Menüü
Ostukorv

LA TENE kinkekomplekt "KÕIGE KALLIMALE"

LA TENE kinkekomplekt "KÕIGE KALLIMALE" LA TENE BRÄND
Uus
LA TENE kinkekomplekt "KÕIGE KALLIMALE"
37.70€
Maksudeta: 30.90€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kinkekomplekt "KÕIGE KALLIMALE"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE kinkekomplekt "KÕIGE KALLIMALE" on kokku pandud väeehetest, mis aktiveerivad ja puhastavad Südametšakra aidates kasvatada tingimusteta armastust kalli inimese vastu. Muudab armastavamaks ja tundelisemaks suurendades empaatiat.

La Tene kinkekarbis on Pärli käekett ja hõbe kõrvarõngad.

PÄRL muudab inimese tundelisemaks, romantilisemaks, armastavamaks, suurendades empaatiat, oskust armastust välja näidata ning seda vastu võtta, annab armastuseõnne. Pärl muudab kõik tähtkujud armastusele avatumaks. Pärl sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl toob hinge romantikat, suurendab armastusetunnet, muudab naise pehmemaks ja mõistvamaks. 


Ehteid võib puhastada Mäekristall geoodil ja puhastada Roosiviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Käeketi pärli suurus ca 9-6 mm. Kõrvarõngaste pärl ca 5,3 cm. Karbi suurus on ca 8,5x8,5x2,5 cm.
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl ..
124.80€
Maksudeta:102.30€
PÄRL sõrmus (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
PÄRL sümboliseerib emadust, naiselikkust, armastust, viljakust, puhtust, siirust ja vabadust. Pärli kandmine on igale naisele väga kasulik, kuna Pärl ..
240.90€
Maksudeta:197.46€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "ÜLIM POSITIIVSUS ja ENERGIA" on kokku pandud väeehetest, mis toovad positiivsust, head enesetunnet, ..
53.00€
Maksudeta:43.44€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.