Menüü
Ostukorv

SININE PITSAHHAAT poleeritud

SININE PITSAHHAAT poleeritud KRISTALLID
SININE PITSAHHAAT poleeritud
7.00€
Maksudeta: 5.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE PITSAHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

SININE PITSAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks helesinine või taevasinine värvus. Sinise Pitsahhaadi seest jooksevad läbi jooned ja triibud, mis loob sellele kristallile kauni välimuse. Sinist Pitsahhaati on väga kerge ajada segamini Sinise Kaltsedoniga. Sinise Pitsahhaadi peamiseks leiupaigaks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, India, Brasiilia.

Sinine Pitsahhaat on ennekõike rahustava toimega ja sellel kristallil on oskus sind sinu enda Inglitega suhtlema avada. Sinine Pitsahhaat avab sinu Aura Inglite sõnumite jaoks, et nemad saaksid sinule informatsiooni ja märke tuua. Sina avad ka ise nende jaoks, kui Sinist Pitsahhaati hakkad kanda, see aitab sul märke lugeda.

Sinine Pitsahhaat on äärmiselt õrna energiaga ja sellel on oskus puhastada Aurast hetkelist stressi ehk stressi, mis tekib sul selle kristalli kandmise ajal. See aitab selle koheselt välja juhtida, et see sinu Aurasse kinni ei jääks.

Meeleoluhäire

Sinine Pitsahhaat tervendab meeleoluhäiret, aidates taastada häid emotsioone ning blokeerida negatiivsuse kätte langemist. Meeleoluhäire kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kanna seda kristalli kaasas, kui sa pead esinema. Sinine Pitsahhaat aitab leevendada esinemishirmu.

Sinine Pitsahhaat avab sind suhtlema ja muudab sind avatumaks. See kristall on igale ühele kasulik, kes vähegi tunneb, et tal on vaja tuge teistega suhtlemise jaoks. Sinine Pitsahhaat aitab sul suhelda nii, et sa oma sõnadega kogemata kellelegi teisele liiga ei teeks, aitab lahti saada kokutamisest, kõnelemise ajal punastamisest ja aitab sõnadel vabalt sinust välja tulla. Sinine Pitsahhaat on kasulik ka neile, kellel jäävad närvilisel hetkel sõnad kinni ja kes ei suuda rääkida.

Sinine Pitsahhaat on kristall, mida kingitakse inimesele, kellega soovitakse rahu teha.

Aseta Sinine Pitsahhaat kontoriruumidesse

Soovitan Sinist Pitsahhaati nendel kasutada, kellel on vaja pidevalt läbirääkimisi teha ja kelle töö on enamjaolt seotud suhtlemisega. Sinine Pitsahhaat aitab sul paremini end väljendada ja enda soovi saada. See aitab takistada vaidlustesse minekut ja aitab sinu endaga kellelgi teisel kompromissi teha.

Loo enda kodule Inglite kaitse

Kui sa maja ehitad, siis saad endale kristallidest võrgustiku majale luua. Inglite kaitset saab luua Sinise Pitsahhaadiga või Seleniidiga. Võid neid kristalle selle võrgustiku loomisel ka koos kasutada. Kui maja ehitatakse, siis asetatakse igasse maja välisnurka üks Sinine Pitsahhaat ja kui on soovi, siis ka Seleniit. Selline võrgustik aitab kaitsta sinu kodu ja perekonda ning Inglitel selle kaitsmisel abiks olla. See annab võimaluse ka sellele, et Inglid saaksid sinuga kontakti luua, kui neil seda on vaja teha.

Näiteks, kui sinu maja on ruudu kujuline, siis sinu majal on neli välisnurka ja kui sinu kodu on L-tähe kujuline, siis on sinu kodul kuus välisnurka.

Ennustamiskaardid, pendel või ruunid

Sinine Pitsahhaat on selline kristall, mis on abiks ennustamisel. See avab sinu meeled õigetele vastustele ja annab Inglitele õiguse sind ennustamisel aidata.

Hoia Sinist Pitsahhaadi kristalli enda ennustus kaartide vahel või karbis, et anda nendele kaartidele oskust õieti vastata. Hoia seda enda pendlikotis, et pendlit võimendada ja anda õigust Inglitel sekkuda sinu ennustamisse. Kui Inglitele anda õigus sekkuda, siis need aitavad sul paremini vastuseid saada ja tulevikku näha. Sinine Pitsahhaat on kasulik Ruunidega ennustamisel. Seda hoitakse laua peal, kui seda tehakse, et saada paremaid ja täpsemaid vastuseid.

Sinisel Pitsahhaadil on oskus aidata sind lahti analüüsida vastuseid, mida sa ennustamise käigus saad.

Kasuta Sinist Pitsahhaati Inglite kristallide komplektis või aseta see enda voodi lähedale, et sinu enda Inglid suudaksid sinuga läbi une kontakteeruda. Kombineeri seda kristalli kokku teiste Ingli kristallidega.

Kontakt Inglitega

Sinine Pitsahhaat sobib koos kasutamiseks Ingli Aura ja Aqua Auraga. Nende kolme kristalli ühine vägi aitab sulle Inglite poolset tuge tuua. Aseta need kristallid kokku ühele alusele ja hoia neid magamistoas või kanna neid endaga kaasas. Nende kolme kristalli vägi toob prohvetlikke visioone.

Aseta Sinine Pitsahhaat enda voodi kõrvale, et sul tuleks hea ja rahulik uni. See on energiaid maandava toimega kristall, millel on oskus ärevust leevendada.  Sinine Pitsahhaat aitab unenägusid muuta aktiivsemaks, selgemaks ja ettekuulutavamaks. Hoia Sinist Pitsahhaati enda magamistoas, võimalikult lähedal voodile või koos teiste kristallidega, mis sul juba seal sellesama eesmärgi täitmiseks olemas on.

Feng Shui Põhja ilmakaar

Aseta Sinine Pitsahhaat enda kodu Põhjapoolsesse ilmakaarde. Seal aitab Sinine Pitsahhaat leevendada pereliikmete vahel eksisteerivat pinget. Sinine Pitsahhaat aitab perekonnal omavahel läbi saada ja aitab leevendada pidevat sõnadevõitlust. Sinine Pitsahhaat leevendab riidudest tekkinud energiaid ja aitab takistada riidu minemast. See on kristall, mis aitab enda arvamust välja öelda leebel viisil nii, et see teist inimest ei riivaks.

Sinine Pitsahhaat on kasulik kodu Põhjapoolses piirkonnas koos Draviidi kristalliga, kui soovitakse tööalaseid muremõtteid leevendada. Need kristallid sobivad kõige enam neile, kes tunnevad, et töö on kurnav ja töömured ei lase elu ena nautida.

Loode ilmakaar

Aseta Sinine Pitsahhaat Loodesse, et see kristall aitaks tuua sulle rahu teiste inimestega. Seda sobib seal hoida siis, kui sul on paljude inimestega probleeme ja tülisid õhus.

Lapsed ja rahu

Sinisel Pitsahhaadil on oskus leevendada emotsionaalseid probleeme. See on kristall, mis aitab lapsel rahulik olla, leevendada lapse stressi ja pinget. See kristall sobib ka väga väikese lapse kristalliks, aidates heal unel tulla ja rahul Aurasse tekkida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- See kristall on astmaatikule, eriti lastele, kes võitlevad selle probleemiga. Erinevad hingamisteede haigused ja nõrkused. Sinine Pitsahhaat aitab kiiremas korras külmetushaigusest lahti saada ja kaitseb ka nende tekke eest.

- Sinine Pitsahhaat on üks parimaid stressi tervendajaid ja närvilisuse eemaldajaid.

- Tervendab peavalusid, mis on tekkinud närvipingest või närvivapustusest. Tervendab hambaid ja kantakse talismanina kaelas, kui hambad lagunevad. Meeste puhul tuleks seda kristalli kanda siis, kui on probleeme eesnäärmega.

SODIAAK

Sinine Pitsahhaat toob KALADE ellu suuri muudatusi ning aitab selle energiaga kaasa minna. Toob neile ka suhteõnne. Mõjub Kaladele maandavalt ja tervendavalt.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Sinist Pitsahhaati võid laadida Tselestiit geoodiga. Puhasta vähemalt korra kuus Seedripuu eeterliku õliga või Salvei rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
SININE PITSAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks helesinine või taevasinine värvus. Sinise Pitsahhaadi seest jooks..
5.90€
Maksudeta:4.84€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
46.50€
Maksudeta:38.11€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
5.10€
Maksudeta:4.18€
SAMMALAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
4.80€
Maksudeta:3.93€
PUNANE AVENTURIIN taastab sinu energiavarusid, aidates Sul end füüsiliselt ja vaimselt aktiivsena tunda.Punane Aventuriin on üks Aventuriini ..
2.62€
Maksudeta:2.15€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.