Menüü
Ostukorv

KALKOPÜRIIT poleeritud

KALKOPÜRIIT poleeritud KRISTALLID
KALKOPÜRIIT poleeritud
16.95€
Maksudeta: 13.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KALKOPÜRIIT poleeritud

Võimalikud valikud

KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske kristall ja väikese kristalli käes hoidmisel võib selle raskust juba tunda. Kalkopüriit sarnaneb väga palju Püriidile ja ka selle toimetele. Kalkopüriiti ei ole leitud senimaani veel maailmast palju, aga väheselmääral võib seda leida Prantsusmaalt, Tšiilist ja Peruust. 

Kalkopüriiti saab kasutada mediteerimise ajal Kolmanda Silma ja Kroontšakra koostöö tugevdamiseks. Nende kahe Tšakra omavaheline töö on selleks hea, kui soovitakse enda spirituaalseid andeid tugevdada.

Kalkopüriiti on peetud algusest peale kosmiliseks kristalliks, kuna uskumuste järgi peaks see aitama avada dimensioone, mis on seotud teiste maailmadega. Kalkopüriidi kandmine, meditatsioonis kasutamine või Astraalrännaku kristallikomplektis kasutamine aitab teadmisi koguda, mis on seotud teiste planeetidega ja teiste dimensioonidega. Omal kogemusel võin öelda, et kui kandsin Kalkopüriiti pikka aega endaga kaasas, siis tõepoolest mõtted läksid aina tihedamani tähtede, kosmose ja planeetide peale ja ka Astraalrännak oli väga võimas.

Kalkopüriidi ja Atlantisiidi Astraalrännaku komplektis hoidmine aitab kontakti saada iidsete esivanematega läbi une.

Peale selle kõige on Kalkopüriit võistlemise kristall, Kalkopüriidil on oskus säilitada au, uhkust, väärikust ja jõudu. Soovitan Kalkopüriiti kaasas kanda olukordades, kus sul on vaja võita või kellegi teise eest midagi endale saada. Olgu siis selleks tööpakkumine või hea tulemusega eksam, kus loeb kõige paremini end esitanud inimene. Kalkopüriiti sellel samal eesmärgil soovitan kanda koos Tiigrisilmaga, millel on samuti võitmiseks sobiv energeetika.

Kalkopüriit aitab sul enda saatuse poolt antud teed käia olukordades, kus keegi teine üritab sulle teistsugust elu selgeks teha, aga sa ei ole tema põhimõtetega ühel nõul. Kalkopüriit õpetab elama nii, et ei ole olemas õiget ega valet ja paneb sind usaldama enda sisetunnet erinevate ettevõtmiste ellu viimisel.

Mina hoian Kalkopüriiti enda maagia toas selleks, et kaitsta iseenda Aurat erinevate seansside ja maagiate läbiviimisel.

Kaitse ja õnn

Kalkopüriit süstib sinu sisse parajas koguses enesekindlust. Kalkopüriit on eriti kasulik sulle, kui sa ei julge riskida ja seetõttu jäävad ellu viimata sinu paljud unistused. Kalkopüriit aitab enda hirmudest üle saada, see motiveerib iseendasse uskuma ja suurendab lootust. Kalkopüriit on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb ebaõnnestumiste eest, ja kui need ja juhtuvad, siis õpetab Kalkopüriit neist õppima.

Kalkopüriit aitab kaitsta ebaõnne eest, mis keegi teine on sinu suunas soovinud. Näiteks, kui keegi on sind ära sõnunud, neednud või sulle soovinud halba Karmat, siis see blokeerib selliste sõnade ning mõtete jõu. Samas aitab see kaitsta ka maagiate ja rituaalide eest, mis on sinu suunas tehtud halval eesmärgil.

Tegemist on kristalliga, mis kaitseb sinu isiklikku Auravälja, luues sinu ümber tugeva barjääri sinu ja teiste inimeste vahel. Toimib sarnaselt Rohelise Turmaliiniga ja kui neid kahte kristalli koos kasutada, saad veelgi võimsama enesekaitseväe enda Aurasse. 

Küllus ja materiaalne õnn

Kalkopüriit on üks külluse kristallidest, aga nagu kõigil külluse kristallidel on omad erilised oskused, on ka Kalkopüriidil. Kalkopüriit oskab sinu mõtteid suunata, koondada ja õigele rajale viia. Näiteks, Kalkopüriidi kandmine aitab näha täpselt, kuhu enda raha investeerida ja kuhu mitte. Kalkopüriit aitab häid mõtteid tuua ja eemale viia need mõtted, mis võivad lõppkokkuvõtes kahju sulle tuua. Peale selle kõige võib Kalkopüriiti hoida kodu külluse nurgas, mis asub Kagus, rahakarbis või töölaua peal, et see küllust tooks.

Kalkopüriit on külluse ja hea õnne kristall, mis aitab igas erinevas suunas head õnne sinu ellu tuua. Kanna seda kristalli ehtena või hoia seda enda koduseinte vahel, et see saaks sinu elu õnnelikumaks muuta. Tegemist on kristalliga, mis õpetab elu nautima, elust maksimumi võtma ning see aitab ligi kutsuda võimalusi, mille läbi sul avaneb võimalus enda elu õnnelikumaks muuta. 

Kalkopüriit on külluse- ja rikkusekristall. Too see kristall enda ellu, et tagada isiklikus elus majanduslik õitseng - hoia seda enda kodus, lähedal, kanna seda kaasas või hoia töö juures. Tee seda kindlasti siis, kui oled ettevõtte omanik või töötad omal käel. Kalkopüriit blokeerib ebaõnneenergiat, mis võib rahavoolu liikumisele saatuslikuks saada. See kaitseb ka sellise ebaõnne eest, mida sa ise ei suuda ära tuvastada ja mis võib sinu rahalisele poolele laastavalt mõjuda.

Isiklik jõud

Kalkopüriit suurendab isiklikku jõudu ja võimekust. See muudab sind enesekindlaks ja julgeks. Kui sa tunned, et vahel jääb sinus puudu pealehakkamist ning julgust, siis Kalkopüriit aitab seda osa sinus ümber kujundada. See aitab olla õiges kohas julge ja pealehakkav. 

Laostumine

Kalkopüriit kaitseb sind ja sinu perekonda laostumise eest.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Kalkopüriit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab rauda.

- Astma puhul asetage Kalkopüriit Tõlvlehiku mullale koos Krüsokolla ja Vanadiniit Bariidiga. Hoidke Tõlvlehikut astmahaige lapse või iseenda magamistoas.

- Põiepõletik, nõrk põis ja lapsel allategemise probleemid. Sellisel juhul hoidke kristalli madratsi all senikaua, kuni probleem hakkab järgi andma. Kui probleemiga on võideldud, siis tänuks viige kristall loodusesse tagasi.

- Kaalu langetamise jaoks pange Kalkopüriit kokku teiste dieedi kristallidega nagu näiteks Valge Hauliidi, Apatiidi ja Musta Obsidiaaniga.

- Selgroo tervenduseks ja seljavalude ravitsemiseks masseerige Kalkopüriidiga haiget kohta. Kasutage vaid ravitsemiseks mõeldud kristalli. Selleks võib eraldi kristallikomplekti luua, kus on tervenduskristallid ja kasutatakse vaid siis, kui haigus on käes.

KOLMANDA SILMA TŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Kalkopüriit on ülemiste Tšakrate kristall, aidates aktiveerida nii Kolmanda Silma Tšakrat kui ka Kroontšakrat. See aitab mõista sul enda elu mõtet ja maailma paremini, mõista inimesi ja seda, miks me kõik siin maailmas eksisteerime. Ülemiste Tšakrate kaudu saabuvad meile teadmised, mõistmised ja selgus. Kalkopüriit aitab avastada maailma nii meie sees kui ka ümber, avades silmad tõele ja mõistmisele. Lisaks sellele suudab Kalkopüriit sind motiveerida enda unistuste nimel pingutama ja nende poole liikuma. See on suurepäraseks motivatsiooniallikaks neile, kes vajavad rohkem lootust, optimismi ja positiivset energiat.

SODIAAK

Kalkopüriit mõjub päikesemärkide poolest kõige kiiremini KALJUKITSEDEGA. Igal Kaljukitsel on Kalkopüriiti vaja. See aitab küllust, rikkust, rahavoolu ja head õnne ligi kutsuda. Soovitan seda kristalli hoida rahalaekas, tööjuures või kanda ajal, mil soovitakse enda edu suurendada. Kalkopüriit aitab materiaalsetest muredest vabaks saada, ebaõnne pöörata õnneks ning vähendada ülemuretsemist, mis on seotud maise toimetulekuga. Kaljukitse tasakaaluks on vaja maist tasakaalu ja Kalkopüriit aitab seda saavutada.

Kalkopüriiti lae Šampanja Aura geoodil ja puhasta Palo Santo viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
KRÜSOKOLLA on väga kauni värvusega kristall, millele on iseloomulik rohekas-sinakas värvus. Krüsokollat leidub kõige enamb Tšehhis, Venemaal, His..
23.20€
Maksudeta:19.01€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
Toode, mille tellid, võib veidi erineda sellest, mis on pildil.PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja sära..
50.40€
Maksudeta:41.31€
KALKOPÜRIIT on pronksjat tooni kristall, mille peamiseks koostiseks on Vask, Raud, Kaltsiit ja Fluoriit. Kalkopüriit on väga raske ..
16.50€
Maksudeta:13.52€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
3.80€
Maksudeta:3.11€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk M..
2.59€
Maksudeta:2.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.