Inglid ümbritsevad meid ja eriti neid, kes soovivad spirituaalselt avaneda ja areneda. Inglid on energiatasandil eksisteerivad olendid, kes liiguvad meie ümber, juhatavad ja kaitsevad meid. Igaühel on oma Kaitseingel, kuid lisaks Kaitseinglile ümbritsevad meid ka teised Inglid. Mõned neist elavad teatud kohtades, näiteks majades ja looduses ning mõned on otsustanud meid juhatama tulla. Inglid kontakteeruvad meiega läbi märkide, sümbolite ja numbrite. Inglid juhivad tähelepanu olulistele teemadele ja kui vaja, siis annavad ka vihjeid ohu suhtes. Üks nende viis inimestega suhelda on kellaaja või teiste numbrite kaudu, mis meie keskkonnas eksisteerivad. Nagu näiteks majanumbrite, autonumbrite või hoopis kassatšekil olevate numbrite kaudu. Kes on Inglisõnumeid kinni püüdnud, neid märganud ja ära tundnud, teab täpselt, millest ma räägin. Kui Inglid juhatavad sind - sa tajud nende kohalolekut, näed märke ja soovid nende sõnumist veelgi teadlikumaks saada, siis loo endale oma isiklik Inglipäevik.

Inglipäevik
on märkmik, kuhu sa saad kirja panna kõik märgid, sümbolid ja numbrikombinatsioonid, mis Inglid sinu teele saadavad. Sellest saab sinu juhataja ja tänu Inglipäevikule on sul võimalik seda suurt puslet kokku panna, mis nad on sulle loonud. Inglipäevikut on kasulik pidada mitmel põhjusel. Esiteks on see spirituaalne praktika, mis aitab sind veelgi spirituaalsemaks muuta. Et spirituaalsuse kasvatamiseks peame midagi tegema ja Inglipäeviku pidamine on üks tore ja hea viis, kuidas enda arengut soodustada. Teiseks aitab see sul paremini aru saada, mida Inglid sulle öelda üritavad. Sa hakkad sinna kirja panema neid äratundmisi, mida Inglid sulle saadavad ja see aitab sul pikapeale mõista, millele nad viitavad või millises suunas sind juhatavad.

Inglipäeviku võid endale ise valmistada, kui sa oskad ise märkmikku teha või soeta endale täpselt selline märkmik, millega sul tekib side. Võid seda ka ise kaunistada. Inglipäevikut kasuta vaid ühel otstarbel - kirjuta sinna sisse märke, mis on sinu teele saadetud ning ürita nende märkide kõrvale kirjutada oma mõtteid, miks sina arvad, et just selline sõnum sinu teele saadeti. Kui sa näed numbrikombinatsioone, siis pane need kuupäevaliselt kirja. Ürita see sõnum lahti tõlgendada, võttes appi minu Inglisõnumite seletused. Pane kirja oma mõtted ja arvamused, mis võiksid just sinu elus selle numbriga seostuda.

Inglipäeviku jaoks leia endale spetsiaalne pliiats, mida sa hakkad märkmete üleskirjutamisel kasutama. Seda pliiatsit hoia koos Dumortjeriidi kristalliga. Dumortjeriit aitab märke tõlgendada ja neid mõista. Kui see pliiats on pidevalt Dumortjeriidi kristalliga koos, siis tulevad selgusemomendid märkide tõlgendamisel väga kiiresti kohale. Sa lihtsalt tabad selle õige sõnumi ära, see tuleb sinu mõtetesse. Võid Dumortjeriidi näiteks riputada pliiatsi või siduda märkmiku külge. Ole loominguline ja valmista enda jaoks midagi täiesti unikaalset.

Inglipäevikusse võiksid kleepida enda foto või lihtsalt asetada see oma märkmiku vahele. Enda foto lisamine annab sellele Inglipäevikule lisaväärtust. Nii hoiad sa enda energiat pidevalt selles märkmikus ja kui sa sinna midagi kirja paned, siis tegelikult sa kiirendad sõnumite mõistmist ja analüüsimist. See on nagu rituaal, mis aitab sul neid sõnumeid paremini mõista. Sina kirjutad oma mõtted üles, sinu pilt jääb sinna märkmiku vahele ja sellega sa suunad iseennast pidevasse analüüsimisse. Kui me asetame kusagile teadlikult oma foto, siis see hakkab meie kasuks tööle. Inglipäevikus aitab see sõnumitel ja märkidel kiiremini sinuni jõuda ja nende tähendused muutuvad sinu jaoks päev-päevalt selgemaks.

Kui sa hakkad kirja panema kõike seda, mis tuleb müstiliselt sinu teele, siis see aitab sul paremini mõista neid Ingleid, kes sulle müstilisi kogemusi toovad. Nad jutustavad sulle tegelikult loo, juhatavad sind kusagile ja kui sa paned pidevalt nende poolt toodud vihjed kirja, siis see aitab sul näha suurt pilti.

Inglipäevikut kanna endaga kaasas, kui sa oled sellises perioodis, kus sa näed pidevalt märke ja numbrit lausa jälitavad sind. Siis sa saad koheselt üles märkida need müstilised kogemused ja oma mõtted, mis sul nendega tekivad. Kui sa saad aga vähem sõnumeid, siis hoia seda päevikut enda kodus ja tee sissekandeid siis, kui sa oled jälle midagi kogenud.

Ühel päeval, kui sa tabad mis ja miks on sulle teele saadetud, ehk kui tulemus on käes, siis tee selle kohta sinna Inglipäevikusse kokkuvõte. Ürita analüüsida, millal sinu Inglid hakkasid sulle selle kohta vihjeid tooma ja sa näed, kui selgelt on see terve teekond sind tegelikult aidatud. Inglipäevik saab sulle kindlasti olema väga kasulikuks abiliseks ja heaks vihjeallikaks, mida sa saad aeg-ajalt sirvida ning sellega neid vihjeid pidevalt analüüsida.

Inglipäevikule aitab jõudu ja head energiat juurde anda see, kui sa hoiaksid seda päevikut enda kodus koos Inglikristallidega. Inglid saabuvad kõige enam sinna, kus on nende jaoks kanaldamiseks soodne energia. Kui sul on olemas spetsiaalne altar või kristallikomplekt, mis aitab Ingleid välja kutsuda, siis hoia päevikut nende kristallide seas. Kui sul seda veel ei ole, siis soovitan kindlasti selline pühapaik enda koju luua, mis aitaks Inglitel sinu ellu tulla.

Inglite väljakutsumiseks läheb sul vaja Tselestiit geoodi, Küaniiti, Seleniiti, Mäekristalli, Opaliiti, Dumortjeriiti, Ingli Aurat ja teisi kristalle, mis aitavad Inglitemaailmaga ühendust saada. Inglialtaril hoia erinevaid esemeid, mis aitavad soodustada Inglitega kontakteerumist. Väga kasulik on näiteks ka see, kui sinu kodus on palju erineval kujul Seleniiti nagu näiteks küünlaaluseid, obeliske, kuule, torne, püramiide, lampe jne. Seleniit aitab kutsuda Inglid sinu elamisse. Kui nad sind ümbritsevad, siis suudad sa nende vihjetest selgemini aru saada ja nad hakkavad sinuga ka palju aktiivsemalt suhtlema.

Kõik Inglisõnumid, mis ma olen juba teie jaoks kirja pannud, leiad
SIIT. Kasuta minu tõlgendust enda Inglisõnumite tõlgendamiseks!