Menüü
Ostukorv

UNAKIIT karu auguga

UNAKIIT karu auguga  EHTED
UNAKIIT karu auguga  EHTED
UNAKIIT karu auguga  EHTED
UNAKIIT karu auguga  EHTED
UNAKIIT karu auguga
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: UNAKIIT karu auguga

UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiukohaks on USA-s asuv Unakase mägi ja seda kaevandatakse ka Lõuna-Aafrikas Zimbambwes. Unakiidi kõige tähtsam energeetiline omadus on lapsearmastus, maalähedus ja maatunnetus. Unakiit aitab luua vanemal kontakti lapsega ja aitab luua ka tugevat kontakti loodusega, maailmaga või kogu universumiga.

Unakiit loob tugeva rahutunde sisse, aidates mediteerida, enda mõtteid alati selgeks mõelda, rahu leida ka olukordades, kus rahu ei eksisteeri. Unakiit on eneseotsingute kristall, millel on oskus leida üles mõtteid, mis kuuluvad sinu elu eesmärgile. Unakiit toob mõtetesse asju, mis on sinu saatusega seotud ja aitab "lihtsalt teadmist" edendada.

Unakiit on emotsioone, tundeid ja armastust juhtiva toimega. Unakiidil on oskus viia sinu mõtted väga tervesse spirituaalsesse seisundisse, kui me räägime tunnetest. Unakiit blokeerib väärad arusaamad, mis on seotud suhetega. See aitab õigeid suhetealaseid otsuseid vastu võtta. Vabastada kahjulikke emotsioone ja muuta sinu mõttemaailma tervemaks. Väga kasulik kristall neile, kes ei suuda tingimusteta armastada ning kellel on oht minna valedesse suhetesse. 

UNAKIIT JA KARU

Unakiidi karu kannab kahe väge olulise energia väge. Üheks on Unakiidi energeetilised oskused ja teiseks on karu sümbolismi energiad. Unakiit koos karu sümbolismiga toob selle kandjale hea une, tasakaaluka meele ja rahustab tema närvisüsteemi. Väga eriline talisman lapsele, kellel on probleeme unega, uinumisega ja kelle hinges on rahutuse tunne. Lisaks sellele aitab karu sümbolism eriliselt välja tuua Unakiidis veel oskuse kahjustavad emotsioonid vabaks lasta. See on talisman, mis aitab negatiivsusest loobuda, pahast tujust lahti saada ja nukra meele jälle õnnelikumaks muuta. 


UNAKIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Naistele on see kristall viljakusekristall, mis aitab lapseootele jääda, hirmud eemaldada, mis on seotud lapseootele mitte jäämisega ja peale selle oskab Unakiit luua ema ja veel sündimata lapse vahele tugeva sideme.

- Meeste jaoks on Unakiit hea une kristall, aidates magama jääda ja sügavas unes olla. Sobib eriti hästi nendele meestele, kes jäävad küll magama aga iga väikese hääle või valguse peale ärkavad üles ja kokkuvõtteks jääb uni siiski väga kesiseks. Selleks tuleb Unakiidi kristalli endaga ehtena kaasas kanda kas käeehtena või talismanina kaelas.

- Unakiit aitab spirituaalselt suuremaks ja võimsamaks kasvada. See on kristall, mis aitab sul mõista, milliseid märke sulle saadetakse ja Unakiit õpetab neid märke lugema. Unakiit avab sinu hinges oskuse näha seoseid ja mõista seda, miks mõni asi sinu elus eksisteerib. 

- Unakiit sobib lapsele, kes laseb end materiaalsel maailmal mõjutada. Kes soovib luksuslikemaid asju enda ellu ja seda väga valel põhjusel. Näiteks sellisel põhjusel, et teistel on paremad asjad ja et end hästi tunda, siis ka temal peaksid sellised asjad olema. Unakiit aitab lapsel olla unikaalne, iseseisev ja see blokeerib ära materiaalset survestamist , mis tuleb teiste laste majanduslikust seisust.

Meeste jaoks on Unakiit enesetervendamise kristall. Kui mees kannab Unakiiti, siis lisaks Unakiidi põhilistele energiatele annab Unakiit kaasa talle ka enesetervendamise oskuse. Kui Unakiiti kandma hakata, siis muutub mees aktiivsemaks, sportlikumaks, tervislikumaks ja elujõulisemaks, aidates paremaid toitumisharjumusi juurde tuua ja märgata tegevusi, mis tervisele kahjulikud on.

- Unakiidi kristallil on palju häid omadusi, mis sind vaimsel tasandil toetavad. See on suurepärane ka inimesele, kellel on oma äri või kes töötab oma käe peal. Unakiit aitab tuua raha sisse ettevõtmistes, mida sa praktiseerid. Olgu see hooajaline müük, aastaringne äritegevus või midagi, mida sa soovid tööle seada. See kristall on eriti kasulik värskele ettevõtjale. 

- Kanna Unakiidi kristalli, kui soovid saavutada kiiret tulemust. Tegelikult kehtib see kõikide kristallide puhul. Kui soovid energiat kiirelt endasse saada, siis kanna seda alati ehtena. Poleeritud kristalle võid näiteks kasutada kontori, müügipunkti või kabineti Feng Shui järgi sisustamisel. Unakiit sobib hästi kokku Kalkopüriidiga - need täiustavad üksteise energiaid ja aitavad tagada rahavoolu liikumise. 

- Unakiit on tervisekristall, mis toetab neid, kes soovivad halbadest toitumis- või tarbimisharjumustest vabaneda. 

- Unakiit sobib sulle, kui sul on probleeme liigsöömise, kehvade toitumisharjumustega, suitsetamisega või tarbid liialt palju alkoholi. Kanna Unakiidi kristalli, et end distsiplineerida ja end tervislikumale elurütmile seada. Unakiiti kandma asudes keskendu sellele, et saavutad soovitud tulemuse. Kui sul on probleeme liigsöömisega, siis seadista enda mõtetega Unakiit tööle, et see aitaks sul vähem süüa. 

- Unakiit on väga kasulik ka lastele, kes väga vähe söövad või kes ei armasta juurvilju ning teisi tervislikke toite. Unakiidi loomakujulised talismanid, südametalismanid ja paljud teised ehted on armsad ning sobivad lapsele väga hästi. Poleeritud Unakiidi kristalli hoia köögis, et kõigile pereliikmetele paremaid toitumisharjumusi tuua. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Hormonaalsed probleemid, viljakusega seotud probleemid ja terviserikked.

- Aitab vabastada hingest sõltuvushaigusi nagu näiteks telekavaatamine, arvutis mängimine, telefonis pidevalt olemine ja kõik sõltuvused, mis on seotud elektroonikaga.

- Unakiiti aitab alkoholiprobleemidest vabaneda.

- Südamenärvid, südamerütmihäired, südameinfarkti ära hoidmine ja südameveresoonkonna probleemid

Kui sul on pereliikmeid, kellel on tõsine probleem pideva teleka vaatamisega, siis aseta Unakiidi kristalle teleka ette või teleka kõrval oleva taime poti sisse. Seda selleks, et blokeerida pidevat vajadust telekat vaadata. 

SÜDAMETŠAKRA

Unakiit tervendab Südametšakrat, aidates suurendada kaastundlikust, edendada hoolivust ja mis kõige tähtsam, see kristall aitab perekonna suhtes olla positiivsem ning armastavam.

Unakiit on armastuseõnnekristall, mis on seotud eelmiste elude sidemete aktiveerimisega ja seda heal, kergel, helgel, ilusal tasandil. Unakiidis peituv vägi aitab avada sinu Südametšakrat armastusele, mille oled loonud kellegagi koos enda eelmises või eelmistes eludes.

Unakiit avab südame tõelisele armastusele, mille oled selle kellegagi koos elust ellu üles ehitanud. See aitab sul temaga ühendust leida ja temal ka sinuga ühendust saada. See aitab ühendust saada neil, kelle vahel on armastuseteekond avatud, veel lõpetamata ja milles on siirad, autentsed, ehtsad tunded. Unakiidi energiat ei tasu alahinnata, see on super-võimekas. Kui vaatame Unakiidi välimust, siis on see väga maandav ja rahustav, kontaktis meie planeedi ja siin kogetud suhetega. Unakiidil on hinge arengule palju head pakkuda. Eelkõige seetõttu, et see maandab inimese Südametškras ebaterveid energiaid, mis omakorda lubab ja laseb Südametšakral terveneda. Esmalt see tervendab, seejärel aktiveerib see sinu enda sees armastusekanali.
  
SODIAAK

Unakiit loob SKORPIONILE hea enesetunde ning aitab neid ka elurõõmsamaks muuta, suurendades Skorpionite rõõmsameelsust, elujõudu, energiat ja taastades nende energiavarusid. Unakiidil on oskus suunata Skorpioneid unistama ning lisaks sellele aitab ka nendel unistustel täituda, suurendades head õnne, oskust unistada ja süstides Skorpionisse motivatsiooni ning inspiratsiooni. Unakiit on lisaks armastusekristall ja sellega on võimalik parandada lähisuhteid, kutsuda ellu uut suhet, armastust ja suhetealast head õnne. Unakiit parandab suhteid Skorpionil ka tema pereliikmetega. 

Unakiit on nende NEITSITE tervenduse kristall, kes on sündinud 15. - 17. september.


Unakiiti võid laadida Vanadiniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tüümiani eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamine leiukoht on U..
12.60€
Maksudeta:10.33€
Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühenda..
0.90€
Maksudeta:0.74€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
GIRASOL poleeritud
Enim müüdud
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
1.60€
Maksudeta:1.31€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
1.30€
Maksudeta:1.07€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.