Kuufaaside jälgimine ja nende mõjuomaduste teadmine on väga oluline. Kuu on Maa kaaslane ja see mõjutab meie igapäevaelu siin Maa peal. Igapäevaselt muudab Kuu meie tuju, loob teatud sorti õnne või isegi ebaõnne. See soodustab teatud asjade toimimist ja mittetoimimist. Kui sa tead, mis energialainega Kuu parasjagu on, siis sa saad sellest väga palju kasu lõigata ja end Kuu rütmiga elama seada, mis annab sulle väga suure eelise teiste ees, et elus hästi hakkama saada.

Kuu esimene veerand on üks Kuu faasidest, mida on oluline jälgida igal spirituaalsel inimesel ja Kuu armastajal. Nii nagu iga erinev Kuu faas annab väge, loob teatud energiavälja ja soodustab konkreetseid tegevusi või energiaid, nii suudab teha ka Kuu esimene veerand. Igal Kuu faasil on oma unikaalne energia, mida tasub tunda ja selle positiivsed küljed enda elus heal eesmärgil ära kasutada.

Kuu faasid on lisaks enda tüüpidele veelgi erilisemad ja igakuiselt on need erinevad tänu teiste planeetide ja tähtede mõjutustele. Milliseks kujuneb tulevane Kuu faas detailselt, selle kohta leiad lugemist minu iganädalases kosmilise väe artiklis, kus ma ennustan iga nädala energiat ette. Kuid iga Kuu faas omab ka enda isiklikku energialainet, mis on nagunii esindatud, hoolimata sellest, milliseid mõjutusi jagavad sellele Kuu faasile sellel ajal teised taevakehad.

Kuu esimese veerandi loomine on peaaegu nädal peale Noorkuud ja peaaegu nädal enne Täiskuu loomist. Kuu esimese veerandi eelset ehk Noore Kuu ja selle vahelist perioodi nimetatakse Kuu loomise perioodiks. Kuu esimese veerandi ja Täiskuu vahelist aega nimetatakse Kasvavaks Kuuks.

Kuu esimesel veerandil on meil siin Maa peal näha kuust üks pool, ja kui on ilus selge ilm, siis sa näed, kui hästi on Kuu üks pool taevas kaunilt säramas. Kuu esimese veerandi puhul näeme Kuu paremat poolt selgelt ja vasak pool on pimeduses.

See, millal tulevane Kuu esimene veerand end loob, selle leiad siit: "KUUFAASIDE KALENDER

1.
Tunne Kuu esimese veerandi iseloomu ja praktiseeri seda

Kuu esimene veerand sümboliseerib jõu kogumist, tugevnemist, sihikindluse suurendamist, pühendumist, millegi kindlaks tegemist ja paika seadmist. See on aeg, mil kindlasti ei tohiks end nõrgaks tembeldada, märtrit mängida ja end haletseda. Kindlasti ei tohiks silme eest kaotada sihti ja väljendada oma mittepühendumist. See on Kuu faas, mis soovib, et sa neid kõike väljendaksid. Kui sa nii teed, siis muutudki võimsamaks ja tugevaks.

Kuu faasidega on see lugu, et kui sa väljendad end sellisena, milline see Kuu faas on, siis kinnitad sa need iseloomujooned enesesse täpselt sama Kuu faasi järgmise loomiseni. Kui sa aga väljendad vastandemotsioone, siis kinnitad sa need nõrkused enesesse samuti pea kuuks ajaks. Kuna Kuu faaside üks tsükliring kestab umbes 29.5 päeva, siis tasub negatiivse mõtlemisega ettevaatlik olla, et sa ei muudaks end kogemata väga kauaks ajaks nõrgaks.

Sellel Kuu faasil ürita võimalikult palju välja näidata enda teotahet, pane endal asjad paika ja tee sellel päeval seda, mida sa oled iseendale või teistele lubanud. Ära näita mitte kellegi suhtes välja, et sul pole austust, ole tugev ilma teisi enda jalgade alla trampimata. Samas ära lase sellel päeval ka mitte kellelgi endale liiga teha. Kui tehakse liiga, siis ole viisakas ja seisa enda eest kindlalt, ilma väärikust kaotamata.

Kui sa tunned Kuu esimese veerandi ajal, et sa oled nõrk ja jõuetu, siis ürita sellest madalseisust välja tulla. Kujuta ette, et sa suudad, et sa jaksad ja jõuad. Mõtle positiivselt ja sisenda endale motivatsiooni ning tahtejõudu. Kui sa tood end ise Kuu esimese veerandi ajal madalseisust välja, siis läbi selle Kuufaasi energiavälja sa muutudki tugevamaks ja kinnitad enda tugevuse kuni järgmise Kuu esimese veerandi loomiseni. Kui tuleb aga uuesti seesama Kuu faas, siis praktiseeri seda uuesti ja ühel hetkel võidki sa täiesti loomulikult olla tugev.

Kindlasti ära jäta mitte ühtegi tegevust lõpuni tegemata, mille sa Kuu esimese veerandi ajal ette võtsid, sellepärast, et sa ei jaksa või ei jõua. Kui sa pead midagi pooleli jätma, siis jäta see pooleli hea tundega, teades, et sa tuled peagi selle tegevuse juurde tagasi.

2. Tee midagi väga julget ja ületa end!

Kuu esimene veerand ootab kõikide inimeste käest seda, et me oleksime julged, ja kui oleme, siis kinnitub julgus meisse kuni järgmise Kuu esimese veerandi loomise päevani. Tee sellel päeval midagi väga julget, astu näiteks oma hirmudest üle ja tee midagi, mida sa tavaliselt pelgad teha. Loomulikult ära tee midagi, mis oleks vale, sulle või kellelegi teisele kahjulik või halb. Tee midagi, mis aitaks sind edaspidi ehk mille julgemine tooks sulle elus rohkem võimalusi juurde.

Näiteks kui sa kardad võõraste inimestega suhelda, siis Kuu esimese veerandi päeval suhtle teistega täiesti teadlikult. Kui töötad asutuses, kus käivad sinu jaoks vöörad inimesed näiteks teenust ostmas, siis suhtle sellel päeval nendega eriti julgelt, ole parem teenindaja, kui sa olid eile. Või kus iganes sa sellel päeval lähed, siis tee ise täiesti võõra inimesega juttu. Kuu esimene veerand annab sulle võimaluse julgemaks saada, ja kui sinu sees on millegi või kellegi suhtes kartus, siis nüüd on õige aeg seda ületada.

Veel üheks heaks näiteks sulle on mul tuua seda, et kui sa kardad kellelegi enda tunnetest rääkida, ükskõik millistest tunnetest, siis Kuu esimesel veerandil on õige aeg end avada. Ava end, ületa oma hirm ja Kuu esimene veerand annab sulle võimaluse lihtsustada enda tunnete välja rääkimist. Peale seda võid sa end väga hästi tunda ja järgmised Kuu aega oled sa julgem ning avameelsem, kui sa soovid kellelegi enda siiraid tundeid väljendada.

Krüsokolla on näiteks see kristall, mis aitab sind, kui sa ei julge enda tundeid teistele inimestele väljendada ja enda arvamust avaldada siis, kui sa tegelikult peaksid ning võiksid seda teha. Kanna või kasuta Krüsokollat senikaua, kuni sa tunned, et sa oled piisavalt julge, et enda eest seista või enda emotsioone täielikult väljendada. Krüsokolla aitab sul hetkes reageerida, aidates suhtlemise ajal enda mõtete väljendamisel õigeid sõnu kasutada ja mitte jätta teisele inimesele enda tunnete suhtes valearvamust.

3. Uued projektid, plaanid ja eesmärgid

Kuu esimene veerand on seotud eesmärkide seadmisega ja kuna see Kuu faas soodustab uutes ettevõtmistes ka head õnne, siis on just sellel päeval soodne aeg enda tuleviku jaoks midagi suuremat paika panna. Aruta sellel päeval töö juures seda, mida kõike võiks paremini teha, tehke koosolek ja looge uus tegevusplaan. Kui oled ettevõtja, on sellel päeval kasulik luua enda ettevõttele uus eesmärk, mille saaks tulevikus ära täita.

Koduehitus või teised projektid on samuti just sellel Kuu faasil teretulnud. Sellistele asjadele keskendumine loob kõigele sellele head õnne, mida soovid tulevikus luua. Mõtle enda peas, analüüsi, kirjuta märkmeid ja tee plaani. Kui sa nii teed, siis sa ise kutsud nendesse plaanidesse väga head õnne.

Loo endale ka isiklik eesmärk, mille soovid tulevikus ära täita. Näiteks soovid paremini toituda, rohkem trenni teha, rohkem kristallimaailmale pühenduda, alustada pendli kasutamist või end hoopis rohkem loodusega kontakti viia. Ükskõik, milline on sinu soov ja unistus või ideaalmõte iseendast, siis Kuu esimese veerandi päeval pane endale mingisugune eesmärk paika. Kui sa seda teed, siis sa saad väga head õnne selleks, et sa suudaksid selle eesmärgi ka täita.

Kuu esimese veerandi ajal on väga soodne kanda Karneooli kristalli. Karneool sümboliseerib tahtejõudu, motivatsiooni, inspiratsiooni, iseenda mõtete ja eesmärkide täide viimist. See on kristall, mis aitab sul luua iseenda jaoks paremat tulevikku ja see on kindlasti üks kristallidest, mis loob soodsama tuleviku selle jaoks, kes seda kristalli kannab või kelle elus see kristall on. Karneooli hoia Kuu esimese veerandi ajal enda lähedal, et see saaks tulevikus sinu soove ja ideid täide viia. Kuu esimese veerandi ajal on väga kasulik teha endale Karneooli kristallist vee-eliksiiri, seda terve päeva jooksul manustada, et selle kristalli vägi saaks sinu Auravälja kanduda ja sinuga oma tööd teha.

Lisaks Karneooli kasutusele võtmisele, põleta Kuu esimesel veerandil enda lähedal või näiteks kontoriruumis, kus pead koosolekut uute projektide loomiseks, kaneeliviirukit. Kaneeliviiruki põletamine aitab tuua väga häid ideid, mis on seotud enda elu materiaalselt soodsamaks loomisega. Kaneeliviiruki suits toob inspiratsiooni ja aitab näha neid kohti, kus on võimalik enda majanduslikku seisu parandada. Kaneeliviiruki suits loob väga hea materiaalse mõtlemisviisi, mis ei ole ahne, vaid produktiivne. Proovi seda põletada, kui soovid jõuda hiilgavate ja väga kasulike ideedeni.

Kui soovid näiteks enda toitumisharjumusi tervislikemaks muuta, siis Kuu esimese veerandi päeval tee oma külmkapis suurpuhastus. Vii välja kõik need toiduained, mis ei ole kehasõbralikud, mis pakatavad erinevatest säilitusainetest, puhasta külmkapp sidruniveega ja asenda külmkapi sisu kõige orgaanilise ning kehasõbralikuga. Kuu esimese veerandi ajal on väga kasulik hakata tervislikel eesmärkidel kandma Apatiidi kristalli. Apatiit on üks tugevamaid dieedipidamise ja tervislikke eluviise soodustavaid kristalle. Apatiit suurendab isu tervisliku toidu järele ja blokeerib isusid selliste toitude vastu, mis on sinu kehale kahjulikud. See on kristall, mis aitab sul teadlikke valikuid teha.

Ükskõik, millise uue plaani, idee ja eesmärgini sa Kuu esimese veerandi ajal jõuad, siis tee sellel samal päeval just midagi sellist, mis soodustaks selle elluviimist.

4. Erinevad rituaalid ja maagiad

Mida aeg edasi, seda rohkem panen ma kirja erinevaid rituaale ja maagiaid, et te saaksite neid praktiseerida ning nende kaudu enda ellu midagi väga ilusat tuua või midagi blokeerida. Igatahes on Kuu esimene veerand üks nendest Kuu faasidest, mil on võimalik teha väga palju erinevaid rituaale ja maagiaid. Kui Kuu esimene veerand hakkab saabuma, siis ma soovitan sul järgi uurida, milliseid spirituaalseid protsesse on kasulik teha. Kui sa leiad midagi, mida sul tänasesse ellu väga vaja läheb ja mis teema on sinu elus väga aktuaalne, siis kindlasti tee nende jaoks üks rituaal või maagia.

Erinevad rituaalid ja maagiaid, mille olen juba kirja pannud, leiad SIIT. Iga rituaali ja maagia juurde olen ma kirja pannud, millal on neid soodne teele saata.

5. Mille sa Noore Kuu kaudu teele saatsid, seda hakkad Kuu esimese veerandi ajal tunnetama

Kui sa oled leidnud enda elus Kuufaaside jälgimiseks õige rütmi ja praktiseerid neljal kõige tugevamatoimelisemal Kuu faasil (Täiskuu, Kuu viimane veerand, Noorkuu, Kuu esimene veerand) erinevaid rituaale, maagiaid, spirituaalseid protseduure, õigesti mõtlemist, kasutad kristalle taimi õigesti, siis pead kindlasti teadma seda, et Kuu esimese veerandi loomise päev väljendab sulle seda, kas said Noore Kuu ajal plaanituga hakkama.

See, mida sa tegid Noore Kuu ajal ehk nädal enne Kuu esimest veerandit enda heaolu nimel, see kajastub just sellel päeval. Loe märke ja tunneta, kas asjad hakkavad selles suunas liikuma, kuhu sa need liikuma panid, või mitte. Kui ilmnevad märgid, siis on see teave sulle, et sa tegid Noore Kuu ajal kõik õigesti.

Järgmine kord, kui Noorkuu on taevas, ja sa naudid selle väge, siis otsi nädal hiljem Kuu esimese veerandi märke!

Kõikide enda rituaalide ja maagiliste protsesside jälgimiseks soovitan ma sul pidada Kuufaaside märkmikku, kuhu sa saad kirja panna oma tegevused. See aitab sul analüüsida, kas sinu tehtud suur töö on õigesti tehtud, kas see toob tulemusi ja ka see aitaks sul Noore Kuu toimingute edukust või ebaõnnestumist Kuu esimesel veerandil jälgida.

6. Puhasta ja lae oma kristalle, et nende energiad muutuksid jõulisemaks ja intensiivsemaks!

Kristalle, nendest valmistatud ehteid ja väeesemeid võib tegelikult puhastada ja laadida iga päev. Erinevad Kuu faasid aga soodustavad teatud sorti puhastus- ja laadimisrituaale. Kuu esimese veerandi ajal on kasulik kristallide energiat värskendada ja neid laadida sellepärast, et sellel ajal selliste puhastusprotsesside tegemine muudab kristallide energiad intensiivsemaks.

Kuu esimese veerandi ajal on kasulik oma kodu igas toas põletada Palo Santo puud koos Lavendli eeterliku õliga, Lavendliviirukiga ja -küünlaga.

Kui põletada neid kõiki ühel ning samal ajal ühes toas, siis kõiks toas olevad kristallid, olgu siis nendeks ehted, pendlid või püramiidid, need kõik puhastuvad. See annab sulle lihtsa ja kiire võimaluse kristalle puhastada, kuna sa ei pea neid oma kohtadelt ära võtma. Pane Palo Santo Puu ja Lavendlist väeesemed põlema ehk suitsema sinna, kus sa saad neid toas hoida ja tee seda iga toaga, kus sul on kristallid kristallikarpides peidus on või kus sa kristallehteid laed. Palo Santo muudab kristallide energia väga intensiivseks, kui see viia Lavendliga kokku.

Eheteid hoia erinevate geoodide peal, et need saaksid laetud samal ajal, kui sa teed kristallipuhastusrituaali. Kui sa kasutad Lavendliküünalt, siis võid sedasama küünalt viia edasi ka teistesse tubadesse, nii nagu Palo Santo puudki, kuna sa ei suuda neid nagunii lõpuni põletada.

7. Kuu esimese veerandi ajal on võimalik sul iseennast muuta

Kuu esimene veerand on seotud tugevusega ja parema tuleviku loomisega. See on aeg, mil sul ja kõigil teistel inimestel on võimalik end muuta.

Sellel päeval mõtle selle peale, mida sa sooviksid endas muuta, millisena end tulevikus näha ja milliseid iseloomuomadusi muuta. Visualiseeri ja kujuta ette, milliseid omadusi sul meeldiks enda juures näha.

Kuu esimese veerandi ajal praktiseeri neid iseloomujooni, milleni sooviksid ühel päeval jõuda. Kui soovid saada iseseisvamaks, siis püüa Kuu esimese veerandi päeval võimalikult iseseisev olla, ära palu abi, ürita oma toimingutega ise hakkama saada ja püüa oma elus ise midagi paremaks muuta. See oli vaid üks näide, kuid ikkagi praktiseeri täpselt seda, milline sa tegelikult soovid olla. Tee endale kindlasti igasse kalendrisse Kuu esimese veerandi juurde märge, et see on päev, kus sa üritad olla enda tänasest "minast" parem inimene, see on sinu enda jaoks üks heategevuse päev.

Kuu esimene veerand aitab kinnitada sinu sisse neid iseloomuomadusi, mida sa sellel samal päeval praktiseerid kuni järgmise Kuu esimese veerandi loomiseni. Samas pead sa olema ka väga ettevaatlik, et sa ei käituks nii, kuidas sa tegelikult käituda ei soovi, kuna ka need kinnituvad sinusse. Seega ole ettevaatlik!

8. Kuu esimene veerand toob katsumuse, kus sa pead end muutma

Iga kord, kui taevas on Kuu esimene veerand, võib sind tabada ootamatu katsumus, ja kui mitte, siis väga paljudel inimestel üle maailma juhtub see kindlasti. Kui sa oled sattunud sellise Kuu esimese veerandi peale, mis on toonud sulle katsumuse ehk sellel päeval mõne probleemi, negatiivse situatsiooni, väga raske emotsionaalse koorma või midagi muud, mis sinu päeva veidi ära rikub, siis see on sinu teele tulnud põhjusega. Katsumus, mis soovib sind külastada Kuu esimese veerandi ajal, on su juures selleks, et sa end muudaksid. See, millise jõuetustunde see katsumus sinus tekitab, on see, mis osas sa peaksid end tugevamaks muutma. Jäta meelde, nii nagu ma juba eelpool välja tõin, et Kuu esimene veerand on väga tugevalt seotud isikliku jõu ja väe suurendamisega. Kuu esimene veerand toob sinule probleemi, et sa läbi selle lahendamise muutuksid tugevamaks just selle koha pealt, kust sa oled veel nõrk.

Teinekord, kui Kuu esimene veerand kostitab sind mõne katsumusega, siis küsi enda käest: "Mida see mulle õpetama tuli?", selle asemel, et lihtsalt end märtriks tembeldada või end haletsema hakata. Just nii ma ei soovitanud juba esimeses punktis sul teha. Kui sa suudad enda küsimustele vastata, siis reageeri ka vastavalt, ja ürita olukorda enda kontrolli alla saada, muutu tugevamaks!

9. Mediteerimine

Kuu esimese veerandi ajal on kasulik mediteerida Karneooli, Mookaite või Päikesekivi kristalliga. Näiteks võid mõlemasse kätte mediteerimise ajal võtta just need kristallid, et need saaksid aidata sinu meditatsiooni läbi viia. Kuu esimese veerandi meditatsiooni ajal keskendu kõigele sellele, millest ma eelpool kirjutasin. Soovi enda ellu julgust, tugevust, enda plaanide ja ideede täitumist. Karneool, Mookaite ja Päikesekivi aitavad sinu soove just sellel Kuu faasil täide viia.

Loe kindlasti ka selle kohta, kuidas Kuu esimene veerand mõjutab sind vastavalt sinu tähtkujule, selle kohta saad lugeda SIIT. Kindlasti vii end kurssi minu iganädalase kosmilise ennustusega, et saada lisateavet tulevaste Kuu faaside kohta.