Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kuu esimene veerand RSS Feed

11 veebr RIKKUSEENERGIA VÕIMENDAMINE KUU ESIMESEL VEERANDIL
admin 0 15617
Kuu faaside ja nende erinevate mõjutegurite kaudu on meil võimalik teha rituaale, maagiaid ning toiminguid, mille kaudu edu saavutada. Kuu esimesel veerandil on võimalik sul kutsuda enda ellu rikkust läbi rikkusenergia võimendamise. Selleks avaneb sul võimalus igal kuul just selle Kuu faasi ajal. Ka..
06 veebr VASTUSE SAAMINE - KUU ESIMESE VEERANDI MAAGIA
admin 0 5988
Väga paljud inimesed vaevlevad pidevalt ühe ja sama küsimuse juures: "Mida ma peaksin tegema?", "Mida ma peaksin otsustama?". Väga paljud inimesed ei suuda keerulistel aegadel enda hetkeolukordi lahendada ega ka suuri otsuseid vastu võtta. Nendeks otsusteks võib olla kolimine, armastuse teemad, lap..
08 jaan STRESSI VABASTAMISE RITUAAL
admin 0 5746
Stress on hinge salakaval vaenlane, mis nõrgestab ja muudab elu keerulisemaks nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Stress tekib, kui Auravälja jääb kinni negatiivne energia ja selles pole alati väga lihtne vabaks saada. Eriti siis, kui inimene ise ei suuda teadvustada, mis energiad temasse sisenenud või..
14 sept KODULE POSITIIVSE ENERGIA LOOMINE - KUU ESIMESE VEERANDI JA KASVAVA KUU RITUAAL
admin 0 4697
Rituaalid on spirituaalsed protsessid, mille käigus suunatakse energiad õigesti liikuma. Positiivse energia kodule loomise rituaal aitab sinu koduenergia muuta positiivseks, mis omakorda suurendab kodus olles sinu ja teiste pereliikmete head tuju, õnne ning rõõmu. See on rituaal, mis loob väga hea k..
13 sept KUU ESIMENE VEERAND - KUUFAASI MÕJUOMADUSED
admin 0 17113
Kuufaaside jälgimine ja nende mõjutuste teadmine on väga oluline, sest Kuu on Maa kaaslane ja see mõjutab meie igapäevaelu siin Maa peal. Kuu muudab meie tuju, loob teatud sorti õnne või isegi ebaõnne, soodustab teatud asjade toimimist ja mittetoimimist. Kui sa tead, mis energiaga Kuu parasjagu on, ..
12 juuni KUU FAAS - MIDA SEE SULLE SÜNNIHETKEL KAASA ANNAB
admin 0 15494
Oled sa kunagi mõelnud selle peale, kuidas Kuu võib mõjutada meie sündi ja mida see on meie sünnihetkel meile kaasa andnud? Mina mõtlen selle peale tihti ja kui minu lähedastel sünnivad lapsed, siis ma ka alati seletan neile, millise energia on Kuu faas sellele väikesele ilmakodanikule kaasa andnud...
08 apr KUU ESIMENE VEERAND - ARMASTUS JA UUED ALGUSED
admin 0 16755
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga võimas energeetiline mõju üle Maa. Kuu mõjutab meie tundeid, käitumist, annab võimalusi või võtab võimalusi ära, kuna see suunab Maa peale energiat. Igal Kuufaasil on oma eriline jõud ja vägi. Kui tavaliselt me räägime Täiskuust ja Noore Kuu loomisest, siis tege..
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.