Menüü
Ostukorv

BARÜÜT auguga

BARÜÜT auguga EHTED
BARÜÜT auguga EHTED
BARÜÜT auguga EHTED
BARÜÜT auguga EHTED
BARÜÜT auguga
14.70€
Maksudeta: 12.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BARÜÜT auguga

BARÜÜT on astraalrännaku kristall, mille kõige võimsamaks omaduseks on aidata sind avada väga müstilisele elu poolele ning näidata sulle seda, mida hing on võimeline kogema. Barüüt hakkab tavaliselt sellepärast sulle meeldima, kui sinu Kroontšakra hakkab vaikselt tööle asuma ning sulle unenägudes vastuseid jagama. Siis hakkab Barüüt meeldima ja see on märk sinu alateadvuse poolt, et sul on vaja neid nägemusi seletama asuda.

Barüüdi tavaliseks värvuseks on heleoranž-tumeoranž kuni pruunikas oranž. Barüüdile on iseloomulikuks tooniks ka laigud, jooneline tekstuur ning erinevad värvide varjundid ühes ning samas kristallis. Barüüdi peamiseks kaevanduspiirkonnaks on Rumeenia, Suur Britannia ja Venemaa. 

Barüüdi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Barüüt on kristall, mis suurendab visioonide nägemist ka inimestel, kellel ei ole selgeltnägemise annet. Visioone võib näha igaüks, kes arendab end spirituaalsel viisil ja kes teeb seda ahnuseta. Ahnus pidurdab visioonid ehk spirituaalne areng peaks alati toimuma samm-sammult ning vaikselt. Inimesed, kes soovivad areneda ülima kiirusega, nendel lukustab läbi ahnuse visiooni taju.

- Kanna Barüüti selleks, et end energiatele tundlikumaks muuta ja see on ülimalt kasulik kristall neile, kes soovivad enda unenägusid mäletada. Üleüldse on see peale Larimari üks tugevamaid kristalle, mida võiksid kasutada siis, kui soovid enda unenägusi lahti seletada, mõista ning detailselt hommikul ka mäletada. On eriliselt kasulik unenägude seletamisele. Minu kirjutatud unenägude seletajad leiad SIIT.

Barüüt aitab sul unenägusi enda jaoks seletada nii, et sa ise suudaksid seoseid leida reaalse elu ja unenäo vahel. Lisaks soovitan kasutada samal ajal enda unenäo kristallide keskel Larimari ja unenäopüüdja küljes Barüüdi päikeseratast.

- Barüüt on astraalrännaku kristall, mis avab sinu meeled unes astraalrännaku nägemisele. Selleks, et see nii toimiks, siis soovitan seda kristalli kanda igal Täiskuu või Noorkuu päeval. Sellel samal päeval Barüüti kandes avad sa enda meeled spirituaalsetele kogemustele.

Kanna seda nii, et Täiskuu või Noore kuu päeval hoiad seda kaelas ning samal öösel padja all. Nii iga kord kaks päeva kuus ja seda kõike väga pika aja vältel. See on kristalli teraapia, mida sa saad iseendale teha. Selle teraapiaga avad sa end astraalrännakule. See võtab küll aega, kuid see avab sinu meeli.

Seda kõike peab sellepärast tegema kaks korda kuus, kuna nendel kuu faasidel on inimese hing kõige enam avatud astraalrännaku nägemisele. Senikaua, kuni sa seda kristalli ei kanna, siis hoia seda enda voodi kõrval või magamistuppa loodud astraalrännaku kristallide peal. Seal Barüüt viib end võimsasse koostöösse teiste kristallidega.

- Barüüt on kristall, mis aitab sul enda kallimaga paremini läbi saada. Barüüt ühendab sind ja teda ning aitab pidevatest tülitsemistest ning riidudest lahti saada. Kanna Barüüti senikaua, kuni teie suhe muutub paremaks. Kui te mõlemad soovite üksteisega paremini läbi saada, siis on hea, kui te mõlemad kannate Barüüti samal ajal.

- Barüüt aitab läbi une soovid teele saata. Seda kantakse öösel kaelas ja magama jäädes hoitakse seda käes ning soovitakse soovi kuni unimiseni. Jäädakse magama konkreetse soovi peale mõeldes. Läbi une saadab Barüüt sinu soovi universumisse!

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Vaimsed haigused, skisofreenia, pimeduse hirm, üksilduse hirm, erinevad foobiad, alkoholi sõltuvus, sõltuvused, luupainajate nägemine, asjade ette kujutamine, põhjendamatud hirmud

KROONTŠAKRA

Barüüti on väga kasulik talismanina kaelas kanda, seda sellepärast, et see avab ülemisi Tšakraid. Kui Kroontšakra ei ole korras, siis unenägude nägemine on joo-joo efektiga. Ehk kord näed und, kord mitte ja sa ei oska ka enda unenägusi lahti seletada. Barüüt aitab sind selle probleemi juures.
 
SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam unistuste täitumist Barüüt VEEVALAJATELE, aidates neil enda unistuste poole püüelda ning keskenduda sellele, mida nad enda ellu soovivad. Barüüt avab tee unistuste täitumiseni ja loob unistavale Veevalajale võimalusi elus õnne nautida.

Barüüdi kristalli soovitan ma laadida Ingli Aura geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.