Menüü
Ostukorv

ROOSA TURMALIIN KVARTSIS poleeritud

ROOSA TURMALIIN KVARTSIS poleeritud KRISTALLID
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS poleeritud
6.60€
Maksudeta: 5.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA TURMALIIN KVARTSIS poleeritud

Võimalikud valikud

ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekristalli. See tähendab aga seda, et nende kahe kristalli väed on ühinenud ja see kristall kannab kannab endagaa kaasas mõlema väge, lisaks ka kombineerimisel tekkinud energiat. Roosa Turmaliin on roosakam osa selles kristallis ja Kvarts on heledam valge-hallikas osa. Roosa Turmaliin Kvartsis on väga kasulik kristall ennekõike naistele, noortele ja väikestele tüdrukutele, kuna Roosa Turmaliin Kvartsis on naiseliku energiaga kristall. Enamik Roosa Turmaliin Kvartsist on pärit Brasiiliast. Roosa Turmaliin Kvartsi peamiseks omaduseks on tuua armastust, õnne ja rõõmu.

Roosa Turmaliin Kvarts on see kristall, mida on väga kasulik ja tõhus kasutada erinevates armastuserituaalides ning -maagiates. Tihtipeale võid leida just selle kristalli minu kirjutatud maagiaretseptides. Sellel kristallil on oskus armastusesoovi endasse lukku panna ja hakata läbi rituaali/maagia seda soovi täide viima. 

Iseendas ilus nägemine ja enda eluga rahul olemine

Roosa Turmaliin Kvartsis hakka kandma sellel eesmärgil, et iseendaga paremini läbi saada. See on kristall, mis aitab ennast aktsepteerida sellisena, nagu sa oled, aidates armastada enda keha, lõpetades ära vajaduse pidevalt oma keha muuta ja õpetades jumaldama iseenda elu ning hinge. See on väga tervendav ja värskendav kristall sulle, kui sa tunned, et sa ei ole iseendaga rahul. Roosa Turmaliin Kvartsis aitab sul selle rahulolu üles leida.

Näiteks hoia Roosa Turmaliin Kvartsist kristalli enda lähedal perioodil, kus sa tunned, et sul on selle kristalli käest lisajõudu vaja, näiteks enda voodi lähedal või magamistoas. Seda selleks, et see saaks sind uneajal tervendada.

Kingi enda lähedasele!

Roosa Turmaliin Kvartsise kristalli kingi enda lähedasele, kellele sa soovid mõista anda, et ta on ilus, kaunis ja hea. See kristall annab seda kõike talle edasi.

Ilusalongi õnnekristall

Roosa Turmaliin Kvartsis on väga head õnne, küllust ja kliendiõnne ligikutsuv kristall, seda eriti iluvaldkonnas ja sellepärast on kasulik seda kristalli hoida ilusalongis või ilutoas. Soovitan Roosa Turmaliin Kvartsi kristalli koos hoida Roosa Kvartsiga, mis on ilutegijate õnnekristall. Need kristallid koos hakkavad väga hästi tööle ja toovad ilutegijatele küllust ja jõukust oma töö kaudu ja parandades töö kvaliteeti, tuues inspiratsiooni uuenduste jaoks.

Sõpruse ja kodu Feng Shui Loode ilmakaare kristall

See on kristall, mis kutsub ligi häid inimesi, kogemusi ja hetki. Seda kristalli on väga kasulik kanda siis, kui sa soovid enda ellu rohkem sõpru või soovid teistele inimestele endast meeldivamat muljelt jätta. See tõstab sinu suhtes positiivset arvamust ja väga on väga kasulik teismelisel või lapsel, kes soovib leida rohkem sõpru. 

Roosa Turmaliin Kvartsis on ideaalne kodu Feng Shui tervendaja ja see kristall sobib väga hästi Loode ilmakaarde, kuna Loodes asub sõpruse ja suhete piirkond. Kui Roosa Turmaliin Kvartsis kristalli hoida kodus selles ilmakaares, siis see aitab tervendada kõiki suhteid, mis on väljaspool pereringi. Eriti kasulik on seda kristalli sinna lisada selleks, et küllatulevatel sõpradel oleks hea sinu kodus olla ja et teie omavahelised läbisaamised oleksid alati head. See on kristall, mis aitab sõpru ligi kutsuda ja neid hoida. Väga kasulik on seda kristalli lisada Loode ilmakaarde siis, kui sul on mõne tuttavaga riid. Sellisel juhul aseta kindlasti üks kristall Loodesse, et see aitaks teievahelisele probleemile lahendust tuua.

Ilmakaarte järgi asetatakse kristalle selleks, et koduenergiat tervendada. Ilmakaarte jaoks võid luua eraldi kristallidest komplekte või koguda neid kristalle kodutaimede peale.

Perekonnasisesed muudatused

Väga kasulik on Roosa Turmaliin Kvartsis kanda sellisel eluperioodil, kus suhetes on suured muudatused. See on väga toetavaks kristalliks siis, kui keegi läheb perekonnast ära või käsil on palju suhtedraamasid.

Roosa Turmaliin Kvartsis on abiks, kui sa ei suuda perekonna lagunemise pingele vastu pidada. Eriliselt kasulik on see kristall neile lastele, kes ei suuda leppida ema ja isa lahkuminemisega. Roosa Turmaliin Kvartsis aitab seda eluperioodi üle elada, leevendada lapse valu ja toetades teda emotsionaalselt. Selleks võiks see kristall olla lapse kasutuses senikaua, kuni ta on sellega suutnud leppida. Seejärel võiks laps oma kristalli loodusele tänutäheks tagasi anda, näiteks viia see metsa.

Uus armastus

Soovitan Roosa Turmaliin Kvartsis kasutada siis, kui sa soovid enda ellu armastust leida. Väga ideaalne kristall vallalisele, kes ootab enda ellu suhet. Soovitan lisaks sellele kristallile kanda ka mõnda teist armastust ligikutsuvat kristalli, nagu näiteks KuntsiitiTšaroiiti või Piemoniiti

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk

- Ida sümboliseerib tervist.

- See on universaalne kristall südameprobleemide tervendamiseks, aidates ükskõik millise südamega seotud probleemiga.


- Roosa Turmaliin Kvartsis on ka tööedukristall doktorile, kes tegeleb südamehaiguste tervendamisega ja südamekirurgiaga.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Turmaliin Kvartsis aitab Südametšakral avaneda, taastuda ja puhastuda, likvideerides negatiivset energiat just sellest Tšakrast ja asendada see positiivse energiaga. Väga kasulik on Roosa Turmaliin Kvartsis kanda sul, kui sa oled vallaline, kuna see kristall kutsub vallalisele armastust ligi. Ka lapsel on kasulik seda kristalli oma Südametšakra tervendamise eesmärgil kanda, kuna vabastab lapse seest valu, mida ta on elu jooksul kogenud, aidates seejärel kutsuda ligi häid aegu.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see kristall kõige enam järgnevat kolme sodiaaki, andes neile armastuseenergiat - KAALUD, SKORPIONID ja AMBURID.

Roosa Turmaliin Kvartsist lae Apofülliit geoodi peal või kõrval, puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ROOSA TURMALIIN KVARTSIS on kahe kristalli kombineerimisest tekkinud kristall. Selles kristallis on Roosat Turmaliini ja Kvartsi ehk Mäekris..
13.30€
Maksudeta:10.90€
ROOSA TURMALIIN aitab ellu kutsuda hingesugulast, parandada suhteseisu, muuta suhet romantilisemaks ja kirglikumaks. Roo..
42.60€
Maksudeta:34.92€
ROOSA TURMALIIN aitab ellu kutsuda hingesugulast, parandada suhteseisu, muuta suhet romantilisemaks ja kirglikumaks. Roo..
142.50€
Maksudeta:116.80€
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS ripats (hõbe)
AINUEKSEMPLAR
ROOSA TURMALIIN KVARTSIS toob armastust, õnne ja rõõmu. Kutsub ligi häid inimesi, kogemusi ja hetki.Roosa Turmaliin Kvartsis on kahe kristalli ..
90.80€
Maksudeta:74.43€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Sobib hästi ka kinkek..
3.60€
Maksudeta:2.95€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.40€
Maksudeta:6.89€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
18.60€
Maksudeta:15.25€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
2.50€
Maksudeta:2.05€
PRASIOLIIT on roheline Ametüst, millele on omaseks väge hele toon. Prasioliidi tooniks on heleroheline, millest käivad läbi valged j..
2.90€
Maksudeta:2.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.