Menüü
Ostukorv

KOLLANE AHHAAT käekett

KOLLANE AHHAAT käekett EHTED
-25 %
KOLLANE AHHAAT käekett
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
5.48€
7.30€
Maksudeta: 4.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE AHHAAT käekett nugget

Võimalikud valikud

KOLLANE AHHAAT julgustab ellu positiivsemalt suhtuma, aktiveerides sinus elujõu ja Päikesepõimiku.

Kollane Ahhaat aitab ületada järk-järgult hirmusid, mis on sinus sees. Hoia seda teadlikult endaga, keskendudes enda hirmudele ning lastes need järk-järgult vabaks, öeldes iseendale, et need on illusioonid. Nii aktiveerid selle kristalli enda kasuks tööle, hirmusid vabastama ja enesekindlust suurendama. Hirm on illusioon- seega lase see vabaks. Hirmudest aitab vabaks saada ka Tsitriin ning seetõttu soovitan sul seda koos Kollase Ahhaadiga kanda.

Kollane Ahhaat annab sulle võimaluse ja motiveerib rohkem unistama ning aitab keskenduda nende elluviimisele, mis omakorda annab elule suurema mõtte. Kollane Ahhaat kaitseb unistusi ja hoiab neid sellises seisus, kus need ajapikku täituvad ehk realiseeruvad.

Ahhaadid on kõik kaitsekristallid. Kollane Ahhaat kaitseb sind valede valikute tegemiste eest. Eriti selliste asjade eest, mis on seotud teiste inimeste poolse mõjutamisega sinu suunas. Kui kanda Kollast Ahhaati, hoiab see sind kursil, kus sul on kõige parem olla. Sellel, mille oled ise intuitiivselt välja valinud. 

PÄIKESEPÕIMIK

Kollane Ahhaat aktiveerib Päikesepõimiku, aidates sul end enesekindlamalt tunda. Enesekindlus aitab aktiveerida kõik uksed sinu elus, kuna mida enesekindlam sa oled, seda suurem on külluseenergia, mida sa enda Auraväljas hoiad. Mida aktiivsem on Päikesepõimik sinu Tšakrasüsteemis, seda õnnelikum sa oled. Päikesepõimikut saab aktiveerida kristallide kandmisega, sama suudab teha Kollane Ahhaat. Kanna seda kristalli seni kuni tunned, et oled saavutanud positiivse ellusuhtumise ja sinu elu on muutunud külluslikumaks igal tasandil ning, kus sa tunned, et kõik sujub sinu elus suurepäraselt. Jah - sellist energiat on võimalik saavutada. Eelkõige tuleb end spirituaalselt õigesti lainestada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ravitsemise osas aitab Kollane Ahhaat kaasa seedesüsteemi normaalsele funktsioneerimisele energiatasandil. Kuna tegemist on Päikesepõimiku kristalliga, siis see toetab ainevahetust ja suurendab tervislike toitude järgi isu, millega on võimalik parandada toitumisharjumusi. Kui soovid veelgi tervislikumalt toituma hakata, siis kindlasti soovitan sul kasutada lisaks Kollasele Ahhaadile Kambaba Jaspist, Apatiiti ja Valget Hauliiti. Neid kristalle soovitan isegi külmkapis hoida või toidupoes käies endaga kaasas kanda, et parimad valikud saaksid tehtud.

SODIAAK

Päikesemärkide poolest toetab Kollane Ahhaat kõige enam NEITSI tähtkuju esindajaid, tugevdades sidet rohkem nende intuitsiooniga. Aitab kaasa tervislike valikute tegemisele, suurendades positiivsust ja optimismi, tuues lootust, hingerahu ja tasakaalu Neitsi energiasse. Kosmiline vägi, mida Neitsi endaga sünnist saati kaasas kannab, seda on vaja pidevalt turgutada Päikeseenergiaga ja Kollane Ahhaat on üks nendest kristallidest, mis aktiveerib selle energia Neitsi Auraväljas.

Kollast Ahhaati võid laadida Tsitriin geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Jasmiini viiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 8x8x5 mm.
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
18.38€ 24.50€
Maksudeta:15.31€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagask..
5.18€ 6.90€
Maksudeta:4.31€
ROOSA TURMALIIN aitab ellu kutsuda hingesugulast, parandada suhteseisu, muuta suhet romantilisemaks ja kirglikumaks. Roosa Turmaliin sümboliseeri..
7.88€ 10.50€
Maksudeta:6.56€
AAFRIKA JAAD on suurepärane positiivsuse, õnne ja külluse aktiveerija. Jaad ise on oma energia poolest head õnne aktiveeriv, Aafrika Jaadil on ee..
9.15€ 12.20€
Maksudeta:7.63€
ANTARTSIIT on üks tugevatoimelisemaid kaitsekristalle, mis aitab eemale hoida sinu elust neid inimesi, kellel on soov sind ära kasutada või kelle..
4.00€
Maksudeta:3.33€
GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni k..
1.00€
Maksudeta:0.83€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.