Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne.

Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab sul selle kõige õigema üles leida, saatuses korrektuure teha, et te teineteist üles leiaksite. Hingesugulane on peamine armastaja, kellega sa saaksid selles elus kohtuda ja kelle armastus on väga palju väärt. Hingesugulase-maagiat vallalisena tehes aitab see avada kanalid, mis aitaksid teil teineteist üles leida. Peale selle hakkab toimima maagia nii, nagu see hakkab toimima neil, kes on juba enda hingesugulasega koos.

Kui sa oled enda hingesugulasega koos, siis selle maagia tegemine on väga kasulik teie suhte jaoks. Hingesugulase-maagiat tehes samal ajal, kui sa juba oled enda hingesugulasega koos, siis see toob teie suhtesse armastuseõnne, aitab teil paremini üksteist mõista, suurendab teie omavahelist kirge, muudab teid lähedasemaks, aitab teil omavahelistest probleemidest ja arusaamatustest lahti saada. Hingesugulase-maagia teeb teie suhtes korrektuure seal, kus neid on vaja teha ja muudab teie armastuse tugevamaks ning sügavamaks. Hingesugulase-maagia aitab üksteiselt saadud õpetusi ära õppida ja mõista seda, mis hingesugulasel sulle õpetada on.

Kui vallaline teeb hingesugulase-maagiat, siis ennekõike aitab see maagia hingesugulastel kokku saada ja peale seda maagia toimib edasi, aidates seda suhet hoida, armastust tugevamaks muuta ja tervendada.

Maagia on spirituaalne protsess mille käigus on võimalik enda ellu kutsuda teatud õnne, midagi ära hoida, millegi eest endale kaitse peale luua, võimendada, midagi saavutada ja energiaid muuta. Maagias on väga oluline sinu enda tahe seda teha, õigete esemete kasutamine ja antud maagia puhul õige maagiasõnastus. Maagia ei saa sulle liiga teha, kui maagia on seotud kristallidega. Kristallid ei oma negatiivset energiat, kui neid ei ole varasemat millegi jaoks kasutatud. Kasutatud kristallidega maagia tegemine võib vallandada negatiivse energia, mille need on enda sisse kinni püüdnud, seega alati maagiaid tehes kasuta uusi ja puhta energiaväljaga kristalle. Et veenduda, kas sa kasutad puhtaid kristalle, siis minu butiikides olevad kristallid on väga puhtad. Puhastan neid regulaarselt ja ma ei lase nendel halba energiat endasse koguda ennem, kui need minu juurest välja lähevad kellegi elu abistama.

HINGESUGULASE-MAAGIAS VAJAMINEVAD MAAGIAESEMED JA SEE, KUIDAS MAAGIAT TEHA:

1. Roosiõied (kuivatatud)

2. Klinozoesiit

3. Draakoni Verekivi

4. Almadiin Matrix

5. Punast värvi kott

6. Portreefoto

# Maagias vajalikud kristallid on kõik armastusekristallid ja nendel on väga tugevad energiaomadused, millega need maagiat elavana hoiavad. Maagias läheb sul vaja igat kristalli vaid ühte, roosiõisi võib olla peotäis ja neid ei pea rohkem olema. Portreefoto võiks olla väike või väga hästi kokku volditud, et see maagiakotti hiljem ära mahuks. Kott võiks olla nii suur, et maagiaesemed saaksid vabalt sinna koti sisse ära mahtuda. Kui sa oled suhtes enda hingesugulasega, siis võid maagiakotti lisada kaks portreefotot, üks sinust ja teine temast.

# Maagia tegemiseks ei pea jälgima Kuu faase ehk sa võid selle maagia teele saata täpselt siis, kui sa tunned, et sa soovid seda teha. Juhul, kui on kosmilised väed armastuseenergiatega seotud või mõni Kuu faas on armastuseenergiad vallandanud, siis saadab sind suurem edu maagiat tehes. Peaasi on see, et sa ise soovid seda teha ja oled maagia tegemise ajal motiveeritud.

Saada maagia teele!

Võta enda portreefoto, hoia seda enda käte vahel, sule enda silmad ja lausu maagialause:

Vallalisena
: "Hingesugulane leidku tee minuni, mina leidku tee temani!"

Suhtes olles
(samal ajal mõeldes enda kaaslase peale) : "Meie hingedevaheline armastus õitsegu!"

Kui maagialause on lausutud, siis ava silmad ja aseta pilt punasesse kotti. Lisa koti sisse nüüd järjest kõik kristallid ja roosiõied. Järjekord nende kotti asetamisel ei ole oluline, kuid oluline on see, et iga erineva eseme maagiakotti lisades tuleb sul lausuda uuesti see maagialause, mida sa kinniste silmadega laususid. Kristalle ja roosiõisi kotti lisades ei pea sa silmi kinni hoidma, lihtsalt samal ajal lausu maagialause, kui sa seda teed.

Kui kõik kolm kristalli ja roosiõied on maagiakotti pandud, siis sule see kott ja lausu viimast korda maagialause. Kui see on tehtud, siis vii maagiakott kohe enda magamistuppa ja jäta üheks ööks see enda padja alla või padja kõrvale. Maagia aktiveerub sellel samal öösel, püüdes kinni sinu energiavälja ja säilitades selle kristallidesse, et kristallid saaksid veelgi tugevama kontakti sinuga, et sinu pildi kaudu sind aidata. Ühe öö magad selle maagia kõrval ja järgmisel hommikul võid selle maagia endale sobilikule kohale asetada. Ma soovitan seda maagiat hoida armastusealtaril, teiste armastusekristallide lähedal või enda magamistoas. Kui sa oled juba loonud sellise kristallikomplekti, milles on armastuse- ja hingesugulasekristallid, siis võid maagiat nende kristallide seas hoida. Hingesugulase-maagia ei pea olema peidetud ja sa võid selle asukohta muuta.

Maagiat ei avata ja seda ei puhastata. Maagia avatakse siis, kui sa tunned, et sa siiski ei soovi selle toimet enda ellu, maagiakoti avamisel maagia veel ei lõppe. Selleks, et maagia ära lõpetada, selleks tuleb kristallid jõevette viia ja kui need jõeveega kokku puutuvad, siis maagia automaatselt lõpetab enda töö. Senimaani, kuni maagiakott on suletud või maagias olevad esemed on koos, senimaani maagia töötab.

Tegemist on armastusemaagiaga, mis töötab iga päev selle nimel, et sind õnnelikumaks muuta. Hingesugulase-maagia eesmärk on sinu ellu hingesugulast tuua ja kui teda veel sinu elus ei ole, siis teile armastuseõnne kinkida. Hingesugulase-maagia eesmärk on saatuse poolt kingitud hingesugulasega oma eesmärgid siin maailmas ära teha ja selleks, et te saaksite üksteisele kingitud armastust nautida.

Kuivatatud roosid toovad armastuseõnne, aitavad maagialausel kristallidesse kinnituda ja maagial toimida. Klinozoesiit aktiveerib suhteõnne, parandab kahe inimese omavahelist sidet, toob uut armastust ja tugevdab juba olemasolevat suhet. Draakoni Verekivi aitab suhet stabiilseks muuta, tervendades olemasolevat suhet ja tuues hingesugulase ellu, aidates valedest suhtevalikutest eemale hoida. Draakoni Verekivi koos Almadiin Matrixiga teevad suurt koostööd selle nimel, et vallalisena sa enda ellu valel inimesel ei laseks tulla, aidates vaid hingesugulasel sinu juurde pääseda. Almadiin Matrix aitab hingesugulaste vahel kirge luua, muutes suhte väga romantiliseks ja tugevaks. Punane kott sümboliseerib armastust ja portreefoto aitab maagial kaugteel sind pidevalt maagiaga seotud hoida.

Maagia annab sulle võimaluse enda hingesugulasega kohtuda või teie vahelist suhet parandada. Sina omalt poolt pead uskuma armastusse ja maagia ära tegema nii, et sa samal ajal südamest sooviksid selle täitumist, et see saaks üldse täide minna.

Imelist maagia teelesaatmist!