Menüü
Ostukorv

KUNTSIIT poleeritud väike

KUNTSIIT poleeritud KRISTALLID
KUNTSIIT poleeritud väike
0.60€
Maksudeta: 0.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KUNTSIIT poleeritud väike

Võimalikud valikud

KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Enamus kristallid aga lahendavad kriitilisi seisundeid ja problemaatilisi teemasi. Kuntsiit kannab endaga kaasas kõrget armastuse vibratsiooni, aidates selle kandjal avada kõik blokid, mis takitsavad tunda, et te olete armastatud. Kuntsiit on  uue alguse kristall, mis toob head õnne uue suhte, töökoha, elukoha, sõpruse või elustiili algatamiseks. Kuntsiit tõmbab ligi tingimatut armastust, aitab lahti lasta minevikust ja keskenduda positiivsele tulevikule. Kuntsiit aitab pisiasjadest rõõmu tunda ja igat hetke enda elus maksimaalselt nautida. Väikelastel avab loovuse ja aitab neil "kasulikust kriitikast" õppida. Kui beebidel on probleeme magama jäämiseks, siis viiakse Kuntsiidi tükk lapse magamistoa ukse kõrvale, et takistada halbu unenägusid. Kui lapsed on terved, aga uinuda ei suuda, siis see viitab sellele, et nendel käivad inglid või mõned teised energiaolendid külas. Kõik lapsed on nagu avatud portaalid! Kuntsiiti kasutatakse paaris-kristallina, üks hoitakse endale ja teine kingitakse lähedasele, et tugevdada omavahelist emotsionaalset sidet. Usutakse, et see loob ühenduse, mis kandub edasi meie järgmistesse eludesse.

Tükk Kuntsiiti elutoas/söögilaua peal koos valge küünla põlemisega toob perekonda väga head omavahelist suhtlust ja läbisaamist. (Kuntsiit sobib sellisel eesmärgil kokku ka Crazy Ahhaadiga). Kuntsiiti on soovitatav viia autosse, kui minnakse pikemale väljasõidule, et tagada hea meeleolu ja positiivne suhtumine.

Paneb inimese end muutma, enda pahesid tervendama ja end paremaks inimeseks looma. Kuntsiit on väga kasulik enesearengu ja enesetervendamise kristall. Kristall, mis õpetab igas hetkes märkama seda, mida sa saaksid veelgi paremini teha, õpetades sind pidevalt end tervendama ja parandama. Kuntsiit on kristall, mis aitab elu, iseennast ja teisi inimesi tingimusteta armastada, õpetades end headusega väljendama ja muutes sinu motiivid positiivseks. Kui sa soovid olla hea inimene, siis lase Kuntsiidil end sellele eesmärgile lähemale juhatada.

Kuntsiit on kristall, mis aitab rahu teha mineviku ja vigadega, mida oled teinud. Kuntsiit on spirituaalne õpetaja, aidates sul mõista seda, miks minevik on olnud just selline nagu ta on olnud, aidates vabaks lasta valust, mida oled iseendale põhjustanud ja õppida kõigest, mida oled kogenud või põhjustanud. Kuntsiit on suurepärane enesetervendaja, millest on võimalik abi saada, kui sind painavad sisemised võitlused iseendaga.

Esimese lapse saamine

Kuntsiit on emaduse kristall ja eriti kasulik neile, kes saavad enda esimese lapse. Kuntsiiti kombineeritakse Pärli või Unakiidiga ning neid kantakse kas erinevate ehetena või kristallidega kaasas nii raseduse ajal kui ka väikelapse olemasolul. Need kristallid suurendavad emalikku intuitsiooni ja loovad väga hea sideme lapsega. Aitab takistada rasedusjärgse depressiooni tekkimist.

Armastus

Kuntsiit aitab lootust kõrgel hoida, aidates uskuda armastusse ja olla armastusele vastuvõtlik. Kuntsiit aitab vabastada mineviku takistusi, hirme ja blokaade, mis ei lase sul täna täiel rinnal armastada. See esmalt tervendab sinu minevikku, seejärel parandab suhteid ja kutsub armastust ellu. Kuntsiit aitab sul iseendaga rahul olla, kasvatades sinus igal tasandil tingimusteta armastust.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kuntsiiti kasutatakse ravitsemise eesmärgil, migreeni hoogude vaigistamiseks, viljakuse tõstmiseks, reproduktsiooni organite ravitsemisel, hormoonide tasakaalustamisel ning füüsilise stressi puhul (Stress, mis annab märku valudena teatud piirkonnas kehal, aga uuringute käigus ei avastata ühtegi haigussümptomit).

- Kuntsiit aitab tervendust tuua bipolaarsusele, käte paistetamisele, erinevatele verehaigustele, nagu näiteks aneemia ja madal hemoglobiini tase, tervendab ka kopsuhaiguseid. Seda kantakse ka ajukahjustuse korral või siis, kui on käinud insult läbi. Kuntsiit aitab epilepsia hoogusid rahustada ja aitab neid ära hoida. See on kasulik ka depressiooni või närvihaiguste korral. 

- Kuntsiiti talismanina kandes aitab see eemaldada hingest põhjendamatu paanika ja närvilisuse. Aitab neid, kes ei suuda mitte kuidagi leida selle emotsionaalse pinge põhjust üles. Kuntsiit tervendab väga sügavaid emotsionaalseid probleeme, mida me oleme enda jaoks ära blokeerinud. See on ka põhjus, miks me vahel ei saa aru, miks me närvilised oleme, sellepärast, et me ise blokeerime neid enda kaitsmise eesmärgil. 

SÜDAMETŠAKRA

Kuntsiit on üks võimsamaid ja kasulikumaid kristalle, kui sa soovid enda Südametšakrat tervendada ning seda avada. Kuntsiit avab sinu hinge armastuse jaoks, aidates parandada kõik haavad, mis takistavad sul armastust vastu võtta. 

KROONTŠAKRA

Kuntsiit on seotud Kroontšakraga, aidates sellel õigesti funktsioneerida, seda kandes aitab see sinu Kroontšakrat töös hoida. See Tšakra omab kontrolli selle üle, kuidas sa mõtled ja reageerid ning vastad inimestele või situatsioonidele. Kroontšakraga on seotud sinu uskumused ja sellel on kontroll sinu spirituaalse arengu üle. Kuntsiidi kandmine mõjub sinu Kroontšakrale hästi, aidates sul areneda ja muutuda endale kasulikus suunas, takistades vales suunas liikumist ja toetades elusündmustest õppimist. Kuntsiit ei lase sul hoolimata tagasilangustest või elu löökidest lõpetada edasiliikumist ning arenemist. See aitab olla pidevas rütmis, kus end arendad ja õpid pidevalt kõigest, mis elu on sulle toonud.

SODIAAK

Tähemärgilt toob armastust ja emotsionaalset rahulolu Kuntsiit kõige enam LÕVILE, SKORPIONILE ja SÕNNILEKAALUDELE on Kuntsiit üks paremaid ja tugevamaid armastuse kristalle.

Kuntsiit kaitseb Sõnni armastust ja tundeid haavumise eest, sest seda on väga lihtne teha, isegi kui ta seda välja ei näita. Kuntsiit juurdub inimese hingesügavusse ja hakkab seal emotsioonidega tööd tegema.

Kõikidele tähemärkidele võrdselt annab Kuntsiit oskuse olla tolerantne ja heatahtlik. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kuntsiidi kristalli soovitan ma laadida Apofülliidi või Tseoliidi geoodi peal.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KUNTSIIT on üks vähestest kristallidest, mille kohta ma saan väita, et see on üks üdini positiivne ja armastav energia-allikas. Ena..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja s..
14.00€
Maksudeta:11.48€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on osk..
22.30€
Maksudeta:18.28€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevend..
19.80€
Maksudeta:16.23€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
3.80€
Maksudeta:3.11€
SELENIIT poleeritud
Enim müüdud
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Sel..
2.00€
Maksudeta:1.64€
VAARIKA AVENTURIIN on üks Aventuriini liikidest, mis on tuhmpunase või -roosa tooniga ja milles võib leiduda veidi sädelevaid osakesi.&nbs..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SERPENTIIN JAAD poleeritud
Enim müüdud
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
4.30€
Maksudeta:3.52€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.