Menüü
Ostukorv

PISTAATSIA KALTSIIT auguga

PISTAATSIA KALTSIIT auguga EHTED
PISTAATSIA KALTSIIT auguga EHTED
PISTAATSIA KALTSIIT auguga EHTED
PISTAATSIA KALTSIIT auguga EHTED
PISTAATSIA KALTSIIT auguga
16.30€
Maksudeta: 13.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PISTAATSIA KALTSIIT auguga

Kaelavõru ei kuulu auguga kristalli juurde.

PISTAATSIA KALTSIIT toob ellu uuendusi ja uusi võimalusi. See on uute alguste kristall, mis aitab Sul mineviku selja taha jätta, vabastab minevikuprobleemid ja aitab eluga edasi liikuda ning uue lehekülje pöörata. Soosib uue saatuse poolt määratud teekonna alustamist. Pistaatsia Kaltsiit vabastab negatiivsuse ja taastab elurõõmu, suurendab optimismi ja positiivsust ning toob ellu rõõmu ja hea tuju.

Lummava energiaga Pistaatsia Kaltsiit avab sinu meele ja hinge tervenemisele täpselt selles suunas, kus sul seda kõige enam vaja on. Seega võin öelda, et tegemist on suurepärase kristallivalikuga, kui sa täpselt ei tea, millest taastuma pead aga tunned enda sees survet, et miski on justkui ebaterve. Kuula enda intuitsiooni ja lase Pistaatsia Kaltsiidil end täielikult ning täiuslikult terveks teha. Kanna seda kristalli rõõmuga, ole tänulik selle energatervenduse üle ja lase elul ilusaks ning helgeks kujuneda.

Pistaatsia Kaltsiidi puhul olen saanud visioone selle kohta, kuidas see kristall aitab 5D energiasse üle minna. Seega kui sa tunned, et sinus on veel 3D kihte, siis täpselt see kristall aitab sind. Isegi kui sa ei oska sõnadesse seada, mis on takistavaks energiaks sinu Auraväljas, siis lase sellel lihtsalt endaga koostööd teha.

Kuidas seda teha? Hoia kristalli enda peopesas enne kandma asumist. Sule silmad ning keskendu sellele, et soovid edasi liikuda 5D energiasse. Kristalle saab ja võib kodeerida enda kasuks tööle ning inspireerin sind seda tegema.

Pistaatsia Kaltsiit avab sinu meele positiivsusele, see teeb hinge kergeks, võttes ära sinu seest raskus- ja survetunde. Kui soovid ülimalt kiirelt terveneda ja positiivsust enda ellu tuua ning ligi kutsuda, siis Pistaatsia Kaltsiit teeb sinuga hea meelega koostööd. Seda enam, et Maa on kristallid põhjusega loonud ning universum on täidetud kaunite mineraalidega. See on ilmselge märk selle kohta, et sinul kui ka kõikidel teistel on kristalle enda ellu vaja. Looduse looming on kaunist tervendavat kunsti täis. Kristallid on puhtad energeetilised tervendajad, seda enam kui neid ei ole varem kellegi teise poolt kantud või kasutatud.

Pistaatsia Kaltsiit avab spirituaalsuse tipptaseme sinu hinges. Kuidas see seda teeb? Aktiveerides Auravälja vastu võtma tervislikku spirituaalset informatsiooni. Tänapäeval on kahjuks liikvel ka väga suuresti ego-tasandil spirituaalset või väära informatsiooni. Kui sa soovid selgelt tunnetada, areneda heas energias ning omaks võtta vaid kasulikke teadmisi, siis Pistaatsia Kaltsiit on sulle toeks sellel ilusal teekonnal. See kristall toimib sinuga justkui nagu filtrisüsteem. Filtreerides energiaid sinu kasuks, mitte kunagi sinu kahjuks.

Paljud kristallid, mille olen üle maailma kokku toonud sinuni ja kõikide teiste enda armsate jälgijateni LA TENE poodidesse, on Teile tervendamiseks. Armastage ja hinnake neid sama palju kui mina teid!

Pistaatsia Kaltsiit suurendab sinu hinge potentsiaali, muutes Auravälja võimekamaks ja eelkõige suuremaks. Mida suurem on sinu Auraväli, seda tugevam saab olla kaitse ning ka teiste energiate positiivne mõju. Tegemist on kristalliga, mis suurendab sinu enesekindlust, julgust ja seda kõike ego-vabalt, mis ongi ilus ja hea ning käib kokku 5D maailmapildi omamisega. Kui sa ei ole veel kursis, mida ma 5D koha pealt mõtlen, siis 2022. aasta algusest saati olen sellel teemal kirjutanud, teles rääkinud ning leiad informatsiooni minu artiklitest siin kodulehel.

Pistaatsia Kaltsiit on helerohelist värvi, meenutades kergelt Akvamariini, kuid väikese erinevusega. Et neid kahte kristalli mitte segamini ajada, siis Akvamariinil puuduvad joonelised/triibulised tekstuuriosakesed, küll aga sellel kaunil kristallil need on.

Pistaatsia Kaltsiit vabastab programmidest, programmeeritud olemisest. See on ka üks suurimaid põhjuseid, miks ma inspireerin sind seda kaunist kristalli kandma, et 5D energias elada. Vanad sisestatud teadmised, kujunenud mõttemustrid või kellegi manipulatsioonieenergias eksisteerimine ongi programmi all olemine. Pistaatsia Kaltsiit filtreerib kiirelt ära ebaterved teadmised, käitumised ja mõttemustrid. Olgu need sinu enda poolt loodud või kellegi mõju tõttu auraväljas olemine.

See imeilus silmi puhkamapanev kristall avab sinu hinge transformatsioonile, aidates sul mõista seda, mis võiks olla järgmine samm sinu elus. Samm, mis aitab sul luua suuremal kujul õnne enda ellu ja suunata sind tegema täpselt õigeid valikuid. Kui sa soovid enda elus teha suuri samme ja teha kindlapeale õigeid valikuid, siis kanna Pistaatsia Kaltsiiti koos Musta Obsidiaaniga. Nende kahe kristalli koosmõju on täpselt see, mis aitab sind üheaegselt kaitsta ja energeetiliselt tõsta.

Lõpptulemus, mille saad Pistaatsia Kaltsiidi kandmisel on rahutunne, tasakaal, harmoonias elamine, positiivne mõttemaailm, tervislik eluviis ja oskus iseennast kaitsta kõige eest, mis sulle hästi ei mõju. Soovin kogu südamest, et see aitaks sind kõrgelt!

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Pistaatsia Kaltsiit puhastab hinge energiast, mis sind takistab. Isegi, kui sa täpselt ei tea, mis see on. Näiteks ärakasutamine, sinuga manipuleerimine, reetmine või petmine, mis on oma jälje jätnud spirituaalsesse DNA-sse. Spirituaalsel tasandil võiks seda teha ka profülaktilisel eesmärgil. Jälle üks imeline põhjus sul seda kristalli kanda. See väestab sind, lastes sul eluga vabalt edasi liikuda nagu lind, kellel on vabadus liikuda. Sellest kristallist võid endale teha vee-eliksiiri, ka nii on võimalik selle tervendavad omadused endasse saada.

HINGEHÄÄLESTAJA - 4 ÜLEMISE TŠAKRA JOONDAJA

Mina nimetan Pistaatsia Kaltsiiti hingehäälestajaks. Mida ma selle all mõtlen on see, et selle energia tervendus aitab sinu Südametšakra, Kurgutšakra, Kolmanda Silma Tšakra ja Kroontšakra kõik ära joondada. Mis sa sellest saad? See kingib sulle imelise südamerahu, oskuse end vabalt ning helgelt väljendada, aitab tunnetada intuitiivset häält ning olla pidevas edasiliikumises. See ei lase sul kinni jääda ning vastupidiselt hoopis suunab sind alati eluga edasi liikuma ning vabaks laskma kõigest või kõigist, mis sulle tõstvalt ei mõju.

Pistaatsia Kaltsiiti soovitan sul alati aktiveerida Ahhaadi geoodiga. Need väikesed tipukesed seal kauni kristallgeoodi sees suunavad Pistaatsia Kaltsiiti tugevust ning muudavad selle kristalli aktiivsemaks. Seda kasuta justkui väestamiseks. Puhastamiseks soovitan kasutada Jasmiini või Lavendlit, need suurendavad selle kristalli võimekust sind spirituaalsesse edasiviivasse arengusse viia ja aktiveerida 5D energiasse liikumist! 

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 3x2x1 cm, augu läbimõõt ca 3 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.