Menüü
Ostukorv

ROOSA SAMMALAHHAAT auguga

ROOSA SAMMALAHHAAT auguga EHTED
ROOSA SAMMALAHHAAT auguga EHTED
ROOSA SAMMALAHHAAT auguga EHTED
ROOSA SAMMALAHHAAT auguga EHTED
ROOSA SAMMALAHHAAT auguga EHTED
ROOSA SAMMALAHHAAT auguga EHTED
ROOSA SAMMALAHHAAT auguga
10.50€
Maksudeta: 8.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA SAMMALAHHAAT auguga


Roosa Sammalahhaat on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga kirju väljanägemisega ja sellel on täppidega-laikudega muster. Roosa Sammalahhaat kannab endaga kaasas ka tavalise Sammalahhaadi omadusi, milleks on näiteks inimese tervendamine ja külluse ligi tõmbamine. Kui tavaline Sammalahhaat on materiaalse külluse tooja, siis Roosa Sammalahhaat toob armastust.

Roosa Sammalahhaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roosa Sammalahhaat on armastuse kristall. See on kristall, mis õpetab sul armastust vastu võtma ja seda endast välja jagama. Kristall, mida kasutatakse suhte leidmiseks ja suhte taaselustamiseks. Roosal Sammalahhaadil on oskus avada sinu hinge teise inimese jaoks.

- Kanna Roosat Sammalahhaati koos Larimariga, kui sa soovid enda ellu täiesti uut armastust ja kanna seda kristalli koos Smaragdiga, kui sa soovid enda suhet taaselustada, tõsta selles kirge ning, kui vaja, siis andestada.

- Roosa Sammalahhaat aitab terveneda emotsionaalsest traumast ja on väga kasulik neile, kes on pidanud kannatama vaimse vägivalla ning tagakiusamise all. Roosa Sammalahhaat aitab tervendada inimese Südametšakrat, mis on kellegi teise poolt katki tehtud. Aidates taas elu usaldama õppida ja uuesti lootust leida. Roosa Sammalahhaat õpetab, et elu läheb edasi ja end ahistanud inimesele on kõige paremaks saavutuseks see, kui sa elus alla ei anna.

- Tugevdab sidet lapsevanema ja lapse vahel. Roosat Sammalahhaati võib kanda kas ema-isa või hoopis laps, kui soovitakse omavahel paremini läbi saada. Roosa Sammalahhaat aitab kontakti luua, tugevdada armastust ja lõpetada üksteisega pahasti suhtlemise.

- Kanna Roosat Sammalahhaati, kui sa tegeled inimeste aitamisega ja sinu töö on tervendamine. Olgu siis see töö meditsiiniline või alternatiivne, mõlemad variandid sobivad.

- Roosa Sammalahhaat toetab enesekindlust ja enesekindlat suhtlemist. Kasulik neile, kes kardavad oma tundeid välja näidata ja kirglikud olla. Aitab olla armastuses enesekindel.

- Kanna Roosat Sammalahhaati, kui sa soovid iseennast rohkem väärtustama ja hindama hakata. See on kristall, mis aitab sul iseenda ilu näha. Mida enesekindlam on inimene, seda rohkem ta enda ellu headust kutsub.

- Sobib meestele, kes ei oska enda tundeid välja näidata ja kes soovivad olla parem kaaslane enda armastatule. Roosa Sammalahhaat avab romantilisuse ja aitab enda armastust teisele poolele selgeks teha.

- Soovitan nii mehel, kui ka naisel koos Roosat Sammalahhaati kanda, kes soovivad enda suhet parandada. Soovitan neid talismane koos ühiselt Aragoniit geoodil laadida ja samal ajal kaelas kanda. Roosa Sammalahhaat aitab sellel paaril kokku hoida, taastada armastust, leppida üksteise negatiivsemate külgedega, mõista üksteist ja andestada, kui on selleks vajadus.

- Roosa Sammalahhaat aitab tervendajatele tuua emotsionaalset jõudu, et nad suudaksid abi anda teistele inimestele. Kuna Sammalahhaat on ka külluse kristall, siis see toob sellisel erialal ka materiaalset õnne ja aitab sul enda tööalal olla edukas.

RAVITSEMINE

Kanna Roosat Sammalahhaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Südamenärvid, südame puudulikkus, südamerütmihäire, südameveresoonkond, veri, vereringlus, aneemia, hemoglobiin, veremürgitus, vere taastumine, kehvveresus, veenilaiendid.

- Roosa Sammalahhaat on kasulik neile, kes on pikalt haige olnud ja kellel ei ole enam usku terveks saamisesse. See on emotsionaalne abistaja, mis aitab taas usu üles leida ja eemale lükata emotsioone, mis toodavad hirmu hinge. Roosa Sammalahhaat sobib väga hästi vanematele inimestele, et elujõudu nendele anda.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Sammalahhaat on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et sellel on oskus sinu neljandat Tšakrat tervenda hoida. Roosa Sammalahhaat aitab sinu hingest vabastada emotsioone, mis muudavad sind kurvaks ja mis ei lase sul armastada. See on kristall, mis õpetab sul taas armastama, armastust vastu võtma ja seda jagama. Sobib neile, kes on iseloomult häbelikud ja kellel on väga raske enda tundeid välja näidata inimesele, kellest ta hoolib.

SODIAAK

Tähemärgilt on armastuse leidmise ja emotsionaalse õnne kristalliks JÄÄRADELE ning KALJUKITSEDELE.

Roosa Sammalahhaat võiks kuuluda KALJUKITSE ellu, kui on aeg, mil soovitakse enda elus armastuseõnne suurendada. Kui ollakse vallaline, siis Roosa Sammalahhaat aitab uut armastust ellu tuua, ja kui ollakse suhtes, siis Roosa Sammalahhaat aitab Kaljukitse suhet teisele tasandile viia. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Roosa Sammalahhaadi kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,5*1,5 cm, ava ca 2 mm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
7.50€
Maksudeta:6.15€
ROOSA SAMMALAHHAAT on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga ..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Roosa Sammalahhaat on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga ..
14.30€
Maksudeta:11.72€
Roosa Sammalahhaat on Sammalahhaadi üks vormidest, millele on iseloomulikuks virsikuroosa toon. Roosa Sammalahhaat on väga kirju väljan..
95.40€
Maksudeta:78.20€
MUST AHHAAT kõrvarõngad tilk (hõbe)
AINUEKSEMPLAR
MUSTAL AHHAADIL on olemas võime kaitsta ebaõnne, probleemide, õnnetuste, negatiivse energia, äresõnumise, äraneedmise ja stressienergia eest.&nbs..
139.00€
Maksudeta:113.93€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
31.90€
Maksudeta:26.15€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel e..
17.10€
Maksudeta:14.02€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
6.90€
Maksudeta:5.66€
SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
12.00€
Maksudeta:9.84€
VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall&..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.