Menüü
Ostukorv

KLINOZOESIIT poleeritud

KLINOZOESIIT poleeritud KRISTALLID
KLINOZOESIIT poleeritud
9.00€
Maksudeta: 7.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KLINOZOESIIT poleeritud

Võimalikud valikud

KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas helerohelist, tumerohelist ja valget värvust. Klinozoesiidi värvuse annavad sellele kristallile selle mineraali koostisosad. Klinozoesiit on kahe kristalli kooslusest loodud kristall. Klinozoesiit koosneb Tsoisiidist ja Epidootist. Klinozoesiit on peamiselt pärit Inglismaalt, Namiibiast ja Peruust. Lisaks leidub seda veel ka teistes riikides.

Klinozoesiidi peamiseks omaduseks on millegi võimsamaks muutmine ja millegi suurendamine. Klinozoesiit suudab positiivseid energiaid veelgi võimsamaks muuta, õnneenergiaid veelgi kiiremini aktiveerida, külluseenergiaid suurendada ja näiteks ka rahavoolu liikumist aktiivsemaks muuta. Ükskõik millise teise energiaga Klinozoesiit kokku läheb, seda see ka võimsamaks muudab. Võib öelda, et Klinozoesiiti võid ükskõik millise kristalliga koos kanda, ükskõik millisesse kristallikomplekti lisada ja kasutada seal, kus sa vähegi soovid seda kasutada. Klinozoesiit suurendab häid energiaid ja annab sulle võimaluse midagi veelgi võimsamaks muuta kui see on.

Klinozoesiit toob kõige enam sinu ellu armastuseõnne, rahaõnne ja tugevdab sinu intuitsiooni!

Klinozoesiiti on väga kasulik mõne teise kristalliga koos kanda ja näiteks on see kristall julgustava ning enesekindlust suurendava toimega. Klinozoesiit muudab sind võimsamaks, võimekamaks ja aitab sul rohkem iseendasse uskuda. Klinozoesiiti on väga kasulik kanda koos Tiigrisilma või Bronsiidiga, et nendes kristallides tuleksid esile needsamad omadused. Kui sa ei soovi neid kristalle kaasas kanda, siis saad endale luua kristallikomplekti, mis on mõeldud sinu isiksuse võimsamaks muutmiseks. Selleks pane need kolm kristalli kollasesse või pruuni kotti, lisa sinna koti sisse enda foto ning hoia seda kristallikotti enda kodus. Pildiga saad sa teha kristallide kaugteraapiat.

Aitab sul spirituaalselt areneda ja seda arengut blokeerivatest harjumustest/mõtteviisidest vabaks lasta

Klinozoesiit aitab sul vabaks lasta käitumisharjumustest, mis ei lase sul spirituaalselt edasi areneda. Sinu intuitsioon ei saa areneda, unenäod ei saa alati olla prohvetlikud, sa ei saa enda eluülesannetega alati hakkama, kui sinus on miski, mis ei lase sul spirituaalselt areneda. Klinozoesiit aitab sind vabaks päästa harjumustest ja mõtteviisidest, mis pidurdavad sinu arenguprotsessi. Kanna seda kristalli endaga või hoia seda enda sünnikristallide laekas, kui sa soovid, et see sind sellisel viisil aitaks.

Kui Klinozoesiit on vabastanud sind nendest harjumustest ja mõtteviisidest, siis see toimib kui valgustaja. See tähendab seda, et see hakkab teed näitama selle poole, kuhu sa pead liikuma ja see muudab sind kiirelt, andes sulle uusi harjumusi ning mõtteviise, mis sulle kasulikud on.

Ära õppimata ülesande lahendaja - lahti laskmise õpetaja

Isiklikul tasandil on igal inimesel siin elus väga palju õppida, on vaja kätte saada palju õppetunde ja palju õppimata ülesandeid ära lahendada. Klinozoesiit on üks kristallidest, mis aitab õppimata ülesannet ära õppida, ja see toimib kõige enam lahti laskmise suhtes. Kui sa ei ole enda elus ära õppinud selle, kuidas millestki või kellestki lahti lasta, siis see on sinu elus õppimata ülesanne. Klinozoesiit aitab sul õppida lahti laskma inimestest, situatsioonidest ja harjumustest, mis sind enam hästi ei teeni. Kui sa tunned, et sa ei suuda lahti lasta, siis too Klinozoesiit enda ellu ja lase sellel kristallil see õppetund ära õppida. Kui see on õpitud, siis sa ise vabastad alateadlikult kõik selle, mis sinu elus ei tohiks enam eksisteerida ja usu mind, peale seda ootab sind ees imeline eluperiood.

Suhteprobleemide, pettumuste, reetmiste ja suhte lõpetamise valu leevendaja

Klinozoesiit on väga kasulik enesetervendamise kristall, sellel on oskus inimest paremaks muuta. Klinozoesiit on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et see tervendab inimese emotsioone. Klinozoesiidil on oskus leevendada probleeme, mis on tekkinud suhtekriisi tõttu. Klinozoesiit on kristall, mis aitab maha jäetud või petetud südant tervendada. Väga kasulik kristall ajal, mil on õhus väga palju negatiivseid emotsioone, mis on põhjustatud suhtepurunemise või suhtekriisi tõttu. Sellel ajal Klinozoesiiti kasutades aitab see kristall valul kergemini ära minna, haavadel kiiremini paraneda ja see õpetab eluga edasi minema. Klinozoesiit ei luba seisma jääda, igatsema jääda inimest, kes sind ei vääri ega väärtusta. See on kristall, mis leevendab armuvalu ja kõike seda, mis kaasneb armastuses pettumisega.

Klinozoesiidi kristalli soovitan ma hoida enda elus ajal, mil vana armastus on südamest välja läinud, et sa suudaksid enda eluga taas edasi liikuda. Klinozoesiit puhastab Auraväljast kõik selle, mis on eelmise armastatuga seotud ja mis takistab uue suhte loomist. Klinozoesiit ei lase teisel poolel, kes suhtest välja astus, sinule armastuses halba õnne kodeerida. Sellised asjad juhtuvad, ja kui teine pool ei soovi, et sa kellegi teisega õnnelikuks saaksid, siis võib ta sulle blokaadi peale panna. Klinozoesiit ei lase sellel juhtuda, ja kui see on juba juhtunud, siis see kristall vaikselt eemaldab selle halva ja takistava energia.

Klinozoesiiti võid lisada oma armastusekristallide sekka või armastusealtarile, et armastuse kohal eksisteerivat ebaõnne purustada, või lihtsalt selleks, et armastusekanalid oleksid sinu jaoks alati avatud.

Suhteõnne suurendav ja peresidemeid tugevdav kristall

Klinozoesiit toob õnne suhtesse, kus juba eksisteerib armastus. Klinozoesiit aitab armastust muuta veelgi võimsmaks, tugevamaks ja romantilisemaks. Selleks, et Klinozoesiit teeks sellel nimel tööd, pead sa seda õigesti kasutama. Hoia Klinozoesiidist kristalli enda magamistoas olevate armastusekristallidega koos, kui seal on armastusekristalle. Teine võimalus on hoida seda kristalli oma kodu Edela-ilmakaares, mis on seotud perekonnasidemetega. Klinozoesiit aitab tugevamaks muuta armastajate omavahelisi tundeid ja lisaks sellele ka perekonnasidemeid, aidates perekonnal omavahel ilusasti ja hästi läbi saada.

Rahavoolu aktiveerija

Klinozoesiit aktiveerib rahavoolu, aidates külluseenergial liikuda ja selle kaudu materiaalset jõukust sinu ellu tuua. Selleks, et Klinozoesiit toimiks kui rahavoolu aktiveerija, tuleb seda õigesti kasutada.

Soovitan Klinozoesiiti hoida sul oma kodu Ida- ja Kagu-ilmakaares, kus asuvad sinu kodu küllusekanalid. Kui sul on seal olemas küllusekristalle, rahakarp, erinevaid külluserituaale ja -maagiaid, siis hoia Klinozesiiti nende lähedal. Kui sul ühtegi neist seal ilmakaares ei ole, siis võid Klinozoesiidi sinna viia, aga siis juba koos Epidoodi ja Malahhiidiga. Nende kahe kristalliga Klinzoesiiti kombineerides avanevad kõigis kolmes kristallis konkreetsed rahavoolu aktiveerivad omadused. Sa võid neid kolme kristalli ka ühises kotis hoida ja teha nendest enda rahavoolukomplekt. Kui soovid seda teha, siis soovitan kasutada rohelist kotti. Roheline on raha värv.

RAVITSEMINE

Ravitsemisel kanna Klinozoesiiti endaga kaasas, valmista sellest vee-eliksiiri või hoia seda kristalli enda kodu Ida-ilmakaares, kus asub kodu tervisekanal. Seal kristalle hoides avanevad kristallide tervendavad omadused.

- Klinozoesiit aitab teha kehale korraliku puhastuskuuri, aidates kehast välja juhtida energiaid, mis soodustavad haiguste teket.

- Kõige enam tervendab Klinozoesiit südant, südamenärve, aitab blokeerida südameinfarkti enneaegset teket ja õpetab inimest enda südame jaoks õigesti toituma, et südame terviserikked ei saaks tekkida.

- Klinozoesiiti hoia enda elus siis, kui sa tunned, et sinu närvid on pidevalt pingul ja sa mitte kuidagi ei suuda end ise maandada ning rahustada. Klinozoesiiti hoia käes või kanna seda endaga, kui sa soovid, et see maandaks sinu hinges olevaid pingeid.

SÜDAMETŠAKRA

Südametšakra on see Tšakra, mida Klinozoesiit kõige enam tervendab ja aktiveerib. Kuna tegemist on kristalliga, mis muudab energiaid aktiivseks, siis Klinozoesiidil on oskus Südametšakra energiaid aktiivseks muuta. See tähendab aga seda, et Klinozoesiit aitab armastuse-energiatel kiiremini positiivseks muutuda, armastusesoovidel ja unistustel kiiremini täituda. Klinozoesiiti kasuta ja kanna siis, kui soovid, et saatus avaks sulle ukse, mille taga on armastus.

SODIAAK

Klinozoesiit mõjub kõige aktiivsemalt AMBURILE ja KALJUKITSELE, olles üks nende armastuseõnne kristallidest. Amburil ja Kaljukitsel on mõlemal vaja julgustust, et enda tundeid väljendada ja Klinozoesiit aitab seda teha. See on kristall, mis toob suhteõnne ja aitab suhte ka toimima seada. 

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Selleks soovitame paar korda kuus puhastada kristallehet voolava vee all või korra kuus Täiskuuvalguses, laadida Muskoviit geoodil ja puhastada kord kuus Vaniljeviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
2.30€
Maksudeta:1.89€
VALGE KALTSIIT aitab keskenduda ning mõttetegevusel liikuda, olla avatud, pingeid maandada ja ei lase närvi minna. Suhtes aitab emotsionaalset kl..
2.00€
Maksudeta:1.64€
DRAAKONI VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
DRAAKONI VEREKIVI on üks Jaspise liikidest, mis on oma nime saanud välimuse pärast ja ka sellega kaasnevast legendist. Draakoni..
4.40€
Maksudeta:3.61€
ALMADIIN MATRIX on Almadiini üks kristalli liikidest, kus puhas Almadiin hakkab end looma teise kivimi peal. Almadiin Matrix tähendab se..
8.00€
Maksudeta:6.56€
KLINOZOESIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks roosa toon, mille seest on näha kumamas heleroh..
29.00€
Maksudeta:23.77€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
3.90€
Maksudeta:3.20€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
5.00€
Maksudeta:4.10€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
5.00€
Maksudeta:4.10€
ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SHIVA LINGAM on tõeliselt püha väega kristall, mis on kaua aega inimeste jaoks peidus olnud ja seda sellepärast, et selle vägi on kõ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.