Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP"

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP"
22.90€
Maksudeta: 18.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad "PÄRLIKARP"

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "PÄRLIKARP" on väeehe, millel on oskus armastust luua ja seda hoida. Sümboliseerib õrnustheadust, armastusthoolivust ja perekonnaõnne. Toob harmooniat.

Kõrvarõngad on kokku pandud Pärlikarbi pärlist, mis on kaunistatud hõbedaga. Kõrvarõngad on loodud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu on kõik La Tene ehted ja kristallid. See annab sulle võimaluse kogeda selle imeilusa kristalli spirituaalset väge, sest see vägi on olemas vaid looduse enda poolt loodud kristallides.

PÄRLIKARPE leidub väga paljudes kohtades ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahu energia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt. 

Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga aga Pärlid on väga väärtuslikud ning kui naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

PÄRLIKARBI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Kui kannad Pärlikarbi kristalli Koroontšakra ja Kolmanda Silma Tšakra lähedal, siis ennekõike aitab Pärlikarp rahustada meeli.

- Leevendab stressi, ülemõtlemist, pinget, närvilisust, impulsiivseid väljaütlemisi, imuplsiivsust, kurba meelt, melanhoolseid mõtteid ja leevendab üleüldist stressi.

- Pärlikarp on romantilise energiaga kristall, mida kantakse selleks, et iseennast romantilisemaks, armastavamaks ja hoolitsevamaks muuta.

- Naiseliku väega kristalli, milleks on Pärlikarp, sobib igale naisele ja tütarlapsele kandmiseks. Pärlikarp on tõeliselt naiseliku energiaga kristall, mis toetab naiste sensuaalsust, muudab naised õrnamaks ning kaunimaks.

- Kantakse selleks, et kaaslasele rohkem meeldida ja end kaunimaks muuta. Pärlikarp tõmbab pilke selle poole, kes seda kannab.

- Pärlikarbi kõrvarõngaid kantakse selleks, et uut armastust enda ellu kutsuda. Eriliselt võimsalt mõjub Pärlikarp siis, kui seda kristalli koos mõne teise armastuse kristalliga koos kanda.

- Pärlikarp sobib naistele, kes soovivad lapseootele jääda või kes on lapseootel. Pärlikarp aitab viljakust suurendada, aitab kontakti saada enda vastsündimata lapsega ning muudab nende emotsionaalse side tugevaks.

- See on kristall, mis suurendab emalikku intuitsiooni ja oskust enda lastega telepaatia teel suhelda.

- Pärlikarp on harmoonia tooja, millel on oskus inimsuhetesse selgust ja head õnne tuua. Pärlikarbi kandmine aitab tasakaalustada suhtes olevaid pingeid ja muuta kahe inimese vahel oleva läbisaamise paremaks. Eriliselt kasulik on Pärlikarp neile, kes soovivad enda romantilisse suhtesse austust, ustavust ja teineteise mõistmist tuua. Pärlikarp suurendab ja muudab kahe inimese vahelise sideme sügavamaks. 

- Kanna Pärlikarbist valmistatud ehet koos Apatši Pisara kristalliga, kui sa soovid tugevdada väga katkist suhet, suhet, kus sa soovid olla südame järgi, kuid milles mõistust kuulates sa ei suudaks olla. Nende kahe kristalli vägi aitab unustada tehtud valu, aidates andestada ja eluga edasi minna. Aidates sul ka mõista, kas sa üldse tahad sellises suhtes olla või mitte. Kanna neid kahte kristalli pikka aega koos, et sa suudaksid sellist tulemust saavutada.

- Pärlikarbi kandmine muudab inimese hinge kaastundlikumaks ja tolerantsemaks, aidates ka väga raskete inimestega suhelda nii, et sa ise nende energiasse ära ei kaoks. Aidates sul mõista miks mõni inimene on nii vihane, depressiivne või kibestunud, ilma selleta et sa teda hukka mõistaksid.

- See on emalikku hinge abistav ja toetav kristall. Pärlikarp aitab emalikul hingel oma missiooni ehk elueesmärki täita. See aitab mõista, kuidas abivajajaga toimida ja toetada teisi inimesi nii, kuidas eesmärk ette näeb. Samas aitab Pärlikarbi energia toetada emalikku hinge, et ta ise ei oleks oma missiooni käigus ülekoormatud. Pärlikarpi soovitan kanda, see on õnnetoovaks talismaniks. Loe ka Tene Laulu artiklit "Emalik hing - universumilt saadud eluülesanne" SIIT.

- Pärlikarp sümboliseerib õrnust ja headust. Seda kristalli kandes parandab see sinu iseloomujooni, aidates sul olla heatahtlikum, tolerantsem ja parem inimene igas mõttes. See on suurepäraseks kristalliks iseenda kujundamiseks, aidates kaasa kvaliteetsete iseloomujoonte väljakujunemisele. Pärlikarp suurendab head tähelepanu, aidates teistel inimestel sind paremas valguses näha. See on kasulik enda maine ja kogu olemuse parandamiseks.

- Pärlikarp vähendab stressi ja aitab minevikuga lõpparve teha. See on imeliselt rahustava ja tasakaalustava energiaga kristall, mis aitab hetke nautida, õpetades armastama tingimusteta, piiranguteta ja nõudmisteta. See edendab suhet, parandab omavahelist läbisaamist kaaslasega. Õpetab austama iseennast, kui ka teist poolt suhtes. See ei lase ebaviisakusel ega domineerimisel tekkida. Suurepärane suhtekristall, kutsudes ellu armastajat, kes tõeliselt oskab sind hinnata.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sobib neile, kelle nahk on ülitundlik erinevate ainete suhtes, on allergiline ja kellel tekivad putukahammustustest suured lööbed. Pärlikarp aitab rahustada nahka ja kiirelt mürgile vastu reageerida, aidates ärritusel mitte nii suurel kujul esineda

- Pärlikarp on naiseliku energiaga kristall, mis tähendab seda, et sellel on võime tervendada ennekõike naisi ja tütarlapsi vastavalt sellele, mis tervisemured on omased just naissoole. Pärlikarp on universaalne naisteprobleemide tervendamise kristall. 

- Pärlikarpi on väga kasulik kanda lapseootel naisel. Pärlikarp aitab lahendada rasedusega seotud tervisemuresid ja neid ära hoida. Lisaks sellele on väga kasulik kanda Pärlikarpi endaga sünnituse ajal või vahetult enne seda, et sünnitus läheks hästi ja ilma komplikatsioonideta. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see kõige enam SKORPIONEID.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini kui teistele.

ASTROLOOGIA

Hiina astroloogilise Jänese ehk Kassi aasta järgi on sellel aastal sündinute õnne, heaolu, armastuse ja tasakaalu kristalliks Pärlikarp. Kõik, kes on Jänese aastal sündinud, nende elus võiks olla tükike Pärlikarpi, et see nendele õnne tooks.  

Pärlikarpi võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kogupikkus ca 3 cm. Pärl ca 1,1x0,5x0,5 cm.
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on..
7.80€
Maksudeta:6.39€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõtlema, edasi arenema, analüüsima, m..
59.00€
Maksudeta:48.36€
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
54.50€
Maksudeta:44.67€
PÄRLIKARBIL on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Pärlikarpi võib lisada viljak..
0.50€
Maksudeta:0.41€
PÄRLIKARPE leidub väga paljudest kohtadest ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamisek..
155.50€
Maksudeta:127.46€
Need kõrvarõngad on valmistataud Koralli ja Pärli kristallidest. Korall ja Pärl toovad selle kandja ellu armastuseõnne, aitavad tasakaa..
29.30€
Maksudeta:24.02€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.