Menüü
Ostukorv

GRANAAT poleeritud tahutud

GRANAAT poleeritud tahutud KRISTALLID
GRANAAT poleeritud tahutud
8.60€
Maksudeta: 7.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GRANAAT poleeritud tahutud

Võimalikud valikud

GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks.

Granaat on oma energia omaduste poolest intensiivne kristall, oma välimuse poolest aga väga luksuslik ja kaunis. Granaadi vägi toimib kiirelt ja selle energiat ei tohiks alahinnata. Granaat on väga tugev kristall nii füüsilises kui spirituaalses mõttes, omades väga tugevat struktuuri ja energia omadusi. Granaadi loomine maapõues näitab juba ära, millise kristalliga tegemist on. Sealses keskkonnas, kus Granaat maa sees tekib, peab Granaat taluma tugevaid temperatuuri ja struktuuri muudatusi. See juba näitab, et Granaat on vastupidav ja seda annab ka inimesele - aitab olla vastupidav.

Granaadile on iseloomulikuks tooniks tumepunane ja mustjaspunane värvus. Kõrgtöötluseta Granaat näeb välja praguline, mis aga ei tähenda seda, et kristall oleks katki. Mida vähem on Granaadi kristalli poleeritud ja lihvitud, seda pragulisem ja tuhmim see välja näeb.

Granaati leidub üle maailma erinevates paikades, kuid põhiline allikas on Tšehhi ja Slovakkia ehk kunagine Tšehhoslovakkia. Granaadiga olen ma ise Tšehhis tutvumas käinud, viinud end kurssi selle kristalli kaevandamisega ja töötlemisega ning lisaks sellele ka ammutanud sealsete Granaatide energiat, võtnud inspiratsiooni ning selle kristalli spirituaalsemat poolt läbi kõige selle tõlgendanud. Tšehhis kasutati ja kanti sellest valmistatud ehteid juba pronksiajal. Tšehhis nägin ma Granaadist valmistatud kuningakrooni ja kuninglikule perekonnale kuuluvaid väeesemeid ja ehteid. Kunagi valmistati Granaadist ehteid käsitsi täpselt samamoodi, kuidas täna kristallidest ehteid tehakse. Kristallehted on väärtuslikud mitte ainult kristalli enda väärtuse tõttu, vaid ka inimese käsitöö tõttu. Tšehhit peetakse täna Granaadi kuningriigiks.

Mitte ainult Tšehhis ei kasutatud Granaati, vaid ka maiade ja asteekide seas oli Granaat aukohal. Nemad teadaolevalt kasutasid Granaati loominguliste annete ja elujõu avamiseks. Granaati kasutati erinevates rituaalides ja maagiates, mis aitasid liikuma viia inimese hinge sees olevaid kasulikke energiaid.

Granaat jaguneb väga paljudeks erinevateks liikideks, kuid "Granaadiks" nimetatakse siiski kõige enam tuntud tumepunast/mustjaspunast Granaati. Granaadi teisteks liikideks on näiteks Grossular, mis on helerohelist ja kollakat tooni, Uvaroviit on Granaat erkrohelisel kujul, Almadiin Granaat on tumepunane vorm sellest, lisaks on olemas veel Andratiit ja veelgi haruldasemaid variante. 

Granaadi energiad on väga väärtuslikud, need aitavad inimesel palju saavutada ja selle pärast kasutatakse Granaadi kristalli  väga palju ehete või väeesemete valmistamiseks. Granaati lihvitakse, poleeritakse ja töödeldakse nii, et see oleks oma energiaomadustele vastavalt väärilise väljanägemisega. 

Granaati peidetakse maja lõuna piirkonda, et tõsta terve perekonna energiat, elujõudu, iseseisvust, hakkama saamist, edukust, armastust ja hoolivust üksteise suhtes.

Granaat on kristall, mis aitab eemale juhatada kõik mustad pilved, mis inimese meeltes eksisteerivad ja ei lase õnnelikult elada. Kui sa tunned, et sinu peas käivad pidevalt ringi negatiivsed mõtted, sa ei suuda positiivseid ja häid asju elus näha, siis Granaat on õige kristall sind abistama. Granaat toob sinu elus esile kõik hea, aitab sul seda märgata ja hinnata. Granaat muudab sind positiivsemaks inimeseks. 

Granaat on romantikakristall, mis suudab muuta inimese romantilisemaks ja kirglikumaks. See energia, millest sa koosned, seda sa endale ligi ka kutsud. See on seotud Karma külgetõmbe seadusega. Granaati endaga ehtena kaasas kandes või seda mõnel muul kujul kasutades, kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui tunned armastusest puudust, siis lase Granaadil enda elus olla.

Granaat on kirge ja armastust suurendava toimega kristall, mis meie Maa peal on selleks, et armastus säiliks. See on üks armastuseõnne säilitaja kristallidest. 

Granaat on kristall, mis annab inimesele nii palju energiat, et see paneb inimese füüsiliselt liikuma. Granaat on väga hea iseenda motiveerimise kristall, mis annab jõudu saavutada seda, mis mõtetes eksisteerib. Granaat aitab teostada ideid ja nendele füüsilist kuju anda. 

Hea õnn

Granaati peetakse peale armastuse omaduste ka hea õnne talismaniks. Piisab sellest, et oma soovide peale mõeldes hoida tükk Granaati käes ning mõelda detailselt edasi. Mida detailsemaks sa unistades lähed, seda suurema energia sa selle teostamiseks oma Aurast välja saadad Unistused täidetakse nii, et nendeks antakse võimalusi. Granaati kasutatakse armastusega ja suhetega seotud unistuste täitumiseks, nagu näiteks perekonna loomine, lapse sünd, uus kodu perele, saatusekaaslase leidmine jne.

Abielu või abiellumine 

Peale Smaragdi ja Sinise Topaasi on ka Granaat üks abielukristallidest, mida kingitakse värskelt abiellunutele või võetakse Granaat abieluõnne talismaniks. Selleks soovitan mina Granaati pulmakingiks ja kindlasti, kui te selle kingite, siis andke sellele väike soovitus ka juurde. Soovitus on järgmine:

- Granaati hoitakse pulmariiete, piltide või pulmaasjade vahel. Soovitan alati kõikidel abiellunutel luua oma väike mälestustekarbike, kuhu võiks kuuluda ka Granaat. Selleks soovitan alati hoida kahte ühesugust Granaati pulmaasjade vahel, kuna kaks kristalli toimivad suhet ja abielu tugevdava liiduna. Üks kristall toob paarile materiaalset edu!

- Ideaalselt kingitakse kaks Granaati koos kahe Smaragdi ja Sinise Topaasiga, kuna nende kristallide kombinatsioon loob lahutamatu liidu ja kauakestva õnneliku abielu.

Granaati on aegade algusest peale peetud kiindumuse-, kire- ja tunnetekristalliks. Mehed kinkisid oma armastatud naisele Granaadist ehteid või Granaadi kristalli, kui sooviti näidata, et naine tähendab neile väga palju, et süda kuulub talle ja nad soovivad temaga abielluda ning peret luua. Mina soovitan samuti kinkida Granaati kihlasõrmusena või mõnes teises vormis, et oma tugevaid tundeid naisele näidata.

Abieluranda jõudmine

Granaati kombineeritakse Smaragdiga ja hoitakse kaaslase pildi kõrval, et suurendada võimalust abiellumiseks. Selline kristallimaagia aitab mõlemal selgusele jõuda oma reaalsete tunnete suhtes ja kui need on siirad ning tõesed, siis aitavad need kristallid üksteisega lähedasemaks muutuda.

Kirg

Granaat suurendab elukaaslashingede vahelist kirge. Soovitan neil seda kristalli kindlasti oma elus hoida.

Äriline edu

Granaat on ärilist õnne toov kristall, kui see õigele kohale viia. Granaat viiakse ettevõtluse dokumentide kõrvale, töölauale, seifi raha kõrvale, kui tegeletakse projektidega, siis hoitakse Granaati nende kõrval jne. Üks võimalus on Granaat kombineerida Mariami Jaspisega samal eesmärgil, et suurendada ärilist edu veelgi. Selline kristallimaagia saab aidata juba eksisteerivat ettevõtlust, mitte seda, mida alles luuakse.

Vihatunne konkreetse inimese suhtes ja sellest vabastamine

Granaat kombineeritakse Apatši Pisaraga, need kristallid peidetakse musta riide sisse koos värskelt korjatud kadakamarjadega. Kui neid kristalle ja marju kokku pannakse, siis samal ajal tuleb mõelda selle inimese peale, selle vihatunde peale, mõelda miks see on ja öelda samal ajal iseendale, et sa soovid sellest vabaks lasta. Seejärel kombineeritakse kristallid ja marjad ning hoitakse välisukse kohal ühest täiskuust teiseni. Peale teise täiskuu saabumist võetakse komplekt alla, vabastatakse kristallid ja marjad merre mõttega, et sa oled sellest tundest lahti lasknud. Musta kotti võid edasi kasutada, aga selleks tuleb see Salvei suitsuga puhastada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil võiksid kanda Grandiidist valmistatud ehet, seda endaga kaasas kanda või sellega mediteerida.

- Granaati kantakse, kui soovitakse tervest kehast toksiine ehk mürkaineid välja juhtida. Sobib väga hästi neile, kellel on probleeme veresoonte tervisega, veresoonte lupjumisega, vere kehva liikumisega ja madala hemoglobiini tasemega. Granaat aitab vereringet ergutada ja aitab Aurasse saata energiat, mis avab keha end puhastama.

- See on üks kristallidest, mis oskab eeterkehale märguandeid anda, et keha omastaks vitamiine toidust, mida sööd. See aitab parandada vitamiinide ja mineraalainete omastamist. Sobib neile, kes tunnevad pidevalt väsimust ja ei suuda energiat mitte kuidagi taastada. 

- Tervendab seksuaalelu, aidates tõsta libiidot ja soovi füüsilist kontakti suurendada. Granaat tervendab naistele ja meestele omaseid haigusseisundeid ning meestel ka impotentsust. Granaat aitab tervendada Juurtšakrat, mis on nende terviseprobleemidega otseselt seotud. 

- Granaat aitab tervendada ka emotsionaalses võtmes pettumuse tunnet või seksuaalsest ärakasutamisest tekkinud komplekse ja blokeeringuid seksuaalsuse ees.

- Granaadi kasutusele võtmine ühel või teisel kujul aitab suurendada tervislikku seksuaalset huvi. Granaat muudab inimese seksuaalsemaks, avab väga tervisliku huvi selle suhtes ja aitab vabastada Aurakehast blokeeringuid, mis ei lase seksuaalne olla. 

- Granaat aitab lahti saada hüperaktiivsusest ja on eriliselt kasulik lastele, kellel on ülemäära palju energiat, mis on ta närviliseks muutnud. Väga suureks hüperaktiivsuse eksisteerimise põhjuseks on nutiseadmete kasutamine. Lisaks Granaadi kasutusele võtmisele võiks kindlasti vähendada igasuguste nutiseadmete kasutamist.

- Elujõu puudumisel on väga kasulik hakata Granaati kandma või kasutama tervendamise eesmärgil. Granaat on üks kristallidest, mis suudab taastada elujõudu. Lisaks Granaadile suudab seda teha näiteks veel ka Punane JaspisKarneool ja Oranž Kaltsiit.

Granaat sisaldab vähesel määral Alumiiniumi, mis tähendab seda, et Granaati vee-eliksiiride valmistamiseks ei kasutata. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Granaati on kasulik ehtena kanda, sellega mediteerida jne. 

JUURTŠAKRA, SAKRAALTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA

Granaat mõjub kolmele erinevale Tšakrale, kõige enam nendest Juurtšakrale ja seejärel teistele Tšakratele, kui Juurtšakra energia on Granaadi poolt taastatud.

Juurtšakra kaudu aitab Granaat tervendada väga tõsiseid probleeme, mis on seotud elujõu puudumisega ja seksuaalsete probleemidega. Granaat aitab Juurtšakra kaudu tõsta libiidot ja tervendada viljakusega seotud terviseprobleeme. Kui Granaat on suutnud sellel teemal kõik energiad õiges suunas liikuma viia, siis hakkab see toimima ka kahe teise Tšakra tervendamiseks.

Sakraaltšakra kaudu suunab Granaat inimese hinge motivatsiooni ja inspiratsiooni, mis on seotud äripidamisega ja tööalase eneseteostamisega. Granaat toob ärilist õnne, edu ja rikkust läbi inimese enda tehtud tööpingutuste.

Südametšakra kaudu aitab Granaat ellu kutsuda hingesugulast, suurendada armastust, luua kirge ja seda kasvatada. Granaat on väga tugevalt seotud armastusega ja see aitab muuta hinge kirglikuks. Granaat aitab parandada olemas olevat suhet ja samas on see ka ideaalne suhtelooja kristall. 

SODIAAK

Granaat toimib kõige intensiivsemalt kolme sodiaagi ehk päikesemärgi esindajaga. See aga ei tähenda seda, et teised sodiaagi esindajaid ei saa Granaadilt väge. Kristallid teatud sodiaakidega lihtsalt annavad endast välja konkreetsemaid energiaid ja seda ka intensiivsemalt.

Granaat on VEEVALAJATE ja KALJUKITSEDE armastuseõnne kristall. Nende kahe sodiaagi puhul avaldab Granaat väga intensiivselt kõik oma energiad, mis on seotud armastusega. Granaat aitab nende ellu tuua romantikat, kirge, seksuaalsust, õiget kaaslast ja suhteõnne. Granaat on ka üks tugevamaid kristalle, mida võiks Veevalaja või Kaljukits enda elus hoida. Kindlasti sobib Granaadi lisamine ka sünnikristallide laekasse. Eriliselt hästi toimib Granaat nende päikesemärgi all sündinud meeste puhul. Selle kohta loe lähemalt SIIT.

On olemas ka kolmas sodiaak, kelle puhul Granaat enda energiaid intensiivselt välja annab. Granaat on LÕVIDE jaoks tugevatoimeline ärilise õnne, tööedu ja rikkuse kristall. Granaat käivitab Lõvis tervisliku materiaalse mõttemaailma, mis aitab tal enda elu rahalises mõttes korda seada, tuues ideid selle kohta, kuidas raha teenida ja töö enda jaoks meeldivaks muuta. Lõvidel võiks Granaat kindlasti olla esindatud koju loodud küllusekristallide komplektis.

SMARAGD on väga väärtuslik kristall, mis on oma omaduste tõttu olnud kõrgel positsioonil läbi inimkonna ajaloo. Smaragd näeb väga kaunis välja ja..
4.50€
Maksudeta:3.69€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
3.60€
Maksudeta:2.95€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
2.00€
Maksudeta:1.64€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
8.00€
Maksudeta:6.56€
KANEEL küünal
Enim müüdud
KANEEL on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Kaneeliküünla põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab ar..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
KOLLANE JASPIS suurendab enesekindlust ja julgustab. Aitab sul enda eriala peal edukas olla, aidates tööd paremini ja osavamalt korraldada. Kolla..
1.00€
Maksudeta:0.82€
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja s..
14.00€
Maksudeta:11.48€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.