Menüü
Ostukorv
juuli soodus
juuli soodus VAATA
JUULI ERIPAKKUMINE
elamise kunst VAATA SIIT
HOOAJA KÕIKI SAATEID
teneslaid LOE SIIT
SELGELTNÄGIJA LA TENE ARTIKLID
juuni_loos
2022 aasta horoskoobid LOE SIIT
AASTA HOROSKOOBID
slaidkatse LOE KINDLASTI!
MILLINE ON TIIGRIAASTA?
LA TENE bränd on loodud selle lehekülje autor Tene Laulu poolt. Kõik La Ten..
La Tene erikollektsiooni käekett "TASAKAAL JA HARMOONIA" koosneb Valge Ahhaadi, Mäekristalli ja Druzy Ahhadi kristallidest, mida kaunistavad hõbeda pärlid. See väeehe toob tasakaalu ja harmooniat. Taasatab hea enesetunde ja suurendab positiivset ellusuhtumist.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poo..
26.60€
Maksudeta:22.17€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "SISEMINE TASAKAAL JA ÕNN" on kokku pandud Ahhaadi, Dendriitopaali ja Hematiidi kristallidest. Käekett, mis toob sisemist rahu ja tasakaalu ning aitab ennast hästi tunda. Suurendab õnnetunnet ja eemaldab muremõtted.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriski..
28.80€
Maksudeta:24.00€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "RAHAENERGIA AKTIVEERIJA" koosneb Sidrunkvartsist, Kullisilmast, Ahhaadist ja kullatud hõbedast. Väeehe, mis aitab Sul aktiveerida rahaenergiat, suurendades rahalist õnne ja rikkust.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik L..
39.90€
Maksudeta:33.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "UUS ELUETAPP" koosneb Ahhaadi, Valge Ahhaadi ja värvitud Hematiidi kristallidest. See on väeehe, mis toetab Sind uuel teekonnal ja annab jõudu ning energiat elus edasi liikumiseks. Naerata ja võta elust maksimum.See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõi..
33.30€
Maksudeta:27.75€
La Tene kõrvarõngad "KUUKIVI" suletud kinnitusega on kokku pandud Kuukivi pärlist ja ülekullatud hõbedast.KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea une loomine. Kuukivi on tõeline romantikakristall, mis kutsub ligi väga palju armas..
15.60€
Maksudeta:13.00€
Tooteid on piiratud koguses. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.La Tene erikollektsiooni käekett "ARMASTUSE AURA KAITSE" on kokku pandud Montana Ahhaadi, Granaadi,..
42.20€
Maksudeta:35.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.