Menüü
Ostukorv

AMMOLIIT ripats (hõbe)

AMMOLIIT ripats (hõbe) EHTED
AMMOLIIT ripats (hõbe) EHTED
AMMOLIIT ripats (hõbe) EHTED
AMMOLIIT ripats (hõbe) EHTED
AMMOLIIT ripats (hõbe)
87.50€
Maksudeta: 71.72€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMMOLIIT ripats (hõbe)
AMMOLIIT aktiveerib sinus elutahte, elujõu, energia, muutes sind õnnelikumaks, suurendades sinu tahet, inspireerides ning julgustades elama. Mida suurem on sinu elujõud, eelkõige elutahe, seda ilusam on sinu elu. Ammoliit avab selle tunde, aitab seda hoida ning suurendab seda igapäevaselt. See tunne on sinu sees, see juhib sind ja aitab sul õhku tõsta. Kõige kiirem viis Ammoliidi väge endasse saada on selle ehtena kandmine, et kristall saaks olla pidevas kontaktis sinu Auraväljaga ja suunata sinna oma väge.

Ammoliidi vägi suurendab elueenergiat, mis on selle kristalli supervõime. Seetõttu on kasulik hoida Ammoliiti enda elus. Ammoliit on fossiil, mis on aja jooksul kristalliseerunud ning Aragoniidiga kokku segunenud. Ammoliidi vägi ja selle energiaväärtus on võimsad ning selle hind kristalliturul on vaid tõusmas. Seetõttu on Ammoliidi omamine väga kasulik.

Ammoliit oma kaunite värvide ja väega võlub igaüht, kes on selle kristallini jõudnud. Ammoliidi kristall on vikerkaare värvides. See võib olla, kas roheline, sinine või kombineeritud toonides, mis omakorda muudab selle kristalli väga eriliseks ja ainulaadseks. Ammoliit, mis on sinu käes on kordumatu, mitte kellelgi ei ole sarnast kristalli kui sinul, kuna värvide segunemine, Aragoniidi jooned ja kogu struktuur on harukordne.

Miks sa võiksid Ammoliiti kasutada? Mis on see põhjuks, miks just seda kristalli valida?

Ammoliit avab sinu silmad positiivsusele, mis tähendab seda, et see aitab sul näha kõiki olukordi ilusalt ja helgelt. Isegi keerulistel perioodidel aitab Ammoniit näha võimalusi, hoides sinu pea püsti ning selja sirgena. Hoia seda kristalli enda  Auraväljas isikliku motivatsiooniallikana. Selleks, et olla tugev, julge, enesekindel, osates eluga silmitsi seista ning sellest maksimumi võtta. 

Mida õnnelikum ja rahulolevam sa oled, seda rohkem suudad enda unistusi täide viia. See julgustab sind tegema samme ja liikuma soovitu poole. Kui sul jääb julgusest puudu, siis Ammoliidi väe endaga kandmine aitab selle üles leida.

Ammoliit klassifitseerub kõrgema energiatasemega kristallide sekka. Mis tähendab, et selles on intensiivsem energialaeng, mis omakorda annab kiirelt suurt energialaengut sinu Auravälja. Sama suudavad teha näiteks Opaal, Rubiin, Teemant, Herkimeri Teemant, Imperiaal Topaas, Safiir, Smaragd ja paljud hinnalised ning haruldased kristallid. 

Ammoliiti kanna, et vabastada enda sees olevaid hirme. Kui hirmud on sinu takistusteks, siis anna Ammoliidile aega, et need vabastada. Lase sellel järk-järgult end tervendada ning hoia Ammoliidi kristalli ka aeg-ajalt enda käes ning soovi, et see aitaks sul kõike seda saavutada. Keskendu ja anna Ammoliidile soovmõtted juurde, et sellest saaks sinu isiklik suurejooneline tervendaja.

RAVITSEMINE

Ammoliit aitab vabaks saada kadedusetundest ja -energiast, mis on sinu poole suunatud. Mis tähendab, et Ammoliidi puhul on ka tegemist suurepärase Karmatervendajaga, aidates sinu Auraväljast tükk-tüki haaval eemaldada kõik kadeduse kihid. Vahet ei ole, kus need pärinevad, Ammoliit vabastab selle energia ja kaitseb sind selle eest, aidates sul elada puhta Karmaga ning olla teiste vastu hea. Kadedust on maailmas kahjuks veel palju ning sellest tuleb vabaneda. Ammoliit aitab sellele kaasa, luues vaherahu sinus ja sinu Auraväljas, vähendades ühtlasi seda energiat ka siin maailmas ja see on imeline.

KURGUTŠAKRA

Ammoliidi vägi aktiveerib kõige enam tervenema Kurgutšakrat. Vähesed kristallid suudavad seda kõige keerulisemat Tšakrat aktiveerida ning tervendada. Tegemist on kõige keerulisema Tšakraga, kuna seal peituvad sinu minevik ja õppetunnid. Kui Kurgutšakra ei ole tervendatud, siis ei ole võimalik tegelikult loota ka paremat tulevikku.

Seega kui sa soovid paremat tulevikku, siis ava enda Kurgutšakra tervenemisele, kandes Ammoliiti ripatsina kaelas või kõrvarõngastena. Samal ajal tee endale tervendust erinevate rituaalitaimedega ja taimeteedega, mille kohta leiad lugemist SIIT või hoopis kristallieliksiiride joomisega, mis on ühed parimad energiatervendajad Kurgutšakrale.

SODIAAK

Ammoliit on suurepärane õnnekristall KALADELE, KAALUDELE ja KAKSIKUTELE. Kõikide nende tähtkujude esindajate ühiseks omaduseks on omada duaalenergiat iseloomus. Mis tähendab seda, et neis on kaks erinevat versiooni, mis tulevad ühel või teisel hetkel välja. Isiksuses on palju erilisust ja Ammoliit aitab seda kõike tasakaalustada, aidates ühendada mõlema duaalenergia parimad versioonid kokku ning tuua välja üks tugev energia. 

Seega soovitan kindlasti kõikidel Kaladel, Kaaludel ja Kaksikutel Ammoliiti kanda või kasvõi tükikestki omada ning hoida seda kristalli enda sünnikristallide karbi sees või enda foto lähedal. Ammoliit võimendab nende tähtkujude energiaid, aidates suurendada õnne ning avada küllusele samuti. Eriti Ammoliit, milles on rohelist tooni.

Lae Ammoliiti Titaanium Aura geoodil ning puhasta vähemalt kord kuus Kopaali viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Ripatsi kogupikkus ca 2 cm. Kristalli mõõdud 1x0,7x0,5 cm. Ripatsi aasa läbimõõt ca 5 mm. Ripats on kaetud plaatinaga. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
18.90€
Maksudeta:15.49€
KOPAAL viirukit valmistatakse kopaalipuu ehk Pinus pseudostrobuse vaigust. Seda puud on kasutatud aastatuhandeid energia tervendamisel, nagu ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
HERKIMERI TEEMANT on suurepärane valik sulle, kui otsid kristallide seast endale suurejoonelist energiate aktiveerijat, puhastajat, tervendaj..
37.50€
Maksudeta:30.74€
IMPERIAAL TOPAAS ehk Kuldne Topaas on üks võimsamaid Topaasi liike, arvestades energiavälja ja erilisust, mida see endas kannab. Igaüks, kes omab Impe..
180.00€
Maksudeta:147.54€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.