Menüü
Ostukorv

DENDRIITAHHAAT poleeritud

DENDRIITAHHAAT poleeritud  KRISTALLID
Enim müüdud
DENDRIITAHHAAT poleeritud
0.40€
Maksudeta: 0.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DENDRIITAHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega ja põllumajandusega üleüldiselt.

Dendriitahhaat on rahaõnne kristall ja seda on kasulik hoida rahakoti vahel. Kui sularaha ei kasutata, siis on mõistlik Dendritahhaati hoida kodus. Et külluseenergia oleks alati elus olemas! 

Dendriitahhaat on üks Ahhaadi liikidest, mis on loodud Kaltsedoni ja Kvartsi segust. Dendriitahhaadi kristallile on omane valge-hallikas tekstuur, mille seest jooksevad läbi samblarohelised jooned. Dendriitahhaat võib väga sarnaneda Sammalahhaadiga, aga selles on rohkem valget kui rohelist. Dendriitahhaadi kõige peamiseks väeks peetakse soovide täitumist, küllust ja taimede kasvatamise oskust. Dendriitahhaati on teadaolevalt kantud amuletina ja kasutusel olnud juba vanast Babüloonia ajastust saati. Venemaal on Dendriitahhaat kõrgelt hinnatud kristall selle tervendavate omaduste tõttu.

Väga kauges minevikus kanti Dendriitahhaat endaga rännakutel kaasas, et kaitsta tugevate tuulte, tormide ja merelainete eest, et need elu ei võtaks.

Vanade uskumuste kohaselt toob Dendriitahhaat head õnne kõigile neile, kes tegelevad taimedega, taime kasvatamisega, põllumajandusega ja üleüldiselt ka head õnne näiteks enda kodu taimi kasvatades. See on taime kasvatajate tööedu kristall, mis toob selles valdkonnas küllust, head vilja/saaki ja edu.

Dendriitahhaati on väga soodne kasutada enda kodus erinevate taimede peal, seda võib kõikide taimede mullale lisada. Miks nii? Sellepärast, et Dendriitahhaat esiteks aitab taimel kasvujõuline olla ja samas aitab läbi taimede majja küllust tuua. Mida rohkem on Dendriitahhaati sinu kodus, seda võimsamaks muudetakse kodu külluse kanal ja kodu Kagu nurk (kus asub külluse kanal) suudab samuti positiivselt pidevalt tööd teha perekonna edu nimel.

Dendriitahhaadist võib valmistada taimedele ka vee-eliksiiri selleks, et taimed oleksid terved.

Seda kristalli võib kasutada ka õuetaimede kasvatamisel, seda võib taimede mullale panna või koos taimega maha istutada. Seda selleks, et taim suudaks jõuliselt kasvada ja perekonnale head õnne tuua.

Dendriitahhaat on äärmiselt rahustava toimega ja ükskõik kus kristallide komplektis või millise eesmärgiga sul kodus Dendriitahhaati on, siis see aitab kodu energiat maandada ning rahustada.

Teraapiatuba

Dendriitahhaat sobib väga hästi teraapia tubadesse selleks, et rahustada maha energiad, mis takistavad terapeudil ja ravitaval lõõgastuda ning täielikult mediteerida. Dendriitahhaat maandab energiaid, et tervendusprotsess saaks toimida. Sobib kõigile, kes teevad erinevaid protseduure teistele inimestele.

Küllusekarp/ küllusenurk/ külluse taimed

Dendriitahhaadil on külluslikud omadused, nagu ma ka eelpool mainisin, seega sobib see väga hästi ka külluse nurgas ära kasutamiseks. Seda võib lisada kokku teiste külluse kristallidega. Võib hoida ka erinevate taimede peal, mis majja küllust toovad, nagu näiteks Sulgvõhk või Turdleht ehk Ahvileivapuu.

Dendriitahhaat on külluse aktivaator ka neile kellel on materiaalselt suur ebaõnn peal. Kui sa soovid enda majanduslikku olukorda parandada, siis pane igasse lillepotti enda kodus vähemalt üks Dendriitahhaat. See loob külluse võrgustiku sinu kodus ja seda sa saad igal ajal uuendada uute Dendriitahhaatidega. Siis, kui tunned, et soovid enda majanduslikku ehk rahalist olukorda parandada. Loomulikult on kõige parem Dendriitahhaati igal Noorkuu ajal enda koju tuua. Mida rohkem neid seal sinu isiklikus templis on, seda suurem tõenäosus on saavutada ka materiaalsed unistused reaalselt selles elus ära. Seega valik on sinu. Mina annan sulle juhised sinu kodu energeetika külluslikuks muutmiseks. Sina oled see, kes teeb otsuse, kui suur on sinu külluse soov/defitsiidi täitmise vajadus ja selle järgi tegutsedki. Soovin imelist teekonda parema tuleviku poole! 

Edela Feng Shui

Peale Kagu nurga toimib Dendriitahhaat ka Edelas, aidates sinna piirkonda tuua rahu. Dendriitahhaat kannab endaga kaasas metalli elementi, seega aitab see Edelas tuua rahu kodus elavate laste vahele ja suunata neid üksteist aktsepteerima, armastama, austama ning hoidma.

Peale selle sobib see sinna ilmakaarde ja loomulikult ka lapse tuppa, veel parem on, kui lapse tuba on ka Edelas, selle valu vaigistava toime tõttu. Dendriitahhaat aitab lapsel üle saada ema ja isa lahkuminekust. Eriti hästi töötab see siis, kui see lahkuminek on olnud väga inetu ning tüliderohke. Sellisel juhul soovitan hoida seda koos Mango-Kaltsiidi ja Sinise Kaltsedoniga. Mango Kaltsiit aitab emaga paremini läbi saada ja Sinine Kaltsedon isaga.

Parimad valikud

Dendriitahhaat on kristall, mis aitab sul elus enda jaoks paremaid valikuid teha. Kui soovid intuitiivselt osata taimset tervendust leida, siis selle kristalli kandmine aitab avada sellel tasandil sinu intuitsiooni. 

Looduse päästmine

Dendriitahhaat on nende õnne-kristall, kelle missiooniks siin maailmas on päästa loodust ehk kelle  eluülesandeks on loodust säilitada. 

Viigipuu

Soovitan Dendriitahhaati, Sammalahhaati ja Valget Opaali lisada Viigipuu mullale. Esiteks taime energia kaitsmiseks ja selleks, et viigipuu sulle viljakaid ideid tooks. Viigipuu eesmärk on sind mentaalselt alati toetada. Viigipuu aktiveerib kodu energeetikas mõtete liikumise, mis omakorda aitab kiirendada ka näiteks spirituaalset eneseanalüüsi. Kui viigipuu sureb, siis on vaja teha elus restart. See on märk selle kohta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Seljavalud, eriti naistel ja see aitab ka neid, kellel on eelnevalt olnud mõni seljatrauma ning sellest on tulnud närvivalu. Stressi mitte talumine ja pidev närvilisuse tunne. Aitab neid, kes ei suuda enda alateadvuses olevat hirmu kontrollida ja see loob seedimisse probleeme.

SODIAAK

Dendriitahhaat toob KAKSIKUTELE jõukust, küllust ja materiaalseid õnnestumisi eelkõige tööalasel.


Kui sa oled viimasel ajal näinud Ingli sõnumit number 196, siis sinu Inglid soovitavad sul Dendriitahhaati kasutada. Dendriitahhaat on sellel eluperioodil sulle kõige kasulikum kristall. See toob küllust ja rahavoolu. See on ka märk, mida sulle 196 Inglite poolt näidatakse. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Dendriitahhaati võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Patšuliviiruki/eeterliku õliga või Bergamoti eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
10.90€
Maksudeta:8.93€
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
3.90€
Maksudeta:3.20€
TSELESTOBARÜÜT juhatab õigele teele, aitab otsuseid langetada ja parandab isiklikku võimekust enda elu üle kontrolli haaramiseks.Tselestobarüüt o..
14.40€
Maksudeta:11.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
17.50€
Maksudeta:14.34€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on k..
4.70€
Maksudeta:3.85€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
6.50€
Maksudeta:5.33€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
4.60€
Maksudeta:3.77€
SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.