Menüü
Ostukorv

BARÜÜT käekett chips

BARÜÜT käekett chips EHTED
BARÜÜT käekett chips
19.00€
Maksudeta: 15.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BARÜÜT käekett chips

Võimalikud valikud

BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mida hing on võimeline kogema. Barüüt hakkab tavaliselt sellepärast sulle meeldima, kui sinu Kroontšakra hakkab vaikselt tööle asuma ning sulle unenägudes vastuseid jagama. Siis hakkab Barüüt meeldima ja see on märk sinu alateadvuse poolt, et sul on vaja neid nägemusi seletama asuda.

Barüüdi tavaliseks värvuseks on heleoranž-tumeoranž kuni pruunikas oranž. Barüüdile on iseloomulikuks tooniks ka laigud, jooneline tekstuur ning erinevad värvide varjundid ühes ning samas kristallis. Barüüdi peamiseks kaevanduspiirkonnaks on Rumeenia, Suur Britannia ja Venemaa. 


BARÜÜDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Barüüt on kristall, mis suurendab visioonide nägemist ka inimestel, kellel ei ole selgeltnägemise annet. Visioone võib näha igaüks, kes arendab end spirituaalsel viisil ja kes teeb seda ahnuseta. Ahnus pidurdab visioonid ehk spirituaalne areng peaks alati toimuma samm-sammult ning vaikselt. Inimesed, kes soovivad areneda ülima kiirusega, nendel lukustab läbi ahnuse visiooni taju.

- Kanna Barüüti selleks, et end energiatele tundlikumaks muuta ja see on ülimalt kasulik kristall neile, kes soovivad enda unenägusid mäletada. Üleüldse on see peale Larimari üks tugevamaid kristalle, mida võiksid kasutada siis, kui soovid enda unenägusid lahti seletada, mõista ning detailselt hommikul ka mäletada. On eriliselt kasulik unenägude seletamisele. Minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT.

Barüüt aitab sul unenägusi enda jaoks seletada nii, et sa ise suudaksid seoseid leida reaalse elu ja unenäo vahel. Lisaks soovitan kasutada samal ajal enda unenäo kristallide keskel Larimari ja unenäopüüdja küljes Barüüdi päikeseratast

- Barüüt on kristall, mis aitab sul enda kallimaga paremini läbi saada. Barüüt ühendab sind ja teda ning aitab pidevatest tülitsemistest ning riidudest lahti saada. Kanna Barüüti senikaua, kuni teie suhe muutub paremaks. Kui te mõlemad soovite üksteisega paremini läbi saada, siis on hea, kui te mõlemad kannate Barüüti samal ajal.

- Barüüt aitab läbi une soovid teele saata. Seda kantakse öösel käe ümber ja magama jäädes hoitakse seda käes ning soovitakse soovi kuni uinumiseni. Jäädakse magama konkreetse soovi peale mõeldes. Läbi une saadab Barüüt sinu soovi universumisse!

- Kui soovid endas kiiret spirituaalset energiatõusu aktiveerida, siis kanna korraga Barüüti, Pistaatsia Kaltsiiti ja Dolomiiti. Pistaatsia Kaltsiit on 5D-telepaatia energia kasvataja, Dolomiit on Iidsete tarkuste avaja. Barüüt aitab visioone kinni püüda. Kanna neid kristalle siis, kui soovid hüppelist muutust enda ellu või kui sa tunned, et soovid välja pääseda olukorrast, mis on sinu jaoks keeruline. Need kristallid aitavad tee leida. Lahendada samm-sammult kõik selleks ära, et uus vaba tee saaks sinu jaoks avatud olla. See on parim kristallide vägi 5D-energia avamiseks. Sobib näiteks siis, kui sa ei suuda 5D-energias püsida või soovid seda enda Auraväljas säilitada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Vaimsed haigused, skisofreenia, pimeduse hirm, üksilduse hirm, erinevad foobiad, alkoholi sõltuvus, sõltuvused, luupainajate nägemine, asjade ette kujutamine, põhjendamatud hirmud.

KROONTŠAKRA 

Barüüti on väga kasulik talismanina kaelas kanda, seda sellepärast, et see avab ülemisi Tšakraid. Kui Kroontšakra ei ole korras, siis unenägude nägemine on joo-joo efektiga. Ehk kord näed und, kord mitte ja sa ei oska ka enda unenägusi lahti seletada. Barüüt aitab sind selle probleemi juures.

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam unistuste täitumist Barüüt VEEVALAJATELE, aidates neil enda unistuste poole püüelda ning keskenduda sellele, mida nad enda ellu soovivad. Barüüt avab tee unistuste täitumiseni ja loob unistavale Veevalajale võimalusi elus õnne nautida. 

Barüüdi kristalli soovitan ma laadida Ingli Aura geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näid..
14.70€
Maksudeta:12.05€
BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu ..
20.90€
Maksudeta:17.13€
La Tene erikollektsiooni käekett LÕVI "VISIOONID ja UNENÄOD" on kokku pandud Mäekristalli, Barüüdi ja Päikesekivi kristallide..
36.60€
Maksudeta:30.00€
BARÜÜT toetab spirituaalset arengut, suurendab visioonide nägemist ning muudab erinevatele energiatele tundlikumaks. See avab meeled spiritua..
2.60€
Maksudeta:2.13€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervist.Sammalahhaat on üks Ah..
5.90€
Maksudeta:4.84€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
21.00€
Maksudeta:17.21€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.40€
Maksudeta:2.79€
INGLI UNISTUSTEELLUVIIJA viirukit kasuta selleks, et manifesteerida, teele saata soovmõtteid ja anda universumile täpselt teada, mida sa tulevikult ..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.