Menüü
Ostukorv

HO WOOD eeterlik õli

HO WOOD eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
HO WOOD eeterlik õli
11.60€
Maksudeta: 9.51€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HO WOOD eeterlik õli

HO WOODI eeterlik õli on väga värskendava aroomiga, mõjudes suurepäraselt sinu tujule, ajutegevusele ning närvisüsteemile.

Ho Wood ehk Cinnamomum camphora Var. Glavenscens on eeterlik õli, mis on saadud Ho Woodi puudest ja lehtedest. Sellega on võimalik väga paljudele laialt levinud terviseprobleemidele tervendust pakkuda. Lisaks on see spirituaalselt väga võimekas eeterlik õli, andes sulle võimaluse end arendada hingeliselt kõrgemale tasandile, mis on ka spiritualisti eesmärk - kasvada hingeliselt.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsiliseks tervenemiseks ja spirituaalsuse kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Ho Woodi eeterlik õli.

HO WOODI KASULIKUD OMADUSED:

Ideaalne eeterlik õli rahu tagamiseks - sisemise heaolu ja mentaalse selguse loomiseks!

Ho Woodi eeterlik õli on sulle äärmiselt kasulik, kui soovid eeterlike õlide seast leida rahustava, lõõgastava ning hingerahu pakkuva õli. See rahustab sinu närvisüsteemi, aitab iseendas selgusele jõuda ning klaaristab sinu mõttetegevust. See omakorda annab sulle vajaliku rahutunde, kui tunned rahutust. Koos Ho Woodiga kasuta ka Clary Salveid ja Iisopit - nende kolme eeterlike õlide kokku segamine ja koos kasutamine, kas siis õlilambis või baasõliga nahal, aitab kiiresti taastada sinu rahutunde. Ho Wood on ideaalne eeterlik õli depressiooni, sügava kurbuse ning paanikahoogude maha vaigistamiseks. Kui sul on närvilisusega probleeme, siis kanna Ho Woodi eeterlikku õli endaga kaasas - kui tunned end kehvasti, siis keera kork lahti ning hinga seda eeterlikku õli sisse, et maandada endas eksisteerivat pinget.

Suurepärane naha tervendaja

Ho Woodi eeterlik õli on hea abiline nahaprobleemide korral - nagu näiteks ekseem ja akne. Lisaks parandab haavu ning vähendab armide väljapaistmist. Selleks sega omavahel kokku 5 tilka Ho Woodi eeterliku õli ja 1 spl Jojoba baasõli. Kanna seda segu kahjustunud või haigestunud nahale. Väldi kindlasti seda, et õlide segu ei satuks limaskestale, näiteks silma ja huultele. Kasuta Ho Woodi igapäevaselt, et anda oma nahale tervendust.

Immuunsuse tugevdaja ja viirushaigustega võitleja

Ho Wood tugevdab immuunsüsteemi, kui seda aurutada regulaarselt enda läheduses olevas õlilambis. See suurendab sinu vastupidavust erinevatele viirushaigustele. Kui kodus on keegi haigestunud ja soovid blokeerida haiguse edasilevimist ning aidata pereliikmel kiiremini terveneda, siis tuleks seda terve haigusperioodi aurutada. Veelgi kiiremaks tervenduseks kasuta Ho Woodi koos Ingveri või Põldmündi eeterliku õliga. Kui soovid immuunsust parandada, siis tarbi samal ajal ka suuremas koguses C-vitamiini ning probiootikume.

Spirituaalne edasiviija

Ho Woodi eeterlik õli aktiveerib sinus suurejoonelise spirituaalse kasvamise. Mida spirituaalsemaks sa kasvad, seda õigemas suunas sa selles elus liigud. Spiritualism on see, mis on hinge tervendaja, elustaja, aktiveerija, elujõu allika üles leidmine ning see annab sulle tugevuse, mis sul selles elus vaja on. Mida võimsamaks sa spirituaalselt kasvad, seda lihtsam on sul silmitsi seista selle eluga. Ho Wood aktiveerib sinu intuitsiooni ning aitab elu selgemalt näha ning mõista rohkem selle sügavat olemust.

Auruta Ho Woodi eeterlikku õli samal ajal, kui viid läbi erinevaid rituaale, maagiaid, meditatsioone või puhastad enda kodu energeetikat. See suurendab sinu võimekust saata Universumisse sõnumeid. Kui soovid, et sinu rituaalid ellu ärkaksid ning Universum nendele JAH sõna annaks, siis kindlasti lisa enda rituaalidele ja maagiatele alati Ho Woodi eeterlikku õli juurde. See viib sind ühendusse Universumi energiatega.

Vabastab vanadest ahelatest ehk minevikust, aitab olevikule ja tulevikule keskenduda

Ho Wood on ainukene eeterlik õli, mis aitab sul minevikule head aega öelda ning keskenduda sellele, mis on oluline ehk hetk, milles sa elad. See suurendab sinu elujõudu ja annab valgustavat energiat selles osas, mida sa võiksid tulevikus teha. See ühendab sind elujõu-energiaga ja aktiveerib sinus selle, suurendades sinu võimekust kasvada ning areneda. Minevikus ei tohi mitte keegi kinni olla (arvestades 15.08.23 Saturni ja Pluuto pööret ning 29.08.23-27.01.24 Uraani retrgoraadi). Oluline on spirituaalsel tasandil kasvada, muutuda ja areneda - Ho Wood aitab kaasa enesearengu järgmisele tasandile viimisele. Uuel spirituaalsel ajastul tuleb osata vabaks lasta minevikust ning keskenduda vaid sellele, mida head sa saad iseendale ja teistele selles elus pakkuda. Mida kiirem on sinu edasiminek, seda rõõmsam saab olema sinu elu.

Peeglite puhastamine ja aktiveerimine enda hea-õnne portaalideks

Nii nagu Viirukipuu eeterliku õliga on sul võimalik puhastada peegleid negatiivsest energiatest, on seda võimalik teha ka Ho Woodi eeterliku õliga. Kuigi nad on erineva toimega eeterlikud õlid, saab neid koos kasutada. Esmalt puhasta Viirukipuu eeterliku õliga peegel ning seejärel tee seda Ho Woodi eeterliku õliga. Viirukipuu puhastab peegli ja Ho Wood avab portaali.

Ho Wood aktiveerib Inglite liikumise sinu koduseinte vahel, aidates sinu Kaitseinglil sulle sõnumeid tuua ning kaitstes halbade hingede koduseinte vahele pääsemise eest. Kasuta Ho Woodi peeglitel regulaarselt, et suurendada portaalide avanemist, mis on sinu kasuks. Ho Wood aktiveerib hea õnne ligi pääsemise ja liikumise läbi peeglite. Eriti hea on see, kui sinu peeglite ees on sellised kristallid nagu näiteks Seleniit, Vanadiniit Bariit geood ja Kõrberoos geood. Need kristallid aitavad sul ekstra suurt portaali enda kodus avada - et hea õnn saaks tulla ja Inglid saaksid sulle ligi pääseda.

Kaitseb needuse peale paneku eest

Auruta Ho Woodi eeterlikku õli regulaarselt enda läheduses, põletades samal ajal needuse kaitse viirukeid koos musta küünlaga - see aitab vabastada halba. Juhul, kui sa tunned, et keegi on sulle halba õnne soovinud, siis saad selle energiaahela vabastada ning suurendada enda energia tagasi kasvamist ning enda väe tagasi võitmist. Tee seda senimaani, kuni tunned, et sinu elus on tagasi õnn.

Suurepärane koduenergia puhastaja 

Juhul, kui sa tunned end koduseinte vahel kehvasti ja sulle tulevad seal pähe erinevad halvad mõtted, siis see eeterlik õli aitab sind sellest kõigest vabastada, asendades negatiivsed energiad positiivsetega. Kasuta Ho Woodi eeterlikku õli koos Salvei ja Magus Salvei rituaalitõrvikuga. See tõrvik aitab suurendada sinu hinges olevat positiivset energiat ja optimismi.

KOLMANDA SILMA AKTIVEERIJA

Ho Wood on Kadakamarja kõrval üks parimaid Kolmanda Silma aktiveerijad. Ho Wood annab selgeid visioone, suurendab unenägude esiletulekut, annab võimaluse märke Universumist saada ning viib sind saatuseraamatus õigele rajale. Saatuseraamatut aitan sul lahti kodeerida erasessiooni-raames - kui see sind huvitab, siis saad alati tulla ka minu vastuvõtule, et enda eluteed paremini mõista.

Ho Woodi eeterlikku õli auruta meditatsiooni ajal enda läheduses või kanna õlide segu oma näole. Näole kandmiseks sega omavahel kokku 5 tilka Ho Woodi eeterliku õli ja 1 spl Makadaamia baasõli. Lisaks on kasulik Ho Woodi eeterlikku õli aurutada vahetult enne magamaminekut enda magamistoas - see aitab unenägusid aktiveerida prohvetlikeks ehk ettekuulutavateks.

Kui kasutad Ho Woodi eeterlikku õli unenägude aktiveerimiseks, siis ole hea ja pane hommikul enda jaoks kirja, mida sa unes nägid - selleks, et mõista paremini seda, mis sind on ees ootamas. Tulevikku on võimalik sul endal ette näha, kui kasutad selleks õigeid spirituaalseid vahendeid nagu näiteks Ho Woodi eeterlikku õli, Kadakamarja eeterlikku õli ning kristalle, mis aitavad ettekuulutusi tuua. Nendeks kristallideks on parimad Galaksiit, Phosposideriit, Strontianiit, Skolessiit ja paljud teised. Samuti soovitan hoida unenäopüüdjat magamistoas. Unenäopüüdjate külge võid alati ka riputada erinevaid kristalle, mis aktiveerivad Astraalrännakuid.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Ho Wood 100% eeterlik õli (Cinnamomum camphora) 10 ml. Ho Wood on oma aroomilt värskendav.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eeterlikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
KADAKAS kuulub mändide perekonda ning on paljude jaoks väga tuttav. Tegemist on igihalja okaspuuga, millel on omapärane välimus ja mis on peamise..
15.30€
Maksudeta:12.54€
CLARY SALVEI on üks Salvei sortidest, mille eeterlik õli on tervendava ja raviva toimega. Salvei ise on minu üks vaieldamatuid lemmikuid j..
19.90€
Maksudeta:16.31€
IISOP on magusa aroomiga eeterlik õli, mis mõjub väga värskendavalt. Iisopi taim kuulub mündiliste perekonda ja sellel on kaunid helelillad õied. ..
28.80€
Maksudeta:23.61€
Pildil olevad eeterlikud õlid - Piparmünt ja Küpress, ning Ametüst geood ei kuulu õlilambi juurde.ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise..
19.60€
Maksudeta:16.07€
Pilt on illustreeriv.Salvei rituaalitõrvik kokku segatuna ja valmistatud koos ükskõik, millise teise taimega, on ülimalt hea sinu kodu energiale ja ka..
24.90€
Maksudeta:20.41€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
KÜPRESSI eeterlik õli saadakse Cupressus sempervirensi puust ja selle okstest. Tegemist on igihalja puuga, mis sisaldab väärtuslikku ja ..
12.50€
Maksudeta:10.25€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
6.72€ 9.60€
Maksudeta:5.51€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Ait..
5.80€
Maksudeta:4.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.