Menüü
Ostukorv

ROOSA KALTSIIT auguga

ROOSA KALTSIIT auguga EHTED
Uus
ROOSA KALTSIIT auguga
7.20€
Maksudeta: 6.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KALTSIIT auguga

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

ROOSA KALTSIIT on täiuslik 5D-energia kristall, mis avardab mõttemaailma, muutes Sind armastavamaks, hoolivamaks, teadlikumaks, spirituaalsemaks ja heatahtlikumaks. Kristall, mis avab Sinu hinge tõelisele, siirale ja autentsele armastusele, õpetades armastust vastu võtma ja seda jagama. Roosa Kaltsiit on Südametšakra kristall, mis aktiveerib ja avab tingimusteta armastust. Aitab kardinaalselt armuelu paremaks muuta ja tervendab armastusekarmat. Roosa Kaltsiidi energia on eriti kasulik alates 2022. aastast saati, mil meie universumi energiad hakkasid liikuma ühelt dimensioonilt teisele.

Tegemist on mineraaliga, mis näeb võrratult kaunis välja. Meenutades Petaliiti ja Roosat Kvartsi. LA TENE poodides müügil olev Roosa Kaltsiit on pärit imelisest ja antiiksest Lõuna-Ameerikast. Kus elasid maiad ja azteegid. Nende kodupaiga lähedalt on see kaunis kristall kaevandatud ja on Teieni toonud.

Kõik inimesed selle energiaga kaasa ei lähe kuna see eeldab tõsist ja tugevat spirituaalset tööd iseendaga. Seega, kui sa oled aastaid enda spirituaalse energia tõstmisega tegelenud läbi kristallide, siis on õige aeg nüüd tuua enda ellu Roosa Kaltsiit. Kui kanda seda koos Mäekristalliga, siis kiirendad sa 3D maailmast liikumist 5D maailma.

ROOSA KALTSIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kandes Roosat Kaltsiiti aitab see sul rahuneda, taastuda, tasakaalustada sinu energiavälja ning toetab igatepidi sinu isiklikku harmooniat.

- Roosa Kaltsiit on Südametšakra kristall. Sellel on võim ja vägi avada Tüümusetšakra, mis on Südametšakra kõrgema astme Tšakra, mis aktiveerib ja avab tingimusteta armastuse sinu elus. Seda kristalli kandes liigud sa 5D maailma edukalt üle, milles eksisteerib tingimusteta armastus.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab avada sinu hinge tõelisele, siirale ja autentsele armastusele. See õpetab armastust vastu võtma, seda jagama ja üles leidma. Kandes Roosat Kaltsiiti muutub sinu armuelu kardinaalselt ja seda vaid paremuse suunas.

- Kui sul on kaaslane või oled vallaline, siis see kristall on nii või naa sinu jaoks, kuna Roosa Kaltsiit aitab kõiki ja toetab ka olemasolevat suhet enda armastuseõnne energiaga. Kui sa soovid näiteks suhet tugevamaks ja intiimsemaks muuta, siis kindlasti kanna just seda imeilusat armastuseõnnekristalli.

- Roosa Kaltsiidi energia on väga habras ja see ei kannata toksilisi mõttemustreid. Kui armastuseõnn, mida soovid sellelt kristallilt kätte saada on toksiline, siis see lõpetab automaatselt enda töö. Kui sa soovid südamest muutuda, siis muudab see sind ülihelikiirusel.

- Kuna Roosa Kaltsiit tervendab sinu Südametšakrat, aitab see  sind mineviku haavadest ja valust vabaks päästa. Eriti siis, kui sa oled saanud reedetud, petetud ja oled traumeeritud mõnest eelnevast suhtest. Kombineerides Roosa Kaltsiiti Apatši Pisara või Nuumite kristalliga aitab see armastusekarmat tervendada.

- Mis on armastusekarma? Tegemist on Karmaga, mille oled endale välja teeninud enda selle elu tegude, mõtete või motiividega. Lisaks eelmiste elude omadega. Kui sa tunned, et sul mitte kuidagi armastuses ja suhetes ei vea, siis kindlasti alusta selle kristalli kandmist. Kõige edukamat tulemust aitab tuua see, kui kanda seda koos Rüoliidi kristalliga. Kuna Rüoliidi puhul on tegemist kõige võimekama Karma tervendajaga ning sellele järgneb Kivistunud Puit oma toetava väega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kasuta Roosat Kaltsiiti mediteerimisel.

SODIAAK

Tähtkujult mõjub kõige enam Roosa Kaltsiit neile, kes on sündinud Kaalude, Kalade või Kaksikute päikesemärgi all. Nende jaoks on Roosa Kaltsiit uue armastuse kristall. Ekstra hea on see neile juba seetõttu kuna see kristall aitab 3D maailmast liikuda edasi 5D maailma. Kui sa ei ole veel kursis sellega, mis need maailmad endas sisaldavad, siis vaata tagant järele "Tene Laul. Elamise kunsti" saateid, kus ma nendel teemadel päris põhjalikult räägin ja lisaks loe artikleid sellel teemal. Need leiad SIIT.

Roosat Kaltsiiti võid laadida Tseoliit geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Roosiviiruk või Roosipuu eeterliku õli aur.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3x2x1 cm. Kristallis oleva augu läbimööt ca 2 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.