Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et tuua uude aastasse õnne. Maagia on väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maagiaid teinud. Hea õnne maagiaga kutsutakse enda ellu häid võimalusi ja suurendatakse enda ümber positiivset energiat.
 
MAAGIA TEGEMISEKS LÄHEB SUL VAJA:
 
1. Rohelise Kvartsi või Rohelise Kuldkivi kristalli õnnemaagia teelesaatmiseks
2. Roosa Kvartsi kristalli armastuseõnne teelesaatmiseks.
3. Ühte võimalikult suurt rahatähte ja üks münt
4. Rohelist värvi kotti või riiet.
5. Endast või enda perekonnast tehtud pilt (pilt peab olema tehtud käesoleval aastal)
6. Sinine küünal, mis võiks olla suurem (kindlasti ei soovita siin teeküünalt, kuna enamustes maagiates on vaja küünalt põletada mitmeid päevi järjest).
7. Soovituslikult kuldset värvi ümbrik

MAAGIARETSEPT:

Maagiat tehakse aasta viimasel päeval.

1. Maagia jaoks leitakse enda kodus mõni kapp või laud, kus peal seda teha võiks, aga pane tähele seda, et see maagia peab olema asetatud kodu IDA- või KAGU- või LÕUNA-piirkonda. See, kuhu sa maagia täpselt sead, on sinu enda valik, aga maagia peab tehtud olema ühte nendesse ilmakaarde. Ilmakaar on tähtis selleks, et sa saaksid selle maagiaga õnne tuua. Ida on seotud perekonna heaoluga, Kagu küllusega ja Lõuna armastusega. Seega on need kõik väga hea energialainega piirkonnad sinu kodus.

2. Kui sa oled leidnud sobiva laua, kuhu maagia seada, aseta sellele sinine küünal (mõne küünlaaluse peale). Võta kuldne ümbrik, pane sinna sisse pilt ja aseta see sinise küünla alla.

3. Seejärel võta kristallid ning pane need rohelist värvi koti sisse koos paberraha ja mündiga. Kraabi noaga küünla peale enda või kõigi eesnimed, kes on maagias oleva pildi peal (selle noaga ei tohi kindlasti enam süüa teha, seega otsige nuga, mida söögi tegemiseks ei kasutata). Seejärel süüta küünal, samal ajal lausudes: "Õnne saagu, õnne saagu kuhjaga!" Ja nii 3 korda järjest. Küünal süüdatakse alati tikuga ja hiljem ei puhuta seda ära, vaid lükatakse sellesama tikuga küünlavaha sisse kustu.

Maagia peab seisma omal kohal vähemalt 7. jaanuarini. Igal päeval põleta sinist küünalt paar tundi ja igal küünla süütamise korral korda sedasama lauset ühe korra.

4. Põleta küünal 7. jaanuaril lõpuni ja seejärel võta roheline kott ja pildiümbrik ning pane need kas kodu küllusenurka või armastusekristallide sekka. Pilti ei võeta ümbrikust ära, vaid jäetakse see sinna terveks aastaks ning asetatakse mõne kristallialuse alla, mis tähistab armastust või küllust. Roheline kott peab olema terve aasta selle ümbriku peal täpselt samamoodi ja seda võib samuti hoida mõne kristallialuse peal.

Kui aasta on möödas, siis võib 31. detsembril pildi ära võtta ja vabastada raha ning kristallid kotist. Raha, mida eelnevalt maagias kasutasid, selle eest võid endale soetada midagi, mis oli seotud selles maagias oleva unistusega või annetada heategevuseks, kuna heateoga tekitad sa endale head karmat. Kristallid soovitan ma tänutäheks viia vabasse loodusesse, näiteks metsa või jõevette.

Pilti on maagias vaja selleks, et maagia mõjuks just sinule või su perekonnale. Maagias on vaja kahte kristalli, kuna nende kombinatsioon toob majja nii küllust kui ka armastust. Raha on vaja selleks, et tuua majja materiaalset õnne.

Head maagia tegemist ja uueks aastaks palju head õnne!