunned Pantriga sidet ja see jutt käib sinu kohta, siis sa olid eelmises elus Panter. See on see omadus, mille sa edukalt sellest elust kaasa endaga võtsid.

Pantritele ei meeldi ennast väga jagada ehk end paljastada. Kui sa oled Panter olnud, siis sul peaks olema ääretult ebamugav enda isikliku elu kohta fakte jagada. Sul võib tekkida aeg-ajalt suhtlemisel kramp, kui sa pead enda isiklikku informatsiooni paljastama. Nüüd sa ehk võib-olla saad endast rohkem aru ja mõistad, miks sa selline omaette hoidev oled. Ennekõike kirjutan ma ka kõigest enda lehel justnimelt sellepärast, et sind aidata ja paljusid teisi, kes on minuga telepaatilise sideme loonud. Eks meie hingede üheks väga suureks vajaduseks on iseennast mõista ja läbi sellise avastuse jõuad sa samm-sammult selleni aina lähedamale.

Panter on väga tihedalt kontaktis vaimse maailmaga ja kui sa oled selle elu edukalt läbi teinud, siis sind ei saa külmaks jätta mitte ükski müstiline teema. Sa omad müstikat ja sa oled ise üks suur müstika, kui sa oled Panter olnud. Väga paljud hinged õpivad just läbi Pantri elu telepaatiat ja oskust energiaid lugeda. Pantri elu võib kinkida ühele hingele tugeva intuitsiooni ja oskuse näha nähtamatut.

See elu kingib hingele ülitundlikkuse, mis on seotud füüsilise kehaga. Need hinged, kes on pantri elus olnud, need hinged võivad enda kehas olevaid probleeme tajuda palju kiiremini, kui need, kes selles elus ei ole olnud. Pantri elu õpetab hingele kontakti enda füüsilise kehaga, aidates lugeda kehakeelt ja seda, mida keha vajab, mida mitte.

Pantri elu õpetab hingele seda, kuidas peab alati enda ihaldatud soovi nimel tööd tegema ja kuidas mitte kunagi ei tohiks enda motivatsiooni maha vaigistada, kui ohtu silme ees ei ole. Kui on võimalus, siis tuleb sellest kinni haarata. Kui sa oled Panter olnud, siis sinu hinges peab olema ka hulljulge jõud, mis pürgib unistuste poole ja neid täide viima.

Eelmiste elude mälestused, mis on seotud sinu looma kehadega, aitab üles äratada sinust Leoprardjaspise kristall. Aseta see kristall enda unenägude kristallide keskele, et see aktiveeriks sinu meeled ja et sa suudaksid mäletada enda looma elusid.

Pantri elu sümboliseerib üht kõrgema astme elu, mis tähendab seda, et sinna kehasse jõuda, on vaja eelnevalt pikk teekond läbi teha. Väga paljud vanad hinged on Pantri elus eksisteerinud. Kui sa oled sellest elust õppinud, oled sa saanud endaga kaasa väga väärtuslikke omadusi, kui mitte, siis see jäi sulle lihtsalt üheks kogemuseks.

Inspiratsioon, miks ma Pantrist sulle kirjutan...

Kirjutan väga palju artikleid erinevatel teemadel ja vahel ma kirjutan tegelikult iseendale või iseendast. Panter on minu hinge tootem, ma olen ühes enda elus Panter olnud ja ilmselgelt selle ka edukalt ära teinud. Minul nagu ka Pantrile omane, ei ole seda lihtne välja öelda. Nii nagu ma eelpool mainisin, et Pantrile ei meeldi enda isiklikku maailma väga jagada. Aga siiski otsustasin seda teha ja jagada seda, miks ma sellel teemal kirjutasin. Mul on lapsepõlvest saati ja tänase päevani aeg-ajalt esile kerkinud nägemused, kus ma näen elu läbi Pantri silmade. Tulevad sellised nägemused meelde ja ma olen alati olnud lummatud Pantrite võlust. Igatahes on Pantri elu andnud mulle väga palju ja sellest kaasa võetud tugevused on need, mis igaüks võiks oma elus ühel hetkel ära õppida.