Inglid ümbritsevad meid, ja eriti neid, kes soovivad spirituaalselt avaneda ja areneda. Inglid on energiatasandil eksisteerivad elusolendid, kes liiguvad meie ümber, juhatavad ja kaitsevad meid. Igaühel on olemas oma kaitseingel, kuid lisaks kaitseinglile ümbritsevad meid ka teised Inglid. Mõned neist elavad teatud kohtades, näiteks majades, looduses, ja mõned on otsustanud meid juhatama tulla. Inglid kontakteeruvad meiega läbi märkide, sümbolite ja numbrite. Inglid juhatavad tähelepanu olulistele teemadele, ja kui vaja, siis annavad vihjeid ohu suhtes. Üks nende viis inimestega suhelda on kellaaja või teiste numbrite kaudu, mis meie keskkonnas eksisteerivad, nagu näiteks majanumbrite, autonumbrite või hoopis kassatšekil olevate numbrite kaudu. Kes on Inglisõnumeid kinni püüdnud, neid märganud ja ära tundnud, teab täpselt, millest ma räägin. Kui Inglid juhatavad sind ja sa tajud nende kohalviibimist, näed märke ja soovid nende sõnumist, mis nad sulle pidevalt saadavad, veelgi rohkem teadlikumaks saada, siis loo endale oma isiklik Inglipäevik.

Inglipäevik on märkmik, kuhu sa saad kirja panna kõik märgid, sümbolid ja numbrikombinatsioonid, mis Inglid sinu teele saadavad. Sellest saab sinu juhataja ja tänu Inglipäevikule on sul võimalik seda suurt puslet kokku panna, mis nad on sulle loonud. Inglipäevikut on kasulik pidada mitmel põhjusel. Esiteks on see spirituaalne praktiseerimise viis, mis aitab sind veelgi spirituaalsemaks muuta. Et endale spirituaalset kasvu luua, siis me peame selleks midagi tegema, ja Inglipäeviku pidamine on üks tore ja hea viis enda arengu soodustamiseks. Teiseks aitab see sul paremini aru saada, mida Inglid sulle öelda üritavad. Sa hakkad sinna kirja panema neid huvitavaid äratundmisi, mis Inglid sulle saadavad, ja see aitab sul pikapeale mõista, millele nad viitavad või millisesse suunda nad sind saadavad.


Inglipäeviku võid endale ise valmistada, kui sa oskad ise märkmikku teha, või soeta endale täpselt selline märkmik, millega sul tekib side. Võid seda ka ise kaunistada. Inglipäevikut kasuta vaid ühel otstarbel - kirjuta sinna sisse märke, mis on sinu teele saadetud ning ürita nende märkide kõrvale kirjutada oma mõtteid, miks sina arvad, et just selline sõnum sinu teele saadeti. Kui sa näed numbrikombinatsioone, siis pane need kirja, ka kuupäevaliselt. Ürita see sõnum ära tõlgendada, võttes appi minu Inglisõnumite seletused. Pane kirja oma mõtted ja arvamused, mis võiksid just sinu elus selle numbriga seostuda.

Inglipäeviku jaoks leia endale spetsiaalne pliiats, mida sa hakkad märgete üleskirjutamisel kasutama. Seda pliiatsit hoia koos Dumortjeriidi kristalliga. Dumortjeriit aitab märke tõlgendada ja neid mõista. Kui see pliiats on pidevalt Dumortjeriidi kristalliga koos, siis tulevad selgusemomendid märkide tõlgendamisel väga kiiresti kohale. Sa lihtsalt tabad selle õige sõnumi ära, see tuleb sinu mõtetesse. Sa võid Dumortjeriidi näiteks riputada pliiatsi või siduda märkmiku külge. Ole loominguline ja valmista enda jaoks midagi täiesti unikaalset.

Inglipäevikusse võiksid kleepida enda foto või lihtsalt asetada see oma märkmiku vahele. Enda foto lisamine annab sellele Inglipäevikule lisaväärtust. Nii sa hoiad enda energiat pidevalt selles märkmikus, ja kui sa sinna midagi kirja paned, siis tegelikult sa kiirendad sõnumite mõistmist ja analüüsimist, kuna see on nagu rituaal, mis aitab sul neid sõnumeid paremini mõista. Sina kirjutad oma mõtted üles, sinu pilt jääb sinna märkmiku vahele ja sellega sa suunad iseennast pidevasse analüüsimisse. Kui me asetame kusagile teadlikult oma foto, siis see hakkab meie kasuks tööle. Inglipäevikus aitab see sõnumitel ja märkidel kiiremini sinuni jõuda ja nende tähendused muutuvad sinu jaoks päev-päevalt selgemaks.

Kui sa hakkad kirja panema kõike seda, mis tuleb müstiliselt sinu teele, siis see aitab sul paremini mõista neid Ingleid, kes sulle müstilisi kogemusi toovad. Nad jutustavad sulle tegelikult loo, juhatavad sind kusagile ja kui sa paned pidevalt nende poolt toodud vihjed kirja, siis see aitab sul suurt pilti näha.

Inglipäevikut kanna endaga kaasas, kui sa oled sellises perioodis, kus sa pidevalt näed märke ja numbrit lausa jälitavad sind. Siis sa saad koheselt üles märkida need müstilised kogemused ja oma mõtted, mis sul nendega tekivad. Kui sa saad aga vähem sõnumeid, siis hoia seda päevikut enda kodus ja tee sissekandeid siis, kui sa oled jälle midagi kogenud.

Ühel päeval, kui sa tabad ära, mis ja miks on sulle teele saadetud, ehk kui tulemus on käes, siis tee selle kohta sinna Inglipäevikusse kokkuvõte. Ürita analüüsida, millal sinu Inglid hakkasid sulle selle kohta vihjeid tooma ja sa näed, kui selgelt on see terve teekond sind tegelikult aidatud. Inglipäevik saab sulle kindlasti olema väga kasulikuks abiliseks ja heaks vihjeallikaks, mida sa saad aeg-ajalt sirvida ning sellega neid vihjeid pidevalt analüüsida.

Inglipäevikule aitab jõudu ja head energiat juurde anda see, kui sa hoiaksid seda päevikut enda kodus koos Inglikristallidega. Inglid saabuvad kõige enam sinna, kus on nende kanaldumise jaoks soodne energia. Kui sul on olemas spetsiaalne altar või kristallikomplekt, mis aitab Ingleid välja kutsuda, siis hoia seda päevikut seal nende kristallide seas. Kui sul seda veel ei ole, siis soovitan kindlasti selline pühapaik enda koju luua, mis aitaks Inglitel sinu ellu tulla ehk kanalduda.

Inglite väljakutsumiseks läheb sul vaja Tselestiit geoodi, Küaniiti, Seleniiti, Mäekristalli, Opaliiti, Dumortjeriiti, Ingli Aurat ja teisi kristalle, mis aitavad Inglitemaailmaga ühendust saada. Inglialtaril hoia erinevaid esemeid, mis aitavad Inglitega kontakteerumist soodustada. Väga kasulik on näiteks ka see, kui sinu kodus on palju erineval kujul Seleniite nagu näiteks küünlaaluseid, obeliske, kuule, torne, püramiide, lampe jne. Seleniit aitab Inglid sinu elamisse kutsuda,ja kui nad sind ümbritsevad, siis suudad sa nende vihjetest selgemini aru saada ja nad hakkavad ka palju aktiivsemalt sinuga suhtlema.

Kõik Inglisõnumid, mis ma olen juba teie jaoks kirja pannud, leiad SIIT. Kasuta minu tõlgendust enda Inglisõnumite tõlgendamiseks!